2006.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

10. klass (kontrollisid Uve Nummert, Oleg Košik)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Heiki Niglas Tallinna linn Tallinna 37. Keskkool 7
7
7
7
7
7
42
Alisa Pankova Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 7
5 (6) 7
7
7
7
40 (41)
Jana Tšerkašina Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7
5
7
7
7
7
40
Karen Atabekjan Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
5
7
7
7
7
40
Helen Kask Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
5 (4) 7 (6) 7
6 (7) 39 (38)
Kristiina Oll Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (6) 7
7
7
5
38 (39)
Uku Hämarik Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
5 (6) 4 (7) 7
7
7
37 (41)
Jekaterina Ivanova Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7
5
7
7
7
4 (7) 37 (40)
Olga Bulgakova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
5
5
6
7
7
37
Andres Valdmann Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (6) 6 (4) 7
7
4
36 (35)
Kristi Simenson Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 7
7
7 (6) 7
7
1 (0) 36 (34)
Tauri Hindre Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
5 (6) 3
7
7
7
35 (36)
Svetlana Tšupova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
5
6 (7) 6 (5) 7
4 (7) 35 (38)
Tanel Teinemaa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
7
7
0
35
Ingrid Pärg Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
5
3
6 (5) 7
7
35 (34)
Heidy Meriste Raplamaa E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium 4
5
5
7
7
7
35
Pille Pullonen Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (6) 4 (6) 7
7
4
34 (37)
Andrei Klevtsov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
7
3
7
7
3
34
Natalja Rõžova Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
5
5 (4) 7
7
3
34 (33)
Aili Animägi Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
5
7 (3) 7
7
0 (1) 33 (30)
Rina Sokurova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
0
5 (7) 7
7
7
33 (35)
Kristjan Põder Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7
5
4 (3) 7
7
3 (7) 33 (36)
Fjodor Gainullin Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
1
7
7
7
4
33
Marina Borovkova Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
5
7
7
7
0
33
Viktor Nikonov Tallinna linn Tallinna Reaalkool 5 (6) 6 (5) 5 (4) 7
7
3
33 (32)
Priit Jeenas Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7 (6) 5
7 (5) 7
7 (5) 0
33 (28)
Katrin Lepp Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (6) 3 (7) 7
7
3
32 (37)
Lauri Loo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7
5
3
7
7
3
32
Marit Puusepp Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5
5 (6) 7
7
1
32 (33)
Aleksander Mazikas Tallinna linn Tallinna Laagna Gümnaasium 7
5
3
7
7
3
32
Matthias Kahk Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
5
3
7
7
3
32
Siim Lepik Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5
3
7
7
3
32
Elizaveta Matsevitš Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7
5
3
7
7 (6) 3
32 (31)
Ivo Kubjas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (6) 1 (5) 7
7
4
31 (36)
Tauri Viil Saaremaa Orissaare Gümnaasium 7
7
3 (4) 7
7
0
31 (32)
Madis Leinakse Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7
5
5 (7) 7
7
0
31 (33)
Aleksandr Vaganov Tallinna linn Tallinna Läänemere Gümnaasium 7
5
5 (7) 7
7
0
31 (33)
Andres Laan Tallinna linn Tallinna Reaalkool 4
7
6
7
7
0
31
Siim Halapuu Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7
4 (2) 3
7
7
3 (0) 31 (26)
Leelo Valgma Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (6) 4 (5) 7
7
0
30 (32)
Johannes Heinsoo Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 7
5 (6) 4
7
7
0
30 (31)
Erkki Lukk Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
6
0
7
7
3
30
Andres Ruul Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
0
7
7
3
30
Sander Õigus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
5 (6) 3
7
7
1 (0) 30 (30)
Jekaterina Kirillova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7 (6) 5
3
7
7
1
30 (29)
Jürgen Tuvikene Tallinna linn Tallinna Kuristiku Gümnaasium 5 (6) 5
3
5
7
5
30 (31)
Mihkel Ilisson Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
5
7
7
1 (3) 3
30 (32)
Lauri Allmere Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 5 (4) 7
3
7
7
1 (0) 30 (28)
Reelika Turi Pärnumaa Vändra Gümnaasium 5
5
3
7
7
3 (0) 30 (27)
Priit Pruks Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 5 (6) 6
3 (4) 7
7
1 (0) 29 (30)
Anu Kukk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 4
5
3
7
7
3
29
Liina Kolk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
5
3 (4) 7
7
0
29 (30)
Mariann Koel Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7 (4) 5 (2) 3 (5) 7 (2) 7
0
29 (20)
Andrei Andrejev Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
5
3
7
7
0
29
Egert-Priit Arus Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
5
3
7
7
0
29
Jevgeni Matin Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5
3
6
7
1
29
Martin Padar Tallinna linn Tallinna Prantsuse Lütseum 7
5
3
7
7
0
29
Karina Kisselite Tallinna linn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7
5
3
7
7
0
29
Katre Trei Tallinna linn Gustav Adolfi Gümnaasium 7
5
3
7
7
0
29
Melissa Saviste Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 6
5
4
7
7
0
29
Pavel Smekalov Tallinna linn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7
5
0
7
7
3
29
Stanislav Kutasevitš Tallinna linn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7
5
3
7
7
0
29
Danel Mugur Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 4 (3) 7
4
7
0
7
29 (28)
Erik Kesa Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
5
7
7 (6) 0
3
29 (28)
Jevgeni Bogatõrjov Tallinna linn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7
2 (0) 3
7
7
3
29 (27)
Jüri Aedla Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7
5
0
7
6
4 (0) 29 (25)
Kaspar Krass Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4
7
3 (2) 7
7
0
28 (27)
Mehis Mehide Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
3 (2) 7
1
4
28 (27)
Martin Valgur Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
7
3 (1) 7
0 (1) 4
28 (27)
Rait Ool Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
5
3 (4) 4
7
2 (5) 28 (32)
Laure Oras Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 5
5
4
7
7
0
28
Taavi Teska Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7
5
0
7
7
2 (0) 28 (26)
Tanel Kordemets Tallinna linn Tallinna Reaalkool 7
7
7
3
2 (0) 2
28 (26)
Hanno Kase Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 6
5
3
7
7
0
28
Mehis Muru Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 7
5
7
7
1 (0) 1 (2) 28 (28)
Indrek Kärner Järvamaa Türi Gümnaasium 7
4
3
7 (6) 6 (5) 1
28 (26)
Mart Sein Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7
6
4
7
0 (1) 3
27 (28)
Martin Neerot Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 3
7
1
7
7
2 (0) 27 (25)
Meelis Naaber Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 5
5
3
7
7
0
27
Maren Toomsalu Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7
5
0
7
7
1 (0) 27 (26)
Hendrik Maarand Tallinna linn Tallinna Reaalkool 5
5
3
7
4
3
27
Maria Šehireva Tallinna linn Vladimir Kornijenko Eragümnaasium 7
5
1
7
7
0
27
Kirke Pilvik Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 4
5
5 (4) 7
6
0 (2) 27 (28)
Andres Sulg Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 4
5
3
5 (2) 7
3
27 (24)
Aleksandr Semjonov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 5
5
3
7 (5) 7
0
27 (25)
Ain Siimsaare Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 2
5
3
7
7
3 (0) 27 (24)
Indrek Lillemägi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
3
7
7
1
1
26
Henri Polakene Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 3
6
3
7
7
0
26
Hardo Hõlpus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6
6
5
3 (2) 6
0
26 (25)
Roza Oganesjan Narva linn Narva Kreenholmi Gümnaasium 7
5
0
4
7
3 (6) 26 (29)
Kaidi Tuisk Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7
5
0
7
7
0
26
Andrei Markov Tallinna linn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7
5
0
7
7
0
26
Ivo-Sven Riet Tallinna linn Tallinna Inglise Kolledž 7
5
0
7
7
0
26
Vladislav Barinov Tallinna linn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 4
5
3
7
7
0
26
Maria Kondimäe Pärnumaa Vändra Gümnaasium 7
5
0
7
7
0
26
Saara Sadrak Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
2
7
0 (1) 3
25 (26)
Kaisa Mitt Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7
7
3
7
1 (0) 0
25 (24)
Kristo Ambur Tallinna linn Tallinna Reaalkool 2
4
2 (3) 7
7
3
25 (26)
Tauri Kukk Valgamaa Otepää Gümnaasium 0
5
6
7
7
0
25
Jüri Kulikov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 4
5
0
7
7
1 (6) 24 (29)
Aleksander Gorlov Tallinna linn Tallinna 53. Keskkool 5
5
3
7
2 (7) 2
24 (29)
Riho Klement Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7
6
2
4
2 (4) 2
23 (25)
Vladimir Bespalov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1
0
7
7
7
1
23
Sergei Ajujev Harjumaa Maardu Gümnaasium 7
2
0
7
7
0 (1) 23 (24)
Andrei Porõvajev Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 5
0
3
7
7
0
22
Oleg Skopitš Harjumaa Maardu Gümnaasium 7
7
0
7
1
0
22
Igor Pivovar Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 7
0
0
7
7 (6) 0 (7) 21 (27)
Olga Sumbajeva Läänemaa Haapsalu Üldgümnaasium 5
5
0 (5) 7
1
3
21 (26)
Jekaterina Kuzmina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7
5
3
1
2 (1) 3
21 (20)
Siim Sirotin Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 7
5
3
1 (0) 1
3 (0) 20 (16)
Anna Sahharova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7
5
3
4
0
0 (7) 19 (26)
Martin Trükmann Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 1
3
0
6
7
0
17
Tõnis Villmäe Hiiumaa Käina Gümnaasium 1
5
0
5 (6) 0
3
14 (15)
Mari-Liis Saar Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 0
5
0
7
1 (5) 0
13 (17)


8. märts 2006
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee