2004.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkonnavooru kui ka lahtiste võistluse põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased ning samuti Soome põhikooli olümpiaadil osalenud 9. klassi õpilased, kes ei saanud osa võtta samal ajal toimunud Eesti olümpiaadi piirkonnavoorust ja kutsutakse lõppvoorule täiendavalt.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 31. märtsil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1. Jaroslav Tshekolovets Narva Kesklinna Gümnaasium
2. Eha Mäesalu C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
3. Siim Rinken Tartu Kivilinna Gümnaasium
4. Maksim Buldakov Tartu Descartes'i Lütseum
5. Andres Kaldvee Pärnu Koidula Gümnaasium
6. Mikk Anderson Pärnu Koidula Gümnaasium
7. Darja Medvedskaja Narva Pähklimäe Gümnaasium
8. Sergei Ponomarjov Narva Humanitaargümnaasium
9. Triin Tiru Miina Härma Gümnaasium
10. Aleksandra Sutõrina Narva Humanitaargümnaasium
11. Maris Tustit Kuressaare Gümnaasium
12. Mari Saartok Muhu Põhikool
13. Tõnis Tasa Tartu Descartes'i Lütseum
14. Lauri Hämarik Mart Reiniku Gümnaasium
15. Kairi Kangro Tartu Kunstigümnaasium
16. Kaspar Oja Mart Reiniku Gümnaasium
17. Martin Tooming Tartu Kivilinna Gümnaasium
18. Deniss Glazistov Lasnamäe Gümnaasium
19. Teele Palumaa Tallinna Inglise Kolledzh
20. Viktor Karabut Ahtme Gümnaasium
21. Sofja Tshepelevitsh Tammiku Gümnaasium

8. klassist:

1. Fjodor Gainullin Tallinna Tõnismäe Reaalkool
2. Karen Atabekjan Tallinna Tõnismäe Reaalkool
3. Martin Neerot C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
4. Aleksandr Martinkevitshus Narva Pähklimäe Gümnaasium
5. Pille Pullonen Tartu Kesklinna Kool
6. Viktor Nikonov Tallinna Prantsuse Lütseum
7. Ivo-Sven Riet Tallinna Inglise Kolledzh
8. Melissa Saviste Tallinna Inglise Kolledzh
9. Kristjan Põder Pärnu Koidula Gümnaasium
10. Olga Bulgakova Narva Pähklimäe Gümnaasium
11. Aili Animägi Viljandi Maagümnaasium
12. Andrei Klevtsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
13. Katja Kirillova Ahtme Gümnaasium
14. Heidy Meriste Juuru Gümnaasium
15. Siim Oras Elva Gümnaasium
16. Carmen Kirst Elva Gümnaasium
17. Helen Kask Mart Reiniku Gümnaasium
18. Hendrik Maarand Tallinna 32. Keskkool
19. Vitalia Sudakova Tallinna Humanitaargümnaasium

Olümpiaadi lõppvooru 3.-4. aprillil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1. Ardi Tampuu Tartu Descartes'i Lütseum
2. Zepp Uibo Tartu Karlova Gümnaasium
3. Ivan Avanessov Jõhvi Vene Gümnaasium
4. Kaarel Nummert Tartu Kivilinna Gümnaasium
5. Aleksandr Belugin Narva Pähklimäe Gümnaasium
6. Andrei Loshitski Narva Pähklimäe Gümnaasium
7. Taavi Traumann Muhu Põhikool
8. Aleksei Filippov Narva Kesklinna Gümnaasium
9. Hiie Soeorg Tartu Karlova Gümnaasium
10. Anu Kivirüüt Tallinna Prantsuse Lütseum
11. Aleksandr Vovnjuk Ehte Humanitaargümnaasium
12. Krõõt Olo Tori Põhikool
13. Toomas Lillsaar Suure-Jaani Gümnaasium
14. Mikk-Erik Bachmann Tartu Karlova Gümnaasium
15. Kaur Paves Tallinna Prantsuse Lütseum
16. Olga Panarina Kiviõli Vene Gümnaasium
17. Nikolai Voitsehhovski Narva Pähklimäe Gümnaasium
18. Sander Pajusalu Tartu Tamme Gümnaasium
19. Rauni Lillemets Tallinna Arte Gümnaasium
20. Katrin Humal Leisi Keskkool
21. Dmitri Birjukov Tartu Slaavi Gümnaasium
22. Anne Danilova Vladimir Kornienko Eragümnaasium
23. Mirjam Malahhov Puhja Gümnaasium
24. Rain Kipper Viljandi Maagümnaasium
25. Aet Tera C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
26. Margit Ool Saaremaa Ühisgümnaasium
27. Andres Soolep Tallinna Reaalkool
28. Tarmo Tuul Jüri Gümnaasium
29. Toomas Krips Tartu Kommertsgümnaasium
30. Jevgeni Martjushev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

10. klassist:

1. Laur Tooming Hugo Treffneri Gümnaasium
2. Igor Petshjonkin Tallinna Tõnismäe Reaalkool
3. Sander Kõiv Nõo Reaalgümnaasium
4. Vassili Novikov Narva Humanitaargümnaasium
5. Vlada Schotter Hugo Treffneri Gümnaasium
6. Andrei Korsunski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
7. Kuldar Kongo Nõo Reaalgümnaasium
8. Aleksei Vlassov Tallinna Tõnismäe Reaalkool
9. Andrei Rõbinski Tallinna Tõnismäe Reaalkool
10. Vilmar Veldre Hugo Treffneri Gümnaasium
11. Karl Kruuse Hugo Treffneri Gümnaasium
12. Pavel Plotnikov Tallinna Tõnismäe Reaalkool
13. Eva Toom Saaremaa Ühisgümnaasium
14. Joonatan Talviste Hugo Treffneri Gümnaasium
15. Helen Soeorg Hugo Treffneri Gümnaasium
16. Jakob Jõgi Hugo treffneri Gümnaasium
17. Nikolai Denissov Ahtme Gümnaasium
18. Ivar Merilo Pärnu Ühisgümnaasium
19. Meelis Lehtmets Pärnu Koidula Gümnaasium
20. Artur Kornijenko Narva Humanitaargümnaasium
21. Jaan Kokk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium
22. Mihhail Verhovtsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
23. Aleksandr Nikiforov Ahtme Gümnaasium
24. Silver Sepp Miina Härma Gümnaasium
25. Aleksei Panarin Kiviõli Vene Gümnaasium
26. Mihkel Heidelberg Gustav Adolfi Gümnaasium
27. Janar Merilo Pärnu Ühisgümnaasium

11. klassist:

1. Karel Aru C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
2. Juhan Aru Hugo Treffneri Gümnaasium
3. Mattias Linnap Tallinna 21. Kool
4. Siim Ainsaar Tallinna Reaalkool
5. Jaan Vajakas Tallinna Reaalkool
6. Andrei Shehirev Vladimir Kornienko Eragümnaasium
7. Ott Rebane Tallinna Reaalkool
8. Tauno Metsalu Kadrioru Saksa Gümnaasium
9. Margus Niitsoo Tallinna Reaalkool
10. Aleksandr Morozenko Narva Humanitaargümnaasium
11. Anton Loss Haabersti Vene Gümnaasium
12. Erik Jaaniso Hugo Treffneri Gümnaasium
13. Mihkel Langebraun Hugo Treffneri Gümnaasium
14. Anna Agafonova Tallinna Tõnismäe Reaalkool
15. Natalja Hartshenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool
16. Jaanika Kronberg Põltsamaa Ühisgümnaasium
17. Dmitri Derkatsh Tallinna Läänemere Gümnaasium
18. Vladislav Belous Tallinna Humanitaargümnaasium
19. Gleb Pivovarov Tallinna Tõnismäe Reaalkool
20. Oleg Shelajev Karjamaa Gümnaasium
21. Mihkel Pajusalu Hugo Treffneri Gümnaasium
22. Jefim Borissov Tallinna Tõnismäe Reaalkool
23. Martin Kontus Nõo Reaalgümnaasium
24. Aivo Paas Nõo Reaalgümnaasium
25. Kalvi Nõu Saaremaa Ühisgümnaasium
26. Peeter Tinits Tallinna Reaalkool
27. Sergei Bukatsh Ahtme Gümnaasium

12. klassist:

1. Aleksandr Mattal Tallinna Tõnismäe Reaalkool
2. Kaie Kubjas Hugo Treffneri Gümnaasium
3. Mikk Mangus Gustav Adolfi Gümnaasium
4. Riho Taba Hugo Treffneri Gümnaasium
5. Margus Maantoa Hugo Treffneri Gümnaasium
6. Margus Sepp Tallinna Reaalkool
7. Viktoria Prostakova Narva Pähklimäe Gümnaasium
8. Heleriin Mieler C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
9. Hardi Veermäe Viljandi Paalalinna Gümnaasium
10. Jaan Aru Hugo Treffneri Gümnaasium
11. Sergei Lebedev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
12. Margit Vallikivi Tallinna Reaalkool
13. Kaur Adamson Tallinna Reaalkool
14. Jekaterina Prostakova Narva Pähklimäe Gümnaasium
15. Taavi Vaikjärv Tallinna Reaalkool
16. Annika Püi C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
17. Julia Sulina Ahtme Gümnaasium
18. Konstantin Astapov Narva Humanitaargümnaasium
19. Priit Märtin Hugo Treffneri Gümnaasium
20. Priit Kärner Türi Gümnaasium
21. Madis Lõhmus Nõo Reaalgümnaasium
22. Reele Viirmaa Rakvere Gümnaasium
23. Meelis Muhk Tallinna Reaalkool
24. Margus Vent Valga Gümnaasium
25. Marko Varik Gustav Adolfi Gümnaasium
26. Tiit Käbin Põlva Ühisgümnaasium
27. Tõnis Hõbejõgi Pärnu Koidula Gümnaasium
28. Kadri Roosmaa Hugo Treffneri Gümnaasium


12. märtsil 2004
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee