2005.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

8. klass (kontrollisid Raili Vilt, Eno Tõnisson)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Kairi Kangro Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 20 (18) 7   7   7   41 (39)
Siim-Ilmar Nopri Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16   7   7   7   37  
Tarmo Pilt Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 19   5 (6) 6   7 (6) 37 (37)
Teele Palumaa Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 18   5   7   7   37  
Andres Kaldvee Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 17 (16) 7   7   6   37 (36)
Sergei Ponomarjov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 16   6   7   7   36  
Taiki-Viia Tungal Tallinn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 17   7   5   7   36  
Mihkel Soolep Tallinn Tallinna Reaalkool 16   7 (6) 6   7   36 (35)
Sander Kask Raplamaa Kohila Gümnaasium 18   6   5 (6) 7   36 (37)
Lauri Hämarik Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 16   7   5   7   35  
Darja Ivanova Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 18   6   6   5 (4) 35 (34)
Astrid Pung Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18   5   5   7 (6) 35 (34)
Anton Sikerin Tallinn Lasnamäe Gümnaasium 16   7   6   6 (7) 35 (36)
Silvar Vahkal Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 16   7   7   5 (3) 35 (33)
Andres Nõmmik Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 15   7 (6) 6 (3) 7   35 (31)
Mikk Andreson Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 14   7   7   7 (6) 35 (34)
Mai-Liis Sõerd Viljandimaa Abja Gümnaasium 14   7   6   7   34  
Mart Meos Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14   7   6   7   34  
Mark Gimbutas Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14   6   7   7   34  
Katre Nagel Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 18   5 (6) 4   7   34 (35)
Evelin Grauen Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 16   5   6   7   34  
Liisbet Orav Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 17   3   7   7   34  
Mihhail Moissejev Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 16   7   6 (3) 5   34 (31)
Taavi Tammekivi Pärnumaa Vändra Gümnaasium 14   7 (5) 6   7 (6) 34 (31)
Siim Rinken Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 14   6   7   6   33  
Lars Trunin Tallinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 14   7   7   5   33  
Taavi Pungas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 17   7   5   4   33  
Andres Aas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 13   6   7 (4) 7   33 (30)
Nikolai Krõžanovski Sillamäe Sillamäe Astangu Kool 14   7   5   7   33  
Tanel Juns Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16   6   4 (6) 7   33 (35)
Maksim Buldakov Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 12   6   7   7 (6) 32 (31)
Natalja Mahnova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 16   5   4 (0) 7   32 (28)
Taavi Emajõe Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 16   7   4   5   32  
Marju Kaps Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 14   6   7   5   32  
Jaanus Gilden Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 15   7   3   7 (6) 32 (31)
Liisi Grünberg Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 16   7   2   7 (5) 32 (30)
Piia Põldsaar Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14   7   5   5 (3) 31 (29)
Imre Purret Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 13   7   4   7   31  
Jonatan Jõks Tallinn Tallinna Reaalkool 14   7   3   7   31  
Kertu Nool Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 15   6   5   5   31  
Priit Lille Jõgevamaa Laiuse Põhikool 14   5   5   7   31  
Karel Tasane Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 13   6   6   6   31  
Maris Tustit Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 10   7   7   7   31  
Uku-Rasmus Lind Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 12   6   6   7   31  
Teet Smidt Tartumaa Nõo Põhikool 12 (14) 7   5   7   31 (33)
Timmu Ründal Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 12   7 (6) 5   7   31 (30)
Ott Tsarjov Hiiumaa Palade Põhikool 14   7   5   5 (6) 31 (32)
Sofja Tšepelevitš Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 14 (12) 4   6 (4) 7   31 (27)
Madis Heinsoo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 13 (14) 7   4   7   31 (32)
Maris Palo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 11   7   6   6   30  
Aleksandra Sutõrina Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 14   6   3 (0) 7   30 (27)
Dmitri Zõvarev Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 14   6   3 (0) 7   30 (27)
Egert Leinsaar Tallinn Tallinna Muusikakeskkool 16   0   7   7   30  
Ekke Piirisild Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 11   5   7   7   30  
Lauri Taalesh Valgamaa Tõrva Gümnaasium 14   7   2   7   30  
Margot Sepp Tartumaa Kambja Põhikool 11 (9) 6   6   7   30 (28)
Viktor Karabut Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 16   7   3 (1) 4 (0) 30 (24)
Anto Mätas Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12   6   5   6   29  
Eha Mäesalu Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14   6   5   4   29  
Anton Averin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 12   6   4 (3) 7   29 (28)
Elvira Petrova Tallinn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12   6   4   7   29  
Märt Kose Tallinn Tallinna Reaalkool 12   6   4   7 (5) 29 (27)
Mari Saartok Saaremaa Muhu Põhikool 14   7   6   2   29  
Rauno Liländer Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 16   3   3 (1) 7   29 (27)
Erki Arusoo Harjumaa Tabasalu Ühisgümnaasium 12   6   4 (3) 7   29 (28)
Sten Sonts Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 14   6 (7) 2   7   29 (30)
Kaspar Koppel Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 10   6   6   7   29  
Getter Kallasmaa Järvamaa Koeru Keskkool 14   7   3   5 (7) 29 (31)
Jaanika Tammaru Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 12   7   6   3   28  
Ellen Mjakonkihh Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 10   6 (7) 5   7   28 (29)
Sandor Elias Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 10   7   3   7   27  
Alan Uustal Viljandimaa Olustvere Põhikool 8   7   5   7   27  
Madis Kangur Viljandimaa Abja Gümnaasium 13   7   0   7   27  
Edward Schotter Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 11   6   4   6   27  
Heino Soo Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 14   4   5   4   27  
Jelena Virolainen Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 9   6   5   7   27  
Rene Pringi Tallinn Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12   6   4   5   27  
Merilin Toming Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 14   4   2   7   27  
Mikk Kesma Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 9   7   4   7   27  
Rivo Leo Raplamaa Juuru Gümnaasium 12   6 (7) 6   3 (1) 27 (26)
Kairi Aspre Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 13   7   0   7   27  
Kairi Raabe Viljandimaa Viljandimaa Paalalinna Gümnaasium 9   5   7   5   26  
Urmas Talimaa Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 8   7   6   5   26  
Kaido Lepik Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 10   6   4   6   26  
Rauno Pihlak Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 15   3   5   3   26  
Martin Tooming Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 12   4   5   5   26  
Liis Jaks Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12   4   4   6   26  
Jegor Oletsenko Tallinn Lasnamäe Vene Gümnaasium 16   3   0   7   26  
Juhan Kangilaski Tallinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 10   6   5   5   26  
Sirli Gatski Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9   7   3   7   26  
Jüri Veskimeister Saaremaa Muhu Põhikool 8   6   5   7   26  
Linda Rusalepp Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8   7   4   7   26  
Ksenia Rožina Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 10   6   6   4   26  
Madis Bender Harjumaa Kuusalu Keskkool 12   4 (6) 4   6   26 (28)
Kristjan Kikerpill Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18   2   0   5   25  
Tiina Lind Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 15   0   6   4   25  
Triin Tiru Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12   1   6   6   25  
Julia Pirovitš Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7   7   4   7   25  
Vadim Gukov Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 10   7 (5) 3   5 (7) 25 (25)
Andrei Razmotšajev Tallinn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12   6 (7) 0   7   25 (26)
Anu-Ella Puusepp Tallinn Tallinna Reaalkool 11   5 (6) 4   5   25 (26)
Laura Järvepõld Tallinn Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8   6   4   7   25  
Arvo Abner Järvamaa Paide Gümnaasium 6   5 (7) 7   7   25 (27)
Jüri Mälberg Põlvamaa Põlva Keskkool 11   7   0   7   25  
Aleksandr Lavrenov Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 10   4 (5) 4   7   25 (26)
Mari-Liis Sepp Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 8   5   6   6   25  
Siimu Kaas Võrumaa Puiga Põhikool 6   5   6   7   24  
Tiina Turban Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 4   7   6   7   24  
Kertu Hiire Võrumaa Antsla Gümnaasium 9   6 (7) 2   6   23 (24)
Taavi Kukk Järvamaa Paide Gümnaasium 6   6 (7) 6   5   23 (24)
Liisa Luhaste Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 8   5 (6) 3   7   23 (24)
Tõnu Jaarma Valgamaa Valga Põhikool 12   7   2   1   22  
Siim Kornel Valgamaa Valga Gümnaasium 14   4   3   1   22  
Juuli-Ann Tähiste Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 10   6   0   6   22  
Kristi Kaldmäe Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 15   3   0   4   22  
Dmitri Tšihhatšjov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 13   4 (5) 0   1   18 (19)


14. veebruaril 2005
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee