2005.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Siiri Mägi Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 20   7   7   7   41  
Gerli Viikmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 20   7   7 (6) 7   41 (40)
Maarja Lepamets Tallinn Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 20   7   6   7   40  
Merlys Püvi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 20   7   6   7   40  
Liina Tamme Harjumaa Saue Gümnaasium 20   7   6   7   40  
Rauno Siinmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 20   7   6   7   40  
Tuule Mall Kull Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 20   7   7   5 (7) 39 (41)
Rain Kask Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 18   7   7   7 (6) 39 (38)
Kadri-Ann Lehis Viljandimaa Võhma Gümnaasium 18   7   6 (5) 7   38 (37)
Kadi Liis Saar * Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 18   7   6   7   38  
Jaak Sõnajalg Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 20   7   6   4 (7) 37 (40)
Karl Ehatäht Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 18   6 (7) 6   7   37 (38)
Eveli Verev Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 20   5   6   6 (7) 37 (38)
Paul-Gunnar Loorand Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16   7   6   7   36  
Aleksandr Šved * Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 18   7   6   5 (6) 36 (37)
Rauno Padari Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 18   7   6   5 (7) 36 (38)
Aleksander Mjakonkihh Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 20   7   5   4 (7) 36 (39)
Gaik Pepojan Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 17 (18) 7   7   4   35 (36)
Anastassija Brežneva Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 17   6   5   7   35  
Karol Kadarik Tallinn Tallinna 21. Kool 17   7   4   7   35  
Dmitri Gabbasov Valgamaa Valga Põhikool 17   7   6   5 (7) 35 (37)
Raiko Raidma Valgamaa Valga Gümnaasium 16   6 (7) 6   7   35 (36)
Liisi Lillipuu Valgamaa Hummuli Põhikool 14   7   7   7 (6) 35 (34)
Dagmar Reinumägi Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16   7   5 (4) 7   35 (34)
Kiiljan Kanarbik Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 20   6 (7) 6   3   35 (36)
Kati Hensen Harjumaa Aruküla Põhikool 18   7   3 (2) 7   35 (34)
Kärt Raud Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 18   5 (6) 5   7 (6) 35 (35)
Oliver Ainsalu Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 20   3 (5) 4   7   34 (36)
Mikk Villem Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 18   7   5   4 (5) 34 (35)
Gertis Aru Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 18   7   5   4 (5) 34 (35)
Mariann Grencštein Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 16   6   7   5   34  
Anni Leedo Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 16   7   7   4 (7) 34 (37)
Andres Traks Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 17 (18) 7   5   5 (7) 34 (37)
Eduard Šengals Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 20   2   7   5   34  
Agnes Vask Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 15   7   5   7   34  
Artur Žuravljov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 20   3 (2) 7   4 (2) 34 (31)
Juri Holvason * Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 19   7   4   4 (3) 34 (33)
Erik Paemurru Tallinn Tallinna Reaalkool 18 (17) 7   6   3   34 (33)
Sven Rebane Valgamaa Pühajärve Põhikool 18   6 (7) 6 (7) 4 (6) 34 (38)
Sandra Lääne Jõgevamaa Vaimastvere Põhikool 18   5 (6) 6 (5) 5   34 (34)
Eline Selgis Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 18   7   2 (0) 7   34 (32)
Kristjan Last Järvamaa Türi Gümnaasium 14   7   6   7   34  
Marie Reinmann Järvamaa Koigi Põhikool 15   7   5   7   34  
Sigrid Ruul Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 16   6 (7) 5 (6) 7   34 (36)
Kertu Saar Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 13   7   7   7   34  
Stella Ruus Saaremaa Tornimäe Põhikool 18   7   5   4 (6) 34 (36)
Raimo Armus Saaremaa Kärla Põhikool 18   5 (7) 4   7   34 (36)
Katrin Kalind Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 18   4 (5) 5 (6) 7   34 (36)
Heiki Viisimaa Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 15   7   5 (6) 7   34 (35)
Ruth Ruusmäe Põlvamaa Valgjärve Põhikool 18   7   3 (2) 6   34 (33)
Carolin Ruven Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 19   3   5   7   34  
Karmen Stimmer Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 18   5 (6) 7   4 (7) 34 (38)
Triin Toom Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 18   4 (5) 7   4 (7) 33 (37)
Madis Salus Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 15   7   4 (5) 7   33 (34)
Evert Rööpson Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16   5   6   6   33  
Kristiina Tomasson Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16   4 (3) 6   7   33 (32)
Liisi Mõtshärg Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 18   5 (7) 6   4 (5) 33 (36)
Katrina Aps * Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14   7   6   6   33  
Cliona Georgia Dalberg Valgamaa Otepää Gümnaasium 16   5 (7) 5 (6) 7   33 (36)
Tauri Pai Valgamaa Valga Põhikool 20   0   6   7   33  
Kati Kuld Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 18   4   5   6   33  
Tormi Meikop Järvamaa Paide Gümnaasium 14   7   5 (6) 7   33 (34)
Joosep Tõnus Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 16   5 (7) 5 (6) 7   33 (36)
Aare Tuulik Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 14   5 (7) 7   7   33 (35)
Taavi Timm Tartumaa Rannu Keskkool 16   7   6   4 (7) 33 (36)
Rauno Kuus Tartumaa Elva Gümnaasium 16   4 (6) 6   7   33 (35)
Triin Käbin Lääne-Virumaa Kiltsi Põhikool 15   7   4   7   33  
Ardo Allik Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 16   7   5 (6) 5 (7) 33 (36)
Triin Soosalu Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 14   7   5 (6) 7   33 (34)
Reigo Kebja Raplamaa Juuru Gümnaasium 14   7   5 (6) 7   33 (34)
Rain Kärner Pärnumaa Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 15   7   5 (6) 6   33 (34)
Deniss Toikka Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 18   5 (6) 5 (6) 5   33 (35)
Mari Tamm Harjumaa Loksa I Keskkool 18   7   5   3   33  
Vegard Kruusla Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 17   3   6   7   33  
Helen Pajor Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 18   4 (5) 5   5   32 (33)
Juhan Rehand Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 19   1 (0) 5   7   32 (31)
Taavi Toomasson Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18   4   6   4 (7) 32 (35)
Kristi Helekivi Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 16   7   5   4 (6) 32 (34)
Signe Kaasik Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 12   7   6   7   32  
Priit Metsik Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16   3   6   7   32  
Kristjan Remmelkoor Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 14   7   4   7   32  
Jaanus Vogelberg Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 20   5   7   0   32  
Serafima Tšudakova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 17   5   4 (3) 6   32 (31)
Deniss Nikolajev Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 18   5   5 (2) 4   32 (29)
Fanny-Dhelia Lõhmus Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 16   7   4   5   32  
Andrei Smõšljajev Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 16   6   6   4   32  
Maiko Kangro Valgamaa Otepää Gümnaasium 18   1   6   7   32  
Kait Tiigemäe Järvamaa Aravete Keskkool 17 (16) 3 (7) 5 (6) 7   32 (36)
Meelis Reinumägi Saaremaa Tornimäe Põhikool 16   5 (7) 4   7   32 (34)
Silver Koni Tartumaa Rannu Keskkool 14   6   6   6   32  
Rene Botvin Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 16   6   3   7   32  
Maarja Nõmmik Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 15 (16) 4   6   7   32 (33)
Veronika Podust Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 17   7   1   7   32  
Juss Heinsalu Raplamaa Kohila Gümnaasium 16   3   6   7   32  
Astrid Haas Pärnumaa Viira Kool 18   4 (5) 3 (4) 7   32 (34)
Siim Tsarjov Hiiumaa Palade Põhikool 18   3 (6) 5   6   32 (35)
Sander Voolma Hiiumaa Palade Põhikool 16 (15) 4 (5) 6   6   32 (32)
Sander Silliksaar Põlvamaa Saverna Põhikool 20   3 (4) 4   5   32 (33)
Jaan Aigro Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 16   3   6   7   32  
Jevgeni Erdman Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve 3. Keskkool 18   2   5   7   32  
Reio Rada Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 16   4 (5) 5   6   31 (32)
Christi Oolo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 18   0   6   7   31  
Villem Voormansik Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 18   1   5   7   31  
Magnus Lelumees Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 17   1 (0) 6   7   31 (30)
Kelli Somelar Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 18   6   5   2 (0) 31 (29)
Stanislav Zavjalov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 18   3 (4) 6   4 (2) 31 (30)
Roman Gorohh Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 14   7   3   7   31  
Anne Hirson Võrumaa Antsla Gümnaasium 18   4   2   7   31  
Kadri Kapp Valgamaa Otepää Gümnaasium 18   7   0   6   31  
Kati Olt Jõgevamaa Voore Põhikool 14   7   3   7   31  
Kerda Keevend Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 11   7   6   7   31  
Siim Saaremäel Saaremaa Muhu Põhikool 15   7   6   3 (5) 31 (33)
Madli Kaps Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 17   1   6   7   31  
Regiina Kudritskaja Saaremaa Muhu Põhikool 18   1 (0) 5   7   31 (30)
Kädi Böckler Tartumaa Elva Gümnaasium 14   7   7   3 (6) 31 (34)
Mait Mägi Tartumaa J.Liivi nim. Alatskivi Keskkool 14   6   4   7   31  
Birgit Mändlo Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 14   7   3   7   31  
Siim Puniste Põlvamaa Mooste Põhikool 18   6   7   0   31  
Mari-Liis Sillat Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 16   6   2 (1) 7   31 (30)
Andrei Knjazev Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 18   0   6   7   31  
Kaarel Kaljura Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 16   6   5   3 (5) 30 (32)
Karl Selge Viljandimaa Viljandi Valuoja Põhikool 16   6   3 (4) 5   30 (31)
Laura Orgo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16   6   3   5   30  
Aleksandr Ponomarjov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 18   3   3   6   30  
Olga Sidoruk Tallinn Tallinna Paekaare Gümnaasium 10   7   6   7   30  
Andre Tamm Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 16   7   4   3   30  
Katrin Jõgi Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 16 (15) 4   3   7   30 (29)
Märt Kozorezov Järvamaa Laupa Põhikool 11   7   5   7   30  
Ats Joandi Tartumaa Elva Gümnaasium 14   3 (5) 6   7   30 (32)
Are Tallmeister Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 16 (15) 1   6   7   30 (29)
Hannes Kinks Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 17   7   6   0   30  
Martin Kalmet Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 14   6   4 (5) 6   30 (31)
Andrus Raudsep Raplamaa Hagudi Põhikool 16   7   0   7   30  
Enriko Korb Põlvamaa Mooste Põhikool 12   7   4   7   30  
Karmen Kütt Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 11   6   6   7   30  
Merike Pullonen Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 10   7   5   7   29  
Karel Vähi Tartu linn Tartu Veeriku Kool 10   7   5   7   29  
Raul Pukk Võrumaa Antsla Gümnaasium 15   4   3   7   29  
Rao Pärnpuu Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 15   6   2   6   29  
Anna Seleninova Tallinn Tallinna Saksa Gümnaasium 14   7   4   4 (3) 29 (28)
Helena Kasemets Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 16   5   2 (1) 6   29 (28)
Timo Kägo Tartumaa Luunja Keskkool 16   7   0   6   29  
Siim Neljandik Lääne-Virumaa Võsu Põhikool 15 (18) 1 (0) 6   7   29 (31)
Anette Viise Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 16   0   6   7   29  
Laura Kallasvee Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 14   7   3   5   29  
Kaido Kopli Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 14 (13) 7   3 (2) 5   29 (27)
Erik Nisu Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 14   2   6   7   29  
Marianna Rõbinskaja Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 16   4 (3) 4   5   29 (28)
Martin Kilp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14   1   6   7   28  
Anna Smertina Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16   2   5   5   28  
Tõnis Tein Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12   2   7   7   28  
Hannula-Katrin Pandis Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14   1 (0) 6   7   28 (27)
Alina Ujazina Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 15 (16) 5   5   3   28 (29)
Anastassija Semjonova Narva linn Narva Kreenholmi Gümnaasium 15   2   5   6   28  
Hassan Ahhajev * Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 15   3   4   6   28  
Valdo Plinte Valgamaa Otepää Gümnaasium 14   7   0   7   28  
Karmen Lillemets Järvamaa Türi Gümnaasium 11   7   3   7   28  
Annely Tank Järvamaa Koigi Põhikool 15   1   5   7   28  
Meelis Linde Saaremaa Tornimäe Põhikool 13   3   5   7   28  
Jane Veinberg Raplamaa Järvakandi Gümnaasium 11   7   3   7   28  
Liisa Roop Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 16 (15) 6   2   4   28 (27)
Artjom Urb Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 17   2 (3) 5   4   28 (29)
Kristiina Bannikova Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 17   2   3   6   28  
Kristine Volens Viljandimaa Halliste Põhikool 16   5   2   4   27  
Robert Kohal Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 14   0   6   7   27  
Pavel Gerassimov Narva linn Narva Soldino Gümnaasium 18   0   2   7   27  
Chris Reintal Tallinn Tallinna 21. Kool 14   7   5   1   27  
Julia Labunets Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 17   7   0   3   27  
Liina Muru Valgamaa Valga Gümnaasium 15   0   5 (6) 7   27 (28)
Grethen Varblane Valgamaa Valga Gümnaasium 13   7   1   6   27  
Tähti Salla Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 14   0   6   7   27  
Jarmo Vooglaine Järvamaa Paide Gümnaasium 15   0   5   7   27  
Rauno Rüütel Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 14 (15) 4   3   6   27 (28)
Maarja Ilisson Tartumaa Nõo Põhikool 19 (18) 1   1   6   27 (26)
Enelin Linsi Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 18   2 (3) 4   3   27 (28)
Joonas Heinsalu Raplamaa Kohila Gümnaasium 16 (15) 3 (5) 2   6   27 (28)
Kai Leola Raplamaa Juuru Gümnaasium 13   1   6   7   27  
Tõnis Kask Raplamaa Kehtna Põhikool 18   0   2   7   27  
Kaarel Kaldvee Läänemaa Taebla Gümnaasium 15   1 (2) 5   6   27 (28)
Roger Timberg Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasim 16   0   4   7   27  
Andrei Svištš Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 15   2 (3) 4   6   27 (28)
Liisa Post Pärnu linn Pärnu Raeküla Gümnaasium 18   2 (3) 3   4   27 (28)
Mari Randpõld Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 15   2   3   7   27  
Helen Linnas Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 14   3   4   5   26  
Erkki Jaanhold Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 17   1   1 (0) 7   26 (25)
Vladimir Bezrukov Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 17   0   2   7   26  
Lille Kurvits Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 17   5   1   3   26  
Roland Matt Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 14   0   5   7   26  
Annika Tihamets Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 14   0   5   7   26  
Egle Heero Võrumaa Rõuge Põhikool 11   6   4   5   26  
Semjon Sidorov Tallinn Lasnamäe Gümnaasium 14 (15) 2   6   4   26 (27)
Liis Nurmis Tallinn Rocca al Mare kool 12   7   6   1   26  
Pavel Drozdov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 17   0   6   3   26  
Mihkel Jaaniste Valgamaa Hummuli Põhikool 12   1   6   7   26  
Eva Orupõld Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 12   6   4   4   26  
Maali-Liina Kulla Jõgevamaa Puurmani Keskkoool 12   6   1   7   26  
Piret Saar Saaremaa Leisi Keskkool 19   1   0   6   26  
Alvin Lepik Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 14   0   6   6   26  
Margus Pae Tartumaa Mehikoorma Põhikool 13   5   1   7   26  
Martin Pärnak Lääne-Virumaa Uhtna Põhikool 14   3   3   6   26  
Angela Sahk Lääne-Virumaa Simuna Põhikool 16   0   3   7   26  
Kadi Lauk Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 13   0   6   7   26  
Sigrit Abel Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 12   2   5   7   26  
Jaana Andressoo Põlvamaa Valgjärve Põhikool 12   4   5   5   26  
Andreas Joa Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 12   7   3   4   26  
Alina Krasnova Pärnu linn Pärnu Slaavi Põhikool 9   5   6   6   26  
Keio Küüt Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 13   0   5   7   25  
Meri-Kris Jaama Tallinn Tallinna Reaalkool 14   1   6   4   25  
Veronika Jallai Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 13   0   6   6   25  
Mart Sildnik Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 16   2   4   3   25  
Tambet Uutsalu Saaremaa Muhu Põhikool 12   2   4   7   25  
Mark Gortfelder Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12   7   0   6   25  
Kristina Oolu Saaremaa Lümanda Põhikool 18   0   0   7   25  
Liina Uibo Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 13   0   6   6   25  
Sven Sabas Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 11   4   3   7   25  
Mari-Liis Jaansalu Raplamaa Järvakandi Gümnaasium 17   0   1   7   25  
Rain Hindrimäe Raplamaa Kohila Gümnaasium 14   7   1   3   25  
Mark Šandali Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 13   7   0   5   25  
Kristiine Liin Põlvamaa Saverna Põhikool 16   2   4   3   25  
Aivi Land Põlvamaa Vastse-Kuuste Kool 8   7   4   6   25  
Natalja Lõtšagina Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium 15   2   2   6   25  
Nikita Nesterov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve 3. Keskkool 14   3   5   3   25  
Janika Maidle Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12   6   0   7   25  
Ann Sepa Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 16   4   5   0   25  
Kristin Leis Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 15   1   3   6   25  
Karoliina Anier Võrumaa Antsla Gümnaasium 12   2   3   7   24  
Robert Oppar Võrumaa Misso Keskkool 16   0   3   5   24  
Raul Reiljan Võrumaa Võru 1. Põhikool 12   3   3   6   24  
Kairi Hunt Võrumaa Antsla Gümnaasium 18   1   0   5   24  

Tärniga on tabelis märgitud 7. klasside olümpiaadil osalenud 6. klassi õpilased.


14. veebruaril 2005
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee