2004.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

8. klass (kontrollisid Reimo Palm, Aleksei Lissitsin)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Fjodor Gainullin Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 20   7 (5) 7   7   41 (39)
Karen Atabekjan Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 18   7   7   7   39  
Martin Neerot Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 18   7 (6) 7   6   38 (37)
Aleksandr Martinkevitshus Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 18   7   5   7 (5) 37 (35)
Pille Pullonen Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 18   7   7   5   37  
Viktor Nikonov Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 20   7   5   5 (6) 37 (38)
Ivo-Sven Riet Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 18   7   7   5 (4) 37 (36)
Melissa Saviste Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 18   7   6   6 (5) 37 (36)
Kristjan Põder Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 18   7   6   6 (7) 37 (38)
Olga Bulgakova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 20   4   6   6 (7) 36 (37)
Aili Animägi Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 18   5 (4) 7   6   36 (35)
Andrei Klevtsov Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 18   7 (6) 6 (7) 5 (4) 36 (35)
Katja Kirillova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 16   7   6 (4) 7 (2) 36 (29)
Heidy Meriste Raplamaa Juuru Gümnaasium 16   7   6 (7) 7   36 (37)
Siim Oras Tartumaa Elva Gümnaasium 18   7   7   3 (7) 35 (39)
Carmen Kirst Tartumaa Elva Gümnaasium 14   7   7 (2) 7   35 (30)
Helen Kask Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 16   7   5 (7) 7   35 (37)
Hendrik Maarand Tallinn Tallinna 32. Keskkool 18   7 (6) 5   5   35 (34)
Vitalia Sudakova Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 16   7   5   7 (5) 35 (33)
Svetlana Tshupova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 20   4 (7) 7   3 (7) 34 (41)
Jana Tsherkashina Narva Narva Humanitaargümnaasium 16   7   5 (7) 6 (7) 34 (37)
Meelis Naaber Saaremaa Muhu Põhikool 14   7   6   7   34  
Ingrid Pärg Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 16   7   5 (6) 6 (5) 34 (34)
Ave Annuk Tartumaa Nõo Põhikool 12   7   7   7   33  
Liina Randvoo Tartumaa Mehikoorma Põhikool 12   7   7   7   33  
Jekaterina Ivanova Narva Narva Humanitaargümnaasium 16   4 (5) 6 (7) 7   33 (35)
Kristiina Oll Saaremaa Kärla Põhikool 18   3 (6) 7   5 (7) 33 (38)
Birgit Reinsoo Saaremaa Kihelkonna Põhikool 20   2   5 (6) 6   33 (34)
Eero Ränik Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 16   7   7   3 (2) 33 (32)
Elvar Liiv Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 18   7   4 (6) 4 (3) 33 (34)
Jaana Liländer Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 14   7   5 (7) 7   33 (35)
Darja Glusko Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 14   7   7   5 (3) 33 (31)
Rauno Viin Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16   7   6 (7) 4   33 (34)
Riina Sokurova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 16   4 (7) 6   6 (7) 32 (36)
Anu Kukk Viljandimaa Karksi-Nuia Gümnaasium 14   7   7   4   32  
Liisa Riet Viljandimaa Abja Gümnaasium 12   6   7   7   32  
Kaija Vill Viljandimaa Võhma Gümnaasium 16   7   7   2   32  
Lauri Loo Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 18   7 (6) 5 (7) 2 (4) 32 (35)
Ave Mäe Saaremaa Kihelkonna Põhikool 14   7 (6) 5   6   32 (31)
Anna Gavronski Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 16   7   7   2   32  
Toomas Karja Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 16   7   7   2   32  
Karin Grishan Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16   6   7   3 (2) 32 (31)
Kristjan Ress Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16   6   7   3 (1) 32 (30)
Uku Hämarik Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 15   7   7   3 (0) 32 (29)
Tauri Kukk Valgamaa Otepää Gümnaasium 16   4 (2) 5 (7) 7   32 (32)
Anneli Lillipuu Valgamaa Hummuli Põhikool 14   7   7   4   32  
Mihkel Ilisson Valgamaa Tõrva Gümnaasium 16   6   7   3 (0) 32 (29)
Andres Laan Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 16   6   7   3 (5) 32 (34)
Marina Borovkova Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 20   7   5   0   32  
Siim Haas Pärnumaa Viira Kool 18   7   7   0 (4) 32 (36)
Evelyn Raudsepp Harjumaa Saue Gümnaasium 14   7   4   7   32  
Mooris Stepanov Tartumaa Elva Gümnaasium 16   6   7   2   31  
Ats Albre Tartumaa Elva Gümnaasium 18   7   6   0   31  
Külli Koort Tartumaa Elva Gümnaasium 10   7   7   7   31  
Mart Tasa Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 18   5   1   7   31  
Aleksandra Gaidunko Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 14   7   7   3 (2) 31 (30)
Birgit Selge Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14   7   7   3 (2) 31 (30)
Julia Pozdejeva Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 12   5   7   7   31  
Tauri Hindre Valgamaa Tõrva Gümnaasium 17   7   6   1   31  
Tõnis Uiboupin Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 14   5   7   5 (1) 31 (27)
Erik Kesa Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 14   7   5   5   31  
Tanel Teinemaa Tallinn Tallinna Kivimäe Põhikool 20   2   5   4 (6) 31 (33)
Natalia Rõzhova Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 15 (16) 6   5   5 (3) 31 (30)
Kai Tiitsaar Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 16   4 (7) 6 (7) 5   31 (35)
Karin Sõstar Harjumaa Viimsi Keskkool 12   7   7   5   31  
Anu Annilo Tartumaa Elva Gümnaasium 16   5   6   3 (7) 30 (34)
Roza Oganesjan Narva Narva Kreenholmi Gümnaasium 14   7   7   2 (5) 30 (33)
Mihhail Popov Narva Narva Juhkentali Kool 16   4   5 (6) 5 (3) 30 (29)
Andre Lohk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16   6   7   1   30  
Ly Orgo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14   5   7   4 (6) 30 (32)
Sandra Sepp Saaremaa Valjala Põhikool 14   6   5   5 (2) 30 (27)
Martin Valgur Tartu linn Tartu Katoliku Kool 18   5 (6) 3 (4) 4   30 (32)
Henri Polakene Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 14   7   7   2   30  
Marit Puusepp Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 18   3 (5) 5   4 (5) 30 (33)
Tanel Turban Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 20   1 (0) 6   3 (5) 30 (31)
Kaidi Tuisk Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 12   7   5   6   30  
Maarja Loomets Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 14   6   7   3   30  
Riina Roolaid Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 14   7   3   6 (4) 30 (28)
Viktoria Jelissejenkova Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 18   7   2 (3) 3   30 (31)
Anna-Liisa Luik Hiiumaa Käina Gümnaasium 12   7   6   5   30  
Veronika Rõivas Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 14   5   7   4 (6) 30 (32)
Arvo Aljas Tartumaa Puhja Gümnaasium 12   7   3   7   29  
Anniki Jaama Tartumaa Nõo Põhikool 8   7   7   7   29  
Jaroslavna Nazarova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 8   7   7   7   29  
Lisann Saaremets Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 18   2 (3) 7   2   29 (30)
Tarvo Tarvis Saaremaa Muhu Põhikool 14   7   6   2   29  
Liina Kolk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 14   7   5   3   29  
Kaspar Trumsi Valgamaa Otepää Gümnaasium 14   3   7   5 (2) 29 (26)
Laure Oras Lääne-Virumaa Vasta Põhikool 16   5   6   2   29  
Toomas Aasmäe Tallinn Tallinna Kivimäe Põhikool 14   7   5   3 (2) 29 (28)
Pääsu Leesment Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 16   1 (4) 5 (4) 7   29 (31)
Maarja Talts Tartumaa Lähte Gümnaasium 10   7   4   7   28  
Vladislav Gavshin Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 12   7   4   5   28  
Igor Vassilevski Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 16   3   7   2   28  
Kristiina Kriisa Viljandimaa Saarepeedi Põhikool 14   7   4   3 (1) 28 (26)
Kristiina Tukk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 10   5   7   6   28  
Sander Sulg Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 10   5   6   7   28  
Mait Bratka Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 18   2   6   2   28  
Riho Klement Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 12   7   7   2   28  
Helena Krinal Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16   5   7   0   28  
Ivo Kubjas Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 14   7   7   0   28  
Mart Sein Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12   7   7   2   28  
Leelo Valgma Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 18   2   6 (7) 2 (0) 28 (27)
Heli Seli Võrumaa Võru 1. Põhikool 16   4   6   2   28  
Aleksandr Kütson Jõgevamaa Mustvee Vene Gümnaasium 14   6   5   3   28  
Martin Padar Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 14   7   7   0   28  
Maria Shehireva Tallinn Vladimir Kornienko Eragümnaasium 12   7   5   4   28  
Kristina Shteinle Tallinn Tallinna Läänemere Gümnaasium 12   7   5   4   28  
Vladimir Bespalov Kohtla-Järve Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 14   5   4   5   28  
Mehis Muru Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 16   2   7   3   28  
Kirke Pilvik Järvamaa Jäneda Põhikool 16   5   5   2   28  
Teele Puusepp Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 12   2   7   7   28  
Andre Eimre Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 14   7   7   0   28  
Ly Pärnaste Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6   7   7   7   27  
Aleksandr Mihheikin Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 16   7   4   0 (2) 27 (29)
Olga Turgeneva Narva Narva Peetri Kool 10   4   7   6   27  
Kristi Simenson Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 12   5   3   7   27  
Meelis Brikker Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14   6   7   0   27  
Märt Kivimäe Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 14   5   6   2   27  
Kris Kelp Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 12   6   7   2   27  
Madis Leinakse Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 14   4   6   3 (2) 27 (26)
Kristo Ambur Tallinn Tallinna Reaalkool 12   5   4   6   27  
Matthias Kahk Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 14   7   6   0   27  
Pavel Smekalov Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 16   5   4   2   27  
Taavi Drenkhan Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 16   2   6   3   27  
Allar Lutsar Põlvamaa Põlva Keskkool 12   5   7   3   27  
Indrek Lillemägi Põlvamaa Põlva Keskkool 12   6   5   4   27  
Erkki Sapp Järvamaa Imavere Põhikool 14   7   6   0   27  
Indrek Kärner Järvamaa Türi Gümnaasium 14   4   7   2   27  
Annika Rehepapp Hiiumaa Käina Gümnaasium 8   7   5   7   27  
Agnes Urbanik Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 14   7   2   3 (6) 26 (29)
Markko Salumäe Tartumaa Luunja Keskkool 8   5   7   6   26  
Anastassia Anissimova Narva Narva Humanitaargümnaasium 12   5   6   3   26  
Riin Kurrikoff Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 16   3   3   4   26  
Silvia Keerd Saaremaa Orissaare Gümnaasium 14   6   5   1 (4) 26 (29)
Elina Florja Tartu linn Tartu Pushkini Gümnaasium 16   3   7   0   26  
Marianne Kraak Võrumaa Võrusoo Põhikool 14   5   4   3 (2) 26 (25)
Dan Lõhmus Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10   7   4   5   26  
Jüri Aedla Järvamaa Koeru Keskkool 12   4   7   3   26  
Kaspar Krass Järvamaa Türi Gümnaasium 16   2   5   3 (2) 26 (25)
Rauno Altement Hiiumaa Lauka Põhikool 12   7   0   7   26  
Epp Sinisaar Tartumaa Elva Gümnaasium 10   7   7   1   25  
Olga Polikarpova Narva Narva Kreenholmi Gümnaasium 10   7   3   5   25  
Aleksei Bushinski Narva Narva Paju Kool 14   4   5   2   25  
Karin Henn Viljandimaa Kildu Põhikool 14   3   5   3   25  
Danel Mugur Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12   3   7   3   25  
Egon Vohu Saaremaa Muhu Põhikool 16   7   2   0   25  
Sten Aru Saaremaa Kaali Põhikool 16   4   5   0   25  
Tiina Sõber Saaremaa Kihelkonna Põhikool 12   6   1   6   25  
Mathias Väärsi Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 16   0   7   2   25  
Siim Hussar Lääne-Virumaa Aluvere Põhikool 14   6   5   0   25  
Mari-Liis Saar Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 12   5   5   3   25  
Eveli Tigas Põlvamaa Viluste Põhikool 14   0   5   6   25  
Andrei Porõvajev Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 12   5   6   2   25  
Andrias Niklus Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 10   6   7   2   25  
Norman Kuusik Pärnu linn Pärnu Raeküla Gümnaasium 12   6   0   7   25  
Häli Välja Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12   7   5   0   24  
Bret Kuldsaar Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 6   7   5   6   24  
Ruslan Kevorkov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14   1 (5) 4   5   24 (28)
Tauri Viil Saaremaa Orissaare Gümnaasium 16   4   3   0 (2) 23 (25)


12. märtsil 2004
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee