2006.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

11. klass (kontrollisid Härmel Nestra, Oleg Petšonkin)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Ardi Tampuu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
7
6
41
Kaarel Nummert Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7 (5) 7
7
6 (7) 41 (40)
Nikolai Voitsehhovski Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
7
7
7
6 (7) 41 (42)
Mirjam Malahhov Tartumaa Puhja Gümnaasium 7
7
7
7
7 (0) 6
41 (34)
Rain Kipper Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 7
7
7
6
7
6 (7) 40 (41)
Kadre Saare Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
6
7
7
7
6 (7) 40 (41)
Rauni Lillemets Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
6
7
7
7
6
40
Sander Pajusalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
6 (7) 5
39 (40)
Aleksei Filippov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 6 (5) 7
6
7 (6) 7
6 (7) 39 (38)
Aleksandr Vovnjuk Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 6 (7) 7
7
6
7
6
39 (40)
Arti Velk Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
7
6 (7) 7
5
39 (40)
Stemo Ojavee Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7 (5) 7
5 (6) 7
5
38 (37)
Aleksandr Belugin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
7
7
5 (6) 6
6 (5) 38 (38)
Velle Toll Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 6 (7) 7
7
6
7
5
38 (39)
Danel Ahman Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
7
3
6
37
Taavi Traumann Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
4 (6) 7
6 (7) 7
6
37 (40)
Jevgeni Martjušev Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 6 (7) 7
7
4
7
6
37 (38)
Holger Kruusla Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 6 (7) 7
4 (0) 6 (7) 7
5
35 (33)
Maret Heidelberg Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 6 (7) 3 (4) 7
6
7
6
35 (37)
Tatjana Sokolova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
7
7
6 (7) 7
1 (3) 35 (38)
Priit Rinken Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
2 (3) 7
6 (7) 7
5
34 (36)
Vlada Schotter Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
3 (1) 7
3
34 (32)
Maria Vita Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7 (5) 7 (6) 7
0
6
34 (31)
Egon Elbre Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6 (7) 6
4 (0) 6 (7) 7
5
34 (32)
Hiie Soeorg Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 7
7
3 (1) 7
3
33 (32)
Kristiina Lepik Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
7
6
1
5
33
Mihhail Komaško Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 6
7
7
7 (6) 0 (7) 6 (2) 33 (35)
Ivan Avanessov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
0 (4) 7
7
6 (7) 6 (7) 33 (39)
Tiit Hõbejõgi Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
7
6 (7) 0 (3) 6 (5) 33 (36)
Toomas Krips Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
0 (5) 7
5 (6) 7
6
32 (38)
Zepp Uibo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6 (7) 7
6 (7) 0
6 (7) 32 (35)
Andres Uibo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
0
4
32
Kaia Kivistik Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 6 (3) 7
7
6 (7) 0
6 (7) 32 (31)
Indrek Paas Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
7
7
5 (6) 0 (1) 6 (7) 32 (35)
Margit Ool Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 6 (7) 7
7
6 (7) 0 (1) 6
32 (35)
Madli Pärn Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
5
7
0 (1) 5
31 (32)
Alar Tuvikene Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (6) 4
7
7
1
31 (32)
Kristjan Sirge Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 7
7
4
7
0
6
31
Tõnis Kivikas Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
4 (6) 7
7
0
6 (3) 31 (30)
Andres Järv Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7
3
7
7
7
0
31
Rika Parve Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7
7
7
7
0
3
31
Martin Parker Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3 (5) 7
7
4 (7) 3
7
31 (36)
Rauno Raidma Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
5 (4) 7
0
5
31 (30)
Tõnn Talvik Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
5 (2) 1 (2) 7
4
31 (29)
Kristi Saare Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7
7
7
7
0
2
30
Andrei Goronovski Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
4 (1) 7
7
0
5
30 (27)
Andre Näkk Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7
7
7
7
0
1
29
Anne Danilova Tallinna linn Vladimir Kornijenko Eragümnaasium 7
3 (4) 5
7
7
0
29 (30)
Katre Annert Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
4 (1) 6
7
0
5
29 (26)
Erko Õunapuu Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7
7
7
7
0
1 (2) 29 (30)
Ott Tinn Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
7
0 (2) 0 (1) 28 (31)
Helin Heier Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
7
7
0 (2) 0
28 (30)
Marite Promvalds Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
7
6
7
2 (4) 0
28 (30)
Siim Sülla Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 7
7
7
7
0
0
28
Aleksei Tjurin Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7
5
7
7
0 (1) 2
28 (29)
Mari-Ly Knaps Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7
7
7
7
0
0
28
Maarja Soomann Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 7
7
7
6
0
1
28
Dmitri Semibratov Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 7
7
6
7
0
0
27
Märten Tootmaa Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 3
5
7
6
0
6
27
Triin Tammsalu Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 7
2
7
6
0
5
27
Andi Kipper Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
3
7
0
3
27
Jaanus Kääp Tallinna linn Tallinna Tehnikagümnaasium 7
7
6
7
0
0
27
Marek Jarkovoi Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
6
0
0
27
Ilona Matsujeva Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 7
4
7
7
0 (1) 2 (4) 27 (30)
Jaak Lõivukene Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
7
5
0 (6) 0
26 (32)
Taavi Mandel Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5
2 (4) 7
0 (1) 5
26 (29)
Ilja Kuzovkin Tartu linn Tartu Puškini Gümnaasium 7
6
0
7
0 (1) 6 (7) 26 (28)
Kaur Alasoo Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
7
5
7
0
0
26
Aet Tera Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
5
7
7
0
0
26
Tiit Post Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
7
0
7
0
5
26
Jaroslav Karpov Tallinna linn Tallinna 53. Keskkool 7
7
7
0
0
5
26
Kirill Alektorov Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
2
2
6
7
2
26
Sergei Podust Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7
6
7
5
0 (1) 1
26 (27)
Tarmo Tuul Harjumaa Jüri Gümnaasium 7
2
7
7
0
3
26
Peeter Jürviste Võrumaa Antsla Gümnaasium 7
7
5
7
0 (3) 0
26 (29)
Mikk-Erik Bachmann Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
2 (1) 3
7
0 (1) 6
25 (25)
Toomas Lillsaar Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 6
2
7
6
0
4
25
Maksim Zujev Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 7
7
5
6
0
0
25
Katrin Humal Saaremaa Leisi Keskkool 7
5
3
6
0 (1) 4
25 (26)
Ragnar Nauka Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 4
7
7
6
0
1
25
Teele Kundla Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
7
2
7
0
2
25
Alo Avi Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 7
6
1
7
0
4
25
Zoja Koromnova Jõgevamaa Mustvee Vene Gümnaasium 7
4
7
5
0
2
25
Raiki Kalda Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
7
0
7
0
4 (5) 24 (25)
Pavel Makovski Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
4
7
6
0 (1) 0
24 (25)
Jelena Ivanova Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 7
6
4
6
0
0
23
Liisi Küüts Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 2
7
7
7
0
0
23
Reiko Randoja Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4
5
7
6
0
0
22
Darja Moltšun Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
7
7
1
0
0
22
Mari Rüütli Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 7
6
2
6
0
0
21
Martti Sala Valgamaa Otepää Gümnaasium 2
5
7
7
0
0
21
Olga Panarina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7
4
1
7
1
1
21
Triin Tõemäe Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6
0
7
7
0
0
20
Merily Roopärg Harjumaa Tabasalu Ühisgümnaasium 2
4
7
2
0
5
20
Kati Parmaste Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 1
6
7
1
0
0
15
Kaspar Lillmaa Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 0
4
7
4
0
0
15
Indrek Tanilsoo Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 2
5
0
7
0
0
14
Triin Kaasiku Järvamaa Türi Gümnaasium 4
0
7
0
0
1
12
Veronika Aus Raplamaa E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium 2
5
1
3
0
0
11
Ülari Vooremäe Järvamaa Türi Gümnaasium 0
5
0
5
1
0
11


8. märts 2006
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee