2007.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

12. klass (kontrollisid Hendrik Nigul, Aleksei Lissitsin)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Nikolai Voitsehhovski Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
7
7
7
6 (7) 41 (42)
Heiki Niglas* Tallinna linn Tallinna 37.Keskkool 7
7
7
7
7
6 (7) 41 (42)
Kaarel Nummert Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
6 (7) 6
7
40 (41)
Hiie Soeorg Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
6
7
6 (7) 40 (41)
Ülo Reimaa Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 7
7
7
4 (3) 7 (4) 7 (3) 39 (31)
Evgeni Martjušev Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
5
6
7
5 (6) 37 (38)
Aleksandr Vovnjuk Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7 (6) 5
4
7
7
37 (36)
Ivan Avanessov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
1 (2) 7
7
7
6 (3) 35 (33)
Andres Järv Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7
7
7
7 (4) 1
6
35 (32)
Priit Rinken Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7
7
1
7
5 (7) 34 (35)
Vlada Schotter Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
5
7 (4) 1 (2) 7
34 (32)
Velle Toll Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
7
7
4
4 (7) 5 (7) 34 (39)
Marek Jarkovoi Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
1 (2) 5 (6) 34 (36)
Indrek Klanberg Tallinna linn Tallinna Reaalkool 3 (4) 7
5
7
7
5
34 (35)
Egon Elbre Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
5
7
1 (2) 6
33 (34)
Madis Pink Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
7
4
3 (2) 5 (6) 33 (33)
Ardi Tampuu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
2 (1) 3
6 (7) 32 (32)
Jevgeni Kaev Sillamäe Sillamäe Kannuka Kool 7
7
4
7
0
7
32
Maria Vita Tallinna linn Tallinna Reaalkool 2
7
7
2 (3) 7
6 (7) 31 (33)
Jaan Katus Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
5
0
5 (6) 31 (32)
Toomas Krips Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 5 (6) 5
1 (3) 6
6
30 (32)
Zepp Uibo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 1 (2) 7
6 (7) 3
6 (7) 30 (32)
Ott Tinn Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3 (4) 7
5
6 (4) 3 (4) 6 (7) 30 (31)
Grigori Vassiljev Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 6 (7) 6 (5) 7
5 (6) 1
5 (7) 30 (33)
Arti Velk Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
7
4
0 (2) 5 (6) 30 (33)
Marko Eltermann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 2
7
7
1
7
6 (7) 30 (31)
Maret Heidelberg Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
7
1
3
5 (6) 30 (31)
Tiit Hõbejõgi Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
5 (3) 0 (1) 3 (1) 29 (26)
Martin Parker Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
7
2 (4) 1 (3) 5 (7) 29 (35)
Kirill Alektorov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4
7
7
3
1 (0) 7
29 (28)
Andres Uibo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1 (3) 7
5
7
1 (2) 7
28 (31)
Sander Pajusalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
5
7
1 (3) 1
28 (30)
Stemo Ojavee Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 2 (1) 7
7
4 (7) 1 (3) 7
28 (32)
Rain Kipper Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 3
7
7
4
1 (3) 6 (2) 28 (26)
Rauno Raidma Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3 (5) 2
7
7
6
3 (7) 28 (34)
Alo Avi Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 7
7
7
2 (4) 2
3 (0) 28 (27)
Karl Düüna Tallinna linn Tallinna Kristiine Gümnaasium 4
7
7
1
6
3 (4) 28 (29)
Taavi Traumann Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
7
7
0
3 (7) 3 (1) 27 (29)
Mikk Abram Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 2
7
7
4 (2) 2
5 (2) 27 (22)
Taavi Mandel Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2
7
7
4
1 (2) 5 (7) 26 (29)
Kadre Saare Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
5 (6) 5 (4) 2 (0) 1 (2) 6
26 (25)
Kristi Saare Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
7
7
1 (0) 1 (2) 3
26 (26)
Aleksei Fimaier Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4
7
5
2
3 (6) 5 (6) 26 (30)
Maria Drozdova Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 7
7
7
1
1 (2) 3 (1) 26 (25)
Aleksandr Belugin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 3 (5) 2
5
7
3 (5) 5 (7) 25 (31)
Heidi Carolina Martinsaari Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 7
7
6
0
0 (1) 5 (7) 25 (28)
Varmo Ernits Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 4 (2) 7 (6) 7
5
0
2
25 (22)
Rainer Velbri Tallinna linn Tallinna Reaalkool 3 (4) 7
7
1
1 (3) 6 (7) 25 (29)
Kristjan Sirge Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 7 (6) 7
6
0
1 (4) 3 (5) 24 (28)
Margit Ool Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 2
5 (6) 7
0
3 (7) 7
24 (29)
Danel Ahman Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 2
7
7
3
3 (4) 2 (1) 24 (24)
Andi Kipper Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5
7
1
1
3 (7) 24 (28)
Anne Päss Tallinna linn Vladimir Kornijenko Eragümnaasium 7
7
5
0
1
4 (5) 24 (25)
Maarja Soomann Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 7
2 (4) 5
4
1 (2) 4
23 (26)
Raol Tamberg Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 4
7
7
0
1 (0) 4 (5) 23 (23)
Reiko Randoja Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 7
7 (6) 7
1
0
1 (0) 23 (21)
Maksim Zujev Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 3 (6) 0
7
7
0
5 (6) 22 (26)
Olga Panarina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7
0
7
1
2 (3) 5 (3) 22 (21)
Triin Tamsalu Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 4
3
5 (6) 0
6
4 (1) 22 (20)
Katrin Tuude Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
0
0 (1) 0
21 (22)
Eerik Oja Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 4 (5) 2
5
7
1 (0) 2 (7) 21 (26)
Tarmo Tuul Harjumaa Jüri Gümnaasium 7
0
6
1
2
5 (1) 21 (17)
Anari Jalakas Järvamaa Türi Gümnaasium 2
2
7
7
0
2 (0) 20 (18)
Vadim Ismagilov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 0
7 (6) 5
3
2 (1) 2
19 (17)
Margo Kopli Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 2 (3) 7
7
0
0 (5) 3 (0) 19 (22)
Mikk Antsov Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 2
7
7
0
1 (3) 0 (6) 17 (25)
Mari Rüütli Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 7
0
7
0
1
2
17
Liisi Küüts Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 2
7
7
0
1 (4) 0
17 (20)
Peeter Jürviste Võrumaa Antsla Gümnaasium 2
0
4
6
1 (0) 3 (7) 16 (19)
Pavel Makovski Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 6
0
4
0
1 (2) 4 (5) 15 (17)
Erko Õunapuu Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 4 (5) 1
7
0
1 (2) 1
14 (16)
Sergei Podust Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2
0
5
4
0
2
13
Viktor Blohhin Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 0 (2) 0
7
3
0
2
12 (14)
Madli Remmelkoor Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 5 (0) 0
5
0
0
1
11 (6)
Marek Nõmmela Raplamaa E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium 2
0
7
0
0
1
10
Indrek Tanilsoo Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 2
0
0
7
1 (0) 0
10 (9)
Silja Treialt Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 2
3
2
0
0
1 (2) 8 (9)
Katrin Pruus Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 0
2
1
0
0
1
4
Triin Tõemäe Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 2
2
0
0
0
0
4

Tärniga on märgitud 11. klassi õpilane.


12. märts 2007
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee