2007.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

11. klass (kontrollisid Härmel Nestra, Laur Tooming)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Heiki Niglas Tallinna linn Tallinna 37.Keskkool 7
7
7
7
7
7
42
Fjodor Gainullin Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7
7
7
6 (7) 41 (42)
Helen Kask Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
6 (7) 4 (3) 38 (38)
Tanel Teinemaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
3 (7) 7
38 (42)
Karen Atabekjan Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7
7
6 (5) 3 (1) 37 (34)
Pille Pullonen Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7 (6) 1 (2) 7
36 (36)
Olga Bulgakova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 6 (7) 7
7
7
2 (4) 7
36 (39)
Andrei Klevtsov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
7
7
7
1
6
35
Jana Tšerkašina Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 4 (2) 7
7
7 (5) 2 (7) 7 (5) 34 (33)
Andreas Valdmann Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (5) 6
7
7
3 (2) 6
33 (33)
Rait Ool Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
7
7
7 (6) 5 (3) 0 (1) 33 (31)
Johannes Heinsoo Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 7
6 (4) 6 (7) 7 (6) 0 (1) 6 (7) 32 (32)
Martin Valgur Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
0
1 (2) 7
29 (30)
Aleksander Mazikas Tallinna linn Tallinna Laagna Gümnaasium 7
7
7
1 (0) 1
6
29 (28)
Ly Orgo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
5 (6) 5
5 (1) 1 (2) 6 (1) 29 (22)
Alisa Pankova Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 2 (7) 7
7
7
0 (1) 5 (4) 28 (33)
Hanno Kase Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 5
6
7
6 (7) 1 (0) 2 (7) 27 (32)
Natalia Rõžova Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
7
2 (3) 7
1 (2) 3 (2) 27 (28)
Viktor Nikonov Tallinna linn Tallinna Reaalkool 4
7
7
0
2
7
27
Martin Neerot Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 (6) 7
7
4
1 (2) 0
26 (26)
Lauri Loo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
7
2 (1) 1 (2) 2 (1) 26 (25)
Mihkel Ilisson Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
6
7
0
1 (0) 5 (7) 26 (27)
Jürgen Tuvikene Tallinna linn Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7
6 (7) 7
1
4 (2) 1
26 (25)
Ivo Kubjas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
2 (1) 2 (6) 0
25 (28)
Kristiina Oll Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3 (4) 6 (7) 7
1
1 (2) 7
25 (28)
Svetlana Tšupova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 5 (7) 7
7
4 (7) 2 (7) 0
25 (35)
Kristjan Põder Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 2 (3) 7
7 (6) 6 (7) 1
2 (3) 25 (27)
Karina Kisselite Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
2
7
1
1
25
Hando Hõlpus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7 (6) 7
3
1 (2) 0
25 (25)
Roza Oganesjan Narva linn Narva Kreenholmi Gümnaasium 7
7
2 (4) 7
1 (4) 0 (1) 24 (30)
Melissa Saviste Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
7
7
2 (0) 1
0
24 (22)
Aili Animägi Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 3 (4) 7
7
4
1 (0) 1
23 (23)
Jekaterina Kirillova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
7
1 (2) 7
1 (3) 0
23 (26)
Jüri Aedla Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
7
2 (0) 0
0
23 (21)
Priit Jeenas Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 0 (5) 7
7
7
1
0
22 (27)
Sander Kahk Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5
7
3 (1) 0
0
22 (20)
Laure Oras Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 0
6
7
7
0
1 (0) 21 (20)
Alari Õis Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 6
6
6
1
2 (0) 0
21 (19)
Kardo Aia Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 4 (1) 7
7
0
1 (0) 2 (4) 21 (19)
Kirke Pilvik Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
5
2 (3) 0
4 (3) 3
21 (21)
Artur Kahre Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
7
7
0
1 (2) 0
21 (22)
Mehis Mehide Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
7
7
0 (1) 1
0
21 (22)
Mart Sein Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 5
6
7
1 (0) 1 (2) 1
21 (21)
Andres Ruul Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
0
0
0
21
Matthias Kahk Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
7
7
0
0
0
21
Tauri Viil Saaremaa Orissaare Gümnaasium 5 (3) 7
4
0 (5) 3 (1) 1
20 (21)
Martin Mölder Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
7
5
0
1 (0) 0
20 (19)
Tauri Hindre Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3
7
7
0
1 (2) 2
20 (21)
Marit Puusepp Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6
7
7
0
0
0
20
Aleksandr Bogatšov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
5
7
0
1
0
20
Ipi-Liisa Peeker Harjumaa Viimsi Keskkool 4
7
7
0
1 (0) 0 (1) 19 (19)
Riho Klement Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (6) 2
7
3
1
2
19 (21)
Rina Sokurova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
2
7
2
1 (5) 0
19 (23)
Aleksandr Semjonov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 5
3
6
2
1 (2) 0
17 (18)
Mihkel Talvi Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 0
7
7
0
0 (1) 1
15 (16)
Andrei Porõvajev Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 6
7
2
0
0
0
15
Konstantin Lipski Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 4 (5) 0
3
7
1
0
15 (16)
Darja Glusko Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7
3
2
2 (1) 1 (0) 0
15 (13)
Martin Trükmann Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 5
6
0
4
0
0
15
Sergei Ajujev Harjumaa Maardu Gümnaasium 5
7
3
0 (1) 0 (1) 0
15 (17)
Jekaterina Verbitskaja Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 7
1
4
0 (1) 1
0
13 (14)
Igor Pivovar Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 7
5
0
0
1
0
13
Kadi Kähär Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 3
0
2
1
0
7
13
Siim Halapuu Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6
2
0 (1) 4
1
0 (1) 13 (15)
Märt Kivimäe Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 5
7
0
0 (1) 0
0
12 (13)
Rait Rohi Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 3
5
0
0 (1) 4
0
12 (13)
Pent Laineste Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4
0
7
0
0
0
11
Maarja Uusväli Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 1
0
0
3 (7) 0
6
10 (14)
Margus Klaos Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 4
0
3
0
2
0
9
Mariann Koel Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 2
0
1
4
0 (1) 0
7 (8)
Maria Palusalu Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6
0
0
0
1
0
7
Sander Saarik Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 0
0
0
0
2
0
2


12. märts 2007
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee