2007.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

8. klass (kontrollisid Raili Vilt, Reimo Palm)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Liisi Kerik Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 20
7
7
7
41
Eero Vaher Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 20
7
7
6 (7) 40 (41)
Kadi Liis Saar Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 20
7
6
7
40
Joanna Allmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 20
7
7
5 (7) 39 (41)
Maarja Abner Järvamaa Paide Gümnaasium 20 (19) 7
7
5 (6) 39 (39)
Kaidi Jõgi Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 20
7
7
5 (7) 39 (41)
Mailis Mesimas Pärnumaa Pärnjõe Põhikool 20
7
7
5
39
Mari Einberg Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
7
6
6
39
Janno Jõulu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
7
7 (6) 5
39 (38)
Katrina Aps Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 20
7
7
5 (3) 39 (37)
Mariliis Õun Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 20 (19) 7
7 (6) 4 (3) 38 (35)
Kristin Jesse Tartumaa Luunja Keskkool 18
7
7
6 (7) 38 (39)
Katrina Sepp Tartumaa Puhja Gümnaasium 18
7
7
6 (7) 38 (39)
Marti Reek Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 20
7
7
4 (3) 38 (37)
Hans-Kristjan Kask Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
6
7
6
37
Kaarel Tõnisson Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 20 (19) 6
6
5 (6) 37 (37)
Urmet Lepasson Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 20 (19) 7
7
3
37 (36)
Mariann Hobustkoppel Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 18
7
7
5 (7) 37 (39)
Andres Mihkelson Järvamaa Koeru Keskkool 20
7
7
3
37
Mark Laane Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7
6
6 (7) 37 (38)
Riho Markna Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 20
7
7
3
37
Kert Pütsepp Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
7
7
3
37
Kalder Maarand Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7
7 (6) 5
37 (36)
Matvei Mirošnikov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 20
7
7
3 (1) 37 (35)
Markus Ellisaar Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 20
7
5
4 (5) 36 (37)
Sille Hausenberg Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
7 (6) 7
4 (5) 36 (36)
Artur Pata Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 19
7 (6) 7
3
36 (35)
Peeter Saartok Saaremaa Muhu Põhikool 20
6
7
3
36
Eduard Kotov Raplamaa Kehtna Põhikool 16
7
6 (7) 7
36 (37)
Andres Jaanson Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 18
7
7
4 (3) 36 (35)
Ivan Zubarev Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 20
7
6
3
36
Siim Liisel Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7 (6) 5 (2) 6 (3) 36 (29)
Kristjan Eimre Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 18
7
5 (6) 5 (6) 35 (37)
Lauri Tammeveski Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16
7
7
5 (6) 35 (36)
Uku Kruusamäe Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 19
7
6
3
35
Kersti Perandi Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 18
7
7
3
35
Kaisa Papp Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16
7
7
5
35
Raul Rätsep Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 14
7
7
7
35
Kaur Pulk Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 18
7
6
4
35
Kristina Nogteva Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 14
7
7
7
35
Juhan Koppel Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 18
7
7
3
35
Laura Valli Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 14
7
7
7
35
Oliver Oskar Sõmermaa Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 18
7
7
3
35
Ago Allikmaa Harjumaa Saku Gümnaasium 19
7
7
2 (3) 35 (36)
Hassan Ahhajev Harjumaa Kiili Gümnaasium 18
7
7
3
35
Marko Kanarbik Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 18
7
7
3
35
Iiris Lüsi Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 18
7
7
3
35
Morten Kaasik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
7
5
35
Pavel Permenov Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 20
7
5
2 (3) 34 (35)
Uku-Laur Tali Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 17
7
7
3
34
Ida Rahu Viljandimaa Abja Gümnaasium 17
7
7
3
34
Alissa Kolomiets Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 18 (19) 7
6
3
34 (35)
Juks Ojaperv Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 17
7
7
3
34
Mihkel Kaha Valgamaa Pühajärve Põhikool 17
7
6
4 (3) 34 (33)
Taavi Mals Tartumaa Sillaotsa Põhikool 13
7
7
7
34
Lidia Šmitkova Harjumaa Maardu Gümnaasium 16
7
6
5 (7) 34 (36)
Kristi Reispass Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 20
7
3 (6) 4 (3) 34 (36)
Juri Holvason Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 17
7
7
3
34
Sander Siim Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 20
5
7 (6) 2 (3) 34 (34)
Aleksei Trostnikov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 17
6
7
4 (3) 34 (33)
Mihkel Tinn Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 16
7
5
5 (6) 33 (34)
Ando Haldna Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16
7
7
3
33
Mari Palm Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16
7
7
3
33
Evar Raid Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 16
7
7
3
33
Ants Remm Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
6
7
2
33
Johannes Jürjo Tartu linn Tartu Katoliku Kool 18 (17) 7
5
3
33 (32)
Artjom Tšasovskihh Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 16
7
7
3
33
Taavo Allik Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 15
7
7
4 (5) 33 (34)
Hanna-Maris Vlastova Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 16
7
7
3
33
Daniil Golubev Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 14
7
7
5
33
Jardo Annus Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 16
7
7
3
33
Karl Kiisk Järvamaa Türi Gümnaasium 17 (16) 7
7
2
33 (32)
Priit Pokk Tartumaa Puhja Gümnaasium 16
7
7
3
33
Kadri Oras Tartumaa Elva Gümnaasium 12
7
7
7
33
Mart Reim Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 17
6
7
3
33
Martin Kiik Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 16
7
7
3
33
Anni Haas Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 13
7
7
5
32
Uku Jaan Leppik Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 14
6
7
5
32
Saara-Hanna Mildeberg Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 15
7
6
4
32
Silver Abel Valgamaa Tõrva Gümnaasium 16
6
7
3
32
Taavi Oja Võrumaa Võru I Põhikool 15
7
7
3
32
Kätlin Ojasalu Järvamaa Paide Gümnaasium 16 (15) 5
7
4 (5) 32 (32)
Ragnar Kriiska Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 16
6
7
3
32
Helian Vunk Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 17
7
6
2 (3) 32 (33)
Martin Vainu Tallinna linn Vanalinna Hariduskolleegium 14
7
6
5
32
Laura Helena Kivi Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 16
7
5
3
31
Kristo Koval Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 14
7
7
3
31
Dagmar Teppe Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 15
6
7
3
31
Merke Maria Alev Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 10
7
7
7
31
Sander Lootus Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16
7
5
3
31
Jaanus Mets Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 16
5
7
3
31
Juta Kraav Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 10
7
7
7
31
Hannela Ingver Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 13
7
4
7
31
Kristiina Valdman Hiiumaa Palade Põhikool 14
7
7
3
31
Maria Põhako Läänemaa Virtsu Põhikool 12
7
7
5
31
Jasper Kursk Tallinna linn Tallinna Kuristiku Gümnaasium 16
6
7
2 (3) 31 (32)
Sofia Dubrovenskaja Tallinna linn Tallinna Järveotsa Gümnaasium 15
7
5
4
31
Sten Andreas Erlich Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 14
7
5
5
31
Anastassia Lenskaja Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
7
7
5
31
Margus Lind Tallinna linn Tallinna Mustamäe Gümnaasium 16
7
5
3
31
Julia Mihhailova Tallinna linn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 13
7
6
5
31
Laura Viidik Tallinna linn Tallinna Laagna Gümnaasium 17
7
5
2
31
Karl Konsap Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16
5
6
3
30
Tõnu-Priit Tammepuu Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14
7
7
2
30
Sofia Farfarovskaja Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 13
7
7
3
30
Siim-Erik Paju Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 13 (14) 7
7
3
30 (31)
Lembitu Lükk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 15
7
5
3
30
Mihkel Paloson Lääne-Virumaa Jäneda Põhikool 15
6
6
3 (4) 30 (31)
Kärt Lindlo Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 16
7
4
3
30
Alexander Assmann Lääne-Virumaa Võsu Põhikool 18
5
2
5
30
Katre Ojamets Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10
7
7
6
30
Elise Püttsepp Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 14
7
6
3
30
Henri Kasvand Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 16
7
4
3
30
Deniss Bostrov Sillamäe Sillamäe Kannuka Kool 10
6
7
7
30
Ilja Pestov Tallinna linn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 15
5
7
3 (1) 30 (28)
Laura Adamson Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 13
6
7
3
29
Katarina Laas Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 12
7
7
3
29
Jekaterina Golenduhhina Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 14
7
5
3
29
Karli Kontkar Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12
7
7
3
29
Mikk Maasik Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 12
7
7
3
29
Mairi Staškevitš Viljandimaa Viljandi Valuoja Põhikool 10 (9) 7
7
5
29 (28)
Janar Vahter Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 10 (11) 7
7
5
29 (30)
Linda Randoja Lääne-Virumaa Võsu Põhikool 13
7
6
3
29
Tommi Ründal Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 14
7
7
1
29
Sven Anton Valgamaa Otepää Gümnaasium 14
6
6
3
29
Lauli Otsar Võrumaa Parksepa Keskkool 13
6
5
5
29
Mirjam Ait Võrumaa Rõuge Põhikool 12 (10) 6
7
4
29 (27)
Karl Jaen Lainevool Tartumaa Nõo Põhikool 14
6
7
2
29
Marilyn Kriisa Tartumaa Elva Gümnaasium 12
7
7
3
29
Reet Oolmann Tartumaa Kambja Põhikool 10
7
7
5
29
Martin Orumaa Jõgevamaa Torma Põhikool 12
7
7
3
29
Mari Lill Jõgevamaa Tabivere Gümnaasium 16
5
7
1
29
Janar Kuusik Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 9
6
7
7
29
Janar Salumaa Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 13
5
7
4
29
Joosep Järve Tallinna linn Tallinna Mustamäe Gümnaasium 14
6
6
3
29
Natalja Makarova Tallinna linn Vladimir Kornijenko Eragümnaasium 14
7
7
1
29
Madis Ollikainen Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 16
5
5
3
29
Priit Silm Tallinna linn Tallinna Nõmme Gümnaasium 12
7
5
5
29
Natalja Šestjorkina Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 10
7
7
5
29
Urmas Leets Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 12
7
7
2
28
Andres Traumann Saaremaa Leisi Keskkool 12
5
7
4
28
Mirjam Põldsaar Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
7
6
3
28
Jelizaveta Minajeva Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11
7
5
5
28
Aleksei Pavlenko Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 12
7
7
2
28
Jana Levitina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 16
2
7
3
28
Jürgen Piigli Raplamaa E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium 14
7
6
1
28
Mart Tiisaar Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 12
7
4
5
28
Johanna Elmik Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 16
7
2
3 (2) 28 (27)
Fred Kamberg Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10
7
7
4
28
Villem Püüding Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 12
7
7
2
28
Mailis Rannaveer Järvamaa Järva-Jaani Gümnaasium 14
6
7
1
28
Karl Aksel Puulmann Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 14
7
5
2
28
Ats Varul Järvamaa Retla Kool 10
7
6
5
28
Marleen Kruusamäe Järvamaa Paide Gümnaasium 10
7
7
4
28
Aleksei Ignatjev Sillamäe Sillamäe Eesti Põhikool 8
7
6
7
28
Kaido Stroom Tallinna linn Tallinna Reaalkool 13
7
4
4
28
Ilja Uspenski Tallinna linn Tallinna Läänemere Gümnaasium 12
7
7
2
28
Jan Liski Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 12
5
7
3
27
Sergei Sirotkin Narva linn Narva 6. Kool 12
7
6
2
27
Sandra Süld Saaremaa Muhu Põhikool 13
7
7
0
27
Liis Maisla Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 12
6
6
3
27
Anna Boltava Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 8
7
7
5
27
Julia Smirnova Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 8
7
7
5
27
Dmitri Matvejev Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12
7
6
2
27
Roland Talvar Lääne-Virumaa Rakke Gümnaasium 13
7
6
1
27
Mattis Leemets Lääne-Virumaa Kiltsi Põhikool 10
7
7
3
27
Anar Pajula Raplamaa Kaiu Põhikool 15
7
5
0 (1) 27 (28)
Age Toomjõe Võrumaa Antsa Gümnaasium 11
5
7
4
27
Anne-Liis Tuusis Võrumaa Rõuge Põhikool 10
7
7
3
27
Gea Pajula Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 10
7
7
3
27
Gert Siniloo Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12
7
7
1
27
Johannes Karpender Järvamaa Türi Gümnaasium 8 (7) 7
5
7
27 (26)
Kaisa Alliksaar Tartumaa Kuuste Põhikool 10 (11) 5
5
7
27 (28)
Irina Krivonogova * Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 10
7
7
3
27
Leemet Käär Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 11
7
7
2
27
Liisa Rätsep Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 13
7
0
7
27
Dmitri Kuznetsov Tallinna linn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 10
7
6
4
27
Kermen Makarova Tallinna linn Vladimir Kornijenko Eragümnaasium 11
7
6
3
27
Kaspar Puksand Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
3
5
27
Kristiina Putšinina Tallinna linn Tallinna Humanitaargümnaasium 10
7
7
3
27
Liisa Puustusmaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
6
4
5
27
Kaidi Soiela Tallinna linn Tallinna Väike-Õismäe Gümnaasium 15
4
5
3
27
Vladimir Kaštan Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 12
7
7
0
26
Teele Kohv Viljandimaa Kildu Põhikool 14
7
0
5
26
Maris Paimre Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 10
7
5
4
26
Talis Tiivoja Võrumaa Rõuge Põhikool 13
3
5
5
26
Õie Ojala Pärnu linn Pärnu Raeküla Gümnaasium 10
4
7
5
26
Kennet Iva Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 16
6
0
4
26
Ege Jüris Järvamaa Türi Gümnaasium 7 (6) 7
7
5
26 (25)
Martin Mägi Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 11
5
7
3
26
Gerda Peda Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 5
7
7
7
26
Maie Metus * Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 11
7
7
1
26
Anton Kondrašev * Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 11
7
5
3
26
Markus Raudkivi Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 11
5
7
3
26
Vilja Nigu Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 8 (9) 7
7
3
25 (26)
Maria Vikentjeva Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 8
6
7
4
25
Vladislav Lušin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 12
7
3
3
25
Anni Sepp Viljandimaa Olustvere Põhikool 8 (9) 7
7
3
25 (26)
Ivan Botšarov Kohtla-Järve linn Oru Põhikool 12
5
7
1
25
Kairi Jõe Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 12
6
6
1
25
Jaanika Niklus Valgamaa Lüllemäe Põhikool 12
6
4
3
25
Kristo Karu Võrumaa Misso Keskkool 11
5
5
4
25
Jaanek Lehtsalu Võrumaa Haanja-Ruusmäe Põhikool 14
2
6
3
25
Liina Vreimann Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 7
7
6
5
25
Kristiina Mark Põlvamaa Valgjärve Põhikool 8
7
7
3
25
Tormi Tobreluts Põlvamaa Kauksi Põhikool 8
5
7
5
25
Kevin Amon Põlvamaa Põlva Keskkool 10
7
7
1
25
Katrin Kukk Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 10
7
3
5
25
Madis Kaasik Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 11
7
5
2
25
Toivo Alp Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 9
6
7
3
25
Mariliis Holm Tallinna linn Tallinna Reaalkool 13
7
2
3
25
Mihhail Pankratov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10
7
7
1
25
Igor Pitšugin Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11
7
2
5
25
Darja Zubareva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10
6
6
3
25
Tairi Lappalainen Viljandimaa Olustvere Põhikool 5 (6) 7
7
5
24 (25)
Evgenia Lupan * Lääne-Virumaa Tapa Vene Gümnaasium 10
5
6
3
24
Julia Malõševa Ida-Virumaa Narva Eesti Gümnaasium 14
3
4
3
24
Liis Süda Ida-Virumaa Kohtla Põhikool 7
7
7
3
24
Jelizaveta Zagidullina * Lääne-Virumaa Rakvere Vene Gümnaasium 10
7
2
0
19
Aleksei Võssokov * Jõgevamaa Mustvee Vene Gümnaasium 4
5
2
6
17
Maria Motornaja * Jõgevamaa Mustvee Vene Gümnaasium 2
5
0
5
12

Tärniga märgitud õpilased lahendasid 3. ülesannet vigases püstituses, kus mõned numbrid olid tekstist puudu.


12. märts 2007
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee