2006.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

8. klass (kontrollisid Raili Vilt, Eno Tõnisson)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Gaik Pepojan Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 20
7
5
6 (7) 38 (39)
Rauno Padari Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 19
7
7
5 (7) 38 (40)
Tuule Mall Kull Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
7
7
7
37
Rauno Siinmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 19
7
4
7
37
Siiri Mägi Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 19 (18) 7
4
6 (5) 36 (34)
Gerli Viikmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 15
7
7
7 (5) 36 (34)
Sandra Lääne Jõgevamaa Vaimastvere Lasteaed-Põhikool 18 (17) 7
4
7
36 (35)
Paul-Gunnar Loorand Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
7
7
7
35
Artur Žuravljov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 18
7
7 (6) 3 (2) 35 (33)
Aleksander Mjakonkihh Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 19
7
4
5
35
Raimo Armus Saaremaa Kärla Põhikool 20
5
7
3
35
Andre Tamm Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 16 (17) 7
7
5 (6) 35 (37)
Mariann Grencštein Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 14
7
7
6
34
Stella Ruus Saaremaa Tornimäe Põhikool 16
7
4
7
34
Fanny-Dhelia Lõhmus Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 16
7 (6) 4
7
34 (33)
Liisi Mõtshärg Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 20
7
4
3
34
Jevgeni Erdman Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve 3. Keskkool 17 (16) 7
4
5
33 (32)
Erik Nisu Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 16
7
4
6 (4) 33 (31)
Meelis Reinumägi Saaremaa Tornimäe Põhikool 14
7
7
5 (7) 33 (35)
Erik Paemurru Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12 (13) 7
7
7
33 (34)
Laurits Puust Pärnumaa Audru Keskkool 14
7 (5) 7
5
33 (31)
Kati Hensen Harjumaa Aruküla Põhikool 16
7
3
7
33
Eveli Verev Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16
7
4 (5) 5
32 (33)
Merike Pullonen Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 14
7 (4) 4
7
32 (29)
Serafima Tšudakova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 14
7
7 (6) 4 (7) 32 (34)
Deniss Nikolajev Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 16
7
4
5 (7) 32 (34)
Sandra Uustal Tallinna linn Tallinna Reaalkool 17 (18) 5 (6) 4
6
32 (34)
Anastasija Brežneva Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 19
1
7
5
32
Julia Polujanenkova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 18
7
3
4 (6) 32 (34)
Mirian Ellermaa Harjumaa Kostivere Põhikool 17
5 (7) 3
7
32 (34)
Jaak Sõnajalg Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 14 (16) 7 (6) 4 (5) 6
31 (33)
Magnus Lelumees Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16
7
4 (5) 4
31 (32)
Taavi Toomasson Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 15
7 (6) 6
3
31 (30)
Helen Pajor Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14
7
7
3
31
Joosep Tõnus Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 14
5
7
5
31
Jaanus Läti Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
7
5
31
Edith Tooma Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 14
7
3
7
31
Kristjan Remmelkoor Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 12 (11) 7
4 (5) 7
30 (30)
Laura Orgo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16
4 (7) 6
4
30 (33)
Oliver Ainsalu Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 14
7
4
5
30
Dagmar Reinumägi Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16
5
4
5
30
Ain Salula Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 13
3
7
7
30
Kristjan Last Järvamaa Türi Gümnaasium 16
7
4
3 (5) 30 (32)
Tõnis Tein Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12
7 (3) 7
3
29 (25)
Roman Gorohh Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 16
5
4
4
29
Katrin Kalind Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 14
7
4
4
29
Merike Heidelberg Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 14 (15) 7
4
4
29 (30)
Andrei Smõšljajev Tallinna linn Tallinna Humanitaargümnaasium 15
7
4
3
29
Chris Reintal Tallinna linn Tallinna 21. Kool 17
7
3
2
29
Maarja Lepamets Tallinna linn Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 18
0
7
4
29
Semjon Sidorov Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 16
5 (3) 2
6
29 (27)
Rauno Kuus Tartumaa Elva Gümnaasium 16 (17) 7
3
3
29 (30)
Carolin Ruven Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 13
5 (4) 4
7
29 (28)
Sigrit Sepper Harjumaa Saku Gümnaasium 14
7
4 (5) 4 (2) 29 (28)
Mann Randaru Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 18
0
4
6
28
Erkki Jaanhold Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
7
4
5
28
Karmen Kütt Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 16
5 (7) 4
3
28 (30)
Siim Puniste Põlvamaa Mooste Põhikool 11 (12) 7
4
6
28 (29)
Aleksei Kardaš Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14
7
7
0
28
Kaily Murdoja Tallinna linn Tallinna Reaalkool 10
6
7
5
28
Kädi Böckler Tartumaa Elva Gümnaasium 14
7
4
3 (5) 28 (30)
Heiki Viisimaa Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 14 (13) 6 (5) 4
4
28 (26)
Deniss Toikka Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 12 (11) 7
2
7
28 (27)
Triin Kuusemets Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 16
5 (4) 4
3
28 (27)
Margit Hiis Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 12
7
7
2
28
Kait Tiigemäe Järvamaa Aravete Keskkool 15
3 (0) 4
6
28 (25)
Cliona Georgia Dalberg Valgamaa Otepää Gümnaasium 13
7 (6) 4
4
28 (27)
Robert Oppar Võrumaa Misso Keskkool 12
5 (7) 4
7
28 (30)
Jaanus Vogelberg Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
7 (6) 4
0
27 (26)
Andres Traks Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16
5 (3) 4
2
27 (25)
Liis Uustal Viljandimaa Olustvere Põhikool 15
5 (7) 4
3
27 (29)
Mikk Villem Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 16
7
4
0
27
Aleksandr Ponomarjov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 13
7
4
3
27
Andrei Knjazev Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 18
5 (2) 4
0
27 (24)
Vegard Kruusla Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 16
0
7
4
27
Kertu Saar Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 12
5
7
3
27
Rao Pärnpuu Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 15
5 (7) 3
4
27 (29)
Maarja Lutsar Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 11
7
4 (3) 5 (6) 27 (27)
Rain Hindrimäe Raplamaa Kohila Gümnaasium 12
5 (6) 7
3
27 (28)
Gerit Tiirik Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 11
5 (7) 4
7
27 (29)
Artjom Urb Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 10 (11) 7
4
6
27 (28)
Marie Reimann Järvamaa Koigi Põhikool 15
5 (7) 4
3
27 (29)
Raiko Raidma Valgamaa Valga Gümnaasium 12
7
3 (4) 5
27 (28)
Tauri Pai Valgamaa Valga Põhikool 12
7
4
4
27
Liisi Lillipuu Valgamaa Hummuli Põhikool 12 (11) 5 (4) 7
3
27 (25)
Triin Toom Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 8
7
4 (5) 7
26 (27)
Morten Vaalma Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 13
5 (4) 4
4
26 (25)
Kristi Medell Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 12
7
4
3
26
Kaja Pukk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12
7
4
3
26
Mona-Theresa Võlma Saaremaa Leisi Keskkool 15 (14) 5
3
3
26 (25)
Aivi Lond Põlvamaa Vastse-Kuuste Kool 13
5 (7) 3
5
26 (28)
Are Tallmeister Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 11
5 (7) 7
3
26 (28)
Seidi Laumets Tartumaa Elva Gümnaasium 14
5 (7) 4
3
26 (28)
Silver Koni Tartumaa Rannu Keskkool 11
5 (7) 3
7
26 (28)
Merle Must Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 8
7
4
7
26
Kadri Kapp Valgamaa Otepää Gümnaasium 14
5 (7) 4
3
26 (28)
Joosep Kibal Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 12
7
7
0
26
Kersti Pedanik Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 11
7
4
4
26
Pätris Halapuu Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 11
5 (7) 5
5
26 (28)
Villem Voormansik Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 14
0
7
4
25
Mari Ann Randpõld Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 15 (16) 0
7
3
25 (26)
Tambet Uutsalu Saaremaa Muhu Põhikool 15 (16) 5
4
1
25 (26)
Mari Eltermann Tallinna linn Tallinna Reaalkool 11
6
2
6 (7) 25 (26)
Triin Pohlak Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 11 (12) 7 (6) 3
4
25 (25)
Sander Tammesoo Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 13
5 (6) 4
3
25 (26)
Mait Mägi Tartumaa J.Liivi nim. Alatskivi Keskkool 15
3
7
0
25
Tanel Eensoo Raplamaa Käru Põhikool 8
7
7
3
25
Andrus Raudsep Raplamaa Hagudi Põhikool 10
5 (7) 6
4
25 (27)
Pauline Rummel Ida-Virumaa Avinurme Keskkool 12
7
3
3
25
Tormi Meikop Järvamaa Paide Gümnaasium 16
5 (7) 4
0
25 (27)
Mirko Arras Järvamaa Väätsa Põhikool 16
5 (7) 4
0
25 (27)
Karmen Lillemets Järvamaa Türi Gümnaasium 14
5 (7) 3
3
25 (27)
Aleksandr Smirnov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 10 (11) 5
3
6
24 (25)
Kärt Raud Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9
7
4
4
24
Krista Tõnuri Lääne-Virumaa Lehtse Põhikool 10
7
4
3
24
Liisa Roop Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 12
5 (7) 4
3
24 (26)
Helena Kasemets Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7 (8) 7
3
7
24 (25)
Merili Kuusik Tartumaa Kambja Põhikool 12
5 (7) 4
3
24 (26)
Timo Kägo Tartumaa Luunja Keskkool 10
7
3
4
24
Kaspar Ojasalu Järvamaa Paide Gümnaasium 13
5 (7) 4
2
24 (26)
Helen Linnas Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 11
5 (7) 4
3
23 (25)
Jelena Mozina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 11
7
2
3
23
Maarja Nõmmik Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 14
1
5
3
23
Martin Kalmet Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 10
6
4
3
23
Birgit Mändlo Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 12
5 (7) 3
3
23 (25)
Sander Voolma Hiiumaa Palade Põhikool 14
0
7
2 (1) 23 (22)
Liina Uibo Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 13
5 (7) 4
0
22 (24)
Ahti Kokla Hiiumaa Palade Põhikool 9
6
3
3
21
Madis Lüsi Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 9
5 (6) 4
0
18 (19)


8. märts 2006
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee