2006.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

7. klass (kontrollisid Reimo Palm, Ago-Erik Riet)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Artur Pata Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 20
7 (6) 7
7
41 (40)
Kersti Perandi Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 20
7
7 (6) 7
41 (40)
Iiris Lüsi Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 20
7
7
7
41
Kadi-Liis Saar Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 20
7
7
7
41
Ivan Zubarev Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 20
7
7
7
41
Kati Raudpuu Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 20
7
7
6
40
Riho Markna Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 20
7
6
7
40
Karl Konsap Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 20
7
7
5 (7) 39 (41)
Eero Vaher Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 19
7
7
6
39
Aleksandr Šved Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 18
7
7
7
39
Marti Reek Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 18
7
7
7
39
Juri Holvason Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 18
7
7
7
39
Ago Allikmaa Harjumaa Saku Gümnaasium 19
7
7
6
39
Ants Remm Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 19
7
7
5 (7) 38 (40)
Hanno Soo Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 19
7
7
5 (7) 38 (40)
Mari Palm Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 20
7 (6) 6
5 (7) 38 (39)
Ando Haldna Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18
7
6
7
38
Uku Jaan Leppik Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 20
7
6
5
38
Mariliis Õun Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18
7
6
7
38
Mark Laane Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7
7
6
38
Silver Abel Valgamaa Tõrva Gümnaasium 17
7
7 (5) 7 (3) 38 (32)
Hans-Kristjan Kask Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 17
7
7
6
37
Pavel Permenov Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 16
7
7
7
37
Peeter Saartok Saaremaa Muhu Põhikool 18
7
7
5
37
Mari Einberg Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
7
7
37
Kaidi Jõgi Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 16 (17) 7
7
7
37 (38)
Ragnar Kriiska Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 16
7
7
7
37
Daniil Golubev Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 15
7
7 (5) 7
36 (34)
Julia Smirnova Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve 3. Keskkool 18
7 (6) 4
7 (5) 36 (33)
Andres Jaanson Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 17
7
7
5
36
Morten Kaasik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
6
7
36
Markus-Erik Horma Tallinna linn Tallinna Reaalkool 17
7
6
6
36
Liisi Kerik Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 17
7
5 (4) 7
36 (35)
Martin Kiik Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 20
7
4 (3) 5
36 (35)
Kadri Oras Tartumaa Elva Gümnaasium 15
7
7 (6) 7 (5) 36 (33)
Joosep Norma Harjumaa Kostivere Põhikool 19
7
7 (5) 3 (2) 36 (33)
Heike Randlahe Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18
7
7
3 (7) 35 (39)
Ida Rahu Viljandimaa Abja Gümnaasium 15
7
6
7
35
Hanna-Maris Vlastova Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 16
7
7
5 (2) 35 (32)
Jana Levitina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 16
7
5
7
35
Joanna Allmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 15
7
7
6 (4) 35 (33)
Matvei Mirošnikov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 15 (16) 7
6
7
35 (36)
Katrina Aps Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14 (15) 7
7
7
35 (36)
Sofja Dubrovenskaja Tallinna linn Tallinna Järveotsa Gümnaasium 17
7
6
5
35
Kert Pütsepp Tallinna linn Tallinna Reaalkool 18
7
4
6
35
Natalja Makarova Tallinna linn Vladimir Kornijenko Eragümnaasium 17
7
5
6
35
Aleksei Trostnikov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14
7
7
7
35
Natalja Šestjorkina Tallinna linn Lasnamäe Gümnaasium 15
7
7 (6) 6
35 (34)
Kalder Maarand Tallinna linn Tallinna Reaalkool 15
7
6 (4) 7
35 (33)
Kaur Aare Saar* Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 17
7 (6) 7 (1) 4
35 (28)
Katrina Sepp Tartumaa Puhja Gümnaasium 15
7
6
7
35
Taavi Mals Tartumaa Sillaotsa Põhikool 16
7
6
6 (5) 35 (34)
Andres Mihkelson Järvamaa Koeru Keskkool 16
7
7
5
35
Urmet Lepasson Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 19
7
6 (7) 2 (4) 34 (37)
Rasmus Lelumees Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 15
7
7
5 (6) 34 (35)
Sille Hausenberg Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 13
7
7
7
34
Vahur Tambaum Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 13
7
7
7
34
Mirjam Põldsaar Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14
6
7
7
34
Jekaterina Golenduhhina Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 14
7
7
6 (4) 34 (32)
Mariann Hobustkoppel Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 15
7 (6) 6 (7) 6 (7) 34 (35)
Jardo Annus Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 16
7
7
4 (3) 34 (33)
Roland Talvar Lääne-Virumaa Rakke Gümnaasium 17
7
5 (6) 5 (4) 34 (34)
Marko Susi Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 17
7
7
3 (4) 34 (35)
Johanna Elmik Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 16
7
7
4 (5) 34 (35)
Tõnis Bender Harjumaa Kuusalu Keskkool 18
7
7
2 (1) 34 (33)
Oliver Oskar Sõmermaa Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 18
7
7
2 (3) 34 (35)
Kaarel Tõnisson Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 15
7
7
4
33
Kristo Koval Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 18
7
6
2 (5) 33 (36)
Kaur Saarepuu Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16
7
3
7
33
Elise Püttsepp Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 12
7
7
7
33
Kristina Nogteva Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 13
7
7
6
33
Merilin Heinsoo Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 16
7
3
7
33
Juks Ojaperv Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 15
7
6
5
33
Mihhail Pankratov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 15
7
6
5
33
Kermer Makarova Tallinna linn Vladimir Kornijenko Eragümnaasium 17
7
3
6
33
Kristin Jesse Tartumaa Luunja Keskkool 19
7
4
3
33
Pille Liik Tartumaa Nõo Põhikool 16
7
4
6
33
Mailis Mesimas Pärnumaa Pärnjõe Põhikool 12
7
7
7
33
Oleg Borodatšjov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 15
7
7
4
33
Mihkel Kaha Valgamaa Pühajärve Põhikool 15
7
6
5
33
Tuuli Puhkim Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 13
7
7
6
33
Markus Ellisaar Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 14
7
5
6
32
Katarina Laas Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 14
7
7
4 (3) 32 (31)
Juhan Koppel Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 13
7
7
5
32
Mikk Maasik Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 17
7
7
1
32
Andres Traumann Saaremaa Leisi Keskkool 14
7
7
4 (2) 32 (30)
Reet Oolmann Põlvamaa Saverna Põhikool 13
7
5
7
32
Eric Johann Põld Tallinna linn Tallinna 21. Kool 14
7
7
4
32
Kaido Stroom Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
4
5
32
Janno Jõulu Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
4
5
32
Henri Sarevet Tallinna linn Tallinna Reaalkool 11
7
7
7
32
Tommi Ründal Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 15
7
5
5
32
Mariann Armväärt Pärnumaa Vändra Gümnaasium 15
6
7
4
32
Maarja Abner Järvamaa Paide Gümnaasium 13
7
7
5
32
Jaanek Lehtsalu Võrumaa Haanja-Ruusmäe Põhikool 15
7
7
3 (5) 32 (34)
Asko Konsap Võrumaa Võru 1. Põhikool 17
6
7
2
32
Jaan-Eerik Past Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14
7
7
3 (7) 31 (35)
Henri Vares Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 18
7
6
0 (1) 31 (32)
Tõnu-Priit Tammepuu Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 12
7
7
5
31
Anna Dmitrijeva Narva linn Narva 6. Kool 14
7
7
3
31
Liisa Rätsep Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 17
7
5
2
31
Marko Kanarbik Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 13
7
7
4
31
Marie Pajo Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 12
7
7
5
31
Sten Andreas Erlich Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 15
7
4
5
31
Igor Sokolov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11
7
6
7
31
Taavi Rebane Tallinna linn Tallinna 21. Kool 12
7
7
5
31
Helle Ly Tomberg Tallinna linn Tallinna Reaalkool 12
7
6
6
31
Dmitri Jeršov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12 (11) 7
7
5
31 (30)
Marilyn Kriisa Tartumaa Elva Gümnaasium 13
7
7
4
31
Liisa Koppel Läänemaa Virtsu Põhikool 13
7
4
7
31
Irina Krivonogova Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 14
7
7
3 (4) 31 (32)
Mardo Liiv Valgamaa Valga Gümnaasium 16
7 (6) 3
5 (2) 31 (27)
Mart Reim Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 14 (15) 7
7
3
31 (32)
Heiki Eskla Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 18
7
3
3 (4) 31 (32)
Anni Haas Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 14
7
7
2
30
Jaan Kristjan Lepp Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 12
7
7
4
30
Vilja Nigu Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 13
7
7
3
30
Jürgen Pukk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 10
7
6
7
30
Annegrete Peek Lääne-Virumaa Vasta Põhikool 14 (12) 7
7
2 (1) 30 (27)
Saara-Hanna Mildeberg Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 10
7
7
6
30
Mihkel Paloson Lääne-Virumaa Jäneda Põhikool 18
7
4
1
30
Dagmar Teppe Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 13
7
6
4
30
Alexander Assmann Lääne-Virumaa Võsu Põhikool 10
7
7
6
30
Kristiina Valdman Hiiumaa Palade Põhikool 12
7
4
7
30
Ilja-Ülo Tšesnokov Tallinna linn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11
7
5
7
30
Andre Leesment Tartumaa Rannu Keskkool 14
7
6
3 (5) 30 (32)
Priit Sulamägi Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 11
7
7
5
30
Mart Tiisaar Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 17
5
4 (3) 4 (6) 30 (31)
Eduard Kotov Raplamaa Kehtna Põhikool 13
7
7
3
30
Toomas Tuul Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 14 (12) 7
4
5
30 (28)
Kaisa Papp Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 15
7
0
7
29
Linda Randoja Lääne-Virumaa Võsu Põhikool 13
7
7
2
29
Henri Manninen Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 14
7
7
1
29
Kristiina Mark Põlvamaa Valgjärve Põhikool 16
7
5
1
29
Helena Eidast Tallinna linn Tallinna 21. Kool 10
7
6
6
29
Darja Zubareva Tallinna linn Tallinna Mustjõe Gümnaasium 9
7
7
6
29
Annica Saaret Tallinna linn Tallinna Reaalkool 9
7
6
7
29
Priit Pokk Tartumaa Puhja Gümnaasium 14
7
6
2 (1) 29 (28)
Kätlin Ojasalu Järvamaa Paide Gümnaasium 14
7
6
2
29
Sven Anton Valgamaa Otepää Gümnaasium 12
7
7
3
29
Mihkel Gill Jõgevamaa Mustvee Gümnaasium 15
7
7
0 (1) 29 (30)
Taavi Oja Võrumaa Võru 1. Põhikool 10
7
6
6
29
Ellu Krikmann Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 11
7
7
3
28
Sander Lilienthal Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 12
7
6
3
28
Kristin Sepp Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 9
7
7
5
28
Vladislav Panenko Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 11
7
4
6
28
Jelizaveta Minajeva Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Vene Gümnaasium 13
7
6
2
28
Reimo Ränk Saaremaa Orissaare Gümnaasium 15
7
5
1
28
Valeri Ivanov Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 16
7
5
0
28
Liisa-Helena Lumberg Tallinna linn Tallinna 21. Kool 12
6
6
4
28
Taavi Pipar Tallinna linn Tallinna Reaalkool 8
6
7
7
28
Karl Pleksner Tartumaa Sillaotsa Põhikool 13
6
6
3
28
Anna Bogdanova Tartumaa Kallaste Keskkool 7
7
7
7
28
Silver Käppa Tartumaa Elva Gümnaasium 13
7
6
2
28
Kristjan Eimre Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 15
7
3
2 (5) 27 (30)
Johannes Jürjo Tartu linn Tartu Katoliku Kool 13
7
2
5
27
Reelika Maiste Viljandimaa Karksi-Nuia Gümnaasium 10
7
7
3
27
Mari-Liis Valg Viljandimaa Viljandi Valuoja Põhikool 10
7
6
4
27
Vladimir Lušin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 12
7
4
4
27
Alina Eidemiller Narva linn Narva Soldino Gümnaasium 9
7
7
4
27
Aleksei Pavlenko Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 14
7
3
3
27
Anna Holina Kohtla-Järve linn K.-Järve Vahtra Põhikool 10
7
7
3
27
Maria Gusseva Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 13
7
4
3
27
Liis Kurm Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 13
1
7
6
27
Gerdel Kuusik Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 12
7
7
1
27
Marelii Pirsi Pärnu linn Pärnu Raeküla Gümnaasium 12
6
4
5
27
Siim Peetsalu Pärnu linn Pärnu Hansagümnaasium 15
6
5
1 (0) 27 (26)
Triinu Valge Saaremaa Kihelkonna Põhikool 12
7
3
5
27
Tanel Tõru Saaremaa Kuressare Vanalinna Kool 12
7
3
5
27
Kattre Adramees Saaremaa Tornimäe Põhikool 10
7
5
5
27
Riinu Ansper Saaremaa Tornimäe Põhikool 12
7
5
3
27
Sandra Süld Saaremaa Muhu Põhikool 14
7
2
4 (2) 27 (25)
Uku Salumäe Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 10
7
6
4
27
Kevin Amon Põlvamaa Põlva Keskkool 11
7
7
2
27
Regina Poks Tallinna linn Tallinna 37. Keskkool 14
7
3
3
27
Mirjam Süvari Tallinna linn Tallinna Reaalkool 16
7
0
4
27
Dmitri Ratnikov Tallinna linn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 13
7
4
3
27
Gerda Peda Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 10
7
7
3
27
Alo Haav Ida-Virumaa Avinurme Keskkool 14
7
5
1
27
Inge Undrits Valgamaa Puka Keskkool 11 (12) 7
4
5
27 (28)
Ranno Käomägi Valgamaa Valga Gümnaasium 12
7
6
2
27
Kaisa-Sandra Kari Võrumaa Osula Põhikool 13 (14) 7
3
4
27 (28)
Lauli Otsar Võrumaa Parksepa Keskkool 13 (14) 6
5
3
27 (28)
Lauri Tammeveski Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7 (9) 7
7
5
26 (28)
Diana-Katry Kornis Viljandimaa Mõisaküla Keskkool 13
7
4
2
26
Liis Maisla Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 13
7
4
2
26
Mairi Staškevitš Viljandimaa Viljandi Valuoja Põhikool 10
7
3
6
26
Siim-Erik Paju Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 9 (8) 6
4
7
26 (25)
Vladimir Kaštan Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 12
7
1
6
26
Jan Liški Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 9
7
6
4
26
Sofja Farforovskaja Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 8
7
5
6
26
Janno Tilk Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 17
7
1
1
26
Jaan Koolmeister Hiiumaa Käina Gümnaasium 15 (16) 7
3
1
26 (27)
Trifon Sedõh Põlvamaa Vastse-Kuuste Kool 9
7
6
4
26
Tauri Telling Põlvamaa Krootuse Põhikool 11
7
6
2
26
Elvia Sõber Tallinna linn Tallinna Pääsküla Gümnaasium 14
7
2
3
26
Marianne Harju Tallinna linn Tallinna Laagne Gümnaasium 9
7
6
4
26
Mariliis Maremäe Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 13
7
5
1
26
Anar Pajula Raplamaa Kaiu Põhikool 10
7
5
4
26
Peeter Koll Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 11
6
6
3
26
Paul Piho Raplamaa Kohila Gümnaasium 10
7
6
3
26
Karin Tiirak Raplamaa Hagudi Põhikool 8
6
7
5
26
Heliis Pikkor Ida-Virumaa Kohtla Põhikool 7
7
5
7
26
Eveli Permanson Järvamaa Peetri Põhikool 10
7
4
5
26
Jane Kalnapenkis Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 12
7
5
2
26
Armin Kuningas Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 12
6
6
2
26
Kristiina Palok Võrumaa Meremäe-Obinitsa Põhikool 13
7
2
4
26
Janeli Meristo Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 12 (13) 7
2
4
25 (26)
Diana Sapronkina Tartu linn Tartu Puškini Gümnaasium 10
7
5
3
25
Anni Sepp Viljandimaa Olustvere Põhikool 9
7
7
2
25
Teele Kohv Viljandimaa Kildu Põhikool 13
7
4
1
25
Aleksei Sirokin Narva linn Narva 6. Kool 13
7
4
1
25
Dmitri Matvejev Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Vene Gümnaasium 12
7
5
1
25
Anett Kann Saaremaa Muhu Põhikool 14
7
4
0 (1) 25 (26)
Liisa Saaremäel Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 11
7
4
3
25
Kristi Kandima Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 12
7
2
4
25
Matis Leemets Lääne-Virumaa Kiltsi Põhikool 13
7
3
2
25
Joonas Hallikas Lääne-Virumaa Lehtse Põhikool 12
7
4
2
25
Kif Tamme Hiiumaa Käina Gümnaasium 12
7
3
3
25
Kadri Jakoobi Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 9
7
4
5
25
Laura Valli Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 7
7
5
6
25
Karl Aru Raplamaa Kohila Gümnaasium 14
6
4
1
25
Jürgen Piigli Raplamaa E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium 12
7
4
2
25
Karl Kiisk Järvamaa Türi Gümnaasium 12
7
5
1
25
Liina Vreinmann Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 13
5
5
2
25
Egle Toomjõe Võrumaa Antsla Gümnaasium 10
6
7
2
25
Paula Kristel Kaljula Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 12
6
4
2
24
Helen Kapp Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 8
7
4
5
24
Martin Mägi Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 9 (12) 7
5
1
22 (25)

Tärniga on märgitud 7. klasside olümpiaadil osalenud 5. klassi õpilane.


8. märts 2006
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee