2005.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

10. klass (kontrollisid Reimo Palm, Oleg Petšonkin)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranži taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Kaarel Nummert Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Hiie Soeorg Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   6 (7) 7   41 (42)
Jevgeni Martjušev Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   7   7   5   40  
Velle Toll Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7   6   6   7 (4) 7   40 (37)
Ivan Avanessov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 5   7   7   7   7   7   40  
Zepp Uibo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   7   7   7   7   5 (7) 38 (40)
Priit Rinken Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   7   6   7   7   6 (3) 38 (35)
Sander Pajusalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   4   7   6 (7) 6 (7) 37 (39)
Nikolai Voitsehovski Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 5 (6) 7   7   7   6 (7) 5 (3) 37 (37)
Mihhail Komaško Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 5   7 (6) 7   7   7   4 (5) 37 (37)
Egon Elbre Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6   7   7 (6) 6 (5) 6   5   37 (35)
Toomas Krips Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   6   7   5   6 (7) 7 (5) 36 (35)
Indrek Klanberg Tallinn Tallinna Reaalkool 5   7   7   7   3   7   36  
Maria Vita Tallinn Tallinna Reaalkool 5   7   7   7   7   3 (2) 36 (35)
Ardi Tampuu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   2   7   7   7   5   33  
Rauni Lillemets Tallinn Tallinna Reaalkool 5   7   7   7   0   7   33  
Andrei Goronovski Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 5   6   7   7   7   1 (0) 33 (32)
Holger Kruusla Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 5   7   7   7   7   0 (2) 33 (35)
Rain Kipper Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 5   7   7   7   6   0 (3) 32 (35)
Aleksei Filipov Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 5   7   7   5   7 (5) 1 (4) 32 (33)
Aleksandr Belugin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 5   7   7   5   7   1 (7) 32 (38)
Kaur Paves Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 2   7   7   5   4 (3) 7   32 (31)
Andres Järv Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 5   7   7   7   6   0 (1) 32 (33)
Krõõt Olo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 4   7   7   7   7 (2) 0 (2) 32 (29)
Heiki Niglas Tallinn Tallinna Reaalkool 5   7   7   4 (0) 6 (7) 2 (0) 31 (26)
Andres Soolep Tallinn Tallinna Reaalkool 5   7   7   5 (0) 7 (5) 0   31 (24)
Katrin Humal Saaremaa Leisi Keskkool 5   7   7   5 (2) 7   0   31 (28)
Rauno Raidma Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   7   3   6   1 (0) 31 (30)
Kadre Saare Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5   7   4 (7) 7   6 (7) 0 (3) 29 (36)
Jaak Lõivukene Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   7   7   7   3   0 (2) 29 (31)
Mikk-Erik Bachmann Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   7   3   4 (5) 6 (7) 4 (3) 29 (30)
Dmitri Stalnuhhin Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   1 (3) 7   7 (4) 0   29 (28)
Anne Danilova Tallinn Vladimir Kornijenko Eragümnaasium 5   7   7   5   5 (3) 0   29 (27)
Margit Ool Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 4   7   6   3   7   2 (5) 29 (32)
Dmitri Birjukov Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 5   6   7   3   7   0 (2) 28 (30)
Marite Promvalds Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4   7   7   3   7   0   28  
Nikita Potapov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 5   7   2 (3) 7   7   0   28 (29)
Maksim Butsenko Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   1 (4) 6 (5) 7   0   28 (30)
Toomas Lillsaar Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 5 (6) 7   7   3   5   0 (3) 27 (31)
Stemo Ojavee Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 (6) 7   7   3   5 (3) 0   27 (26)
Gleb Jakobi Tallinn Tallinna Saksa Gümnaasium 2   7   7   4   7   0   27  
Kati Parmaste Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 5   7   1 (3) 7   7   0   27 (29)
Mirjam Malahhov Tartumaa Puhja Gümnaasium 5   7   7   0   7   1   27  
Tatjana Sokolova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 5 (6) 7   1   7   7   0 (5) 27 (33)
Maksim Tšepurov Tallinn Tallinna Paekaare Gümnaasium 5   7   7   0   7   0   26  
Monika Päri Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 5 (3) 7   3 (6) 7   4   0   26 (27)
Reiko Randoja Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 (4) 7   6   7   1   0   26 (25)
Mikk Abram Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 5   7   1   3   7   3   26  
Käbi Stolovitš Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   7   4   7   2   0   25  
Grigori Vassiljev Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 5   7   0   7   6 (7) 0 (2) 25 (28)
Andi Kipper Tallinn Tallinna Reaalkool 5   7   0   7   6   0   25  
Jevgeni Šipko Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 5   7   2   4   7   0   25  
Madis Pink Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 5   0   7   7   2   4   25  
Aleksandr Poljakov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 5 (6) 7   0 (1) 6   7   0 (4) 25 (31)
Olga Panarina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 5   0   7 (4) 7 (4) 6 (7) 0 (2) 25 (22)
Danel Ahman Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 5   7   7   3   3 (1) 0 (3) 25 (26)
Teele Puusemp Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   7   4   7   1 (3) 0 (4) 24 (30)
Irina Ivanova Tartu linn Tartu Puškini Gümnaasium 2   7   7   7   1   0 (3) 24 (27)
Berit Veidemann Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   0 (3) 3   7   7   2   24 (27)
Katre Annert Tallinn Tallinna Reaalkool 2   7   1   6 (7) 7   1 (0) 24 (24)
Toomas Toots Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 0   7   7   7   3   0   24  
Karmen Urban Ida-Virumaa Kiviõli I Keskkool 3   7   2   7   5   0 (3) 24 (27)
Triin Võrno Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3   2   7   3 (5) 7   1 (4) 23 (28)
Andres Uibo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   2   7   3 (5) 4   2   23 (25)
Priit Aare Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 7   7   1 (3) 3   4 (2) 0 (3) 22 (25)
Olga Lans Narva linn Narva Pähklimäe Gümnaasium 5   7   0 (3) 7   3 (1) 0 (3) 22 (26)
Ilona Matsujeva Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 5   3 (6) 6   3   3   2 (4) 22 (27)
Taavi Traumann Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 3   6   1   5   7   0 (4) 22 (26)
Triin Tammsalu Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 5   7   5   5   0   0   22  
Toomas Mets Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7   6   1 (5) 4   4 (5) 0   22 (27)
Kadri Saluri Harjumaa Viimsi Keskkool 5   7   1 (3) 3 (4) 6 (1) 0 (2) 22 (22)
Tarmo Puolokainen Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   7   1 (7) 7   1   0 (1) 21 (28)
Priit Eiber Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 6   7   1 (3) 7   0   0 (3) 21 (26)
Indrek Loolaid Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 5   7   5   3   0   0 (5) 20 (25)
Valeria Kadõrova Narva linn Narva Kreenholmi Gümnaasium 5   6   1 (3) 3   5   0 (4) 20 (26)
Taavi Hallikmaa Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 5   7   1 (3) 7   0   0 (2) 20 (24)
Dmitri Teras Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 5 (6) 7   7   0   0   0   19 (20)
Silja Treialt Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 5   6   3   3 (5) 2 (0) 0   19 (19)
Madis Koll Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 5   5   7   0   0   1   18  
Kadri Pelisaar Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 0   7   1   3   7   0   18  
Mari Vaiksaar Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5   2   2 (7) 2 (3) 6 (7) 0 (2) 17 (26)
Raol Tamberg Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 5   7   1 (3) 3   1 (0) 0   17 (18)
Peeter Jürviste Võrumaa Antsla Gümnaasium 0   7   2   3   4   0   16  
Mari-Anne Liblik Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 5   7   0 (1) 3   1 (4) 0   16 (20)
Varmo Ernits Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 5   6   1   4 (2) 0   0 (1) 16 (15)
Zoja Koromnova Jõgevamaa Mustvee Vene Gümnaasium 5   3   1   2   5 (3) 0 (1) 16 (15)
Aleksei Filatov Harjumaa Loksa Vene Gümnaasium 0   7   3   4   2   0   16  
Raili Helandi Valgamaa Valga Gümnaasium 5   3   1 (4) 2   3   0 (4) 14 (21)
Anu Pedaja Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 0   7   1 (3) 5   0   0   13 (15)
Jaan Tammepuu Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 5   7   0   0   0   0   12  
Sergei Podust Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 0   2   1   2   7   0   12  
Marit Mänd Järvamaa Türi Gümnaasium 0   5   1 (3) 3   1 (7) 0 (2) 10 (20)


14. veebruaril 2005
Oleg Košik, oleg.koshik@ut.ee