2008.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).


Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Kaur Aare Saar Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 18 7
7
7
39
Sandra Schumann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
7
7
5
39
Aleksandra Jartseva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 20
7
7
2
36
Janno Veeorg Harjumaa Laagri Kool 15
7
7
7 (6) 36 (35)
Silver Kuld Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 19 (20) 7
7
2 (4) 35 (38)
Kristo Ment Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 20
7
6
2
35
Joonas Kalda* Tallinna linn Tallinna Reaalkool 15
7
6
6 (7) 34 (35)
Kaisa Saarkoppel Saaremaa Muhu Põhikool 20
7
6
1
34
Jüri-Mikk Udam Tallinna linn Tallinna Reaalkool 19
6
7
1
33
Els Heile Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 16
7
7
3 (5) 33 (35)
Sander Udam Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
6
7
3
32
Toni Jegorov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 17
7
6
2
32
Priit Välja Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 18
7
6
1
32
Sander Tars Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16
7
7
2
32
Jörgen Jõgiste Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 16
7
5 (7) 4
32 (34)
Greta Külvet Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
7
2 (0) 4
31 (29)
Ants-Oskar Mäesalu Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 18
3
7
3 (4) 31 (32)
Maksim Švarikov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 18
7
4 (6) 2 (0) 31 (31)
Lauri Kiirend Saaremaa Orissaare Gümnaasium 19
7
3
2 (1) 31 (30)
Kaspar Kalmer Harjumaa Jüri Gümnaasium 16
7
5
3
31
Perttu Narvik Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 17
7
7
0
31
Katarina Koroljova Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 16
7
5 (6) 2
30 (31)
Liisa Suvorova Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
6
1
30
Uku-Erik Tropp Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
7
0
30
Eliis Kalbus Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
6
5 (4) 3 (2) 30 (28)
Lona-Liisa Sutt Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
7
4 (2) 1 (2) 30 (29)
Mari-Liis Oja Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 16
7
6 (3) 1 (0) 30 (26)
Mariliis Räis Võrumaa Osula Põhikool 18
7
5 (7) 0
30 (32)
Andre Ostrak Valgamaa Pühajärve Põhikool 18
5
4 (1) 3 (1) 30 (25)
Rauno Sedrik Hiiumaa Käina Gümnaasium 16
7
3 (2) 3 (0) 29 (25)
Artur Kozlov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 15 (16) 7
5 (4) 1
28 (28)
Madis Teinemaa Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 15
7
6
0
28
Kaur Ojakivi Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 13
7
7
1
28
Helen Sool Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 19
0
7
2
28
Kaarel Adamson Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 12 (13) 7
7 (4) 2 (1) 28 (25)
Karl Mitt Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 14
7
6 (7) 1
28 (29)
Karl Reinkubjas Lääne-Virumaa Sõmeru Põhikool 14
7
7 (6) 0
28 (27)
Brandon Pähn Võrumaa Rõuge Põhikool 16
7
5 (7) 0
28 (30)
Risto Korb Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
3
5 (6) 1
27 (28)
Norman Knyazev Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
6
2
27
Robert Raag Tallinna linn Tallinna Reaalkool 15
7
3
2
27
Romet Raun Saaremaa Kärla Põhikool 14 (15) 7
3
3 (2) 27 (27)
Anastassija Goršanova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 14
7
3
3
27
Rene Allkivi Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 15
7
5 (6) 0
27 (28)
Kristiina Paas Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 16
7
2
2 (0) 27 (25)
Hele-Liis Peedosk Põlvamaa Viluste Põhikool 17
5
5
0
27
Anne Serv Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 15
7
5 (4) 0
27 (26)
Madli-Johanna Maidla Põlvamaa Põlva Keskkool 15
7
3 (1) 2
27 (25)
Eduard Harkov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
7
5
2
26
Hendrik Rasmus Elmet Tallinna linn Tallinna Rahumäe Põhikool 16
7
1
2
26
Reimo Piir Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 15 (14) 6
3
2 (3) 26 (26)
Hiie Vill Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
7
2
1
26
Mari Kass Viljandimaa Kildu Põhikool 15
7
4 (3) 0
26 (25)
Roman Kulašenkov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 17 (18) 3
2 (1) 4
26 (26)
Janno Õunpuu Saaremaa Kärla Põhikool 14 (15) 7
4
1
26 (27)
Mirell Nõmm Harjumaa Püünsi Põhikool 14
7
4 (5) 1
26 (27)
Prinno Tsakuhhin Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 15
4
6 (7) 1 (0) 26 (26)
Rando Tõnisson Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 14
7
3
2 (1) 26 (25)
Sander Aul Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 11 (12) 7
6 (3) 2
26 (24)
Ann Lember Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 16
7
3
0
26
Olari Piht Hiiumaa Palade Põhikool 14
7
5 (7) 0
26 (28)
Mette Purde Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 16
3
4 (5) 2
25 (26)
Jaanika Jensen Tallinna linn Tallinna Reaalkool 15
7
0
3
25
Kristiine Saarmann Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 10
7
7
1
25
Margus Toots Tallinna linn Tallinna 37. Keskkool 12
7
6
0
25
Uku-Kaspar Uustalu** Tallinna linn Tallinna Reaalkool 11
5
7
2
25
Roman Holvason Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 13
7
3
2 (1) 25 (24)
Erki Lomp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
5
0
2
25
Sille Habakukk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
7
5 (7) 1 (4) 25 (30)
Daniil Gretšnev Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 16
7
1
1
25
Oskar Aava Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 13
7
4
1
25
Hanna-Stina Sonts Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 13
4
7
1
25
Indrek Reinol Harjumaa Tabasalu Ühisgümnaasium 14
4
6
1 (3) 25 (27)
Andreas Ots Harjumaa Aruküla Põhikool 16
2
5 (6) 2 (1) 25 (25)
Aljona Tumanova Kohtla-Järve linn K.-Järve Tammiku Gümnaasium 14
7
4 (3) 0
25 (24)
Heleri Mürel Pärnumaa Tori Põhikool 15 (16) 6
4 (5) 0
25 (27)
Margit Kuslap Jõgevamaa A.Haava nim. Pala Kool 14
6
3
2
25
Hans Juurikas Valgamaa Valga Gümnaasium 14
7
4
0
25
Jaan Toots Tallinna linn Tallinna Tehnikagümnaasium 16
0
7 (6) 2
25 (24)
Linda Eensaar Tartu linn Tartu Erakool 15
6
3
0
24
Kevin Kesküla Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 14
7
2
1
24
Eli Lahesoo Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 13
7
3
1
24
Siim Viigand Harjumaa Jüri Gümnaasium 14
3
6 (7) 1
24 (25)
Krister Herman Sepp Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 16
7
0
1
24
Jaana Lilloja Võrumaa Võru I Põhikool 11
7
6
0
24
Mats Mikkor Viljandimaa Tääksi Põhikool 12
7
1
3 (4) 23 (24)
Janet Lain Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10
5
5 (7) 3 (2) 23 (24)
Tarmo Trummal Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 17 (18) 3
1 (3) 2 (0) 23 (24)
Mihkel Saar Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 12
6
5 (7) 0
23 (25)
Rasmus Iila Pärnumaa Vändra Gümnaasium 16
2
4 (7) 0 (1) 22 (26)
Toivo Sikkel Hiiumaa Suuremõisa Põhikool 16
0
4 (6) 2
22 (24)

* 5. klassi õpilane
** 6. klassi õpilane


4. märts 2008
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee