2008.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

12. klass (kontrollisid Hendrik Nigul, Aleksei Lissitsin)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Fjodor Gainullin Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7
7
7
7
42
Tanel Teinemaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
6
7
7
41
Ly Orgo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
5
7
7
7
7
40
Pille Pullonen Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
4
7
7
39
Jürgen Tuvikene Tallinna linn Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7
7
7
3
7
7 (4) 38 (35)
Kristiina Oll Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7 (0) 3 (4) 7
7 (3) 38 (28)
Uku Hämarik Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
7
2 (0) 7
7
37 (35)
Jana Tšerkašina Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7
7
5
4
7
7
37
Andres Laan Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
2 (1) 7
5 (7) 35 (36)
Marina Borovkova Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
7
7 (2) 0
7
7
35 (30)
Tauri Hindre Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7 (4) 2
7
5 (7) 35 (34)
Svetlana Tšupova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
5
2 (3) 7
7
35 (36)
Vitali Sologubov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
7
7 (4) 0 (1) 7
7
35 (33)
Karen Atabekjan Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 5
7
7
2
7
6 (7) 34 (35)
Natalia Rõžova Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
7
7
2
7
4
34
Ivo Kubjas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
5 (2) 0
7
7
33 (30)
Priit Jeenas Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6
7
7 (4) 0
7
6 (7) 33 (31)
Riho Klement Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
5 (4) 0
7
6 (7) 32 (32)
Mihkel Ilisson Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
7 (3) 2 (4) 7 (6) 2 (1) 32 (28)
Matthias Kahk Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
7
7 (6) 0 (1) 7
3 (7) 31 (35)
Andrei Andrejev Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7
1 (2) 2 (7) 7 (4) 31 (34)
Kristi Simenson Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 7
7
7
2 (7) 7
1 (4) 31 (39)
Andrei Porõvajev Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 7
7
4
0
7
6 (7) 31 (32)
Peeter Karolin Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
7
0 (1) 5
4 (2) 30 (29)
Helen Kask Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
5
0
7
4 (7) 30 (33)
Roza Oganesjan Narva linn Narva Kreenholmi Gümnaasium 7
7
7
0 (2) 7
2 (7) 30 (37)
Karina Kisselite Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
2
0 (1) 7
7 (4) 30 (28)
Marit Puusepp Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
0
7
1 (2) 29 (30)
Heidy Meriste Raplamaa E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium 7
7
7 (3) 0
7
1 (7) 29 (31)
Siim Lepik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7 (6) 0
7
0
28 (27)
Andrei Kamõšanov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7 (2) 0
7
0
28 (23)
Artur Kahre Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7 (4) 0
5
2
28 (25)
Andreas Valdmann Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7 (5) 7 (4) 0
7
0
28 (23)
Martin Neerot Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
7
0
0 (7) 7
28 (35)
Olga Bulgakova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
7 (5) 3 (6) 2 (6) 2 (7) 28 (38)
Kristina Pribõlnova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
7
5 (4) 0
7
2
28 (27)
Aleksandr Vaganov Tallinna linn Tallinna Läänemere Gümnaasium 7
7
6
0 (1) 7
0
27 (28)
Rait Rohi Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
5
7 (3) 0
6 (3) 2
27 (20)
Aleksander Semjonov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
7
3 (2) 0
7
2 (3) 26 (26)
Ott Kekišev Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6
2 (3) 1
7
2
25 (26)
Oleg Pahhomov Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
6 (2) 2
3 (7) 0
25 (25)
Andres Ruul Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
2 (1) 3 (4) 7
1 (4) 25 (28)
Mehis Mehide Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
1 (0) 4
5 (7) 2
25 (26)
Mart Sein Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
7 (5) 2 (1) 0 (2) 2 (3) 25 (25)
Johannes Heinsoo Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 5
7
6 (4) 0
5 (6) 2 (0) 25 (22)
Aili Animägi Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
7
0 (1) 3 (7) 1
25 (30)
Marius Siigur Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
5 (4) 0 (1) 6 (2) 0
25 (21)
Juri Kulikov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
5 (1) 4
0
2
25 (21)
Alari Õis Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 7
7
5
0
0
6
25
Jevgeni Matin Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
4 (5) 0
4 (3) 7
2
24 (24)
Nele Taba Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
5 (4) 0
6
1 (0) 24 (22)
Taavi Teska Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7
7
7 (4) 0
3
0
24 (21)
Mihkel Moisa Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
7
3
0
7
0
24
Priit Reidak Pärnumaa Vändra Gümnaasium 7
7
1
1
6 (4) 2
24 (22)
Sander Kahk Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
3
0
2 (5) 4 (7) 23 (29)
Andrei Klevtsov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 3
7
2 (4) 0 (2) 7
4
23 (27)
Elena Shmatova Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
5 (6) 2
1
7
1 (3) 23 (26)
Janoš Tšonka Tallinna linn Tallinna Humanitaargümnaasium 7
7
2 (1) 0
7
0 (1) 23 (23)
Veera Stepanova Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
1
1
7
0
23
Martin Valgur Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
6 (4) 0
2 (7) 3
23 (26)
Martin Mölder Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
7
7
0
0
2
23
Indrek Kärner Järvamaa Türi Gümnaasium 7
7
0
0
7
2
23
Jekaterina Gorelikova Tallinna linn Haabersti Vene Eragümnaasium 7
7
0
0 (2) 7
1
22 (24)
Ruslan Kevorkov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
1
0
7
0 (1) 22 (23)
Priit Pruks Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
5
0
1
2
22
Alisa Pankova Tartu linn Tartu Vene Lütseum 4
7
4
0
7
0
22
Andres Väiko Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 7
7
1 (2) 0 (3) 7
0 (2) 22 (28)
Silvia Saukas Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 7
6
2
0 (2) 7
0
22 (24)
Pavel Korolko Tallinna linn Karjamaa Gümnaasium 7
7
0
0
7
0
21
Mari Vaiksaar Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
5
0
0
2
21
Ede Hirtentreu Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7
7
5
0
0
2
21
Kristjan Põder Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 5
7
4 (0) 1 (5) 2 (5) 2 (4) 21 (26)
Lauri Allmere Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
1
0
3 (6) 3 (1) 21 (22)
Indrek Ankur Ida-Virumaa Kiviõli 1. Keskkool 7
7
0 (1) 0
7
0 (2) 21 (24)
Mehis Muru Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 7
7
0
0
7
0
21
Rina Sokurova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
1
2 (4) 1
2
20 (22)
Rait Ool Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 4 (5) 7
7
1 (2) 1
0 (3) 20 (25)
Paavo Tromm Järvamaa Paide Gümnaasium 5 (4) 7
4
1 (2) 3 (7) 0
20 (24)
Maarja Loomets Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 7
7
5 (3) 0 (3) 0
0 (2) 19 (22)
Ipi-Liisa Peeker Harjumaa Viimsi Keskkool 7
7
1 (0) 0
3 (7) 0
18 (21)
Reelika Turi Pärnumaa Vändra Gümnaasium 5
7
0 (1) 0 (3) 5
0
17 (21)
Jekaterina Panova Tallinna linn Lasnamäe Vene Gümnaasium 7
7
0 (1) 0 (3) 2
0 (1) 16 (21)
Yulia Chebotareva Lääne-Virumaa Tapa Vene Gümnaasium 5 (7) 7
0
0
2 (7) 1
15 (22)


9. märts 2008
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee