2007.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Taivo Pungas Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 19
7
7
6
39
Kaur Aare Saar* Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 20
5
7
6 (7) 38 (39)
Keilyn Laur Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 19
7
7
4 (7) 37 (40)
Tuuli Lõhmus Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
6 (7) 7 (6) 6 (7) 37 (38)
Pääsu Pütsepp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 17
7
7
6
37
Annika Laidroo Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 20
7
4 (5) 6 (7) 37 (39)
Ralf Ahi Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
7
6
4
37
Henri Rästas Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7
6
5
36
Mari Sild Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
6 (7) 6
5 (7) 35 (38)
Ken Riisalu Tartu linn Tartu Katoliku Kool 19
7
7
2
35
Aleksei Kuzmin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 18
7 (6) 6
4 (6) 35 (36)
Eva-Lotta Käsper Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16
7
6 (5) 5 (7) 34 (35)
Nadežda Turajeva Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 18
7
6
3 (7) 34 (38)
Mihhail Afanasjev Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 19
6 (7) 2
7
34 (35)
Anu Ainsaar Harjumaa Saku Gümnaasium 20
7
7
0
34
Mariliis Jaago Pärnumaa Paikuse Põhikool 19
5 (7) 7
3 (7) 34 (40)
Ivo Adermann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
6
2
6 (7) 34 (35)
Karl Oskar Lember Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
5
7
2
34
Margot Maksing Tallinna linn Kadrioru Saksa Gümnaasium 15
7
7
5
34
Kaur Karus Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18
5 (7) 5
5 (6) 33 (36)
Merike Meizner Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 17
7
3 (4) 5 (7) 32 (35)
Georgi Gerassimov Narva linn Narva Vanalinna Riigikool 16
5
7 (6) 4 (7) 32 (34)
Heleene Tambet Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 19
7
1
5
32
Marti Lillemägi Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 14
7
6
5
32
Gleb Bogomol Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 20
7
4
1
32
Sergei Jakovlev Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 18
7
4 (5) 2 (7) 31 (37)
Ralf Tambets Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
7
6
2
31
Karl-Villem Võsa Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 15
5
6
5
31
Anastasia Hrisanfova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 12
7
7
5 (7) 31 (33)
Violeta Platonova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 18
7
6
0
31
Kristiina Kondranina Sillamäe Sillamäe Eesti Põhikool 14
7
7
3 (5) 31 (33)
Aleksandra Jartseva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 18
7
6
0
31
Erik Tamre Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
7
1
31
Erik Sumeri Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 17
6 (5) 6
1 (0) 30 (28)
Riivo Parts Raplamaa Käru Põhikool 15
7
6
2 (7) 30 (35)
Tanel Pai Valgamaa Valga Põhikool 18
5 (7) 3 (4) 4
30 (33)
Maiko Plinte Valgamaa Otepää Gümnaasium 14
7
6
3
30
Karel Tiigemäe Järvamaa Aravete Keskkool 18
5 (7) 6
1 (2) 30 (33)
Inger Padari Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 13 (12) 7
7
3 (4) 30 (30)
Ljubov Rostovštšikova Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 17
7
6
0
30
Tõnis Soodla Tallinna linn Tallinna Reaalkool 15
5
6
4
30
Kaspar Kesli Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 17
5
5
2
29
Elar Haviko Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16
5 (4) 6
2
29 (28)
Dairis Püvi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 18
7
3
1 (4) 29 (32)
Marelle Ellen Tallinna linn Tallinna Reaalkool 15
7
5
2
29
Mihhail Kudinski Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14
6
7
2
29
Aleksei Nesterovitš Narva linn Narva 6. Kool 16
6
2
4 (6) 28 (30)
Eduard Netsajev Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 14
7
0
7 (6) 28 (27)
Martin Ots Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 14
7
6
1 (2) 28 (29)
Anna Bilmaijer Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 14
7
7
0
28
Risto Põldsalu Valgamaa Tõrva Gümnaasium 14
5
6
3
28
Angela Kannukene Valgamaa Tõrva Gümnaasium 16
7
4
1 (0) 28 (27)
Maimu Jõgeda Võrumaa Rõuge Põhikool 14
7
6
1
28
Sten-Oliver Salumaa Tartumaa Nõo Põhikool 17
4 (5) 5
2 (3) 28 (30)
Eerik Muuli Tartumaa Luunja Keskkool 15
7
3
3
28
Kristiina Matrosov Tartumaa Kõrveküla Põhikool 15
7
3
3
28
Maia-Liisa Teearu Harjumaa Vaida Põhikool 14
7
7
0
28
Laura Kasearu Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 17
4
5
1
27
Moorits Mihkel Muru Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 18 (16) 7
1 (2) 1
27 (26)
Vlad Piljukov Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 16
7
2
2 (1) 27 (26)
Magnus Kolk Saaremaa Kihelkonna Põhikool 15
7
5
0
27
Tanel Kiis Viljandimaa Saarepeedi Põhikool 17 (18) 7
0
3
27 (28)
Rivo Allik Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 15
7
2
3 (2) 27 (26)
Saara-Indiana Bergström Lääne-Virumaa Võsu Põhikool 17
7
3
0
27
Madle Uibo Põlvamaa Valgjärve Põhikool 16
5
5
1
27
Britt Ingeborg Loomägi Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
5
7
3
27
Marko Ratas Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
5
6
0
27
Martha Tääkre Tallinna linn Tallinna Nõmme Gümnaasium 15
5
7
0
27
Joosep Heinmets Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 16
4
5
1 (2) 26 (27)
Gleb Ivanov Narva linn Narva Soldino Gümnaasium 14
6
6
0
26
Sofia Litvinenko Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 14 (15) 7
4
1
26 (27)
Ann Tarkin Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 15
7
1
3 (7) 26 (30)
Merle Torim Viljandimaa Karksi-Nuia Gümnaasium 9
7
6
4 (5) 26 (27)
Maarja Kask Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 15
7
1
3 (4) 26 (27)
Marek Pant Võrumaa Antsla Gümnaasium 14
6
6
0
26
Tauri Roosipuu Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12
7
7
0
26
Mari-Liis Rohusaar Järvamaa Roosna-Alliku Põhikool 11
7
6
2
26
Taavi Adamson Tartumaa Nõo Põhikool 10
6
7
3 (4) 26 (27)
Vladimir Potašenkov Tartumaa Kallaste Keskkool 10
7
7
2
26
Liis Järveoja Tartumaa Nõo Põhikool 10
7
4
5
26
Reido Holsmer Hiiumaa Käina Gümnaasium 12
7
4
3 (5) 26 (28)
Martin-Richard Uusmäe Tallinna linn Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12
7
5
2
26
Heda Kalmus Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 16
4
4
1
25
Karl Miikael Kraav Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 11
7
7
0
25
Jana Ekimova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 16
7
0
2 (1) 25 (24)
Gleb Muravjov Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 18
6
1
0
25
Livia Matt Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 16
2
7
0
25
Tõnis Kasekamp Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11
7
4
3 (7) 25 (29)
Diana Vähi Valgamaa Otepää Gümnaasium 16
6
2
1
25
Getter Linter Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 17
6
0
2 (3) 25 (26)
Elisabeth Aas Järvamaa Türi Gümnaasium 11
7
5
2
25
Maria Salm Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 13 (14) 7
4
1 (0) 25 (25)
Jaagup Repän Tartumaa Rõngu Keskkool 12
7
6
0 (1) 25 (26)
Roman Demtšenko Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 16
4
5
0
25
Taissia Korolkova Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10
7
6
2
25
Laura Rätsep Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 14
7
0
3 (5) 24 (26)
Karl Koppel Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 12
5
7
0
24
Karl Martin Jaup Pärnu linn Pärnu Hansagümnaasium 10
7
7
0
24
Pille Arro Jõgevamaa Voore Põhikool 11
7
6
0
24
Elisa Sein Tallinna linn Tallinna Reaalkool 15 (16) 7
1
1
24 (25)
Allan Gaidunko Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 12
7
0
4 (7) 23 (26)
Triin Kala Raplamaa Käru Põhikool 13
7
2
1 (2) 23 (24)
Hannes Härma Põlvamaa Krootuse Põhikool 12
7
2
2 (3) 23 (24)
Inar Padari Hiiumaa Käina Gümnaasium 12
7
4
0
23
Aleksandr Kuzmin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7 (8) 5
6
4 (6) 22 (25)
Anti Haugas Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 10
3
6
3 (6) 22 (25)
Elis Kiin Hiiumaa Palade Põhikool 13
7
1
1 (0) 22 (21)
Nikolai Gordienko Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 14
2
0
5
21
Tairi Sääsk Jõgevamaa Puurmani Gümnaasium 11
6
3
1 (0) 21 (20)
Raimond Lepiste Raplamaa Kehtna Põhikool 10
7
0
2 (5) 19 (22)
Jekaterina Zakilova Ida-Virumaa Narva Eesti Gümnaasium 10
5
1
3 (7) 19 (23)
Maksim Juura Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 10
7
0
0
17

Tärniga on märgitud 6. klassi õpilane.


12. märts 2007
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee