2007.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

10. klass (kontrollisid Uve Nummert, Oleg Petšonkin)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Kairi Kangro Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
7
7
42
Urmas Talimaa Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
7
6 (7) 2 (7) 7
36 (42)
Lauri Hämarik Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
6 (5) 6 (7) 6
3 (7) 35 (39)
Martin Meisalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7
5
7
2 (7) 7
35 (39)
Viktor Karabut Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
7
5
7
2
7
35
Kaarel Siim Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0
6 (7) 7
7
34 (35)
Tiina Turban Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
7
7
2 (7) 4 (5) 34 (40)
Ekke Piirisild Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
6
3
4
34
Ardi Loot Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
4
7
7
0 (1) 32 (33)
Stanislav Zavjalov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7
7
5
7 (6) 2 (4) 4 (7) 32 (36)
Timmu Ründal Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 7
7 (6) 7
6 (5) 2 (5) 3 (7) 32 (37)
Siim Rinken Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
5
6 (7) 2 (7) 4 (7) 31 (40)
Jaanus Gilden Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 7
7
1 (2) 7
2
7
31 (32)
Andres Aas Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 7
7
7 (6) 4
2
4
31 (30)
Heino Soo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3
6 (7) 7
0
30 (31)
Sergei Ponomarjov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7
7
7
4
2 (6) 3 (1) 30 (32)
Maris Palo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
5
7
2
0
28
Andres Kaldvee Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
6 (5) 6 (7) 2 (7) 0
28 (33)
Lauri Taaleš Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7 (6) 5
7
2 (7) 0
28 (32)
Taavi Pungas Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
2 (1) 7
2
3
28 (27)
Astrid Pung Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
5 (6) 0 (4) 7
1
27 (32)
Mart Meos Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
6
7
0 (6) 0
27 (33)
Sander Kask Raplamaa Kohila Gümnaasium 7
7
5
6 (5) 2
0
27 (26)
Kristjan Rõivas Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
5
7
1
0
27
Sergei Granin Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
5
7
1
0
27
Teele Palumaa Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
7
5
7
1
0
27
Paavo Parmas Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
7
3
7
3
0
27
Kerstin Ruustal Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
5
2
6
0
27
Teet Smidt Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
7
5
2
2
4 (7) 26 (29)
Kädi Kolga Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
7
2
3 (5) 0
26 (28)
Marit Kütt Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 7
7
5 (4) 5
1
1
26 (25)
Jonatan Jõks Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6
5
6 (7) 2
0
26 (27)
Eerik Kivistik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5 (3) 1
7
2
4
26 (24)
Rasmus Lubi Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
5
0
2 (7) 4 (6) 25 (32)
Mark Gimbutas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
2
2 (4) 0 (1) 25 (28)
Sofja Tšepelevitš Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 7
7
5
6
0
0
25
Toomas Kivikas Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
7
1 (0) 6
2
2
25 (24)
Liisi Grünberg Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
5
4 (5) 7
2
0
25 (26)
Veronika Hantson Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
3
6 (7) 2
0
25 (26)
Dmitri Tšihhatšjov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
7
4 (5) 6 (2) 1
0
25 (22)
Siim-Ilmar Nopri Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5
7
5
0 (2) 7
0
24 (26)
Kaur Tuttelberg Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
7
7
1
2
0 (2) 24 (26)
Siim Kornel Valgamaa Valga Gümnaasium 7
7
5
3 (5) 2 (3) 0
24 (27)
Harri Parker Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
5
0 (1) 2 (7) 3 (7) 24 (34)
Priit Lille Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
5
4
2 (6) 0 (1) 23 (28)
Aleksandra Sutõrina Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7
7
6
0
3 (7) 0
23 (27)
Janar Saks Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
5
1
2 (7) 0 (1) 22 (28)
Sten Sonts Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 2
7
3
6 (7) 0
4 (7) 22 (26)
Siim Parmaste Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 7
7 (5) 2
6
0
0
22 (20)
Siimu Kaas Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7 (6) 6
0 (1) 1 (4) 1 (7) 22 (31)
Kertu Nool Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7
7
6
0
2 (4) 0
22 (24)
Sten Tuisk Harjumaa Kose Gümnaasium 7
7
3
4 (5) 1
0
22 (23)
Marjana Zvereva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
2 (4) 0 (2) 6 (7) 0
22 (27)
Jaroslav Tšekolovets Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 7
7
5
0
2 (7) 0
21 (26)
Oleg Bahvalov Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 7
7
5
0
2 (7) 0 (1) 21 (27)
Kirill Vassiljev Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 7
7
5
0 (3) 2 (5) 0
21 (27)
Tõnu Jaarma Valgamaa Valga Gümnaasium 7
7 (6) 5
0 (2) 2 (3) 0
21 (23)
Lars Trunin Tallinna linn Kadrioru Saksa Gümnaasium 0 (5) 7
5
7
2
0
21 (26)
Regina Galimova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
7 (6) 1
3
2
0
20 (19)
Mikk Kesma Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 7
7
0
0 (1) 1
4
19 (20)
Aleksander Lavrenov Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7
7
3
0
2
0
19
Artjom Tšuikov Harjumaa Maardu Gümnaasium 7
7
2
0 (1) 2
1 (4) 19 (23)
Marvin Mitt Pärnumaa Tõstamaa Keskkool 7
7
0
0
2 (7) 3 (7) 19 (28)
Annika Mikola Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
7
3
0
1
0
18
Saile Mägi Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7
7
3
0
0
0
17
Jaan Viru Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 7
7 (6) 0
0
2 (3) 0
16 (16)
Kirill Tšernov Sillamäe Sillamäe Kannuka Kool 4
7
3
0 (4) 2 (4) 0 (2) 16 (24)
Uku-Rasmus Lind Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 7
7
0
0
1
0 (4) 15 (19)
Mari Saartok Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
7
0
0
0
1
15
Julia Polujanenkova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
5
0
0
3 (5) 0
15 (17)
Aleksandr Žarov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7
7
0
0
0
0 (2) 14 (16)
Kerli Kerb Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 4
7
0
0
2 (3) 1 (3) 14 (17)
Kaidi Kattai Põlvamaa Värska Gümnaasium 0
7
0
1
2
0 (2) 10 (12)
Tiit Neeme Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 0
7
1
0
1
0 (2) 9 (11)
Kaarel Laak Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 2
5
0
0 (2) 2 (6) 0
9 (15)
Katre Nagel Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 0
7
0
0
1
0
8
Tauri Metsoja Hiiumaa Käina Gümnaasium 0
7
0
0
0
1
8
Peeter Vaas Võrumaa Parkesepa Kekkool 0
4
0
0
0
0
4


12. märts 2007
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee