2004.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

9. klass (kontrollisid Indrek Zolk, Avo Muromägi)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Ardi Tampuu Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 16   7   7   7   6   43  
Zepp Uibo Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 16   7   5 (7) 7   7 (5) 42 (42)
Ivan Avanessov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 18   7   7   7 (6) 3 (4) 42 (42)
Kaarel Nummert Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 18   7   7   7   1   40  
Aleksandr Belugin Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 20   7   5 (7) 7   0 (4) 39 (45)
Andrei Loshitski Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 20   5   7   7   0   39  
Taavi Traumann Saaremaa Muhu Põhikool 16   7   7   6   3 (2) 39 (38)
Aleksei Filippov Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 16   7 (5) 1   7 (5) 7 (4) 38 (31)
Hiie Soeorg Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 16   7   7   7   1   38  
Anu Kivirüüt Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 16   7   5   7   2 (3) 37 (38)
Aleksandr Vovnjuk Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 16   0   7   7   7   37  
Krõõt Olo Pärnumaa Tori Põhikool 16   7   5 (7) 6   3   37 (39)
Toomas Lillsaar Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 14   7   5 (7) 7   3 (2) 36 (37)
Mikk-Erik Bachmann Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 12   7   7   7   3 (1) 36 (34)
Kaur Paves Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 16   7   3   6   4 (5) 36 (37)
Olga Panarina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 18   7   5 (7) 6   0 (1) 36 (39)
Nikolai Voitsehhovski Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 14   7 (3) 2   7 (6) 5   35 (30)
Sander Pajusalu Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 10   7   7   7   4 (3) 35 (34)
Rauni Lillemets Tallinn Tallinna Arte Gümnaasium 14   7   7   7   0 (2) 35 (37)
Katrin Humal Saaremaa Leisi Keskkool 16   7   5 (7) 6 (5) 0   34 (35)
Dmitri Birjukov Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 12   5 (6) 6 (7) 7   4   34 (36)
Anne Danilova Tallinn Vladimir Kornienko Eragümnaasium 14   7   7   6 (7) 0   34 (35)
Mirjam Malahhov Tartumaa Puhja Gümnaasium 16   7   5 (7) 3   2 (3) 33 (36)
Rain Kipper Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 14   7 (6) 5 (6) 7 (5) 0   33 (31)
Aet Tera Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12 (10) 6   5 (7) 7   3   33 (33)
Margit Ool Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16   5   3 (4) 6   3   33 (34)
Andres Soolep Tallinn Tallinna Reaalkool 16   6   3 (5) 6   2   33 (35)
Tarmo Tuul Harjumaa Jüri Gümnaasium 14   5   7 (6) 0   7   33 (32)
Kirill Alektorov Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12   7   3 (4) 7   3 (7) 32 (37)
Dmitri Volodko Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 14   7   4   7   0   32  
Tatjana Sokolova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 18   7   3 (6) 4 (7) 0 (1) 32 (39)
Holger Kruusla Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 18   6   5 (7) 1   2   32 (34)
Andres Uibo Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 10   7 (6) 7   3   4 (7) 31 (33)
Kaia Kivistik Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18   7   5 (7) 0   1   31 (33)
Priit Rinken Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 17   7   6 (7) 1   0   31 (32)
Gleb Gorshunov Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12   7   5 (6) 7   0 (1) 31 (33)
Allan Rumjantsev Kohtla-Järve Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 18   0   5   7   1   31  
Karmen Urban Ida-Virumaa Kiviõli I Keskkool 14   7 (5) 3 (7) 4   3 (6) 31 (36)
Ksenja Semina Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 14   7   3 (6) 7   0   31 (34)
Mihhail Komashko Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 14   6   0 (3) 7   3 (2) 30 (32)
Annely Sepp Saaremaa Valjala Põhikool 14   5   5   2   4   30  
Monika Päri Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 12   7   6 (7) 2   3 (0) 30 (28)
Joel Limberg Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 10   7   3 (5) 7   3   30 (32)
Jaanus Kääp Tallinn Tallinna Tehnikagümnaasium 10   7   7 (6) 1   5   30 (29)
Tõnn Talvik Järvamaa Koeru Keskkool 16   7   0   7   0   30  
Kaspar Lippmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 14   6   7   0   3 (1) 30 (28)
Velle Toll Saaremaa Orissaare Gümnaasium 14   5   0   7   3   29  
Andres Järv Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 12   7   1   7   2   29  
Kerstin Jürgenson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12   7   5 (7) 5   0 (2) 29 (33)
Maret Heidelberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 16   7   5 (7) 1   0 (1) 29 (32)
Jaroslav Karpov Tallinn Tallinna 53. Keskool 8   7   6   7   1 (0) 29 (28)
Kaspar Tootsi Tartumaa Nõo Põhikool 12   6   0   7   3 (5) 28 (30)
Aire Rihe Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 8   7   3 (5) 7   3   28 (30)
Tom Uiga Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 12   4   5 (6) 7   0   28 (29)
Kristjan Oinus Valgamaa Pühajärve Põhikool 12   2   6   7   1   28  
Peeter Jürviste Võrumaa Antsla Gümnaasium 16   5 (7) 3 (7) 2 (3) 2 (3) 28 (36)
Veiko Visnapuu Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 12 (13) 7   7   2 (3) 0 (3) 28 (33)
Henri Miller Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 11   3   5 (7) 7   2   28 (30)
Simo Lind Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 16   5 (4) 4 (5) 2   1 (0) 28 (27)
Maarja Puniste Põlvamaa Mooste Põhikool 14   6   0   6   2 (1) 28 (27)
Maria Kudrjavtseva Harjumaa Maardu Gümnaasium 14   7   5 (7) 0   2   28 (30)
Kaisa Mitt Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 14   6   4 (6) 2   2   28 (30)
Madli Pärn Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16   7   3 (5) 1 (2) 0   27 (30)
Maarja Soomann Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 12   7   7   0   1   27  
Rauno Raidma Valgamaa Valga Gümnaasium 14   6 (3) 5   0 (1) 1   26 (24)
Aleksandr Tsemin Tallinn Tallinna Mustamäe Üldhariduskool 10   6   3 (6) 7   0   26 (29)
Madis Pink Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 14   7   0   2   3 (2) 26 (25)
Mikk Mustmaa Võrumaa Parksepa Keskkool 14 (15) 7   0   2   2 (3) 25 (27)
Sergei Podust Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 10   4   5 (7) 5   0 (1) 24 (27)
Tiit Post Pärnumaa Tali Põhikool 6   7   3 (6) 7   1   24 (27)
Hallar Zarubin Jõgevamaa Voore Põhikool 10   6   0   7   0   23  
Aleksandr Bitjukov Tallinn Lasnamäe Vene Gümnaasium 12   7   1 (7) 3   0 (2) 23 (31)
Jürgo Tamsalu Hiiumaa Käina Gümnaasium 16   0   2 (1) 5   0   23 (22)
Triin Vunk Jõgevamaa A.Haava nim. Pala Põhikool 12   3   6 (7) 1   0 (1) 22 (24)
Zoja Koromnova Jõgevamaa Mustvee Vene Gümnaasium 16   5   0   1   0 (2) 22 (24)
Liis Elmi Hiiumaa Käina Gümnaasium 10   1   3 (2) 5   2   21 (20)
Jaan Tammepuu Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 7   6   1   0   0 (1) 14 (15)


12. märtsil 2004
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee