2005.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

12. klass (kontrollisid Hendrik Nigul, Uve Nummert)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Juhan Aru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Jaan Vajakas Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   7   7   42  
Vladislav Belous Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Erik Jaaniso Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   6 (7) 7   7   41 (42)
Oleg Šelajev Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   7   6 (7) 7   7   7   41 (42)
Margus Niitsoo Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   6   7   41  
Dmitri Derkatš Tallinn Tallinna Läänemere Gümnaasium 7   6 (7) 6   7   7   7   40 (41)
Peeter Tinits Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   4   7   7   39  
Andres Kalle Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   7   7   3   7   7   38  
Marek Oja Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   3   7   7   38  
Anna Agafonova Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   3 (6) 7   7   38 (41)
Karel Aru Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   6 (7) 7   3   7   7   37 (38)
Alari Lukk Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6   7   3   7   7   37  
Ott Rebane Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   6 (7) 3   7   7   37 (38)
Aivo Paas Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   7   3 (1) 6   7   37 (35)
Anton Loss Tallinn Haabersti Vene Eragümnaasium 7   7   7   1 (3) 7   7   36 (38)
Jefim Borissov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   6 (7) 7   3   6   7   36 (37)
Oleg Žumadilov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   5 (6) 7   3   7   7   36 (37)
Tauno Metsalu Tallinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 7   7   7   1 (0) 7   7   36 (35)
Kalvi Nõu Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7   6   2   7   7   36  
Ivan Zemskov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve 3. Keskkool 7   6 (7) 7   3 (2) 6 (7) 7   36 (37)
Martin Laan Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   6   7   1 (0) 7   7   35 (34)
Aleksandr Morozenko Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 6   7 (5) 7   1   7   7 (6) 35 (32)
Marius Andra Tallinn Tallinna Reaalkool 7 (6) 6   6 (7) 3   6   7   35 (35)
Andrei Šehirev Tallinn Vladimir Kornijenko Eragümnaasium 7   7   6   3   7   5   35  
Dmitri Šastin Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   5   7   2   7   7   35  
Mattias Linnap Tallinn Tallinna 21. Kool 7   7   6 (5) 1   7   7   35 (34)
Mihkel Pajusalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   5   2   7   6   34  
Siim Ainsaar Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   3 (4) 3   7   34 (35)
Martin Küüsmaa Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 7   3   7   3   7   7   34  
Gleb Pivovarov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   3   3   7 (6) 34 (33)
Indrek Altpere Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   6   3 (1) 7 (6) 4 (3) 34 (30)
Vassili Novikov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7   6 (4) 7   6 (7) 7   0   33 (32)
Olga Maslennikova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7 (5) 4   1 (0) 7   7   33 (30)
Rostislav Tšikalski Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   5 (7) 6   1 (0) 7   7   33 (34)
Nadežda Nikitina Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 7   7   7   3 (7) 4   4   32 (36)
Erki Metsanurk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7   7   1   7   3   32  
Gerli Veermäe Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 7   6   7   3 (7) 7   1 (2) 31 (36)
Siim Tuksam Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   3 (2) 7   1   6 (7) 7   31 (31)
Eduard Rumjantsev Tallinn Tallinna 53. Keskkool 7   5 (6) 7   1   7   4 (5) 31 (33)
Toomas Marmor Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 7   7   6 (7) 3 (7) 4 (7) 4 (3) 31 (38)
Sergei Bukatš Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7   6   7   1   4   6   31  
Oleg Lebedev Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve 3. Keskkool 7   7   7   3 (2) 6 (4) 1   31 (28)
Uku Varblane Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5 (6) 6 (7) 1   4   7   30 (32)
Ket Kalda Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   1 (2) 6   2   30 (31)
Anastassia Semjonova Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   2   7   0   30  
Jevgenia Smirnova Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   6   1 (0) 4   5   30 (29)
Natalja Hartšenko Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   6   7   1 (0) 2   7   30 (29)
Kairi Kivistik Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   7   1   7 (6) 1 (0) 30 (28)
Riho Liiv Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7   6   7   3   0   7   30  
Priit Tamme Harjumaa Saku Gümnaasium 7   7   3 (2) 0   6   7   30 (29)
Konstantin Batshu Narva linn Narva Soldino Gümnaasium 7   6   7   0   7   2   29  
Aleksei Rozmõslov Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   3   7   1   6   5   29  
Olga Fesko Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7   6   5 (2) 0   4   7   29 (26)
Jaanika Kronberg Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7   7   2 (1) 0   6   7   29 (28)
Aleksandr Dotsenko Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   0   3 (4) 4   28 (29)
Leonid Tsarev Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   6   7   1 (0) 7   0   28 (27)
Anni Viskus Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 7   7   7   2   5 (7) 0   28 (30)
Martin Kontus Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   5   7   3 (1) 5 (7) 1 (0) 28 (27)
Priit Eek Harjumaa Viimsi Keskkool 7   2   3   3 (4) 6   7   28 (29)
Ander Olvik Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   5   7   0   2 (1) 7   28 (27)
Helina Kitsing Tallinn Tallinna Reaalkool 7   6   6 (5) 2   6   0 (2) 27 (28)
Alla Kvašnina Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 5   6   4   3   5   4   27  
Anatoli Gavrilov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   3   6   0   4   7   27  
Dmitri Jefimov Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 7   6   7   0   0   7   27  
Sergei Bogatenkov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   6   5 (6) 1   6   2   27 (28)
Jegor Vargo Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   7   7   1   3   2   27  
Martin Kuuda Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   3   4 (7) 0 (1) 6 (7) 7   27 (32)
Kadri Hekk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   7   3 (7) 2 (3) 0   26 (31)
Siim Viilup Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   6   3 (5) 3 (5) 7   0   26 (30)
Liisi Haav Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   7   3 (2) 1   1   7   26 (25)
Liisa Mägi Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   5   7   1   6 (7) 0   26 (27)
Mikk Matiisen Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 5   6   3 (4) 0 (1) 5 (7) 7   26 (30)
Eva Leini Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7   6   7 (6) 3 (4) 2   0   25 (25)
Andres Piibeleht Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 7   3   3   0   5 (6) 7   25 (26)
Allan Kulleste Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1   3   6   2 (1) 5 (4) 7   24 (22)
Ardo Kirsipuu Pärnumaa Vändra Gümnaasium 7   4   2 (0) 3 (1) 1 (3) 7   24 (22)
Angela Onno Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7   3   7   0   5 (7) 2   24 (26)
Timmo Toomla Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7   6   6 (7) 0   0   4   23 (24)
Kärt Sein Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 7   5   2 (1) 1   1 (2) 7   23 (23)
Glen Kelp Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7   4   2 (1) 1 (0) 1 (0) 7   22 (19)
Jaanus Karu Järvamaa Paide Gümnaasium 7   3   7   3 (0) 1 (0) 0   21 (17)
Jan Tolokonnikov Harjumaa Saue Gümnaasium 7   4   2 (3) 3 (5) 4   0   20 (23)
Priit Jaanson Valgamaa Valga Gümnaasium 7   5   0   1 (0) 5   0   18 (17)
Alo Peets Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 5   6   4 (5) 3 (1) 0   0   18 (17)
Alo Aasma Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 7   3   7   0   1 (0) 0   18 (17)
Areenika Tammissaar Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7   0   5   0   6 (7) 0   18 (19)
Joel Edenberg Valgamaa Valga Gümnaasium 7   1   2   1   3 (4) 0   14 (15)
Ranek Runthal Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7   0   0   0   0   7   14  
Triin Ignašov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7   3   0   0   2   2   14  
Veronika Svištš Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7   2   2   2 (3) 0   0   13 (14)
Veiko Kampura Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 7   0   2 (0) 0   1   0   10 (8)


14. veebruaril 2005
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee