2006.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

9. klass (kontrollisid Indrek Zolk, Kalle Kaarli)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Stanislav Zavjalov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 20
7
7
7
7
48
Sofja Tšepelevitš Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 20
7
7
7
7
48
Taavi Pungas Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 20
7
7
7
7
48
Kairi Kangro Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 20
7
7
7
7
48
Darja Ivanova Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 18 (19) 7
7
7
7
46 (47)
Natalja Mahnova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 18
7
7
7
7
46
Viktor Karabut Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 18
7
7
7
7
46
Harri Parker Raplamaa Kaiu Põhikool 19
7
7 (6) 5 (7) 7
45 (46)
Kaarel Siim Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 17
7
7
6 (7) 7
44 (45)
Heino Soo Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16
7
7 (6) 7
7
44 (43)
Anton Sikerin Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 17
7
7
7
6
44
Paavo Parmas Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 20
7
7
3
7
44
Edward Schotter Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 20
7
7
2 (5) 7
43 (46)
Kerstin Ruustal Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 15
7
7
7
7
43
Mihhail Moissejev Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 20
7
5
6 (2) 5 (6) 43 (40)
Jaanus Gilden Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 20
7 (5) 7
7 (5) 2 (5) 43 (42)
Mark Gimbutas Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 19 (20) 2
7
7 (5) 7
42 (41)
Sergei Ponomarjov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 20
2 (0) 6
7
7
42 (40)
Siim Rinken Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 20
7
7
0 (2) 7
41 (43)
Liis Jaks Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
7
6
7
7
41
Siim-Ilmar Nopri Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 20
7
7
1 (3) 6
41 (43)
Sten Sonts Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 20
7
7
0
7
41
Arseni Timofejev Tallinna linn Tallinna Humanitaargümnaasium 19
7
7
1
7
41
Teele Palumaa Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 18
2
7
7
7
41
Siiri Seping Tartumaa Laeva Põhikool 19
7
7 (6) 1
7
41 (40)
Madis Heinsoo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 19
7
7
0
7
40
Ain Andreas Neuhaus Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 20
7
7
1
5
40
Madis Kangur Viljandimaa Abja Gümnaasium 18 (19) 7
7
0
7
39 (40)
Taiki-Viia Tungal Tallinna linn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 17
7
7
1
7
39
Sander Kask Raplamaa Kohila Gümnaasium 18 (16) 7 (6) 7
0
7
39 (36)
Ildiko Siimon Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 19
6 (7) 7
0 (2) 6 (7) 38 (42)
Riinu Ots Tartu linn Tartu Katoliku Kool 17 (18) 7
6
1 (7) 7
38 (45)
Tõnis Tasa Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 18
4
7
2
7
38
Darja Medvedskaja Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 16
1
7
7
7
38
Aleksandr Porošin Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 17
1
7
6
7
38
Andrei Širjajev Narva linn Narva Joala Kool 17
7
7
0
7
38
Sirli Gatski Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 19
0 (1) 5 (7) 7
7
38 (41)
Lauri Hämarik Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 18
2 (5) 7
3 (5) 7
37 (42)
Rauno Pihlak Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 15
7
6
2
7
37
Maksim Buldakov Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 20
2
7 (6) 1
7
37 (36)
Piia Põldsaar Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14
7
7 (5) 2
7
37 (35)
Jevgeni Bõstrov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 14
7
6 (5) 7
3
37 (36)
Andres Nõmmik Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 18
4
7 (6) 1
7
37 (36)
Mihkel Soolep Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
6 (4) 7
1
7
37 (35)
Arvo Abner Järvamaa Paide Gümnaasium 16
7
7 (5) 0
7
37 (35)
Tarmo Pilt Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 20 (18) 0 (3) 6
3
7
36 (37)
Kristjan Kikerpill Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 19
2
7
1
7
36
Rasmus Lubi Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
6
7
2
7
36
Martin Meisalu Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 18
2
7 (5) 2
7
36 (34)
Andrei Rozmotšajev Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 18
7
4 (5) 0
7
36 (37)
Veronika Hantson Jõgevamaa A.Haava nim. Pala Põhikool 11
7
7
7 (5) 4
36 (34)
Janar Saks Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16
6
6
0
7
35
Ardi Loot Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 18
2
7 (6) 1
7
35 (34)
Urmas Talimaa Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12 (13) 7
7
2 (5) 7
35 (39)
Kädi Kolga Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 15
6
6 (7) 1
7
35 (36)
Kristjan Rõivas Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 13 (14) 7
7
1
7 (4) 35 (33)
Taisto Valdlo Tallinna linn Tallinna Reaalkool 20
2
7
1
5
35
Triin Tiru Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 17
2
7
1 (3) 7
34 (36)
Liina Eamets Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 15
2
7
3
7
34
Lemmo Lavonen Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 18
2
7
0
7
34
Irina Vihhoreva Tartu linn Tartu Puškini Gümnaasium 16
2
7 (6) 2
7
34 (33)
Eha Mäesalu Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 18
0
7
3
6
34
Daniil Peretjaka Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 17
1
7
2
7
34
Juhan Kangilaski Tallinna linn Kadrioru Saksa Gümnaasium 18 (19) 2
7
0
7
34 (35)
Žanna Grigorjan Tallinna linn Tallinna 53. Keskkool 20
1
5 (6) 1
7
34 (35)
Anu Tensing Harjumaa Aruküla Põhikool 19
1
7
0
7
34
Meeri Lembinen Harjumaa Püünsi Põhikool 16
3
7
1
7
34
Siimu Kaas Võrumaa Puiga Põhikool 17
7
2 (4) 1
7
34 (36)
Tiina Lind Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 17
2
7
0
7
33
Andres Soosaar Viljandimaa Viljandi Valuoja Põhikool 14 (15) 6
6
0
7
33 (34)
Mart Meos Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 20
0
6 (5) 0
7
33 (32)
Andres Kaldvee Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 18
7
7
1 (7) 0
33 (39)
Mikk Andreson Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 12 (13) 7
6 (7) 1
7
33 (35)
Vesse Vesiaid Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 18
0
7
1 (5) 7
33 (37)
Mikk Kesma Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 18
1
7
1
6
33
Kaspar Stoom Tallinna linn Tallinna Reaalkool 14
5
6 (5) 1
7
33 (32)
Lilian Leetsi Valgamaa Otepää Gümnaasium 10
7
7
2
7
33
Taavi Emajõe Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 18
0
6
2
7
33
Astrid Pung Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 15
2
6 (7) 2
7
32 (33)
Martin Tooming Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 14
3
7
1
7
32
Anu Saarva Viljandimaa Olustvere Põhikool 11
0
7
7
7
32
Maris Palo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 17
0
6 (5) 2
7
32 (31)
Dmitri Tsõvarev Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 16
2
5
7
2 (7) 32 (37)
Jaroslav Tšekolovets Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 17 (18) 2
6
0
7
32 (33)
Andre Nurmsoo Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 20
0
6 (7) 0
6 (7) 32 (34)
Silvar Vahkal Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 18
0
7
0 (5) 7
32 (37)
Mari Saartok Saaremaa Muhu Põhikool 16
0
7
2
7
32
Piia Burk Tartumaa Elva Gümnaasium 18
1
6
1
6 (5) 32 (31)
Gerd Kukk Pärnumaa Vändra Gümnaasium 18
7
7
0 (3) 0 (3) 32 (38)
Ott Lints Järvamaa Türi Gümnaasium 18
0
7
0
7
32
Anto Mätas Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14 (13) 7
7
0
3
31 (30)
Anna Dmitrijeva Narva linn Narva Soldino Gümnaasium 16
1
6
7
1
31
Maris Tustit Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 15
1
7
2
6 (7) 31 (32)
Tiina Turban Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 20
1
7 (6) 1
2
31 (30)
Teesi Sepp Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 17
1
5
1
7
31
Ats Sõnajalg Tallinna linn Tallinna Reaalkool 15
2
7
0
7
31
Toomas Härmaorg Tallinna linn Nõmme Erakool 15
2
7
0
7
31
Triin Zuppur Tartumaa Elva Gümnaasium 16
6
2 (5) 1
6
31 (34)
Kristjan Lustmets Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 17
1
5
1
7
31
Lauri Taaleš Valgamaa Tõrva Gümnaasium 20
1
1
2
7
31
Kaido Lepik Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 14 (12) 2
6
1 (7) 7
30 (34)
Mihkel Sarv Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 16
0
7
0
7
30
Oskar Narusberk Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 13 (11) 2
6 (7) 2
7
30 (29)
Mai-Liis Sõerd Viljandimaa Abja Gümnaasium 14
0
7
2
7
30
Jelena Virolainen Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 15
2
5
1 (5) 7
30 (34)
Aleksandra Sutõrina Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 14
1
7
1
7
30
Kristiina Tüür Saaremaa Muhu Põhikool 15
0
7
2
6
30
Toomas Kivikas Lääne-Virumaa Vasta Põhikool 12
5 (1) 6 (5) 0
7
30 (25)
Teet Smidt Tartumaa Nõo Põhikool 15
1 (4) 7
1
6 (7) 30 (34)
Dmitri Tšihhatšjov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 17
0
6 (7) 0
7 (6) 30 (30)
Liis Randmäe Järvamaa Koigi Põhikool 12
7
4 (5) 0
7
30 (31)
Kerttu Kivisikk Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 17
0
6 (4) 0
7
30 (28)
Priit Lille Jõgevamaa Laiuse Põhikool 19
1
6 (4) 0
4
30 (28)
Kertu Nool Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 15
0
7
1
7 (5) 30 (28)
Tambet Ereline Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 13
4 (6) 3 (4) 2
7
29 (32)
Tarvo Metspalu Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 13 (14) 2
6
1
7
29 (30)
Julia Ahvinainen Lääne-Virumaa Tapa Vene Gümnaasium 14
2
5
1
7
29
Kristi Kaldmäe Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 14
1
7 (5) 0
7
29 (27)
Laura Õigus Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 15
1 (4) 5
1
7
29 (32)
Kristina Halturina Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 13
1
7
1
7 (6) 29 (28)
Timmu Ründal Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 18
1
7
0
3 (4) 29 (30)
Rivo Leo Raplamaa E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium 14
0
6
2
7
29
Mihkel Laine Pärnumaa Paikuse Põhikool 15 (16) 6
7
0 (3) 1 (7) 29 (39)
Signe Raime Valgamaa Valga Gümnaasium 14
1
6
1
7
29
Siim Kornel Valgamaa Valga Gümnaasium 11
0
7
4
7
29
Marina Markina Võrumaa Võru Vene Gümnaasium 19 (18) 0
3 (4) 0
7
29 (29)
Katre Nagel Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 10
0
7
5
7
29
Ilja Orlov Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 14
2
5 (7) 0 (6) 7
28 (36)
Kai Remm Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
2
3 (6) 0
7
28 (31)
Madis Sepp Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 14 (15) 2
6
0
6
28 (29)
Jaanus Liigand Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 16 (17) 0
6 (7) 0
6
28 (30)
Tanel Juns Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16
1 (6) 6 (5) 2
3 (4) 28 (33)
Uku-Rasmus Lind Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 14
6
7
1 (5) 0
28 (32)
Jüri Veskimeister Saaremaa Muhu Põhikool 16
1
6 (7) 0
5 (6) 28 (30)
Karl-Oskar Masing Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 15
0
5 (7) 0 (7) 7
27 (36)
Krisela Uussaar Saaremaa Kärla Põhikool 14 (13) 1
5 (7) 0
7
27 (28)
Birgit Aasa Lääne-Virumaa Võsu Põhikool 16
5
4 (5) 0
2
27 (28)
Juuli-Ann Tähiste Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 17
0
7
0
3
27
Margot Sepp Tartumaa Kambja Põhikool 19
1
6
1
0 (3) 27 (30)
Rain Tõugjas Valgamaa Valga Gümnaasium 15
1
4 (7) 0
7
27 (30)
Lyana Peedo Jõgevamaa Puurmani Gümnaasium 12
0
6 (7) 2
7
27 (28)
Hardo Teets Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 16
2
6 (4) 2
0 (6) 26 (30)
Alan Uustal Viljandimaa Olustvere Põhikool 18
0
7
1
0 (3) 26 (29)
Sirje Soop Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 14
0
5 (6) 0
7
26 (27)
Kadri Reidla Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 12
2
3 (6) 1 (4) 7
25 (31)
Kerli Martin Hiiumaa Käina Ühisgümnaasium 12
2
4 (5) 0
7
25 (26)
Kristel Ennula Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 16
0
5
0
3 (7) 24 (28)
Ilja Fursov Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 12
2
3 (5) 0
7
24 (26)
Maria Metsalu Põlvamaa Krootuse Põhikool 16
1
4
0
3
24
Kadri Villem Saaremaa Orissaare Gümnaasium 14 (15) 1
3 (7) 0
5
23 (28)
Merlin Toming Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 11
0
4 (5) 1
7
23 (24)
Kaidi Kattai Põlvamaa Värska Gümnaasium 10
1
4 (5) 0
7
22 (23)
Anton Kudrin Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 18
0
1
1
2 (0) 22 (20)
Aleksander Lavrenov Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 14
1 (4) 5 (7) 0
0
20 (25)


8. märts 2006
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee