2008.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

10. klass (kontrollisid Uve Nummert, Reimo Palm)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Rauno Siinmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7 (6) 7
7
7
7
7
42 (41)
Gerli Viikmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7 (6) 7
7
7
7
7
42 (41)
Tuule Mall Kull Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
7
7
6 (4) 7
41 (39)
Erik Paemurru Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
5
7
40
Siiri Mägi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
6 (5) 5
39 (38)
Kadi Liis Saar* Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 5 (1) 6 (7) 4 (7) 7
7
7
36 (36)
Maarja Lepamets Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7 (6) 7
7
1
7 (6) 36 (34)
Morten Piibeleht Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
7
0
35
Rauno Padari Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
2
7
5 (4) 7
35 (34)
Jevgeni Erdman Kohtla-Järve linn K.-Järve Kesklinna Gümnaasium 7 (6) 7
2 (1) 7 (2) 5 (1) 7
35 (24)
Risto Reinhold Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
6
2
7
7 (6) 5
34 (33)
Aleksandr Šved* Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
6 (7) 1
7
7
5
33 (34)
Kaspar Märtens Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
4
0 (1) 32 (33)
Mirian Ellermaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5
5
2 (4) 7
5 (7) 31 (35)
Ain Salula Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
5 (4) 0
7
5 (7) 31 (32)
Ivan Jakovlev Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7
7
7
7
3
0
31
Deniss Nikolajev Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
7
7
3 (2) 0 (3) 31 (33)
Janika Maidle Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7
7
3 (5) 2 (0) 5 (7) 7
31 (33)
Katrina Aps* Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
6 (7) 7
2 (1) 5 (3) 3
30 (28)
Eduard Šengals Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7 (6) 7
2 (6) 3
4
30 (33)
Sander Tammesoo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
6
7
4 (7) 0
30 (33)
Karl-Indrek Raudheiding Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
2 (0) 7
7 (3) 0
30 (24)
Veiko Samma Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
7 (6) 7
7 (6) 2
0
30 (28)
Henrik Mägi Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
0 (1) 6
2
29 (30)
Robert Oppar Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
2 (1) 7 (5) 6 (3) 0
29 (23)
Jelena Mozina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
6
7 (6) 7
2 (1) 0
29 (27)
Natalja Lõtšagina Kohtla-Järve linn K.-Järve Slaavi Gümnaasium 7
7
7
7 (1) 1
0
29 (23)
Anastassia Brežneva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7
0
6 (7) 0
27 (28)
Kaily Murdoja Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 2
6
2
7
5 (3) 5 (2) 27 (22)
Priit Metsik Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7
7
7
0 (3) 6
0 (2) 27 (32)
Aarne Lees Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
2 (0) 2 (0) 3 (1) 7
27 (21)
Mann Randaru Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 7
6
7 (6) 7
0
0
27 (26)
Vegard Kruusla Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
6
7
0
0
27
Kait Tiigemäe Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
0 (1) 7
2
6 (7) 5 (3) 27 (27)
Laurits Puust Pärnumaa Audru Keskkool 7
6 (7) 7
2
5 (7) 0
27 (30)
Andre Tamm Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
1
4
3
4 (3) 26 (25)
Fanny-Dhelia Lõhmus Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 5 (1) 7
7
7
0
0
26 (22)
Ivan Zubarev* Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
2 (0) 0
3
7 (4) 26 (21)
Agnes Vask Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
2 (0) 2
3 (4) 6 (7) 26 (26)
Eveli Verev Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2
7
7
3
7
0
26
Artur Žuravljov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
3
2
7 (3) 0 (7) 26 (29)
Deniss Toika Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
7
5
7
0
0
26
Gleb Široki Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7
7
7
0
2
2
25
Andrei Smõšljajev Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7
2 (1) 0
2
25 (24)
Erthel Toodo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 (3) 6
7
0
0
7
25 (23)
Aleksander Mjakonkihh Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7 (6) 6
2 (1) 2
7
1 (0) 25 (22)
Helena Kasemets Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
7
7
0 (1) 3
0
24 (25)
Meri-Kris Jaama Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 7
7
2 (0) 6
2
0
24 (22)
Oliver Ainsalu Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 7
7
1
0 (1) 2
7
24 (25)
Rene Botvin Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7
6
5
2 (0) 2 (3) 2
24 (23)
Kaarel Kaldvee Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
2 (0) 0
1
7
24 (22)
Kaileen Raudsepp Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
2 (1) 3
3
1
23 (22)
Liisa Suurkaev Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
6
6
2 (0) 2
0
23 (21)
Kadri-Ann Lehis Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
2 (0) 2
5
0
23 (21)
Kiiljan Kanarbik Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 7
7
2 (0) 0
7
0
23 (21)
Ivan Pogorelov Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 7
7
3
2
3
0 (3) 22 (25)
Aleksandra Timofejeva Tallinna linn Tallinna 53. Keskkool 7
7
7
0
1
0 (2) 22 (24)
Vadim Nikonov Tallinna linn Tallinna Humanitaargümnaasium 7
6
7
0
2
0 (2) 22 (24)
Kristjan Eerik Kaseniit Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
6
2 (1) 0
0
22 (21)
Kädi Böckler Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
2
4
3
0 (6) 22 (28)
Martin Kilp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
2 (0) 2
4 (3) 0 (6) 22 (25)
Triin Toom Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
2 (1) 7
0 (1) 0 (2) 22 (24)
Christi Oolo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
6
4
0
5
0
22
Roman Gorohh Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 7
7
1
2
2
3 (5) 22 (24)
Roosi Väli Saaremaa Orissaare Gümnaasium 7
7
2 (1) 4
2
0
22 (21)
Olga Gusseva Harjumaa Maardu Gümnaasium 7
7
4
2
2
0 (1) 22 (23)
Liisi Reedo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
1 (2) 5
1
0
21 (22)
Maksim Mišin Tallinna linn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7
7
7
0
0
0
21
Karl Ehatäht Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2
6
2 (0) 6
5
0 (3) 21 (22)
Magnus Lelumees Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3
6
2
3
0
7
21
Hardi Pertel Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
0
0
0
21
Richard Samarüütel Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
6
3
4
1
0
21
Konstantin Volkov Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 7
7
7
0
0
0
21
Andres Ervin Pärnumaa Audru Keskkool 7
7
0
0
7
0
21
Lisa Vorontšuk Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7
7
7
0
0
0
21
Siiri Ladva Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
2 (0) 1
3 (4) 0 (2) 20 (21)
Merike Heidelberg Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 1
6
7
2 (1) 3
0 (2) 19 (20)
Sven Sabas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
2
6
0 (1) 4
0 (4) 19 (24)
Aarne Uuk Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 7
6
0
0 (1) 0
6
19 (20)
Elina Šatova Sillamäe Sillamäe Vanalinna Kool 2 (4) 7
4
3
0 (1) 1
17 (20)

* 9. klassi õpilane


4. märts 2008
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee