2003.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

9. klass (kontrollisid Kalle Kaarli, Eno Tõnisson)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Igor Petshonkin Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 20   7   7   7   7   48  
Aleksei Vlassov Tallinn Tallinna Mustamäe Üldhariduskool 20   7   7   7   7   48  
Andres Maser Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 19   7   7   7   7   47  
Aleksandr Nikiforov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 20   7   7   6   7   47  
Kaarel Piip Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18   7   7   7   7   46  
Vassili Novikov Narva Narva Humanitaargümnaasium 20   7   7   5   7   46  
Aleksei Shohh Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 18   7   7   7   7   46  
Vlada Schotter Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 19   7   5   7   7   45  
Laur Tooming Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 17 (16) 7   7 (6) 7   7   45 (43)
Artur Kornienko Narva Narva Humanitaargümnaasium 18   7   7   6   7   45  
Karl Kruuse Tartumaa Nõo Põhikool 17   7   7   7   7   45  
Julia Sorokina Tallinn Haabersti Vene Gümnaasium 20   7   7   4   7   45  
Mihhail Verhovtsov Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 20   7   7   4   7   45  
Oleg Kortshagin Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 18   7   6   6   7   44  
Martin Toomel Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 17   7   7   6 (7) 7   44 (45)
Raul Metsva Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 16   7   7   7   7   44  
Janar Merilo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 16   7   7   7   7   44  
Dmitri Smirnov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 16   7 (6) 7   6   7   43 (42)
Irina Tarassova Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 20   7   7   1   7   42  
Mirjam Laater Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 18   7   7   2 (4) 7   41 (43)
Kristen Reinmann Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18   7   4   5   7   41  
Marko Arrak Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 15 (14) 7   7   5   7   41 (40)
Aleksei Panarin Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 18   7   7   2 (6) 7   41 (45)
Pavel Plotnikov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 16   7   7   4   7   41  
Andrei Korsunski Tallinn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 15   7   7   5 (4) 7 (1) 41 (34)
Alisa Smirnova Kohtla-Järve Kohtla-Järve 3. Keskkool 20   7   7   0   7   41  
Riivo Kikas Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16   7   7 (6) 3 (7) 7   40 (43)
Joonatan Talviste Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 18   7   7 (5) 2 (5) 6   40 (41)
Steven Smit Valgamaa Pühajärve Põhikool 18   7   4 (0) 4 (2) 7   40 (34)
Martin Saar Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 18   7   7   1   7   40  
Toomas Laarits Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 16   7   7   4   6 (5) 40 (39)
Vilmar Veldre Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 16   7   7 (6) 2 (5) 7   39 (41)
Eva-Liisa Sepp Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18   7   2   5   7   39  
Olga Nazarova Tallinn Karjamaa Gümnaasium 16   6   7   3   7   39  
Natalja Bugajeva Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 18   7   7   1   6 (4) 39 (37)
Mihkel Heidelberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 18   7   7   0   7 (2) 39 (34)
Ivar Merilo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 16   7   7   2   7   39  
Meelis Lehtmets Läänemaa Vatla Põhikool 18   7   0   7   7   39  
Martin Sauk Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 17   7   7   0   7   38  
Aleksei Sorokin Narva Narva 6. Kool 16   7   7   1   7   38  
Garis Grünthal Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 16   7   7   1   7   38  
Holger Haas Pärnumaa Viira Põhikool 15   7   4 (6) 5   7   38 (40)
Pille Rinne Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 14   7   7   2   7   37  
Marko Ojamaa Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16 (15) 7   7   0   7   37 (36)
Konstantin Loginov Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 16   7   7   0   7   37  
Kärt Varendi Järvamaa Aravete Keskkool 18   7   1   4   7   37  
Taniel Põld Tartumaa Nõo Põhikool 16   7   7   0   7   37  
Eduard Dubrovski Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14   7   7   2   7   37  
Elina Kurr Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 16   7   7   0   7   37  
Jevgenia Shabanova Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 14   7   7   2   7   37  
Gert Palok Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16   7   7   0   7   37  
Nikolai Denisov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 16   7   7   0   7   37  
Katrina Toompere Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 16   7   5 (6) 4 (3) 5 (3) 37 (35)
Kuldar Kongo Võrumaa Osula Põhikool 15   7   7   1   7   37  
Oleg Jelisejev Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 18   7   5   0   6 (4) 36 (34)
Maris Kägo Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 16   7   6   0   7 (5) 36 (34)
Jaan Kokk Tallinn Vanalinna Hariduskolleegium 14   7   7   1   7   36  
Jegor Serdjuk Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 10   7   7   5   7   36  
Eva Toom Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16   7   1   5   7   36  
Riivo Talviste Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 18   7   2   2   7   36  
Esta Leppik Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 14   7   7   1   7   36  
Sander Kõiv Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 17   7   0   5 (7) 7   36 (38)
Jaagup Truusalu Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 16 (17) 7   0   5   7   35 (36)
Dmitri Shmidt Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 14   7   7   0   7   35  
Matis Alusalu Järvamaa Türi Gümnaasium 12   7   6   3 (6) 7   35 (38)
Rostislav Shumeiko Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 14   7   7   0   7   35  
Taavi Lood Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 18   7   3   0   7   35  
Rivo Laks Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 18   2   7   1   7   35  
Oksana Spashtshanskaja Harjumaa Loksa I Keskkool 14   7   7   0   7   35  
Jürgen Lina Põlvamaa Vastse-Kuuste Kool 17   7   1   3   7   35  
Friedrich Kaasik Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 13   7   0   7   7   34  
Märt Roosaare Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 18   7   2   0   7   34  
Raiko Kaasiku Järvamaa Türi Gümnaasium 18   2 (4) 4 (5) 3   7   34 (37)
Tarmo Vanker Järvamaa Paide Gümnaasium 11   7   7   2   7   34  
Aleksander Urb Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 18   2 (3) 7   0   7   34 (35)
Raido Arro Jõgevamaa Voore Põhikool 12   7   7 (6) 1   7   34 (33)
Sigrid Tuisk Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 18   7   1   1   7   34  
Jekaterina Shalabajeva Harjumaa Maardu Gümnaasium 13 (11) 7   7   0   7   34 (32)
Hardi Rikand Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 16   7   1   2 (5) 7   33 (36)
Märten Karm Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 18   7   0   1   7   33  
Martin Eek Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 17   7   0   2   7   33  
Mihkel Külaots Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 12   7   5   2   7   33  
Nele Aunap Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 10   7   4   5   7   33  
Janet Tenso Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14   7   1   4 (1) 7   33 (30)
Dmitri Putilo Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 18   7   1   0   7   33  
Lauri Kaldamäe Tallinn Tallinna Reaalkool 14   7   0   5 (3) 7   33 (31)
Madis Mikola Saaremaa Kuressaare Põhikool 14   7   4   1   7   33  
Märt Maripuu Saaremaa Muhu Põhikool 18   2   3   3   7   33  
Kadri Rebane Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 18   7   7   1   0   33  
Margus Koiduste Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 18   5 (6) 0   3 (5) 7   33 (36)
Helen Soeorg Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 18   7   3 (7) 1   3   32 (36)
Martin Ligi Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 14   4   2   5   7   32  
Artur Soo Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 18   7   0   0   7   32  
Käthrin Vahter Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 12   7   7   5   1   32  
Rainer Kikas Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 16   7   0   2   7   32  
Rauno Torp Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 17   7   0   1   7   32  
Marit Ilves Tartumaa Elva Gümnaasium 18   7   0   0   7 (4) 32 (29)
Paul Vallaste Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 18   7   0   0   7   32  
Liisi Panov Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 16   7   1   1   7   32  
Romet Rahnu Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 14   7   0   4 (2) 7   32 (30)
Joosep Soop Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 13   7   1   4   7   32  
Kristiina Müür Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12   7   0   5   7   31  
Pavel Maksimov Narva Narva Kreenholmi Kool 12   7   5   0   7   31  
Mihhail Bõtshinski Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 10   7   7   0   7   31  
Jevgeni Turin Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 16   7   7   1   0   31  
Indrek Laanisto Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 16   7   1   0   7   31  
Tõnis Vähi Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 16   7   1 (0) 0   7   31 (30)
Madis Kapsi Viljandimaa Karksi-Nuia Gümnaasium 14   7   1   3 (7) 6   31 (35)
Birgit Rits Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16   7   1   0   7   31  
Jörgen Remmelkoor Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 15   2   7   0   7   31  
Eike Vardja Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 16   7   1   0   7   31  
Liisi Kreen Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 16   7   1   0   7   31  
Silvia Kurr Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 14   7   7   3   0   31  
Andrei Rõbinski Tallinn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12   7   0   5   7   31  
Mati Puss Saaremaa Muhu Põhikool 14   7   1   2   7   31  
Ulvika Hurt Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 14   7   1   2   7   31  
Tarvo Metsavas Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 13 (12) 7   2   1   7   30 (29)
Vladimir Funtikov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 18   7   0   0   5   30  
Pavel Kudrin Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 14 (15) 7   1   1 (7) 7   30 (37)
Merily Turjakas Viljandimaa Võhma Gümnaasium 15   7   7   1   0   30  
Triinu Pukki Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 13   7   3   0   7   30  
Liisa Kivimäe Tallinn Tallinna 21. Kool 14   7   0   2   7   30  
Martin Paas Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 16   7   0   0   7   30  
Seidi Suurmets Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 12   7   2   2 (5) 6   29 (32)
Siim Kukk Järvamaa Aravete Keskkool 15   7   0   0   7   29  
Silver Sepp Tartumaa Puhja Gümnaasium 14   7   7   1   0   29  
Annika Teder Tartumaa Elva Gümnaasium 16   7   1   5   0   29  
Kristel Koitla Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 14   7   0   1   7   29  
Arvo Kaldmäe Valgamaa Puka Keskkool 14   7   0   1   7   29  
Aleksandr Maidin Tallinn Lasnamäe Gümnaasium 14   1   7   0   7   29  
Annes Aus Saaremaa Leisi Keskkool 16   0   7   0   6   29  
Eero Janson Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 14   7   1   0   7   29  
Aleksei Kaleda Kohtla-Järve Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 14   7   0   1   7   29  
Riin Velleste Raplamaa Kehtna Põhikool 14   3 (7) 5 (7) 0   7   29 (35)
Mart Maisla Valgamaa Hummuli Põhikool 12 (13) 6   1   2   7   28 (29)
Liis Reinhold Lääne-Virumaa Võsu Põhikool 13   7   1   0   7   28  
Liisi Grab Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 13   7   1   0   7   28  
Karl Ütt Pärnumaa Vändra Gümnaasium 15   2 (4) 1   3   7   28 (30)
Andreas Papp Võrumaa Rõuge Põhikool 14   7   0   0   7   28  
Tiina Härm Viljandimaa Võhma Gümnaasium 16   0   0   4 (6) 7   27 (29)
Reijo Pegonen Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 12   7 (6) 0   1   7   27 (26)
Slava Munjajev Lääne-Virumaa Rakvere Vene Gümnaasium 18   7   0   1   0   26  
Erle Toiger Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 9   7   2   1   7   26  
Kalle Paas Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 16   2 (1) 0   0   7   25 (24)
Liina Roop Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 12   3 (7) 3   0   7   25 (29)


13. veebruaril 2003
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee