2007.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

9. klass (kontrollisid Indrek Zolk, Kalle Kaarli)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Rauno Siinmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 20
7
7
4 (5) 7
45 (46)
Andre Tamm Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 17
7
7
7
7
45
Kadi Liis Saar* Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 18
7
5 (7) 7
7
44 (46)
Rauno Padari Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 20
7
2
5 (7) 7
41 (43)
Tuule Mall Kull Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 19
7
2
4 (3) 7 (5) 39 (36)
Roman Gorohh Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 20 (19) 5
2
5 (7) 7 (3) 39 (36)
Evgeni Erdman Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 19
7 (5) 7
3
3 (1) 39 (35)
Gerli Viikmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 20
7
7
2
3 (7) 39 (43)
Ivan Jakovlev Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 18
7
2 (3) 7
4 (7) 38 (42)
Siiri Mägi Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 17
7
2
5
5
36
Carolin Ruven Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 20
7
2
3 (7) 4 (7) 36 (43)
Maarja Lepamets Tallinna linn Vanalinna Hariduskollegium 18
7
6
3
2 (7) 36 (41)
Eveli Verev Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18
7
0
5
5
35
Pauline Rummel Ida-Virumaa Avinurme Keskkool 18
7
7
3 (7) 0 (1) 35 (40)
Laurits Puust Pärnumaa Audru Keskkool 18
7
6 (7) 4 (3) 0
35 (35)
Kelli Somelar Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 12
7
5 (6) 3
7 (4) 34 (32)
Erik Nisu Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 16
7
1
5
5 (7) 34 (36)
Erik Paemurru Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
1
7
7
34
Eduard Šengals Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 14
7
0 (2) 5
7 (4) 33 (32)
Artur Žuravljov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 14
7
7
1
4 (3) 33 (32)
Deniss Nikolajev Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 16
7 (6) 0
3
7
33 (32)
Jelena Mozina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 14 (15) 7
6
4 (7) 2 (1) 33 (36)
Janika Maidle Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 16 (15) 7
0
3
7
33 (32)
Igor Polupan Sillamäe Sillamäe Kannuka Kool 15
7
7 (6) 3
1
33 (32)
Merike Heidelberg Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 16
7
0
5 (7) 5 (7) 33 (37)
Morten Piibeleht Tallinna linn Tallinna Tehnikagümnaasium 18
7
1
3
4 (7) 33 (36)
Kertu Saar Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 15
7
6 (5) 3 (7) 1 (0) 32 (34)
Risto Reinhold Viljandimaa Tääksi Põhikool 12
7
1
7
5 (4) 32 (31)
Heiko Kase Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 17
7
2 (5) 4
2 (5) 32 (38)
Tiit Kukk Järvamaa Aravete Keskkool 15 (16) 5
0 (1) 5
7 (6) 32 (33)
Sandra Lääne Jõgevamaa Vaimastvere Põhikool 12
7 (5) 0
6 (7) 7
32 (31)
Mirian Ellermaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
3
3
3 (6) 32 (35)
Helena Kasemets Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 18
7
0
3
4 (7) 32 (35)
Mann Randaru Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 17
7
0
4
3
31
Triin Soosalu Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 17
7
0
3 (7) 4 (3) 31 (34)
Paul-Gunnar Loorand Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
7
1
6
2 (4) 30 (32)
Karl-Indrek Raudheiding Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16
7
1
3
3 (5) 30 (32)
Oliver Ainsalu Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 16
7
2
3
2 (3) 30 (31)
Aleksander Mjakonkihh Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 20
7
1
2
0 (1) 30 (31)
Karmen Stimmer Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 14
7
2
0
7
30
Kristjan Last Järvamaa Türi Gümnaasium 12
7 (6) 2
5
4
30 (29)
Chris Reintal Tallinna linn Tallinna 21. Kool 12
7
0
5 (7) 6 (7) 30 (33)
Joosep Tõnus Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 16 (18) 7
0
3 (7) 3
29 (35)
Laura Orgo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 13
7
0
5
4 (6) 29 (31)
Juhan Rehand Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14 (15) 7
1
3
4
29 (30)
Sandra Uustal Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
2 (5) 3 (6) 1 (7) 29 (41)
Jaak Sõnajalg Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 14 (15) 7 (6) 1
3
3 (5) 28 (30)
Ailar Pokk Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 16
7
1
3
1 (2) 28 (29)
Aleksandr Ponomarjov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 15
7
2 (4) 3
1
28 (30)
Nikita Gussev Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 15
7
0
4 (7) 2
28 (31)
Heiki Viisimaa Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 14
7
0
4
3 (0) 28 (25)
Kait Tiigemäe Järvamaa Aravete Keskkool 16 (17) 7
2 (7) 3
0 (2) 28 (36)
Merlys Püvi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 16
7
1
4
0 (1) 28 (29)
Margus Pae Tartumaa Mehikoorma Põhikool 16
7
1
3
1
28
Mark Gontšarik Harjumaa Maardu Gümnaasium 16
7
0
3 (7) 2
28 (32)
Anastassia Brežneva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 13 (14) 7
1
5 (7) 2 (7) 28 (36)
Kaspar Märtens Tallinna linn Tallinna Mustamäe Gümnaasium 14
7
2 (5) 3
2 (7) 28 (36)
Tiiu Lemsalu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
7
2
1
4 (7) 28 (31)
Andrei Smõšljajev Tallinna linn Tallinna Humanitaargümnaasium 12
7
1
3
5 (7) 28 (30)
Magnus Lelumees Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14
7
1
5
1
28
Karl Ehatäht Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 13
7
4 (5) 2
1 (5) 27 (32)
Priit Metsik Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16 (18) 7
0 (1) 3
1
27 (30)
Raimo Armus Saaremaa Kärla Põhikool 15 (13) 7
1
4 (7) 0 (1) 27 (29)
Kadri-Ann Lehis Viljandimaa Võhma Gümnaasium 10
7
1
6
3 (6) 27 (30)
Maarja Nõmmik Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 13
7
1
3 (5) 3
27 (29)
Johani Vajakas Valgamaa Tõrva Gümnaasium 16
7
0
2
2 (3) 27 (28)
Robert Oppar Võrumaa Misso Keskkool 16
7
0
2
2 (1) 27 (26)
Deniss Toikka Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 14
7 (6) 3 (7) 3 (7) 0
27 (34)
Mari Eltermann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12 (13) 6
2 (6) 0
7
27 (32)
Kirill Maltsev Tallinna linn Tallinna 53. Keskkool 13
7
1
3
3 (7) 27 (31)
Taavo Vainomaa Tallinna linn Tallinna Tehnikagümnaasium 15
7
0
3
2 (5) 27 (30)
Aleksandra Timofejeva Tallinna linn Tallinna 53. Keskkool 12
7
0
3
5 (7) 27 (29)
Siim Saaremäe Saaremaa Muhu Põhikool 14
7
0 (2) 3 (7) 2 (1) 26 (31)
Linda Treiel Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 14
7
0 (7) 4 (0) 1
26 (29)
Richard Samarüütel Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 13
7
1
3 (6) 2
26 (29)
Birgit Mändlo Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 14
7
0
3 (5) 2 (3) 26 (29)
Rene Botvin Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 12
7
1
1
5 (4) 26 (25)
Veronika Podust Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 13
7
0
3
3 (4) 26 (27)
Rauno Veberson Põlvamaa Tilsi Põhikool 17 (16) 7
0
2
0
26 (25)
Liina Tamme Harjumaa Saue Gümnaasium 11
7
0
6 (7) 2 (1) 26 (26)
Fanny-Dhelia Lõhmus Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 9
7
2 (5) 5 (6) 3 (7) 26 (34)
Ain Salula Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 8
7
0
5 (7) 6 (7) 26 (29)
Andrei Knjazev Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 11
7 (5) 0
4
3 (5) 25 (25)
Tauri Pai Valgamaa Valga Põhikool 14
7
1
2
1 (2) 25 (26)
Siim Puniste Põlvamaa Mooste Põhikool 13
7
0
3
2 (4) 25 (27)
Kersti Pedanik Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 10
7
0
6 (7) 2 (3) 25 (27)
Anni Ulmas Harjumaa Saku Gümnaasium 14
7
0
3
1
25
Sven Sabas Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 14
7
0 (1) 1
2
24 (25)
Maiko Kangro Valgamaa Otepää Gümnaasium 16
7 (6) 0
0
1 (2) 24 (24)
Sander Tammesoo Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 13
7
1
2
1
24
Eline Selgis Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 13
7
0
3
0
23
Evelin Linsi Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 9
7
0 (1) 4 (6) 2
22 (25)
Reigo Kebja Raplamaa E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium 12
7
0
0
2 (6) 21 (25)
Raul Pukk Võrumaa Antsla Gümnaasium 15
4
0
1
1
21
Mait Mägi Tartumaa J.Liivi nim. Alatskivi Keskkool 12 (13) 5 (7) 0
3
1
21 (24)
Laura Vals Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 13
5 (7) 0
3
0
21 (23)
Siim Tsarjov Hiiumaa Palade Põhikool 11
7
0
3
0
21
Sander Voolma Hiiumaa Palade Põhikool 9
7
0
5
0
21
Dagmar Reinumägi Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 10
7
0
3 (7) 0
20 (24)
Egle Heero Võrumaa Rõuge Põhikool 14
4 (3) 1
1
0
20 (19)
Kaarel Kaldvee Läänemaa Taebla Gümnaasium 8 (9) 7
0
3
2 (1) 20 (20)
Triin Kuusemets Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 7
7
0 (2) 3 (7) 1 (7) 18 (30)

Tärniga on märgitud 8. klassi õpilane.


12. märts 2007
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee