2004.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

11. klass (kontrollisid Härmel Nestra, Hendrik Nigul)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Karel Aru Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Juhan Aru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Mattias Linnap Tallinn Tallinna 21. Kool 7   7   7   7 (3) 7 (6) 7   42 (37)
Siim Ainsaar Tallinn Tallinna Reaalkool 7   6   7   7   6   7   40  
Jaan Vajakas Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   5 (2) 7   40 (37)
Andrei Shehirev Tallinn Vladimir Kornienko Eragümnaasium 7   7   7   7   6   4 (7) 38 (41)
Ott Rebane Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   5 (7) 4 (5) 37 (40)
Tauno Metsalu Tallinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 7   7   7   7   5 (2) 3 (7) 36 (37)
Margus Niitsoo Tallinn Tallinna Reaalkool 7   4   6 (7) 6   6 (5) 7   36 (36)
Aleksandr Morozenko Narva Narva Humanitaargümnaasium 7   3 (4) 7 (5) 7   4 (7) 7   35 (37)
Anton Loss Tallinn Haabersti Vene Gümnaasium 7 (6) 4 (6) 7   4 (1) 6   7   35 (33)
Erik Jaaniso Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   6 (7) 6 (3) 1 (7) 34 (38)
Mihkel Langebraun Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   4   7   7   5 (7) 4 (6) 34 (38)
Anna Agafonova Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   6 (7) 7   6 (7) 1 (2) 34 (37)
Natalja Hartshenko Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7 (5) 7   7   6 (7) 0 (4) 34 (37)
Jaanika Kronberg Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7 (6) 7   7   0 (1) 5 (7) 7   33 (35)
Dmitri Derkatsh Tallinn Tallinna Läänemere Gümnaasium 7   7 (4) 6 (7) 7   1 (4) 5 (7) 33 (36)
Vladislav Belous Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 7 (6) 7   7   0   5   7   33 (32)
Gleb Pivovarov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7 (3) 6 (7) 7   5 (2) 1 (3) 33 (29)
Oleg Shelajev Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   6 (7) 7   1 (0) 5 (2) 6 (3) 32 (26)
Mihkel Pajusalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6 (7) 7   5 (7) 5 (7) 1 (7) 31 (42)
Jefim Borissov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   3   6 (7) 7   5 (4) 3 (4) 31 (32)
Martin Kontus Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   3 (4) 7   2   5   6 (5) 30 (30)
Aivo Paas Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   3 (2) 4   7   4 (1) 5 (4) 30 (25)
Kalvi Nõu Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   5 (4) 7   3 (0) 4   4 (7) 30 (29)
Peeter Tinits Tallinn Tallinna Reaalkool 7   3   7   7   5 (3) 0 (4) 29 (31)
Sergei Bukatsh Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7   3   7   0   6 (7) 6 (3) 29 (27)
Gleb Shtshenov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   0   7   0   7   7   28  
Olga Maslennikova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   7   0   0   28  
Martin Lind Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (5) 7   7   6 (7) 0   1 (7) 28 (33)
Liina Roots Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 7   7   7   2 (1) 5   0   28 (27)
Sergei Zhintshin Tallinn Ehte Humanitaargümnaasum 7   3   0   7   4 (6) 7   28 (30)
Kersten Kõrge Tallinn Tallinna Reaalkool 7   0   7   2 (1) 5 (4) 7   28 (26)
Ket Kalda Tallinn Tallinna Reaalkool 7   3   7   0   6 (3) 4 (7) 27 (27)
Dmitri Shastin Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   6 (7) 3 (0) 4   0 (1) 27 (26)
Oleg Lebedev Kohtla-Järve Kohtla-Järve 3. Keskkool 4   0   7   7   6 (7) 3 (6) 27 (31)
Erki Metsanurk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   6   7   0   4   2   26  
Kadi Epler Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5 (4) 7   0 (1) 5 (7) 2 (6) 26 (32)
Grigori Pivovar Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7   3 (4) 6 (7) 0   5 (7) 5   26 (30)
Indrek Altpere Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0   5   7   7   5 (7) 1 (4) 25 (30)
Nadezhda Nikitina Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 7   4   7   5   0 (2) 2   25 (27)
Brit Pavelson Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 6   7   7   0   5   0   25  
Martin Küüsmaa Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 7   0   6 (7) 7   5   0 (1) 25 (27)
Maria Vassiljeva Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 7   7   7   0   4 (5) 0   25 (26)
Marek Oja Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6   7   1 (2) 3 (7) 0 (3) 24 (32)
Siim Tuksam Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 0   7   6 (7) 0 (1) 5   6   24 (26)
Ülari Teder Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   4   4 (2) 2 (3) 7   0 (2) 24 (25)
Alo Peets Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 7   3   7   0   5 (7) 2 (3) 24 (27)
Jegor Vargo Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   7   5 (6) 0   5 (7) 0 (3) 24 (30)
Riina Võhma Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 0   4   7   0   4 (7) 7   22 (25)
Uku Varblane Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2   2   7   0 (1) 5 (7) 6   22 (25)
Alari Lukk Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   0   7   0 (1) 4 (7) 3   21 (25)
Siim Keinaste Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7   6   7   0   1 (2) 0   21 (22)
Ivar Janson Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   5   7   0   0   0   19  
Timmo Toomla Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 2   4   7   1   3   1 (2) 18 (19)
Anno Tarvis Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 7   1   7   0   3 (7) 0   18 (22)
Toomas Marmor Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 7   2   0   0   5   4   18  
Romet Eensoo Järvamaa Türi Gümnaasium 0   2 (0) 7   0   1 (0) 7   17 (14)
Priit Tamme Harjumaa Saku Gümnaasium 7   3   6   0   1 (4) 0   17 (20)
Angela Onno Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7   1   7   0   0   2   17  
Areenika Tammissaar Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 6   0   3   0   0   7   16  
Martin Kuuda Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 0   0   7   7   0   2   16  
Heiki Põldsam Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 2   4   7   0   0   3   16  
Aleksander Testov Pärnu linn Pärnu Vene Gümnaasium 7   0   7   0   0   0   14  
Allar Kukk Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 0   1   7   0   5 (1) 0   13 (9)
Kärt Seer Valgamaa Tõrva Gümnaasium 7   4   0   0   1   0   12  
Margus Kerma Järvamaa Türi Gümnaasium 0   0   0   0   7   2   9  
Triin Ignashov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 0   1   7   0   0   0   8  
Sergei Bogatenkov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 1   4   1   0   1   1   8  
Jaanus Rõõmus Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 0   1   6   0   0   0   7  
Allan Kulleste Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 0   3   0   0   0   1   4  
Kaarel Jänes Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 2   1   0   0   0   0   3  


12. märtsil 2004
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee