2004.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

10. klass (kontrollisid Emilia Käsper, Oleg Koshik)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Laur Tooming Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Igor Petshjonkin Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   7   5   7   40  
Sander Kõiv Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   6 (7) 7   7 (0) 4 (6) 38 (34)
Vassili Novikov Narva Narva Humanitaargümnaasium 5 (4) 7   4   7   7   6   36 (35)
Vlada Schotter Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5   7 (4) 7   7 (6) 5   5   36 (32)
Andrei Korsunski Tallinn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7   7   6   7   3   6 (4) 36 (34)
Kuldar Kongo Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   7   7   2 (4) 5 (7) 35 (39)
Aleksei Vlassov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   3 (4) 7   4   35 (36)
Andrei Rõbinski Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   7   1 (2) 5   34 (35)
Vilmar Veldre Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   3 (4) 7   3 (7) 6 (7) 33 (39)
Karl Kruuse Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6   7   3 (4) 4 (5) 7   6 (5) 33 (34)
Pavel Plotnikov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   4   7   3 (4) 5   33 (34)
Eva Toom Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7   7 (5) 7 (6) 0 (1) 4 (2) 32 (28)
Joonatan Talviste Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   4 (5) 7   2 (7) 2 (6) 29 (39)
Helen Soeorg Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   4   7   0   4 (7) 29 (32)
Jakob Jõgi Tartu linn Hugo treffneri Gümnaasium 5   7   4   7   0 (1) 6   29 (30)
Nikolai Denissov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7   7   4   7   4 (3) 0   29 (28)
Ivar Merilo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 7   7   7   4   2 (5) 2   29 (32)
Meelis Lehtmets Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 3 (2) 7   4   7 (4) 2 (3) 6 (5) 29 (25)
Artur Kornijenko Narva Narva Humanitaargümnaasium 7   7   7   2   5 (2) 0   28 (25)
Jaan Kokk Tallinn Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 2   7   3   7   7   2   28  
Mihhail Verhovtsov Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7   7   7   7   0   0   28  
Aleksandr Urb Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   7   0 (1) 7   4   2 (3) 27 (29)
Holger Haas Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   7   3 (5) 7   3 (5) 0   27 (31)
Madis Raud Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   3   7   0   2   26  
Mart Raus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   3 (5) 7   0   2 (7) 26 (33)
Mihkel Heidelberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5   7   0   7   1 (2) 6   26 (27)
Mihhail Bõtshinski Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 5   7   4 (7) 7   0   2   25 (28)
Irina Tarassova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   6 (3) 4   7   0 (4) 1 (3) 25 (28)
Raul Metsva Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 5   7   4   3 (6) 1   5 (2) 25 (25)
Aleksei Gornõi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   4 (5) 7   0   0   25 (26)
Slava Munjajev Lääne-Virumaa Rakvere Vene Gümnaasium 7   7   4 (2) 7   0 (1) 0   25 (24)
Janar Merilo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 2   7   4   7   3 (5) 2   25 (27)
Andres Maser Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   7   3 (5) 7   0 (1) 0   24 (27)
Lauri Kaldamäe Tallinn Tallinna Reaalkool 7   6   0   5 (4) 0   6   24 (23)
Aleksei Panarin Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7   0   4 (5) 7   2 (3) 4 (7) 24 (29)
Meelis Lootus Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 5   7   0   7   5 (7) 0   24 (26)
Märten Karm Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (6) 7   4 (5) 7   0   0 (2) 23 (27)
Kärt Varendi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7   7   4   5 (6) 0   0   23 (24)
Aleksandr Kudrjashov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   4   0   0   5   23  
Sten Mäses Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 7   7   0   7   0   2   23  
Andres Tamm Tallinn Tallinna Reaalkool 6   6   3   7   1 (0) 0   23 (22)
Urmas Kvell Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   7   0   7   0   2 (4) 23 (25)
Mirjam Laater Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   0   7 (6) 6   3   0 (1) 23 (23)
Triinu Pukki Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 5   7   3   7   0   0   22  
Indrek Laanisto Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 3 (6) 6 (3) 0   7   0   6   22 (22)
Martin Ligi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   0   6 (5) 7   0   2   22 (21)
Aleksei Kisseljov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7 (6) 0   3   7   0 (1) 4   21 (21)
Teet Kuutma Valgamaa Valga Gümnaasium 7   7   0   6   0   0   20  
Andres Värva Pärnumaa Vändra Gümnaasium 7 (6) 6 (7) 0   7 (2) 0   0   20 (15)
Rostislav Shumeiko Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 5 (4) 7   0 (1) 7   1 (7) 0   20 (26)
Madis Mikola Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7   3 (7) 0   1   1   19 (23)
Kaia Uibo Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (6) 1 (0) 3 (5) 6   0 (1) 3 (7) 18 (25)
Tarmo Vanker Järvamaa Paide Gümnaasium 7   0   0   7 (0) 0   4 (1) 18 (8)
Kaia Aru Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 5   7   1 (0) 5 (6) 0   0   18 (18)
Aleksei Sokolov Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   6   3   0 (5) 1   0   17 (22)
Kristen Reinmann Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1 (3) 3 (0) 3   7 (6) 1 (5) 2 (4) 17 (21)
Steven Smit Valgamaa Otepää Gümnaasium 0   7 (2) 0   7   0   2   16 (11)
Merike Sell Harjumaa Keila Gümnaasium 7   0   0   7   0   1 (2) 15 (16)
Matis Alusalu Järvamaa Türi Gümnaasium 7   0   0   7 (6) 0   0   14 (13)
Oksana Spashtshanskaja Harjumaa Loksa I Keskkool 0   7   0   7   0 (1) 0   14 (15)
Rainer Vidder Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 3   7   2 (1) 0   0   0   12 (11)
Marina Grudkina Jõgevamaa Mustvee Vene Gümnaasium 0   4 (6) 0   7   0   0   11 (13)
Liina Roop Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 5 (4) 0 (1) 3   2   0 (1) 0   10 (11)
Diana Umbsaar Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 0   5 (4) 3 (1) 0   0   0   8 (5)
Merilin Kuus Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 0   7   0   0   0   0   7  
Ilona Jäger Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 4 (5) 0   3 (1) 0   0 (1) 0   7 (7)
Raul Laasner Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 0   6   0   0   0   0   6  
Märt Rahu Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 2   0   0   0   0   0   2  


12. märtsil 2004
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee