2005.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

9. klass (kontrollisid Indrek Zolk, Kalle Kaarli)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Kristiina Oll Saaremaa Kärla Põhikool 19   7   7 (6) 7   6 (7) 46 (46)
Andres Laan Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 15   7   7   7   7   43  
Jekaterina Ivanova Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 18   7   4 (3) 7 (5) 5 (7) 41 (40)
Andrei Klevtsov Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 20   7   4 (7) 5   5   41 (44)
Fjodor Gainullin Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 16 (18) 7   4 (5) 7   7   41 (44)
Martin Neerot Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 18   7   7   3   5   40  
Olga Bulgakova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 18   7   4 (0) 7   4 (5) 40 (37)
Jana Tšerkašina Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 19   7   0   7   7   40  
Tauri Viil Saaremaa Orissaare Gümnaasium 15   7   7   5 (7) 6 (7) 40 (43)
Ivo-Sven Riet Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 18   7   0   7   7   39  
Heidy Meriste Raplamaa Juuru Gümnaasium 15   7   7   7   3 (7) 39 (43)
Ly Orgo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12   7   7   7   5   38  
Toomas Karja Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 14   5   7   7   5   38  
Svetlana Tšupova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 20   7   4 (3) 3   4 (5) 38 (38)
Tanel Teinemaa Tallinn Tallinna Kivimäe Põhikool 16   7   3 (7) 5 (6) 7   38 (43)
Ingrid Pärg Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 20   5   4   3 (7) 6 (7) 38 (43)
Kristjan Põder Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 17   7   2   7   5 (7) 38 (40)
Mihkel Ilisson Valgamaa Tõrva Gümnaasium 15   7   7   5 (7) 3 (4) 37 (40)
Erik Kesa Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 18 (17) 7   7 (4) 2 (0) 3 (6) 37 (34)
Aili Animägi Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 15   7 (6) 7   5   2 (5) 36 (38)
Pille Pullonen Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 20   7   2   3 (7) 4 (7) 36 (43)
Priit Jeenas Võrumaa Võru Kretzwaldi Gümnaasium 16   5 (7) 4   7   4 (5) 36 (39)
Andrei Andrejev Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 17   3 (2) 5 (7) 5 (7) 6   36 (39)
Alisa Pankova Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 17   7   4 (7) 5   2 (5) 35 (41)
Helen Kask Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 18   7   0   7   3 (6) 35 (38)
Melissa Saviste Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 16   5   7   3 (7) 4 (7) 35 (42)
Tauri Hindre Valgamaa Tõrva Gümnaasium 18   1 (3) 6 (2) 7   3   35 (33)
Viktor Nikonov Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 16   7   4   3 (5) 4 (6) 34 (38)
Karen Atabekjan Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 20   7   2   5   0 (2) 34 (36)
Kirke Pilvik Järvamaa Jäneda Põhikool 20   5 (7) 7   0   2 (7) 34 (41)
Ivo Kubjas Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 20   5   4   0   4   33  
Andres Ainelo Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 18   7   0   0   7   32  
Eero Ränik Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 18   7   7   0   0   32  
Leelo Valgma Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 15   3   1   7 (6) 6 (7) 32 (32)
Märt Kivimäe Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 20   6 (7) 0   1 (5) 5 (7) 32 (39)
Karina Kisselite Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 19   2   0 (1) 7   4 (7) 32 (36)
Jüri Aedla Järvamaa Koeru Keskkool 20   5 (6) 0   5   2 (4) 32 (35)
Kaija Vill Viljandimaa Võhma Gümnaasium 18   7   0   1   5   31  
Uku Hämarik Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 13   5   7   2   4 (7) 31 (34)
Marina Borovkova Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 14   7   0   7   3 (7) 31 (35)
Jelena Šmatova Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 15   5   0   7   4 (7) 31 (34)
Mikk Tali Tallinn Tallinna 21. Kool 9   7 (5) 4   7 (6) 4   31 (28)
Katrin Lepp Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 10   7   7   2 (7) 4   30 (35)
Anastassia Anissimova Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 16   7   0   2   5   30  
Andrei Porõvajev Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 17 (18) 6   0   7 (6) 0   30 (30)
Sander Sulg Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 17   7   0   2   3   29  
Henri Polakene Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 17   7   3 (2) 0   2 (5) 29 (31)
Riina Sokurova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 20   7   0   2   0   29  
Roza Oganesjan Narva linn Narva Kreenholmi Gümnaasium 18   3 (6) 0   7   1   29 (32)
Toomas Aasmäe Tallinn Tallinna Kivimäe Põhikool 14   7   0   1   7   29  
Martin Mölder Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 16   7   0   3   3 (5) 29 (31)
Andreas Valdmann Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 11   5   4   3   5 (7) 28 (30)
Jaroslavna Nazarova Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 15   6 (7) 0   7   0   28 (29)
Natalja Rõžova Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12   7   4   3 (5) 2 (7) 28 (35)
Agnes Urbanik Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 17   7   4   0 (7) 0   28 (35)
Maris Laurson Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 17   5   0 (2) 0   5   27 (29)
Maria Šehireva Tallinn Vladimir Kornijenko Eragümnaasium 20   0 (3) 0   5 (7) 2   27 (32)
Siim Lepik Tallinn Tallinna Reaalkool 18   5   0   0 (3) 4   27 (30)
Meelis Naaber Saaremaa Muhu Põhikool 17   3   0   5 (7) 2   27 (29)
Lauri Allmere Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 18   5 (7) 0   2 (5) 2   27 (32)
Taavi Teska Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 16   2 (0) 0   7 (6) 2 (4) 27 (26)
Helena Krinal Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 13   3   4   3 (7) 3   26 (30)
Hendrik Maarand Tallinn Tallinna 32. Keskkool 13   7   0   3 (5) 3 (6) 26 (31)
Aleksandr Gorlov Tallinn Tallinna 53. Keskkool 15 (16) 5   0   3 (5) 3 (5) 26 (31)
Kaidi Tuisk Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 13   5   0   1   7   26  
Anna-Liisa Luik Hiiumaa Käina Gümnaasium 17   7   0   2   0   26  
Pavel Smekalov Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 14 (15) 5   0   0 (3) 5   24 (28)
Kristina Pribõlnova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 18   5 (4) 0   1   0   24 (23)
Jevgeni Matin Tallinn Tallinna 32. Keskkool 11   7   0   3 (7) 2 (6) 23 (31)
Indrek Kärner Järvamaa Türi Gümnaasium 17   0 (4) 4   0   2 (5) 23 (30)
Carmen Kirst Tartumaa Elva Gümnaasium 16   0 (6) 3   1   3 (5) 23 (31)
Elvar Liiv Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 13   1 (3) 3 (4) 0   6   23 (26)
Kai Tiitsaar Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 18   3 (0) 0   0   2 (7) 23 (25)
Mariann Koel Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 13   3   0   4   3   23  
Jaana Ignatjeva Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 20   1 (2) 0   2   0   23 (24)
Jaana Liländer Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 14   0 (5) 2   2   4   22 (27)
Andres Sulg Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 15   1 (2) 4   0   2 (5) 22 (26)
Hans Korman Harjumaa Tabasalu Ühisgümnaasium 18   2 (3) 0   1   1   22 (23)
Rene Kirsel Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 16   0 (5) 0   0   5 (7) 21 (28)
Andreas Elme Tallinn Rocca al Mare kool 13   2 (7) 0   2 (5) 4 (7) 21 (32)
Uku Talmar Tallinn Tallinna Reaalkool 16   3 (5) 0   0 (3) 2 (6) 21 (30)
Tiia Tänav Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 14   5 (0) 0   0   2 (6) 21 (20)
Jekaterina Verbitskaja Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 9   3 (5) 2   3   4 (7) 21 (26)
Artjom Ostrouhhov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8   1 (7) 7 (6) 0   5   21 (26)
Ott Lauer Harjumaa Kehra Keskkool 18   2   0   0   1   21  
Kaspar Kork Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 17   0 (3) 0   0   3   20 (23)
Rene Kiil Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 13   3   1 (4) 0   2 (6) 19 (26)
Veronika Rõivas Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 13   2 (6) 0   2   2 (7) 19 (28)
Maria Kondimäe Pärnumaa Vändra Gümnaasium 16   0   0   0   2 (7) 18 (23)


14. veebruaril 2005
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee