2006.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

12. klass (kontrollisid Hendrik Nigul, Aleksei Lissitsin)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Laur Tooming Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
7
7
42
Aleksandr Nikiforov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7 (6) 7
7 (6) 7
7
7
42 (40)
Nikolai Voitsehhovski* Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
6 (7) 7
7
7
7
41 (42)
Aleksei Vlassov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 6 (7) 7
7
7
7
7
41 (42)
Andrei Rõbinski Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
6 (5) 7
7
7
7
41 (40)
Joonatan Talviste Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (7) 7
7
7
7
7
40 (42)
Vassili Novikov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 6 (7) 7
7
7
7
5 (7) 39 (42)
Andrei Korsunski Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6 (7) 7
7
7
7
5
39 (40)
Igor Petšjonkin Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
6 (7) 7
7
7
5
39 (40)
Anastassia Rumjantseva Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6 (7) 7 (6) 7
6
7
6
39 (39)
Dmitri Smirnov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 5 (6) 7
7
7
7
5 (7) 38 (41)
Artur Kornijenko Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7
7
7
6 (3) 7
4 (7) 38 (38)
Urmas Kvell Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
7
7
3 (5) 38 (40)
Janar Merilo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 5 (7) 7
7
7
7
5
38 (40)
Mihhail Verhovtsov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 4 (3) 7
7
7
7
6
38 (37)
Jakob Jõgi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
7
7
7
7
3 (7) 37 (41)
Silver Sepp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 6
7
7
6 (7) 7
4 (7) 37 (41)
Irina Tarassova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
6
7
7
3 (7) 37 (41)
Holger Haas Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
7
7
2 (3) 37 (38)
Mihkel Heidelberg Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
6 (7) 7
7
3
7
37 (38)
Kärt Varendi Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
6
7
6
7
3 (4) 36 (37)
Aleksei Panarin Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 6
7
7
7
7
2 (7) 36 (41)
Toomas Laarits Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 6
6 (7) 6 (7) 6
7
4
35 (37)
Tanel Jüris Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7 (6) 6
6
7
2
35 (34)
Sander Kõiv Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6 (7) 7
7
6 (5) 6
3 (5) 35 (37)
Martin Sauk Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (6) 6
7
5 (7) 7
4 (7) 34 (40)
Aleksei Kisseljov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
7
7
5
7
1 (3) 34 (36)
Andrei Dementjev Tallinna linn Ehte Humanitaargümnaasium 6 (7) 7
6
7
7
1
34 (35)
Merike Sell Harjumaa Keila Gümnaasium 7
7
7
4 (5) 7
2 (5) 34 (38)
Karl Kruuse Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6 (7) 7
5 (7) 7
1 (3) 33 (38)
Liivar Kongi Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 6
7
7
3 (7) 7
3 (6) 33 (40)
Aleksandr Urb Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
6 (7) 7
3 (7) 7
3 (7) 33 (42)
Andres Maser Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 5 (7) 7
6 (7) 5 (7) 7
2
32 (37)
Rene Hallemaa Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 3 (2) 7
7
5
7
3 (7) 32 (35)
Oleg Kortšagin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
6 (7) 7
5 (6) 5 (7) 2 (7) 32 (41)
Jevgenia Šabanova Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 6 (7) 7
7
5
7
0
32 (33)
Matis Alusalu Järvamaa Türi Gümnaasium 3 (5) 7
7
7
7
1 (4) 32 (37)
Kristen Reinmann Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (6) 7
7
7
3 (7) 3 (7) 31 (41)
Märt Roosaare Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3 (5) 7
7
5
7
2 (5) 31 (36)
Madis Raud Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6
6
0
7
7
5 (7) 31 (33)
Aleksandra Mürsep Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
6 (7) 7
3 (7) 7
1 (4) 31 (39)
Konstantin Loginov Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 5 (7) 7
7
4 (6) 7
1 (5) 31 (39)
Vjatšeslav Munjajev Lääne-Virumaa Rakvere Vene Gümnaasium 2 (6) 7
7
7
7
1 (2) 31 (36)
Liina Roop Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 6 (1) 6
7
3
6 (7) 3 (5) 31 (29)
Tarmo Vanker Järvamaa Paide Gümnaasium 3 (0) 7
7
7
7
0
31 (28)
Riivo Talviste Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 3 (1) 7
7
4
7
2 (7) 30 (33)
Meelis Lootus Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 2 (4) 5
6 (1) 7
7
3
30 (27)
Aleksandr Sarviro Tallinna linn Tallinna Ranniku Gümnaasium 7 (6) 6 (7) 6
5
2 (5) 4
30 (33)
Daniel Kaasik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 4
3
7
7
7
2
30
Andres Tamm Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6
7
7
0
7
3
30
Liisi Kreen Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 4 (3) 6
7
7
3 (1) 3 (7) 30 (31)
Martin Lints Järvamaa Türi Gümnaasium 7
0 (2) 7
7
7
2 (6) 30 (36)
Nikolai Artjumenkov Sillamäe Sillamäe Vanalinna Kool 7
6 (7) 7
0
7
3 (7) 30 (35)
Madis Kapsi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
0
7
7
1 (3) 29 (31)
Vitali Spiridonov Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 5
7
7
3 (5) 7
0 (5) 29 (36)
Mihhail Bõtšinski Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 6
7
7
3 (7) 3 (0) 3 (7) 29 (34)
Rivo Laks Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 5 (7) 7
7
7
0
3 (7) 29 (35)
Madis Mikola Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 1 (4) 5
7
6
7
3 (5) 29 (34)
Triinu Pukki Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 6 (7) 7
7
6
2
1 (2) 29 (31)
Bruno Strandberg Tallinna linn Tallinna Reaalkool 5 (7) 6
7
4
7 (6) 0
29 (30)
Johann Langemets Tallinna linn Tallinna Laagna Gümnaasium 6 (7) 6
7
2
7
1
29 (30)
Dmitri Lihhatšov Sillamäe Sillamäe Vanalinna Kool 3 (4) 7
7
3 (6) 6
3 (7) 29 (37)
Marko Arrak Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 7
0 (4) 6 (7) 7
2 (4) 28 (36)
Illar Vassilenko Narva linn Narva Eesti Gümnaasium 7
6
0 (1) 7
7
1 (4) 28 (32)
Nikolai Lotorev Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 3 (5) 5
6
7
7
0
28 (30)
Ivar Merilo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 2 (4) 2 (0) 7
7
7
3 (7) 28 (32)
Egor Serdyuk Tallinna linn Ehte Humanitaargümnaasium 2
7
7
4
7
1
28
Kuldar Kongo Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 2 (3) 6
7
3 (5) 7
3 (6) 28 (34)
Rostislav Šumeiko Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 5 (6) 7
7
0
7
2 (3) 28 (30)
Aleksandr Gamonovitš Harjumaa Maardu Gümnaasium 5
6 (5) 7
3
7
0
28 (27)
Martin Ligi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (7) 5
3 (4) 7
7
0 (3) 27 (33)
Meelis Lehtmets Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 2 (1) 7
7
7
2
2 (6) 27 (30)
Anti Kruutmann Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7
2
7
3
7
1 (2) 27 (28)
Reijo Pegonen Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 6
2
7
3 (7) 6 (7) 3 (4) 27 (33)
Andrei Dementjev Tallinna linn Karjamaa Gümnaasium 2
5
7
5
7
1
27
Ilona Jäger Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0 (2) 7
7 (6) 5
7
1 (0) 27 (27)
Helen Soeorg Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2 (5) 2
6 (5) 7
7
2 (4) 26 (30)
Einar Pius Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 3
7
0 (1) 4
7
5 (7) 26 (29)
Mark Tiivel Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 2
7
6
4
5 (6) 2
26 (27)
Alisa Smirnova Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve 3. Keskkool 7
4
0
5
7
3 (7) 26 (30)
Gustav Kalm Tallinna linn Tallinna Reaalkool 6 (7) 7
0 (4) 3
7
3
26 (31)
Taavi Hõbejõgi Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 2 (1) 7
7
0
7
2 (7) 25 (29)
Romet Rahnu Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7 (5) 0
7
6
3 (2) 2 (5) 25 (25)
Mari Liiva Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 7
3
7
5
2 (7) 0 (3) 24 (32)
Raul Metsva Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 3 (2) 7
1 (0) 5
7
1 (4) 24 (25)
Leonid Lvov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
3
7
4
0
3 (7) 24 (28)
Kristel Uri Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 0 (2) 6
7
4
6
1 (3) 24 (28)
Vladimir Krõlov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6
6
7
0
4
1 (3) 24 (26)
Hendrik Kalajas Pärnumaa Vändra Gümnaasium 4
7
6
0
6 (7) 1 (6) 24 (30)
Reela Toomsalu Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 4 (3) 4
1
6
6
2 (5) 23 (25)
Arvo Kaldmäe Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0 (1) 3
7
5
7
1 (2) 23 (25)
Andres Meidla Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 7
7
0
0
7
2 (7) 23 (28)
Rainer Kikas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1 (0) 6
6 (7) 7
0
2 (7) 22 (27)
Tõnu Ilves Pärnumaa Vändra Gümnaasium 6 (7) 7
0
7
0
2 (7) 22 (28)
Sander Saares Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 5 (6) 0
7
0
6 (7) 3 (7) 21 (27)
Merje Aros Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 6
1
3 (6) 3
7
1 (2) 21 (25)
Kadri Lõhmus Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 0 (1) 2
7
5
7 (6) 0
21 (21)
Tuuli Käiro Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 6
0 (2) 7
0
7
0 (3) 20 (25)
Mikk Vikerpuur Hiiumaa Käina Gümnaasium 7
3
7
0
3 (7) 0
20 (24)
Merilin Kuus Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1
1
7
5
6 (0) 0
20 (14)
Ivan Avanessov* Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 5 (2) 5 (6) 3 (5) 1
5
1 (5) 20 (24)
Maido Käära Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 1 (2) 5
6
1
4 (5) 2 (6) 19 (25)
Liisi Eglit Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 6 (5) 3
0
2
6 (2) 1 (5) 18 (17)
Erik Eliko Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7
2
7
0
2
0 (2) 18 (20)
Kaarel Kukk Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
6
0
0
2 (7) 1 (5) 16 (25)
Jaanus Mäe Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 3
4
6 (7) 2
0 (3) 0
15 (19)
Greete Genrihov Valgamaa Valga Gümnaasium 6
3
3 (5) 0
1
2 (7) 15 (22)
Mari Paulus Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1
0
0
3
7
1 (4) 12 (15)
Janno Stern Raplamaa Kohila Gümnaasium 6
0
0
3
2
0
11
Timmo Teras Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7 (6) 0
0
0
1
0 (4) 8 (11)

Tärniga on märgitud 11. klassi õpilased. Õpilase Pavel Plotnikovi tulemus (42 punkti) tühistati ilmnenud pettuse tõttu (vt žürii otsus).


8. märts 2006, täiendatud 13. detsembril 2006
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee