2007.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkonnavooru kui ka lahtiste võistluste põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 30. märtsil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1. Taivo Pungas Tallinna Prantsuse Lütseum
2. Kaur Aare Saar* Tallinna Inglise Kolledž
3. Keilyn Laur Mart Reiniku Gümnaasium
4. Tuuli Lõhmus Miina Härma Gümnaasium
5. Pääsu Pütsepp Miina Härma Gümnaasium
6. Annika Laidroo Rakvere Gümnaasium
7. Ralf Ahi Tallinna Reaalkool
8. Henri Rästas Tallinna Reaalkool
9. Mari Sild Miina Härma Gümnaasium
10. Ken Riisalu Tartu Katoliku Kool
11. Aleksei Kuzmin Narva Pähklimäe Gümnaasium
12. Eva-Lotta Käsper Tartu Kivilinna Gümnaasium
13. Nadežda Turajeva Narva Kesklinna Gümnaasium
14. Mihhail Afanasjev Saaremaa Ühisgümnaasium
15. Anu Ainsaar Saku Gümnaasium
16. Mariliis Jaago Paikuse Põhikool
17. Ivo Adermann Tallinna Reaalkool
18. Karl Oskar Lember Tallinna Reaalkool
19. Margot Maksing Kadrioru Saksa Gümnaasium
20. Kaur Karus Miina Härma Gümnaasium
21. Merike Meizner Tartu Kunstigümnaasium
22. Georgi Gerassimov Narva Vanalinna Riigikool
23. Heleene Tambet Viljandi Maagümnaasium
24. Marti Lillemägi Jõgeva Gümnaasium
25. Gleb Bogomol Tallinna Tõnismäe Reaalkool

* 7. klasside olümpiaadil osalenud 6. klassi õpilane

8. klassist:

1. Liisi Kerik Tallinna Prantsuse Lütseum
2. Eero Vaher Pärnu Vanalinna Põhikool
3. Kadi Liis Saar Tallinna Inglise Kolledž
4. Joanna Allmaa Pärnu Koidula Gümnaasium
5. Maarja Abner Paide Gümnaasium
6. Kaidi Jõgi Jõgeva Gümnaasium
7. Mailis Mesimas Pärnjõe Põhikool
8. Mari Einberg Tallinna Reaalkool
9. Janno Jõulu Tallinna Reaalkool
10. Katrina Aps Tallinna Tõnismäe Reaalkool
11. Mariliis Õun Tartu Kommertsgümnaasium
12. Kristin Jesse Luunja Keskkool
13. Katrina Sepp Puhja Gümnaasium
14. Marti Reek Tallinna Inglise Kolledž
15. Hans-Kristjan Kask Miina Härma Gümnaasium
16. Kaarel Tõnisson Miina Härma Gümnaasium
17. Urmet Lepasson Mart Reiniku Gümnaasium
18. Mariann Hobustkoppel Pärnu Ülejõe Gümnaasium
19. Andres Mihkelson Koeru Keskkool
20. Mark Laane Tallinna Reaalkool
21. Riho Markna Gustav Adolfi Gümnaasium
22. Kert Pütsepp Tallinna Reaalkool
23. Kalder Maarand Tallinna Reaalkool
24. Matvei Mirošnikov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

* Õpilane lahendas piirkondlikus voorus nii 8. kui ka 9. klassi ülesanded ning kutsutakse nii lõppvooru 9. klasside arvestuses kui ka huvipäevale.

Olümpiaadi lõppvooru 31. märtsil - 1. aprillil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1. Rauno Siinmaa Pärnu Koidula Gümnaasium
2. Andre Tamm Tallinna Inglise Kolledž
3. Kadi Liis Saar* Tallinna Inglise Kolledž
4. Rauno Padari Ilmatsalu Põhikool
5. Tuule Mall Kull Miina Härma Gümnaasium
6. Roman Gorohh Narva Kesklinna Gümnaasium
7. Evgeni Erdman Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium
8. Gerli Viikmaa Pärnu Koidula Gümnaasium
9. Ivan Jakovlev Tallinna Õismäe Vene Lütseum
10. Siiri Mägi Viljandi Maagümnaasium
11. Carolin Ruven Jõhvi Gümnaasium
12. Maarja Lepamets Vanalinna Hariduskollegium
13. Eveli Verev Tartu Kommertsgümnaasium
14. Pauline Rummel Avinurme Keskkool
15. Laurits Puust Audru Keskkool
16. Kelli Somelar Tartu Kunstigümnaasium
17. Erik Nisu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
18. Erik Paemurru Tallinna Reaalkool
19. Eduard Šengals Tartu Raatuse Gümnaasium
20. Artur Žuravljov Narva Pähklimäe Gümnaasium
21. Deniss Nikolajev Narva Pähklimäe Gümnaasium
22. Jelena Mozina Ahtme Gümnaasium
23. Janika Maidle Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
24. Igor Polupan Sillamäe Kannuka Kool
25. Merike Heidelberg Gustav Adolfi Gümnaasium
26. Morten Piibeleht Tallinna Tehnikagümnaasium
27. Aleksandr Šved** Tallinna Tõnismäe Reaalkool
28. Sander Tammesoo Ilmatsalu Põhikool

* Õpilane lahendas piirkondlikus voorus nii 8. kui ka 9. klassi ülesanded ning kutsutakse nii lõppvooru 9. klasside arvestuses kui ka huvipäevale.
** Talvisel lahtisel võistlusel auhinnalise koha saavutanud 8. klassi õpilane kutsutakse lõppvooru 9. klassi arvestuses.

10. klassist:

1. Kairi Kangro Hugo Treffneri Gümnaasium
2. Urmas Talimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
3. Lauri Hämarik Hugo Treffneri Gümnaasium
4. Martin Meisalu Hugo Treffneri Gümnaasium
5. Viktor Karabut Ahtme Gümnaasium
6. Kaarel Siim Hugo Treffneri Gümnaasium
7. Tiina Turban Nõo Reaalgümnaasium
8. Ekke Piirisild Tallinna Reaalkool
9. Ardi Loot Hugo Treffneri Gümnaasium
10. Stanislav Zavjalov Narva Humanitaargümnaasium
11. Timmu Ründal Rapla Ühisgümnaasium
12. Siim Rinken Hugo Treffneri Gümnaasium
13. Jaanus Gilden Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
14. Andres Aas Tallinna Prantsuse Lütseum
15. Heino Soo Hugo Treffneri Gümnaasium
16. Sergei Ponomarjov Narva Humanitaargümnaasium
17. Maris Palo C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
18. Andres Kaldvee Pärnu Koidula Gümnaasium
19. Lauri Taaleš Nõo Reaalgümnaasium
20. Taavi Pungas Tallinna Reaalkool
21. Astrid Pung Hugo Treffneri Gümnaasium
22. Mart Meos C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
23. Sander Kask Kohila Gümnaasium
24. Kristjan Rõivas Pärnu Koidula Gümnaasium
25. Sergei Granin Tallinna Tõnismäe Reaalkool
26. Teele Palumaa Tallinna Inglise Kolledž
27. Paavo Parmas Gustav Adolfi Gümnaasium
28. Kerstin Ruustal Tallinna Reaalkool
29. Jonatan Jõks Tallinna Reaalkool
30. Siim-Ilmar Nopri C. R. Jakobsoni n. Gümnaasium
31. Tarmo Pilt Hugo Treffneri Gümnaasium

11. klassist:

1. Heiki Niglas* Tallinna 37.Keskkool
2. Fjodor Gainullin Tallinna Tõnismäe Reaalkool
3. Helen Kask Hugo Treffneri Gümnaasium
4. Tanel Teinemaa Tallinna Reaalkool
5. Karen Atabekjan Tallinna Tõnismäe Reaalkool
6. Pille Pullonen Hugo Treffneri Gümnaasium
7. Olga Bulgakova Narva Pähklimäe Gümnaasium
8. Andrei Klevtsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
9. Jana Tšerkašina Narva Humanitaargümnaasium
10. Andreas Valdmann Hugo Treffneri Gümnaasium
11. Rait Ool Saaremaa Ühisgümnaasium
12. Johannes Heinsoo Tartu Kivilinna Gümnaasium
13. Martin Valgur Hugo Treffneri Gümnaasium
14. Aleksander Mazikas Tallinna Laagna Gümnaasium
15. Ly Orgo C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
16. Alisa Pankova Tartu Slaavi Gümnaasium
17. Hanno Kase Rapla Ühisgümnaasium
18. Natalia Rõžova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
19. Viktor Nikonov Tallinna Reaalkool
20. Martin Neerot C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
21. Lauri Loo C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
22. Mihkel Ilisson Nõo Reaalgümnaasium
23. Jürgen Tuvikene Tallinna Kuristiku Gümnaasium
24. Ivo Kubjas Hugo Treffneri Gümnaasium
25. Kristiina Oll Hugo Treffneri Gümnaasium
26. Svetlana Tšupova Narva Pähklimäe Gümnaasium
27. Kristjan Põder Pärnu Koidula Gümnaasium
28. Karina Kisselite Tallinna Tõnismäe Reaalkool
29. Hando Hõlpus Hugo Treffneri Gümnaasium

* Õpilane lahendas piirkondlikus voorus nii 11. kui ka 12. klassi ülesanded ning pääses lõppvooru kutsutavate hulka mõlema klassi arvestuses.

12. klassist:

1. Nikolai Voitsehhovski Narva Pähklimäe Gümnaasium
2. Heiki Niglas* Tallinna 37.Keskkool
3. Kaarel Nummert Hugo Treffneri Gümnaasium
4. Hiie Soeorg Hugo Treffneri Gümnaasium
5. Ülo Reimaa Jõhvi Gümnaasium
6. Evgeni Martjušev Tallinna Tõnismäe Reaalkool
7. Aleksandr Vovnjuk Tallinna Tõnismäe Reaalkool
8. Ivan Avanessov Ahtme Gümnaasium
9. Andres Järv Rakvere Reaalgümnaasium
10. Priit Rinken Hugo Treffneri Gümnaasium
11. Vlada Schotter Hugo Treffneri Gümnaasium
12. Velle Toll Saaremaa Ühisgümnaasium
13. Marek Jarkovoi Tallinna Reaalkool
14. Indrek Klanberg Tallinna Reaalkool
15. Egon Elbre Nõo Reaalgümnaasium
16. Madis Pink Nõo Reaalgümnaasium
17. Ardi Tampuu Hugo Treffneri Gümnaasium
18. Jevgeni Kaev Sillamäe Kannuka Kool
19. Maria Vita Tallinna Reaalkool
20. Jaan Katus Tallinna Reaalkool
21. Toomas Krips Hugo Treffneri Gümnaasium
22. Zepp Uibo Hugo Treffneri Gümnaasium
23. Ott Tinn Hugo Treffneri Gümnaasium
24. Grigori Vassiljev Narva Humanitaargümnaasium
25. Arti Velk Nõo Reaalgümnaasium
26. Marko Eltermann Tallinna Reaalkool
27. Maret Heidelberg Gustav Adolfi Gümnaasium
28. Rauni Lillemets Tallinna Reaalkool
29. Taavi Mandel Hugo Treffneri Gümnaasium

* Õpilane lahendas piirkondlikus voorus nii 11. kui ka 12. klassi ülesanded ning pääses lõppvooru kutsutavate hulka mõlema klassi arvestuses.


12. märts 2007
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee