2004.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

12. klass (kontrollisid Jan Villemson, Ago-Erik Riet)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Aleksandr Mattal Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   7   7   7   42  
Kaie Kubjas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   6   7   7   7   41  
Mikk Mangus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5   7   7   7   7   7   40  
Riho Taba Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6   5   7   7 (6) 7   7   39 (38)
Margus Maantoa Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   3   7   7 (6) 7   7   38 (37)
Margus Sepp Tallinn Tallinna Reaalkool 3   7   7   7   7   7   38  
Viktoria Prostakova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   7   7   0   35  
Heleriin Mieler Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   7   7   7   0   35  
Hardi Veermäe Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 6   7   7   7   7   1 (3) 35 (37)
Jaan Aru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6   7   7   7   7   1 (7) 35 (41)
Sergei Lebedev Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 7   5   6   7   7   3 (7) 35 (39)
Margit Vallikivi Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   7   0   35  
Kaur Adamson Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   7 (6) 0   35 (34)
Jekaterina Prostakova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   6 (7) 7   0 (4) 34 (39)
Taavi Vaikjärv Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   6 (5) 7   7 (4) 0   34 (30)
Annika Püi Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6   7   6 (5) 7   7   0   33 (32)
Julia Sulina Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7   5 (6) 7   7 (4) 7   0   33 (31)
Konstantin Astapov Narva Narva Humanitaargümnaasium 4   7   7 (6) 7   7   0   32 (31)
Priit Märtin Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3   7   7 (4) 7   7   1 (3) 32 (31)
Priit Kärner Järvamaa Türi Gümnaasium 7   5 (1) 6 (7) 7   7 (4) 0   32 (26)
Madis Lõhmus Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3   7   7   7 (3) 7   0   31 (27)
Reele Viirmaa Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 4   7   6 (3) 7   7   0   31 (28)
Meelis Muhk Tallinn Tallinna Reaalkool 4   7   6   7   7   0   31  
Margus Vent Valgamaa Valga Gümnaasium 2   7   7   7   7   0   30  
Marko Varik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 2 (3) 7   7   7   7   0   30 (31)
Tiit Käbin Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 2   7 (6) 7   7   7 (6) 0   30 (28)
Tõnis Hõbejõgi Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 4   5   7   7   7   0   30  
Erkki Buht Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 2   7   7   6 (7) 7   0   29 (30)
Tiina Rahe Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 3   6 (7) 6 (5) 7   7   0   29 (29)
Kaija Tammekivi Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 3   7   5 (6) 7   7   0   29 (30)
Piibe Lehtsaar Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   3   7   7   5 (7) 0 (1) 29 (32)
Indrek Ulst Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4   5   6 (7) 7   7   0   29 (30)
Kertu Säärits Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2   7   6   7   7   0   29  
Katerina Sõkina Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 2 (3) 7   6   7   7   0 (2) 29 (32)
Vassili Safonov Tallinn Ehte Humanitaargümnaasum 3   5   7   7   7   0 (2) 29 (31)
Jasper Adamson Tallinn Tallinna Reaalkool 7   1 (2) 7   7   7   0   29 (30)
Kristo Oidermaa Tallinn Tallinna 21. Kool 3   7   5 (6) 7   7   0   29 (30)
Andrei Pisponen Kohtla-Järve Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7   1 (0) 7   7   7   0   29 (28)
Maria Jakoreva Harjumaa Maardu Gümnaasium 4 (2) 4 (2) 7   7 (6) 7   0   29 (24)
Kristjan Lillemets Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 3 (2) 7   5   7   7   0   29 (28)
Alar Oinus Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7 (3) 7   5 (2) 3 (0) 7   0   29 (19)
Kadri Roosmaa Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 0   7   7   7   7   0   28  
Hanna Uibo Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 4   6   4 (2) 7 (0) 7 (4) 0   28 (16)
Tiit Sepp Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 3   7   4   7   7   0   28  
Jelena Semenjuk Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 2   5   7   7   7   0   28  
Irina Ljubovskaja Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 3   7 (5) 4   7   7   0   28 (26)
Katrin Ida Tallinn Tallinna 53. Keskool 3 (2) 5   6 (4) 7   7   0   28 (25)
Sergei Jeltsov Kohtla-Järve Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 2   7   7   7   5 (7) 0 (3) 28 (33)
Anastassia Kamrõsh Narva Narva Humanitaargümnaasium 2   7   4   7   7   0   27  
Kalle Kallas Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 3   7   3   7   7 (6) 0   27 (26)
Tambet Treimuth Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3   5   6   6 (3) 7   0 (3) 27 (27)
Anu Esinurm Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 4   6   3   7   7   0   27  
Irina Jelissejeva Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 0   6   7   7   7   0 (1) 27 (28)
Ilja Grishin Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 7   5   1   7   7   0   27  
Terje Toomistu Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 2   5   6   7   7 (5) 0   27 (25)
Marten Laur Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 0   7   5   7   7 (6) 0   26 (25)
Nikolai Mordan Tallinn Karjamaa Gümnaasium 3   3   7   7   6   0   26  
Ksenia Startseva Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 0   5   7   7   7   0   26  
Margit Prüssel Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3   5   7   4   6 (7) 0   25 (26)
Liis Siirak Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3   5   3   7   7   0   25  
Julia Mussinskaja Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 3   5   3   7   7   0   25  
Viktoria Tshernobrivaja Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 3   5   3   7   7   0   25  
Riho Kadaja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3   7   1   7   7   0   25  
Nikolai Tshihhatshjov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   6   4   1   7   0   25  
Anet Aselmaa Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 4   7   0   7 (0) 5   0   23 (16)
Sander Heinsalu Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 2   7   7   0 (7) 7   0   23 (30)
Dmitri Borohhov Tallinn Tallinna Juudi Kool 3   7   6   0 (3) 7   0   23 (26)
Liisi Soomann Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2   7   0   7   7   0   23  
Toomas Pärna Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 4   0   7   4   7   0   22  
Sven Telliskivi Tallinn Tallinna Reaalkool 3   5 (6) 7   7   0 (7) 0   22 (30)
Mario Pajuste Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 3   3   3   5   7   0   21  
Ilmar Tuulmägi Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 3   2   1   7   7   0   20  
Marina Panarina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 1   3   7   1   7   0 (3) 19 (22)
Vladimir Kruglov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 0   4   4   3   7   0   18  
Kalev Kasemets Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 3   6   4   4   0   0 (1) 17 (18)
Kati Vendelin Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 1   4   0   4   7   0   16  
Egle Klein Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2   0   7   0   7   0   16  
Priit Lepp Harjumaa Kuusalu Keskkool 3   2   1 (3) 2   7 (6) 0 (1) 15 (17)
Viktor Beldjajev Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 0   0   0   0   7   0   7  


12. märtsil 2004
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee