2006.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkonnavooru kui ka lahtiste võistluste põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 31. märtsil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1. Artur Pata Miina Härma Gümnaasium
2. Kersti Perandi Tartu Kesklinna Kool
3. Iiris Lüsi Kärdla Ühisgümnaasium
4. Kadi-Liis Saar Tallinna Inglise Kolledž
5. Ivan Zubarev Tallinna Tõnismäe Reaalkool
6. Kati Raudpuu Tartu Kesklinna Kool
7. Riho Markna Gustav Adolfi Gümnaasium
8. Karl Konsap Tartu Kommertsgümnaasium
9. Eero Vaher Pärnu Vanalinna Põhikool
10. Aleksandr Šved Tallinna Tõnismäe Reaalkool
11. Marti Reek Tallinna Inglise Kolledž
12. Juri Holvason Tallinna Tõnismäe Reaalkool
13. Ago Allikmaa Saku Gümnaasium
14. Ants Remm Miina Härma Gümnaasium
15. Hanno Soo Tartu Kommertsgümnaasium
16. Mari Palm Tartu Kivilinna Gümnaasium
17. Ando Haldna Tartu Kommertsgümnaasium
18. Uku Jaan Leppik Tartu Descartes'i Lütseum
19. Mariliis Õun Tartu Kommertsgümnaasium
20. Mark Laane Tallinna Reaalkool
21. Silver Abel Tõrva Gümnaasium
22. Kaur Aare Saar* Tallinna Inglise Kolledž

Tärniga on märgitud 7. klasside olümpiaadil osalenud 5. klassi õpilane.

8. klassist:

1. Gaik Pepojan Narva Pähklimäe Gümnaasium
2. Rauno Padari Ilmatsalu Põhikool
3. Tuule Mall Kull Miina Härma Gümnaasium
4. Rauno Siinmaa Pärnu Koidula Gümnaasium
5. Siiri Mägi Viljandi Maagümnaasium
6. Gerli Viikmaa Pärnu Koidula Gümnaasium
7. Sandra Lääne Vaimastvere Lasteaed-Põhikool
8. Paul-Gunnar Loorand Miina Härma Gümnaasium
9. Artur Žuravljov Narva Pähklimäe Gümnaasium
10. Aleksander Mjakonkihh Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
11. Raimo Armus Kärla Põhikool
12. Andre Tamm Tallinna Inglise Kolledž
13. Mariann Grencštein Viljandi Paalalinna Gümnaasium
14. Stella Ruus Tornimäe Põhikool
15. Fanny-Dhelia Lõhmus Tallinna Prantsuse Lütseum
16. Liisi Mõtshärg Võru Kesklinna Gümnaasium
17. Jevgeni Erdman Kohtla-Järve 3. Keskkool
18. Erik Nisu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
19. Meelis Reinumägi Tornimäe Põhikool
20. Erik Paemurru Tallinna Reaalkool
21. Laurits Puust Audru Keskkool
22. Kati Hensen Aruküla Põhikool

Olümpiaadi lõppvooru 1.-2. aprillil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1. Stanislav Zavjalov Narva Humanitaargümnaasium
2. Sofja Tšepelevitš Tammiku Gümnaasium
3. Taavi Pungas Tallinna Prantsuse Lütseum
4. Kairi Kangro Ülenurme Gümnaasium
5. Darja Ivanova Tartu Annelinna Gümnaasium
6. Natalja Mahnova Narva Pähklimäe Gümnaasium
7. Viktor Karabut Ahtme Gümnaasium
8. Harri Parker Kaiu Põhikool
9. Kaarel Siim Tartu Kivilinna Gümnaasium
10. Heino Soo Tartu Kivilinna Gümnaasium
11. Anton Sikerin Lasnamäe Gümnaasium
12. Paavo Parmas Gustav Adolfi Gümnaasium
13. Edward Schotter Tartu Kunstigümnaasium
14. Kerstin Ruustal Tallinna Inglise Kolledž
15. Mihhail Moissejev Tallinna Tõnismäe Reaalkool
16. Jaanus Gilden Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
17. Mark Gimbutas Tartu Kommertsgümnaasium
18. Sergei Ponomarjov Narva Humanitaargümnaasium
19. Siim Rinken Tartu Kivilinna Gümnaasium
20. Liis Jaks Miina Härma Gümnaasium
21. Siim-Ilmar Nopri C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
22. Sten Sonts Pärnu Koidula Gümnaasium
23. Arseni Timofejev Tallinna Humanitaargümnaasium
24. Teele Palumaa Tallinna Inglise Kolledž
25. Siiri Seping Laeva Põhikool
26. Madis Heinsoo Pärnu Ühisgümnaasium
27. Ain Andreas Neuhaus Tallinna Inglise Kolledž

10. klassist:

1. Heiki Niglas Tallinna 37. Keskkool
2. Alisa Pankova Tartu Slaavi Gümnaasium
3. Jana Tšerkašina Narva Humanitaargümnaasium
4. Karen Atabekjan Tallinna Tõnismäe Reaalkool
5. Helen Kask Hugo Treffneri Gümnaasium
6. Kristiina Oll Hugo Treffneri Gümnaasium
7. Uku Hämarik Miina Härma Gümnaasium
8. Jekaterina Ivanova Narva Humanitaargümnaasium
9. Olga Bulgakova Narva Pähklimäe Gümnaasium
10. Andres Valdmann Hugo Treffneri Gümnaasium
11. Kristi Simenson Viljandi Maagümnaasium
12. Tauri Hindre Hugo Treffneri Gümnaasium
13. Svetlana Tšupova Narva Pähklimäe Gümnaasium
14. Tanel Teinemaa Tallinna Reaalkool
15. Ingrid Pärg Tallinna Inglise Kolledž
16. Heidy Meriste E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium
17. Pille Pullonen Hugo Treffneri Gümnaasium
18. Andrei Klevtsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
19. Natalja Rõžova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
20. Aili Animägi C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
21. Rina Sokurova Narva Pähklimäe Gümnaasium
22. Kristjan Põder Pärnu Koidula Gümnaasium
23. Fjodor Gainullin Tallinna Tõnismäe Reaalkool
24. Marina Borovkova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
25. Viktor Nikonov Tallinna Reaalkool
26. Priit Jeenas Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
27. Erik Kesa Tallinna Reaalkool
28. Melissa Saviste Tallinna Inglise Kolledž
29. Karina Kisselite Tallinna Tõnismäe Reaalkool
30. Ivo Kubjas Hugo Treffneri Gümnaasium

11. klassist:

1. Ardi Tampuu Hugo Treffneri Gümnaasium
2. Kaarel Nummert Hugo Treffneri Gümnaasium
3. Nikolai Voitsehhovski Narva Pähklimäe Gümnaasium
4. Mirjam Malahhov Puhja Gümnaasium
5. Rain Kipper Viljandi Maagümnaasium
6. Kadre Saare C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
7. Rauni Lillemets Tallinna Reaalkool
8. Sander Pajusalu Hugo Treffneri Gümnaasium
9. Aleksei Filippov Narva Pähklimäe Gümnaasium
10. Aleksandr Vovnjuk Tallinna Tõnismäe Reaalkool
11. Arti Velk Nõo Reaalgümnaasium
12. Stemo Ojavee C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
13. Aleksandr Belugin Narva Pähklimäe Gümnaasium
14. Velle Toll Saaremaa Ühisgümnaasium
15. Danel Ahman Pärnu Koidula Gümnaasium
16. Taavi Traumann Saaremaa Ühisgümnaasium
17. Jevgeni Martjušev Tallinna Tõnismäe Reaalkool
18. Holger Kruusla Pärnu Koidula Gümnaasium
19. Maret Heidelberg Gustav Adolfi Gümnaasium
20. Tatjana Sokolova Jõhvi Vene Gümnaasium
21. Priit Rinken Hugo Treffneri Gümnaasium
22. Vlada Schotter Hugo Treffneri Gümnaasium
23. Maria Vita Tallinna Reaalkool
24. Egon Elbre Nõo Reaalgümnaasium
25. Toomas Krips Hugo Treffneri Gümnaasium
26. Ivan Avanessov Ahtme Gümnaasium

12. klassist:

1. Laur Tooming Hugo Treffneri Gümnaasium
2. Aleksandr Nikiforov Ahtme Gümnaasium
3. Pavel Plotnikov Tallinna Tõnismäe Reaalkool
4. Nikolai Voitsehhovski* Narva Pähklimäe Gümnaasium
5. Aleksei Vlassov Tallinna Tõnismäe Reaalkool
6. Andrei Rõbinski Tallinna Tõnismäe Reaalkool
7. Joonatan Talviste Hugo Treffneri Gümnaasium
8. Vassili Novikov Narva Humanitaargümnaasium
9. Andrei Korsunski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
10. Igor Petšjonkin Tallinna Tõnismäe Reaalkool
11. Anastassia Rumjantseva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
12. Dmitri Smirnov Narva Pähklimäe Gümnaasium
13. Artur Kornijenko Narva Humanitaargümnaasium
14. Urmas Kvell Pärnu Koidula Gümnaasium
15. Janar Merilo Pärnu Ühisgümnaasium
16. Mihhail Verhovtsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
17. Jakob Jõgi Hugo Treffneri Gümnaasium
18. Silver Sepp Miina Härma Gümnaasium
19. Irina Tarassova Narva Pähklimäe Gümnaasium
20. Holger Haas Pärnu Koidula Gümnaasium
21. Mihkel Heidelberg Gustav Adolfi Gümnaasium
22. Kärt Varendi Gustav Adolfi Gümnaasium
23. Aleksei Panarin Kiviõli Vene Gümnaasium
24. Toomas Laarits Tallinna Prantsuse Lütseum
25. Tanel Jüris Tallinna Reaalkool
26. Sander Kõiv Nõo Reaalgümnaasium

Tärniga märgitud õpilane lahendas piirkondlikus voorus nii 11. kui ka 12. klassi ülesanded ning pääses lõppvooru kutsutavate hulka mõlema klassi arvestuses.


8. märts 2006
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee