2005.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkonnavooru kui ka lahtiste võistluste põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 11. märtsil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1. Siiri Mägi Viljandi Maagümnaasium
2. Gerli Viikmaa Pärnu Koidula Gümnaasium
3. Maarja Lepamets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium
4. Merlys Püvi Räpina Ühisgümnaasium
5. Liina Tamme Saue Gümnaasium
6. Rauno Siinmaa Pärnu Koidula Gümnaasium
7. Tuule Mall Kull Miina Härma Gümnaasium
8. Rain Kask Pärnu Koidula Gümnaasium
9. Kadri-Ann Lehis Võhma Gümnaasium
10. Kadi Liis Saar * Tallinna Inglise Kolledž
11. Jaak Sõnajalg Tartu Mart Reiniku Gümnaasium
12. Karl Ehatäht Tartu Raatuse Gümnaasium
13. Eveli Verev Tartu Kommertsgümnaasium
14. Paul-Gunnar Loorand Miina Härma Gümnaasium
15. Aleksandr Šved * Tallinna Tõnismäe Reaalkool
16. Rauno Padari Ilmatsalu Põhikool
17. Aleksander Mjakonkihh Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
18. Gaik Pepojan Narva Pähklimäe Gümnaasium
19. Anastassija Brežneva Tallinna Tõnismäe Reaalkool
20. Karol Kadarik Tallinna 21. Kool
21. Dmitri Gabbasov Valga Põhikool
22. Raiko Raidma Valga Gümnaasium
23. Liisi Lillipuu Hummuli Põhikool
24. Dagmar Reinumägi Saaremaa Ühisgümnaasium
25. Kiiljan Kanarbik Kilingi-Nõmme Gümnaasium
26. Kati Hensen Aruküla Põhikool
27. Kärt Raud Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Tärniga on märgitud 7. klasside olümpiaadil osalenud 6. klassi õpilased.

8. klassist:

1. Kairi Kangro Ülenurme Gümnaasium
2. Siim-Ilmar Nopri C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
3. Tarmo Pilt Tartu Kesklinna Kool
4. Teele Palumaa Tallinna Inglise Kolledž
5. Andres Kaldvee Pärnu Koidula Gümnaasium
6. Sergei Ponomarjov Narva Humanitaargümnaasium
7. Taiki-Viia Tungal Tallinna Lilleküla Gümnaasium
8. Mihkel Soolep Tallinna Reaalkool
9. Sander Kask Kohila Gümnaasium
10. Lauri Hämarik Tartu Mart Reiniku Gümnaasium
11. Darja Ivanova Tartu Annelinna Gümnaasium
12. Astrid Pung Miina Härma Gümnaasium
13. Anton Sikerin Lasnamäe Gümnaasium
14. Silvar Vahkal Kuressaare Gümnaasium
15. Andres Nõmmik Vinni-Pajusti Gümnaasium
16. Mikk Andreson Pärnu Koidula Gümnaasium
17. Mai-Liis Sõerd Abja Gümnaasium
18. Mart Meos C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
19. Mark Gimbutas Tartu Kommertsgümnaasium
20. Katre Nagel Vastseliina Gümnaasium
21. Evelin Grauen Tallinna Inglise Kolledž
22. Liisbet Orav Tallinna Prantsuse Lütseum
23. Mihhail Moissejev Tallinna Tõnismäe Reaalkool
24. Taavi Tammekivi Vändra Gümnaasium

Olümpiaadi lõppvooru 5.-6. märtsil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1. Kristiina Oll Kärla Põhikool
2. Andres Laan Tallinna Inglise Kolledž
3. Jekaterina Ivanova Narva Humanitaargümnaasium
4. Andrei Klevtsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
5. Fjodor Gainullin Tallinna Tõnismäe Reaalkool
6. Martin Neerot C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
7. Olga Bulgakova Narva Pähklimäe Gümnaasium
8. Jana Tšerkašina Narva Humanitaargümnaasium
9. Tauri Viil Orissaare Gümnaasium
10. Ivo-Sven Riet Tallinna Inglise Kolledž
11. Heidy Meriste Juuru Gümnaasium
12. Ly Orgo C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
13. Toomas Karja Tartu Kunstigümnaasium
14. Svetlana Tšupova Narva Pähklimäe Gümnaasium
15. Tanel Teinemaa Tallinna Kivimäe Põhikool
16. Ingrid Pärg Tallinna Inglise Kolledž
17. Kristjan Põder Pärnu Koidula Gümnaasium
18. Mihkel Ilisson Tõrva Gümnaasium
19. Erik Kesa Põltsamaa Ühisgümnaasium
20. Aili Animägi Viljandi Maagümnaasium
21. Pille Pullonen Tartu Kesklinna Kool
22. Priit Jeenas Võru Kretzwaldi Gümnaasium
23. Andrei Andrejev Tallinna Tõnismäe Reaalkool
24. Alisa Pankova Tartu Slaavi Gümnaasium
25. Helen Kask Tartu Mart Reiniku Gümnaasium
26. Melissa Saviste Tallinna Inglise Kolledž
27. Tauri Hindre Tõrva Gümnaasium
28. Viktor Nikonov Tallinna Prantsuse Lütseum

10. klassist:

1. Kaarel Nummert Hugo Treffneri Gümnaasium
2. Hiie Soeorg Hugo Treffneri Gümnaasium
3. Jevgeni Martjušev Tallinna Tõnismäe Reaalkool
4. Velle Toll Saaremaa Ühisgümnaasium
5. Ivan Avanessov Ahtme Gümnaasium
6. Zepp Uibo Hugo Treffneri Gümnaasium
7. Priit Rinken Hugo Treffneri Gümnaasium
8. Sander Pajusalu Hugo Treffneri Gümnaasium
9. Nikolai Voitsehovski Narva Pähklimäe Gümnaasium
10. Mihhail Komaško Narva Pähklimäe Gümnaasium
11. Egon Elbre Nõo Reaalgümnaasium
12. Toomas Krips Hugo Treffneri Gümnaasium
13. Indrek Klanberg Tallinna Reaalkool
14. Maria Vita Tallinna Reaalkool
15. Ardi Tampuu Hugo Treffneri Gümnaasium
16. Rauni Lillemets Tallinna Reaalkool
17. Andrei Goronovski Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
18. Holger Kruusla Pärnu Koidula Gümnaasium
19. Rain Kipper Viljandi Maagümnaasium
20. Aleksei Filipov Narva Pähklimäe Gümnaasium
21. Aleksandr Belugin Narva Pähklimäe Gümnaasium
22. Kaur Paves Tallinna Prantsuse Lütseum
23. Andres Järv Rakvere Reaalgümnaasium
24. Krõõt Olo Pärnu Ühisgümnaasium
25. Heiki Niglas Tallinna Reaalkool
26. Andres Soolep Tallinna Reaalkool
27. Katrin Humal Leisi Keskkool
28. Rauno Raidma Nõo Reaalgümnaasium

11. klassist:

1. Laur Tooming Hugo Treffneri Gümnaasium
2. Aleksei Vlassov Tallinna Tõnismäe Reaalkool
3. Sander Kõiv Nõo Reaalgümnaasium
4. Andrei Korsunski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
5. Mihhail Verhovtsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
6. Joonatan Talviste Hugo Treffneri Gümnaasium
7. Silver Sepp Miina Härma Gümnaasium
8. Artur Kornijenko Narva Humanitaargümnaasium
9. Igor Petšjonkin Tallinna Tõnismäe Reaalkool
10. Kuldar Kongo Nõo Reaalgümnaasium
11. Ivar Merilo Pärnu Ühisgümnaasium
12. Jakob Jõgi Hugo Treffneri Gümnaasium
13. Aleksandr Nikiforov Ahtme Gümnaasium
14. Kristen Reinmann Hugo Treffneri Gümnaasium
15. Karl Kruuse Hugo Treffneri Gümnaasium
16. Märten Karm Hugo Treffneri Gümnaasium
17. Vassili Novikov Narva Humanitaargümnaasium
18. Andrei Rõbinski Tallinna Tõnismäe Reaalkool
19. Taavi Hõbejõgi Pärnu Koidula Gümnaasium
20. Jevgenia Šabanova Tallinna Tõnismäe Reaalkool
21. Aleksei Panarin Kiviõli Vene Gümnaasium
22. Irina Tarassova Narva Pähklimäe Gümnaasium
23. Dmitri Smirnov Narva Pähklimäe Gümnaasium
24. Pavel Plotnikov Tallinna Tõnismäe Reaalkool
25. Toomas Laarits Tallinna Prantsuse Lütseum
26. Holger Haas Pärnu Koidula Gümnaasium
27. Liisi Kreen Nõo Reaalgümnaasium

12. klassist:

1. Juhan Aru Hugo Treffneri Gümnaasium
2. Jaan Vajakas Tallinna Reaalkool
3. Vladislav Belous Tallinna Humanitaargümnaasium
4. Erik Jaaniso Hugo Treffneri Gümnaasium
5. Oleg Šelajev Karjamaa Gümnaasium
6. Margus Niitsoo Tallinna Reaalkool
7. Dmitri Derkatš Tallinna Läänemere Gümnaasium
8. Peeter Tinits Tallinna Reaalkool
9. Andres Kalle Miina Härma Gümnaasium
10. Marek Oja Hugo Treffneri Gümnaasium
11. Anna Agafonova Tallinna Tõnismäe Reaalkool
12. Karel Aru C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
13. Alari Lukk Hugo Treffneri Gümnaasium
14. Ott Rebane Tallinna Reaalkool
15. Aivo Paas Nõo Reaalgümnaasium
16. Anton Loss Haabersti Vene Eragümnaasium
17. Jefim Borissov Tallinna Tõnismäe Reaalkool
18. Oleg Žumadilov Tallinna Tõnismäe Reaalkool
19. Tauno Metsalu Kadrioru Saksa Gümnaasium
20. Kalvi Nõu Saaremaa Ühisgümnaasium
21. Ivan Zemskov Kohtla-Järve 3. Keskkool
22. Martin Laan C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
23. Aleksandr Morozenko Narva Humanitaargümnaasium
24. Marius Andra Tallinna Reaalkool
25. Andrei Šehirev Vladimir Kornijenko Eragümnaasium
26. Dmitri Šastin Tallinna Tõnismäe Reaalkool
27. Mattias Linnap Tallinna 21. Kool
28. Siim Ainsaar Tallinna Reaalkool
29. Gleb Pivovarov Tallinna Tõnismäe Reaalkool


14. veebruaril 2005
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee