2004.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Jaroslav Tshekolovets Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 20   7   7   7   41  
Eha Mäesalu Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 20   7   7   6   40  
Siim Rinken Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 20   6 (7) 7   7   40 (41)
Maksim Buldakov Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 20   7   7   6   40  
Andres Kaldvee Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 20   7   7   6   40  
Mikk Anderson Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 20   7   7   6   40  
Darja Medvedskaja Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 20   5 (6) 7   7   39 (40)
Sergei Ponomarjov Narva Narva Humanitaargümnaasium 20   5   7   7   39  
Triin Tiru Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 19   7   7   6   39  
Aleksandra Sutõrina Narva Narva Humanitaargümnaasium 20   4   7   7   38  
Maris Tustit Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 18   7   7   6 (7) 38 (39)
Mari Saartok Saaremaa Muhu Põhikool 20   6   7   5   38  
Tõnis Tasa Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 18   7   7   6 (7) 38 (39)
Lauri Hämarik Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 18   7   7   6   38  
Kairi Kangro Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 18   7   7   6   38  
Kaspar Oja Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 18   7   7   6   38  
Martin Tooming Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 20   6   6   6   38  
Deniss Glazistov Tallinn Lasnamäe Gümnaasium 20   5   7   6   38  
Teele Palumaa Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 18   7   7   6   38  
Viktor Karabut Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 18   6   7   7   38  
Sofja Tshepelevitsh Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 20   5   7   6 (5) 38 (37)
Siiri Seping Tartumaa Laeva Põhikool 18   6 (7) 7   6   37 (38)
Mihkel Männa Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 18   7   6   6   37  
Riinu Ots Tartu linn Tartu Katoliku Kool 18   6 (7) 7   6   37 (38)
Tiina Lind Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 20   6   7   4   37  
Mark Gimbutas Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18   7   7   5 (4) 37 (36)
Ott Lints Järvamaa Türi Gümnaasium 18   6 (7) 7   6 (7) 37 (39)
Mart Meos Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16   7 (6) 7   6   36 (35)
Jaanus Liigand Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 18   6 (7) 7   5   36 (37)
Kerli Kerb Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 18   6   7   5   36  
Evelin Grauen Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 18   5 (6) 7   6   36 (37)
Andres Aas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 18   5   7   6 (5) 36 (35)
Anu Saarva Viljandimaa Olustvere Põhikool 16   6   7   6   35  
Anto Mätas Viljandimaa C.R.jakobsoni nim. Gümnaasium 18   4   7   6   35  
Taavi Targla Valgamaa Valga Gümnaasium 18   4   7   6   35  
Liisa Luhaste Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 15   7   7   6   35  
Marion Mitt Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 20   2   7   6   35  
Taavi Emajõe Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 20   2   7   6   35  
Rebeka Grossfürst Raplamaa Kehtna Põhikool 20   7   7   1   35  
Jüri Mälberg Põvamaa Põlva Keskkool 16   5   7   7   35  
Annika Vannas Hiiumaa Palade Põhikool 19 (18) 3   7   6 (7) 35 (35)
Julia Pirovitsh Narva Narva Humanitaargümnaasium 15   6   7   6   34  
Filipp Zhilin Narva Narva Humanitaargümnaasium 20   2   7   5   34  
Natalja Mahnova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 18   2 (1) 7   7   34 (33)
Mai-Liis Sõerd Viljandimaa Abja Gümnaasium 14   7   7   6   34  
Jaana Lints Viljandimaa Võhma Gümnaasium 20   5   7   2 (3) 34 (35)
Silvar Vahkal Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 18   5   7   4 (3) 34 (33)
Eva-Liisa Mägi Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 20   5   3   6   34  
Siim Kornel Valgamaa Valga Gümnaasium 18   4 (5) 7   5   34 (35)
Lauri Taalesh Valgamaa Tõrva Gümnaasium 16   5   7   6   34  
Andres Nõmmik Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 17   4   7   6   34  
Jonatan Jõks Tallinn Tallinna Reaalkool 18   4 (5) 7   5   34 (35)
Polina Belehhova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 16   5 (7) 7   6   34 (36)
Ksenia Rozhina Kohtla-Järve Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 16 (17) 5 (6) 7   6 (4) 34 (34)
Rivo Leo Raplamaa Juuru Gümnaasium 18   3   7   6   34  
Marvin Mitt Pärnumaa Tõstamaa Keskkool 18   2   7   7   34  
Erik Salm Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 16   4   7   7   34  
Angelina Kljushko Harjumaa Maardu Põhikool 16   5   7   6   34  
Margot Sepp Tartumaa Kambja Põhikool 14   7   7   5   33  
Julia Lazojeva Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 17   4   7   5   33  
Andrei Shirjajev Narva Narva Joala Kool 18   2   7   6   33  
Anna Dmitrijeva Narva Narva Soldino Gümnaasium 18   3   7   5   33  
Kristina Berezhonova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 (10) 7   7   7   33 (31)
Siim-Ilmar Nopri Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16   3   7   7   33  
Kristiina Tüür Saaremaa Muhu Põhikool 14   6   7   6   33  
Astrid Pung Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18   2   7   6   33  
Jana Dobrores Tallinn Karjamaa Gümnaasium 16   4   7   6   33  
Klim Evdokimov Tallinn Tallinna 53. Keskkool 18   6   7   2   33  
Taavi Pungas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 16   4   7   6   33  
Ats Sõnajalg Tallinn Tallinna Reaalkool 20   0   7   6   33  
Kristina Halturina Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 18   7   6   2 (1) 33 (32)
Juhan Kangilaski Tallinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 18   5   7   3 (2) 33 (32)
Sander Kask Raplamaa Kohila Gümnaasium 20   0   7   6   33  
Anu Makus Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 18   4 (2) 7   4   33 (31)
Mihkel Laine Pärnumaa Paikuse Põhikool 20   0   7   6   33  
Liis Randmäe Järvamaa Koigi Põhikool 16   3   7   7   33  
Regina Grigorjeva Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 16   3   7   7   33  
Tanel Tilk Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 18   2   7   6   33  
Triin Zuppur Tartumaa Elva Gümnaasium 12   7   7   6   32  
Anne-Mai Malahhov Tartumaa Puhja Gümnaasium 16   4   7   5   32  
Julia Kondratjeva Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 16   7   7   2 (3) 32 (33)
Dmitri Tsõvarev Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 18   7   7   0   32  
Matleen Makko Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16   5   7   4   32  
Kairi Raabe Viljandimaa Kõpu Põhikool 20   0   7   5   32  
Kea Toi Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 16   4   7   5   32  
Martin Meisalu Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 12   6   7   7   32  
Tarmo Pilt Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 14   7   7   4   32  
Siim Punab Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 12   7   7   6   32  
Lyana Peedo Jõgevamaa Puurmani Keskkool 15 (14) 4   7   6   32 (31)
Aleksandra Vorobjova Tallinn Lasnamäe Gümnaasium 18   2   7   5   32  
Timmu Rüntal Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 12   7   7   6   32  
Lilli Anderson Raplamaa Juuru Gümnaasium 16   7   7   2   32  
Elis Koido Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 16   3   7   6   32  
Ellen Mjakonkihh Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 18   5   7   2   32  
Madis Heinsoo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 16   4   7   5 (3) 32 (30)
Keiti Randoja Tartumaa Vara Põhikool 14   5   7   5   31  
Teet Smidt Tartumaa Nõo Põhikool 14   3   7   7   31  
Jaanus Kalde Tartumaa Kambja Põhikool 18   1   7   5   31  
Vladimir Lilenko Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 18   0 (2) 7   6   31 (33)
Deniss Garanin Narva Narva Peetri Kool 18   0   7   6   31  
Sandor Elias Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14   4   7   6   31  
Kädi Kolga Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 20   0   7   4   31  
Mariin Ling Saaremaa Muhu Põhikool 16   4   7   4 (3) 31 (30)
Jelena Podukolnikova Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 18   4 (6) 7   2 (3) 31 (34)
Kristjan Kikerpill Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16   2   7   6   31  
Mariann Mänd Valgamaa Hummuli Põhikool 16   2   7   6   31  
Siimu Kaas Võrumaa Puiga Põhikool 14   4   7   6   31  
Teesi Sepp Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 13   5   7   6   31  
Kertu Nool Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 16   2   7   6   31  
Marten Hennoch Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 18   0   7   6   31  
Helene Abel Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 12   7   7   5   31  
Katrina Aps Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 18   0   7   6   31  
Nele Langebraun Tallinn Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 18   2   7   4   31  
Jegor Olentshenko Tallinn Lasnamäe Vene Gümnaasium 18   0   7   6   31  
Liisbet Orav Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 16   4   6   5   31  
Anton Sikerin Tallinn Lasnamäe Gümnaasium 14   4   7   6   31  
Siim Tamberg Raplamaa Järvakandi Gümnaasium 16   4   7   4   31  
Kaarel Kiidron Põlvamaa Põlva Keskkool 14   5   6   6   31  
Aire Ojakivi Põlvamaa Mikitamäe Põhikool 14   5   7   5   31  
Marge Arge Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 16   2 (1) 7   6   31 (30)
Tauri Metsoja Hiiumaa Käina Gümnaasium 18   0   7   6   31  
Jari Matsi Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 18   0   7   6   31  
Taavi Repän Tartumaa Rõngu Keskkool 17   0   7   6   30  
Maris Palo Viljandimaa C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 18   2   7   3   30  
Assol Saar Viljandimaa Abja Gümnaasium 18   2   7   3   30  
Mihkel Kiil Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 14   5   7   4   30  
Irina Vihhoreva Tartu linn Tartu Pushkini Gümnaasium 18   3 (5) 7   2   30 (32)
Liina Eamets Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 13   4   7   6   30  
Helina Kangro Valgamaa Puka Keskkool 20   1   3   6   30  
Katre Nagel Võrumaa Vastseliina Gümnaasium 18   0   7   5   30  
Timo Piirmann Võrumaa Võru 1. Põhikool 18   5   7   0   30  
Mikk Kesma Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 15   2   7   6   30  
Jaanus Gilden Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 16   7   7   0   30  
Priit Lille Jõgevamaa Laiuse Põhikool 16   2   7   5   30  
Tanel Sirp Tallinn Tallinna Katleri Põhikool 20   2 (3) 6   2 (3) 30 (32)
Ksenia Aleksankina Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 16   1   7   6   30  
Sergei Granin Tallinn Tallinna Paekaare Gümnaasium 16   1   7   6   30  
Ants-Kristjan Laansalu Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 18   0   6   6   30  
Jevgeni Rogotski Tallinn Karjamaa Gümnaasium 18   0   7   5   30  
Tiit Neeme Põlvamaa Põlva Keskkool 15 (16) 2   7   6   30 (31)
Triin Jusson Põlvamaa Valgjärve Põhikool 18   2   7   3   30  
Tarmo Kirotar Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 14   4   7   5   30  
Ats Uibopuu Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 16   0   7   6   29  
Mihkel Paju Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 16   1   7   5   29  
Olga Bassova Tartumaa Puhja Gümnaasium 20   0   7   2   29  
Reigo Hendrikson Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 18   2   7   2   29  
Keijo Aaring Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 14   4   7   4   29  
Andres Soosaar Viljandimaa Valuoja Põhikool 18   0   7   4   29  
Kristel Reinsoo Saaremaa Kihelkonna Põhikool 14   3   7   5   29  
Rauno Pihlak Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 20   2   7   0 (2) 29 (31)
Darja Ivanova Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 16   0   7   6   29  
Tõnu Jaarma Valgamaa Valga Põhikool 16   2   7   4   29  
Merilin Toming Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 16   1   7   5   29  
Julia Ahvinainen Lääne-Virumaa Tapa Vene Gümnaasium 18   1   7   3   29  
Liis Kolberg Jõgevamaa O.Lutsu Palamuse Gümnaasium 16   2   7   4   29  
Maria Gnezdilova Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 16   0   7   6   29  
Andrei Razmotshaev Tallinn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 18   0   7   4   29  
Taisto Valdlo Tallinn Tallinna Reaalkool 16   2   7   4   29  
Monika Veelma Raplamaa Kohila Gümnaasium 18   1   7   3   29  
Getter Kallasmaa Järvamaa Koeru Keskkool 14   3   7   5   29  
Maarja Mae Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 14   5   7   3   29  
Juuli-Ann Tähiste Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 16   0   6   7   29  
Madis Bender Harjumaa Kuusalu Keskkool 20   0   7   2   29  
Kaspar Koppel Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16   4   7   2   29  
Mihkel Kukk Tartumaa Nõo Põhikool 16   0   7   5   28  
Aigar Koppel Tartumaa Kambja Põhikool 16   0   7   5   28  
Elen Ruus Tartumaa Elva Gümnaasium 16   0   7   5   28  
Vitali Antropov Narva Narva Soldino Gümnaasium 16   0   7   5   28  
Julia Hovinen Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 17   4   1   6   28  
Maarja Laur Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 17 (16) 1   7   3   28 (27)
Alan Uustal Viljandimaa Olustvere Põhikool 16   1   7   4   28  
Riina Aksenenko Viljandimaa Võhma Gümnaasium 18   6   2   2   28  
Marju Kaps Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 14   0   7   7   28  
Liis Jaks Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 18   0   7   3   28  
Leelo Moor Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 15   0   7   6   28  
Ilja Orlov Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 18   1   6   3   28  
Mari Tagel Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 16   0   7   5   28  
Henrik Koorits Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 16   2 (1) 7   3   28 (27)
Jaak Lehtsalu Võrumaa Haanja-Ruusmäe Põhikool 16   4   7   1   28  
Tanel Orumaa Jõgevamaa Saduküla Põhikool 16   4   7   1   28  
Veronika Hantson Jõgevamaa A.Haava nim. Pala Põhikool 20   0   7   1   28  
Jarko Kraht Tallinn Tallinna Tehnikagümnaasium 15   1 (2) 7   5   28 (29)
Laura Järvpõld Tallinn Tallinna Järveotsa Gümnaasium 10   7   7   4   28  
Aleksandr Shved Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14   5   7   2   28  
Arseni Timofejev Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 12   7   7   2   28  
Tanja Shaidurova Kohtla-Järve Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 16   0   7   5   28  
Dmitri Suhhomjatnikov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 18   0   7   3   28  
Kristi Kaldmäe Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 17   0   6   5   28  
Teele Saarestik Põlvamaa Mikitamäe Põhikool 14   2   7   5   28  
Gert Põder Järvamaa Paide Gümnaasium 12   2   7   7   28  
Martti Krass Järvamaa Türi Gümnaasium 14   0   7   7   28  
Ott Tsarjov Hiiumaa Palade Põhikool 14   0   7   7   28  
Kairi Aspre Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 20   1   7   0   28  
Monika Laan Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 14   0   7   6   27  
Dmitri Maksimov Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 14   0   7   6   27  
Madis Kangur Viljandimaa Abja Gümnaasium 14   3   7   3   27  
Rauno Ling Saaremaa Kahtla Põhikool 16   2   7   2   27  
Ilja Kotlov Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 14   2   7   4   27  
Mari Randmaa Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14   0   7   6   27  
Saskia Sadrak Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 14   0   7   6   27  
Edward Schotter Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 17   0   7   3   27  
Toomas Vabamäe Tartu linn Tartu Veeriku Kool 16   0   5   6   27  
Meeli Pällin Valgamaa Valga Gümnaasium 12   3   6   6   27  
Linda Rusalepp Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 16   4   7   0   27  
Jekaterina Izotova Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 16   3   7   1   27  
Oleg Levin Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 14   0   7   6   27  
Dmitri Kovalenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11   6   7   3   27  
Stiina Sepper Raplamaa Kohila Gümnaasium 14   1   7   5   27  
Siim Linamäe Raplamaa Valtu Põhikool 14   1   7   5   27  
Kaidi Kattai Põlvamaa Värska Gümnaasium 12   2   7   6   27  
Birgit Kena Põlvamaa Värska Gümnaasium 12   2   7   6   27  
Aleksandr Zharov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 14   5   6   2   27  
Anton Kudrin Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 18 (19) 0   7   2   27 (28)
Konstantin Karhu Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 18   0   7   2   27  
Sirje Soop Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 12   3   7   5   27  
Kerli Martin Hiiumaa Käina Gümnaasium 14   2   7   4   27  
Sten Sonts Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 14   0   7   6   27  
Kristi Tüli Tartumaa Elva Gümnaasium 16   0   7   3   26  
Kertu Tikkop Tartumaa Nõo Põhikool 14   0   7   5   26  
Olesja Frolova Narva Narva Kreenholmi Gümnaasium 16   2   7   1   26  
Jevgeni Bõstrov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 18   0   3   5   26  
Oleg Bahvalov Narva Narva Peetri Kool 14   2   7   3   26  
Katre Kipper Viljandimaa Saarepeedi Põhikool 12   6   7   1   26  
Imre Purret Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 16   0   7   3   26  
Olivia Jürjendal Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 16   2   7   1   26  
Marina Markina Võrumaa Võru Vene Gümnaasium 16   2   7   1   26  
Kristo Tõnson Jõgevamaa Lustivere Põhikool 14   0   7   5   26  
Urmo Kaasik Jõgevamaa Voore Põhikool 17 (16) 2   7   0   26 (25)
Anastassia Pahhareva Kohtla-Järve Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 18   0   7   1   26  
Viktoria Artemjeva Kohtla-Järve Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 14   0   7   5   26  
Olga Ignatjeva Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 12   6   6   2   26  
Reet Ristimägi Hiiumaa Palade Põhikool 17   2   7   0   26  
Pamela Raestu Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 16   0   7   3   26  
Tanel Juns Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 18   1   7   0   26  
Gert Kulla Viljandimaa Olustvere Põhikool 12   2   7   4   25  
Marko Mikk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12   4   7   2   25  
Kaja Kuris Saaremaa Valjala Põhikool 14   0   7   4   25  
Erik Luht Saaremaa Orissaare Gümnaasium 12   0   7   6   25  
Kirill Andreitshuk Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 18   0   7   0   25  
Hannes Rootsi Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 12   0   7   6   25  
Rauno Tillmann Tartu linn Audentese Erakool 14   1   7   3   25  
Signe Raime Valgamaa Valga Gümnaasium 13   4   7   1   25  
Veronika Kuranova Valgamaa Valga Gümnaasium 14   3   7   1   25  
Raiko Kikkas Valgamaa Valga Gümnaasium 16   1   5   3   25  
Kadri Remmet Lääne-Virumaa Rakke Gümnaasium 16   2   7   0   25  
Annika Viimsalu Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 14   0   7   4   25  
Siret Villmann Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 14   1   7   3   25  
Külli Mathiesen Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 12   2   7   4   25  
Kalle Kruusmaa Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 13   0   7   5   25  
Kaido Jõgi Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 16   0   7   2   25  
Jaak Kimmel Jõgevamaa Vaimastvere Põhikool 16   0   7   2   25  
Kertu Aruoja Jõgevamaa Adavere Põhikool 14   3   7   1   25  
Jelena Kissel Tallinn Tallinna Mahtra Gümnaasium 12   0   7   6   25  
Helen Otsep Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 14   0   6   5   25  
Elvira Petrova Tallinn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 16   0   7   2   25  
Jaan Viru Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 14   0   6   5   25  
Kersti Vait Järvamaa Lehtse Põhikool 18   0   7   0   25  
Priit Marmor Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 12   1   7   5   25  
Anneliis Pähn Põlvamaa Põlgaste Põhikool 14 (16) 2   7   1   24 (26)
Jürgen Koitsalu Raplamaa Järvakandi Gümnaasium 14   0   7   0   21  


12. märtsil 2004
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee