2005.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

11. klass (kontrollisid Härmel Nestra, Oleg Košik)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Laur Tooming Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Aleksei Vlassov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   7   7   6 (7) 41 (42)
Sander Kõiv Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   7   6 (7) 7   6 (5) 40 (40)
Andrei Korsunski Tallinn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7   6 (7) 7   7   7 (6) 2   36 (36)
Mihhail Verhovtsov Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7   5 (6) 7   4 (5) 7   4   34 (36)
Joonatan Talviste Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   4   4 (7) 4 (7) 33 (39)
Silver Sepp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   6   7   1   7   5 (7) 33 (35)
Artur Kornijenko Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7   5 (6) 7   3   7   4 (5) 33 (35)
Igor Petšjonkin Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   5 (7) 7   2 (6) 7 (5) 5   33 (37)
Kuldar Kongo Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   7   1 (7) 7   4 (7) 33 (42)
Ivar Merilo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 7   5   7   1 (0) 7   5 (0) 32 (26)
Jakob Jõgi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   1 (4) 7   2 (7) 31 (39)
Aleksandr Nikiforov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7   7   7   7   3   0   31  
Kristen Reinmann Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6 (7) 4 (7) 2 (4) 7   4 (7) 30 (39)
Karl Kruuse Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6 (7) 5 (7) 0 (5) 7   5   30 (38)
Märten Karm Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6   7   1 (5) 7   2 (5) 30 (37)
Vassili Novikov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 7   5 (6) 7   3   6 (2) 2 (3) 30 (28)
Andrei Rõbinski Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   6 (7) 7   5 (6) 0   5 (4) 30 (31)
Taavi Hõbejõgi Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   6 (7) 7   0   6 (3) 4 (0) 30 (24)
Jevgenia Šabanova Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   6   7   1 (3) 7   1   29 (31)
Aleksei Panarin Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7   5   7   1   7   2 (7) 29 (34)
Irina Tarassova Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   5 (6) 3 (7) 7   6   0 (7) 28 (40)
Dmitri Smirnov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   5 (6) 7   0   7   2   28 (29)
Toomas Laarits Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 7   5 (6) 6 (7) 1   7   2   28 (30)
Holger Haas Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   5   7   2 (7) 4 (3) 2 (0) 27 (29)
Liisi Kreen Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   2 (4) 1 (2) 7 (6) 2 (5) 26 (31)
Marek Tiivel Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   6   7   1   1   2 (7) 24 (29)
Madis Raud Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   5 (6) 7   1 (0) 2   2 (7) 24 (29)
Helen Soeorg Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   6 (7) 1 (7) 0 (2) 3 (7) 24 (37)
Jürgen Lina Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6   2 (3) 1   7   1 (4) 24 (28)
Rainer Kikas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5   5   0   7 (5) 0   24 (22)
Aleksei Sorokin Narva linn Narva 6. Kool 7   6   2 (1) 0   5 (4) 4 (3) 24 (21)
Janar Merilo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 7   3   7   1   4 (3) 2 (0) 24 (21)
Vjatšeslav Munjaev Lääne-Virumaa Rakvere Vene Gümnaasium 7   6   2 (0) 1 (0) 1 (0) 7   24 (20)
Martin Ligi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   6   1   7   1   3 (5) 23 (25)
Sander Saares Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7   5   7   1   1 (0) 2 (5) 23 (25)
Lauri Kaldamäe Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   4 (7) 1 (3) 0   4 (3) 23 (27)
Madis Mikola Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7   0   1 (3) 5 (6) 3   23 (26)
Marko Arrak Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   2   1   1   7   5   23  
Jaagup Truusalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5   1   1   2   7   23  
Aleksandra Müürsepp Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   6   1   0 (1) 3 (1) 6   23 (22)
Tanel Lepik Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5   7   2 (3) 1   1   7   23 (24)
Nikolai Denissov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7   5   0   1   5 (3) 5   23 (21)
Viljo Aros Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7   7   0   1 (0) 1 (0) 7   23 (21)
Tanel Drenkhan Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   6   0   1 (0) 2 (1) 7   23 (21)
Märt Roosaare Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5   2 (6) 2 (7) 5   1 (5) 22 (35)
Madis Kapsi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5   2 (3) 2 (7) 1 (3) 5   22 (30)
Martin Sauk Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5   2 (3) 1   5 (7) 2 (7) 22 (30)
Andres Maser Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   5   1   7   1 (0) 1 (5) 22 (25)
Aleksei Kisseljov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   2   6   1   5 (7) 1   22 (24)
Tanel Jüris Tallinn Tallinna Reaalkool 5   5 (6) 7   1 (3) 1 (0) 3 (2) 22 (23)
Gustav Kalm Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   6   0   0   2   22  
Jaan Kokk Tallinn Vanalinna Hariduskolleegiumi Gümnaasium 7   5 (7) 1 (2) 0   7   2   22 (25)
Reet Veskioja Harjumaa Paldiski Gümnaasium 7   6   2 (1) 0 (3) 0   7   22 (24)
Maarija Mikiver Harjumaa Keila Gümnaasium 7   5 (6) 2 (1) 1   0 (1) 7   22 (23)
Ando Hausenberg Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7   1 (0) 1   5   6   2 (5) 22 (24)
Hardi Rikand Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   3 (1) 6   0   1   5   22 (20)
Meelis Lehtmets Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   6   7   1   0   1 (0) 22 (21)
Anton Toikka Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   5   2 (1) 1   0   7   22 (21)
Valentin Kostjukevitš Sillamäe Sillamäe Vanalinna Kool 7   7   6   0   1 (3) 1 (2) 22 (25)
Rene Hallemaa Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   1 (3) 1 (7) 1   4 (7) 21 (32)
Eva-Liisa Sepp Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   3   2 (1) 1 (5) 1 (5) 7   21 (28)
Silvia Kurr Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6 (4) 6   2 (3) 0 (3) 7   0   21 (23)
Sergei Kaganski Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 7   1   6   1   6   0 (3) 21 (24)
Eva Toom Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   5   0 (2) 0 (1) 7 (2) 2   21 (19)
Reijo Pegonen Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 6   4   2 (4) 1 (2) 1 (0) 7   21 (23)
Mikk Vikerpuur Hiiumaa Käina Gümnaasium 7   7   0   7   0   0   21  
Rostislav Šumeiko Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   5 (4) 6   1   0   2 (7) 21 (25)
Kaia Uibo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5   1 (3) 1   7   0   21 (23)
Janet Tenso Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 3   6   1 (2) 7   3 (1) 1 (5) 21 (24)
Merje Aros Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7   6   1   0   0   7   21  
Aleksandr Urb Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   5   0   0   7 (3) 2 (7) 21 (22)
Dmitri Lihhatšov Sillamäe Sillamäe Vanalinna Kool 7   7   0 (1) 0 (2) 6   1 (2) 21 (25)
Edgar Pau Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 6   0   0 (1) 0 (6) 7   7   20 (27)
Oleg Kortšagin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7 (6) 1   0 (6) 4 (2) 1 (6) 20 (28)
Robert Pallas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7   7   2 (3) 1 (2) 0   3   20 (22)
Daniel Kaasik Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   3   1 (2) 0   2   20 (21)
Ilona Jäger Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 7   7   2   1 (5) 1 (0) 2 (6) 20 (27)
Sven Kredemann Järvamaa Paide Gümnaasium 6   6   1 (0) 0   0   7   20 (19)
Raul Metsva Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 6   3 (2) 7   1 (7) 1 (0) 1 (5) 19 (27)
Tarmo Vanker Järvamaa Paide Gümnaasium 5 (4) 5   1 (0) 0   1 (2) 7   19 (18)
Arvo Kaldamäe Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   2 (0) 1 (0) 0   2 (7) 19 (21)
Ivar Virusiim Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7   6   2 (3) 1   1   2 (6) 19 (24)
Andres Värva Pärnumaa Vändra Gümnaasium 5   3   1   2   1   7   19  
Kadi Särgava Harjumaa Saue Gümnaasium 7   7   2   1   0   2 (6) 19 (23)
Birgit Rits Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5   5   2 (3) 1 (3) 1   5   19 (22)
Kalle Paas Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7   0   4   1 (2) 0   7   19 (20)
Maria Baimagombetova Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 7   6   0 (1) 0 (1) 0   6   19 (21)
Merilin Kuus Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 5   3 (4) 1   1 (0) 1 (0) 7   18 (17)
Siim Tolk Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   1 (3) 1 (3) 2 (1) 0   18 (21)
Artjom Krõlov Sillamäe Sillamäe Vanalinna Kool 7   7   1 (7) 0 (1) 2   1   18 (25)
Mart Maisla Järvamaa Paide Gümnaasium 5   5   0   0   2   5   17  
Liina Roop Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7   2   1   0 (3) 0   7   17 (20)
Tõnis Tusov Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7   5   0   0   0   5   17  
Tarvo Metsavas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   0   1   7   1 (0) 1 (5) 17 (20)
Nikolai Lotorev Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7   0   4   1 (4) 1   4   17 (20)
Mari Paulus Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7   1 (0) 2   0   0   5   15 (14)
Ivan Avanessov Kohtla-Järve linn ? 7   1   0   0   7   0   15  
Kadri Lõhmus Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 7   4   0   0 (3) 0   3   14 (17)
Jaanus Mäe Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 6   3 (7) 2 (4) 0 (7) 0   1   12 (25)
Andres Meidla Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 5   0   1 (0) 0   0   1   7 (6)
Jane Orul Raplamaa Juuru Gümnaasium 1   0   0   0   0   0   1  

Õpilase Pavel Plotnikovi tulemus (28 punkti) tühistati ilmnenud pettuse tõttu (vt žürii otsus).


14. veebruaril 2005, täiendatud 13. detsembril 2006
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee