2003.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

8. klass (kontrollisid Raili Vilt, Leopold Parts)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Toomas Krips Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 20   7   6   7   40  
Aleksander Belugin Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 20   7   6   7   40  
Aleksei Filippov Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 20   7   7   6   40  
Aleksandr Saveljev Narva Narva Kreenholmi Kool 20 (19) 7   7   6   40 (39)
Toomas Lillsaar Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 20   7   7   6   40  
Jevgeni Martjushev Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 19   7   7   7   40  
Katrin Humal Saaremaa Leisi Keskkool 20   7   6 (7) 7   40 (41)
Andres Uibo Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 20   7   7   5 (6) 39 (40)
Aleksandr Bitjukov Tallinn Lasnamäe Vene Gümnaasium 19 (20) 7   7   6   39 (40)
Gerda Kättmann Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 20   7   7   5 (7) 39 (41)
Krõõt Olo Pärnumaa Tori Põhikool 20   7   7   5 (7) 39 (41)
Kaarel Nummert Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 20   7   6   5 (7) 38 (40)
Dmitri Stalnuhhin Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 18   7   7   6 (7) 38 (39)
Mihhail Komashko Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 20   7   7   4   38  
Ivan Avanessov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 20   7   7   4   38  
Mirjam Malahhov Tartumaa Puhja Gümnaasium 20   6 (7) 7   5 (7) 38 (41)
Priit Paal Tartumaa Elva Gümnaasium 17   7   7   7   38  
Kadre Saare Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 18   7   7   6 (7) 38 (39)
Maria Drozdova Tallinn Lasnamäe Gümnaasium 20   7   7   4   38  
Gleb Gorshunov Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 19   7   7   5   38  
Rauni Lillemets Tallinn Tallinna Arte Gümnaasium 18   7 (6) 7   6   38 (37)
Mihkel Aamer Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 18   7   7   6   38  
Tiit Post Pärnumaa Tali Põhikool 20   7   6 (5) 5 (6) 38 (38)
Nikolai Voitsehhovski Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 20   7   4   6   37  
Kati Parmaste Järvamaa Väätsa Põhikool 20   5   7   5 (7) 37 (39)
Katre Käppa Tartumaa Elva Gümnaasium 20   7   7   3   37  
Mirja Palo Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 18   5   7   7   37  
Viktor Pavlov Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 16   7   7   7   37  
Marili Pärtel Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16   7   7   7   37  
Heidi Carolina Martinsaari Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 20   3   7   7   37  
Nele Valss Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 20   2   7   7   36  
Priit Rinken Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 17   7   5   7   36  
Sander Pajusalu Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 16   7   6   7   36  
Triin Tark Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 19   7   7   3   36  
Raiki Kalda Tartumaa Elva Gümnaasium 20   7   7   2   36  
Mari Vaiksaar Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 18   7   7   4   36  
Gleb Gontar Narva Narva 6. Kool 15 (16) 7   7   6   35 (36)
Tatjana Sokolova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 19   7   6   3   35  
Rain Kipper Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 18   5   7   5   35  
Aet Tera Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 19   7   7   2   35  
Ivar Taim Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 18   7   5   5   35  
Rika Parve Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 17   7   6   5   35  
Kaur Paves Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 14   7   7   7   35  
Roald-Henrik Sinissaar Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 20   7   5   3   35  
Märten Tootmaa Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 18   7   7   3   35  
Kaia Kivistik Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 19   3 (5) 5   7   34 (36)
Harri Supp Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 18   2   7   7   34  
Ardi Tampuu Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 18   7   6   3   34  
Zepp Uibo Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 20 (19) 7   7   0   34 (33)
Aleksander Menshikov Narva Narva Soldino Gümnaasium 17   7   7   3   34  
Andrei Loshitski Narva Narva Humanitaargümnaasium 16   7   7   4   34  
Karmen Urban Ida-Virumaa Kiviõli I Keskkool 18   7   7   2   34  
Andres Järv Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 18   7   5   4   34  
Maarja Soomann Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 16   6   7   5   34  
Andres Soolep Tallinn Tallinna Reaalkool 18   7   7   2   34  
Dmitri Volodko Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 16   7   7   4   34  
Velle Toll Saaremaa Orissaare Gümnaasium 17 (16) 7   5   5   34 (33)
Kaisa Mitt Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 16   7   7   4   34  
Aleksei Tjurin Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 18   7   7   2   34  
Simo Lind Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 18   7   7   2   34  
Marju Valge Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 18 (19) 7   6   2   33 (34)
Jaak Lõivukene Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 19   7   5   2   33  
Arti Velk Järvamaa Paide Gümnaasium 16   7   7   3   33  
Teele Tani Tartumaa Elva Gümnaasium 12   7   7   7   33  
Reeli Rutens Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 18   7   7   1   33  
Egon Elbre Lääne-Virumaa Rakke Gümnaasium 18 (16) 7   6   2   33 (31)
Anne Danilova Tallinn Vladimir Kornienko Eragümnaasium 16   7   7   3   33  
Joel Limberg Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 18   7   6   2   33  
Taavi Traumann Saaremaa Muhu Põhikool 18   7   6   2   33  
Diana Aitai Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 20   6   7   0   33  
Holger Kruusla Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 18   7   7   1   33  
Kadri Kallast Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 15   7   7   4   33  
Tarmo Tuul Harjumaa Jüri Gümnaasium 18   7   4   4   33  
Allan Rumjantsev Kohtla-Järve Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 17   4   7   5   33  
Hiie Soeorg Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 18   7   5   2   32  
Olga Gapajeva Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 12   7   6   7   32  
Valeria Kadõrova Narva Narva Kreenholmi Kool 18   5   5   4   32  
Kertu Vilipuu Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 16   5   7   4   32  
Rauno Raidma Valgamaa Valga Gümnaasium 19   0   6   7   32  
Kristi Saare Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 18   7   6   1   32  
Anu Kivirüüt Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 16   7   7   2   32  
Aleksandr Tsemin Tallinn Tallinna Mustamäe Üldhariduskool 16   7   7   2   32  
Maria Vita Tallinn Tallinna Reaalkool 13   7   7   5   32  
Inna Kordenkova Tallinn Karjamaa Gümnaasium 19 (18) 3   6   4   32 (31)
Annely Sepp Saaremaa Valjala Põhikool 19   7   4   2   32  
Gleb Komlenkov Kohtla-Järve Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 15   7   7   3   32  
Anu Pedaja Raplamaa Kehtna Põhikool 17   2 (5) 7   6   32 (35)
Teele Kundla Raplamaa Kehtna Põhikool 14 (15) 5   7   6   32 (33)
Monika Päri Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 17   7   7   1   32  
Maris Pähn Võrumaa Antsla Gümnaasium 16 (17) 7   7   2   32 (33)
Madli Pärn Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16   7   2   6   31  
Mari Talvik Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 18   2   5   6   31  
Piiu Pilt Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 16   3   5   7   31  
Kadri Savi Viljandimaa Valuoja Põhikool 18   3   7   3   31  
Kadri Saarepuu Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 15 (16) 4   7   5   31 (32)
Ragnar Nauka Lääne-Virumaa Aluvere Põhikool 17   7   7   0   31  
Irina Bandurevskaja Tallinn Tallinna Mustamäe Üldhariduskool 16   7   7   1   31  
German Ladõgin Tallinn Tallinna Reaalkool 14   7   6   4   31  
Gor Grigorjan Harjumaa Maardu Gümnaasium 13 (14) 7   7   4   31 (32)
Kadri Pelisaar Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 16   7   6   2   31  
Maarja-Liisa Pilvik Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 16   6   7   2   31  
Triin Eamets Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 16   3   6   5   30  
Olavi Linder Järvamaa Laupa Põhikool 18 (19) 5   5   2   30 (31)
Tarmo Puolokainen Järvamaa Aravete Keskkool 18   5   7   0   30  
Eva Sule Tartumaa Nõo Põhikool 14   7   7   2   30  
Siim Raidma Tartumaa Elva Gümnaasium 12   7   6   5   30  
Katri Pindsoo Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 16   3   6   5   30  
Jaan Katus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 18   0   7   5   30  
Andi Kipper Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 18   7   5   0   30  
Aleksandr Vovnjuk Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 14   7   6   3   30  
Katrin Kiirend Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 14   7   7   2   30  
Riti Tiimus Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 16   4   7   3   30  
Maarja Puniste Põlvamaa Mooste Põhikool 15   6   7   2   30  
Heli Sepping Raplamaa Juuru Gümnaasium 11 (12) 6   7   6   30 (31)
Martin Parker Raplamaa Kaiu Põhikool 15 (16) 5   6   4   30 (31)
Mariann Sulg Raplamaa Kehtna Põhikool 15 (14) 5   5   5   30 (29)
Kairi Eljas Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 14   5   3   7   29  
Taavi Mandel Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18   2   4   5   29  
Olga Panarina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 14 (16) 7   6   2   29 (31)
Zoja Koromnova Jõgevamaa Mustvee Vene Gümnaasium 12 (13) 7   7   3   29 (30)
Kadi-Liis Lehis Viljandimaa Võhma Gümnaasium 15   3   7   4   29  
Kirill Alektorov Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 15   7   7   0   29  
Anna-Maria Tsarjova Tallinn Karjamaa Gümnaasium 14   5   7   3   29  
Margit Ool Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 15   2   7   5   29  
Urmet Saar Saaremaa Leisi Keskkool 17   0   7   5   29  
Evelin Bernard Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 20   0   7   2   29  
Helen Tinkus Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 15   4   7   3   29  
Sergei Podust Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 20   0   6   3   29  
Lilly Veskemaa Pärnumaa Vändra Gümnaasium 19   7   1   2   29  
Kaili Orav Pärnumaa Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 9   7   7   6   29  
Reiko Randoja Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 20 (19) 2   7   0   29 (28)
Aire Rihe Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 18 (17) 0   5   5   28 (27)
Maria Nurutdinova Narva Narva Kreenholmi Kool 18   7   2   1   28  
Ülari Vooremäe Järvamaa Türi Gümnaasium 14   7   7   0   28  
Tuule Tani Tartumaa Elva Gümnaasium 18   7   1   2   28  
Roman Koscikas Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 20   1   7   0   28  
Evgeni Bobkov Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 12   7   7   2   28  
Hristina Gorevaja Tallinn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 18   7   1   2   28  
Kalev Pihlak Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 19 (18) 7   0   2   28 (27)
Ahto Leht Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 17   7   0   4   28  
Madis Aaso Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16   6   6   0   28  
Kristina Zalevskaja Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 14   5   3   6   28  
Maksim Gurov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 20   4   1   3   28  
Aleksandr Poljakov Kohtla-Järve Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 17   2   7   2   28  
Toomas Mets Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 11 (12) 7   6   4   28 (29)
Allan Rosenberg Põlvamaa Vastse-Kuuste Kool 16   4   6   2   28  
Sven Lepamets Võrumaa Võru 1. Põhikool 14   5   7   2   28  
Allan Lepp Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 18 (17) 2   6   1   27 (26)
Jan Domozhilov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 16   4   4   3   27  
Liisi Küüts Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 15   5   7   0   27  
Indrek Hallik Jõgevamaa Voore Põhikool 17 (16) 3   7   0   27 (26)
Ketlin Piir Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 18   3   4   2   27  
Laivi Suurväli Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 14   2   7   4   27  
Heleri Erenvert Tartumaa Elva Gümnaasium 13   6   7   1   27  
Kristiina Lepik Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14   3   7   3   27  
Riina Lääts Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 14   5   6   2   27  
Kadri Lüüs Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16   6   4   1   27  
Indrek Paas Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 17   0   7   3   27  
Kristjan Oinus Valgamaa Pühajärve Põhikool 18   2   7   0   27  
Lauri Laik Valgamaa Valga Gümnaasium 18   2   7   0   27  
Tatjana Maisuradze Valgamaa Valga Gümnaasium 16 (15) 5   6   0   27 (26)
Aivar Loopalu Tallinn Tallinna Järveotsa Gümnaasium 16   7   1   3   27  
Paula Solvak Tallinn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 17   0   7   3   27  
Karmo Orgmets Saaremaa Leisi Keskkool 16 (17) 4   6   1   27 (28)
Timo Tarkmees Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 18 (19) 0   7   2   27 (28)
Liis Elmi Hiiumaa Käina Gümnaasium 19   6   1   1   27  
Mihkel Jüri Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 19   2   0   5   26  
Tarmo Hanimägi Tartu linn Tartu Veeriku Kool 16   4   1   5   26  
Grigori Vassiljev Narva Narva Humanitaargümnaasium 15   7   1   3   26  
Tõnn Talvik Järvamaa Koeru Keskkool 18   0   7   1   26  
Jelena Surkina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 18   5   0   3   26  
Erle Ivand Tartumaa Mehikoorma Põhikool 14   6   1   5   26  
Allar Stashkevitsh Viljandimaa Valuoja Põhikool 16   2   7   1   26  
Tõnis Kivikas Lääne-Virumaa Vasta Põhikool 18   0   6   2   26  
Jekaterina Frolova Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12   4   7   3   26  
Jaanus Kääp Tallinn Tallinna Tehnikagümnaasium 8   7   7   4   26  
Henri Miller Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 20   4   2   0   26  
Maksim Osheka Tallinn Tallinna Haabersti Vene Gümnaasium 12   5   7   2   26  
Irina Migalevitsh Tallinn Pelguranna Gümnaasium 9 (8) 7   7   3   26 (25)
Danel Ahman Pärnu linn Pärnu Hansagümnaasium 15   4   7   0   26  
Tatjana Portnova Pärnu linn Pärnu Slaavi Gümnaasium 15   7   4   0   26  
Raol Tamberg Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 14   4   7   1   26  
Mihail Petrov Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 14   2   4   5   25  
Marit Mänd Järvamaa Türi Gümnaasium 12   5   5   3   25  
Tauri Liblik Järvamaa Järva-Jaani Keskkool 14   4   7   0   25  
Irina Runina Jõgevamaa Mustvee Vene Gümnaasium 14   3   6   2   25  
Andre Näkk Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 17   5   1   2   25  
Priit Eiber Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 15   4   5   1   25  
Aleksei Fimaier Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 20   1   1   3   25  
Krista Tiit Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12   7   6   0   25  
Karl-Martin Müür Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 16   2   6   1   25  
Jelena Ivanova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 17   7   1   0   25  
Mari Rüütli Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 16   7   1   1   25  
Peeter Jürviste Võrumaa Antsla Gümnaasium 16   2   1   6   25  
Marite Promvalds Võrumaa Võru 1. Põhikool 15   3   7   0   25  
Liisa Perk Võrumaa Võru 1. Põhikool 14   0   7   4   25  
Nadezhda Ruditsh Lääne-Virumaa Tapa Vene Gümnaasium 14   2   7   1   24  
Ott Kartau Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 13 (14) 3   2   6   24 (25)


13. veebruaril 2003
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee