2003.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Olga Bulgakova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 19   6 (7) 6   6 (7) 37 (39)
Fjodor Gainullin Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 18   6 (7) 6 (7) 7   37 (39)
Andrei Klevtsov Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 19   6 (7) 7   5   37 (38)
Aili Animägi Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 18   6 (7) 5 (6) 7   36 (38)
Kristi Simenson Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 16   7   7   5 (6) 35 (36)
Tauri Kukk Valgamaa Otepää Gümnaasium 17   6   5 (6) 7   35 (36)
Aleksandr Vaganov Tallinn Tallinna Läänemere Gümnaasium 17 (18) 5 (7) 6   6 (7) 34 (38)
Melissa Saviste Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 15   6 (7) 6 (7) 7   34 (36)
Ly Orgo Viljandimaa C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 14   6 (7) 6   7   33 (34)
Kristjan Oad Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 15 (16) 5 (6) 6   7   33 (35)
Kristjan Põder Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 19   6 (4) 6   2   33 (31)
Katja Kirillova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 15 (14) 5   6   7   33 (32)
Ivo Kubjas Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 18   6 (5) 5 (7) 3   32 (33)
Helen Kask Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 16   6   6   4 (3) 32 (31)
Svetlana Tsupova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 17   6 (4) 7   2   32 (30)
Birgit Reinsoo Saaremaa Kihelkonna Põhikool 15   7 (6) 6   4 (5) 32 (32)
Kristiina Oll Saaremaa Kärla Põhikool 17   6   6   3 (2) 32 (31)
Alar Ameerikas Harjumaa Saku Gümnaasium 19   7   6   0   32  
Sander Õigus Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 19 (20) 5 (3) 5 (2) 2   31 (27)
Jekaterina Ivanova Narva Narva Humanitaargümnaasium 18   0   6 (7) 7 (6) 31 (31)
Jüri Aedla Järvamaa Koeru Keskkool 18   5 (6) 6   2 (7) 31 (37)
Kirke Pilvik Järvamaa Jäneda Põhikool 17   6   6   2   31  
Erik Kesa Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 17 (18) 6 (7) 6   2 (7) 31 (38)
Agnes Urbanik Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 16   7 (6) 6   2 (3) 31 (31)
Liisa Riet Viljandimaa Abja Gümnaasium 17 (18) 7   7   0 (2) 31 (34)
Liiu Matikainen Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 19   6 (7) 5 (6) 1 (2) 31 (34)
Mihkel Ilison Valgamaa Tõrva Gümnaasium 14   7   5   5   31  
Tauri Hindre Valgamaa Tõrva Gümnaasium 17   4 (3) 5   5   31 (30)
Andre Eimre Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 17   7 (4) 5   2   31 (28)
Ingrid Post Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 16   6 (7) 7   2   31 (32)
Mari-Liis Saar Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 16 (17) 6 (7) 6 (7) 2 (7) 30 (38)
Ants Käär Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 14   7   7   2 (7) 30 (35)
Maria Orb Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 15 (16) 5 (4) 6 (7) 4 (3) 30 (30)
Martin Neerot Viljandimaa C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 17   7   6   0 (2) 30 (32)
Sander Sulg Viljandimaa C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 16   7   5 (6) 2   30 (31)
Ott Lepmets Viljandimaa Abja Gümnaasium 15 (14) 7   6   2 (4) 30 (31)
Laure Oras Lääne-Virumaa Vasta Põhikool 15   7   6   2 (3) 30 (31)
Alari Õis Lääne-Virumaa Viini-Pajusti Gümnaasium 14 (13) 6   5 (7) 5 (3) 30 (29)
Karen Atabekjan Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 16   7   6 (7) 1 (2) 30 (32)
Riivo Kiljak Tallinn Tallinna Kuristiku Gümnaasium 16   7   7   0 (1) 30 (31)
Mart Tasa Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16   6   6   2   30  
Silvia Keerd Saaremaa Orissaare Gümnaasium 14   6   6   4   30  
Heidy Meriste Raplamaa Juuru Gümnaasium 16 (14) 7   6   1 (2) 30 (29)
Teele Puusepp Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 14   7   7   2 (4) 30 (32)
Marianne Kraak Võrumaa Võrusoo Põhikool 17   5   5 (6) 3 (4) 30 (32)
Anna Javronski Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 14   6   6   3 (2) 29 (28)
Jana Ignatjeva Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 14   7   7   1 (0) 29 (28)
Maarja Uusväli Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 13 (14) 7   4   5 (7) 29 (32)
Sigrid Soolepp Jõgevamaa Vaimastvere Põhikool 16   7   6   0 (2) 29 (31)
Maarja Talts Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 14   7   6   2 (3) 29 (30)
Anu Annilo Tartumaa Elva Gümnaasium 14   7   7   1   29  
Kaija Vill Viljandimaa Võhma Gümnaasium 15   7   6   1 (2) 29 (30)
Martin Padar Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 14   7   6   2 (4) 29 (31)
Sofia Zdobnõh Tallinn Tallinna Tehnikagümnaasium 14   7   6   2 (4) 29 (31)
Jürgen Tuvikene Tallinn Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12   7   6   4   29  
Ave Mäe Saaremaa Kihelkonna Põhikool 14   6   6   3 (7) 29 (33)
Tiina Sõber Saaremaa Kihelkonna Põhikool 13   6   6   4 (5) 29 (30)
Anna Bõstrova Kohtla-Järve Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 15   6   6   2 (7) 29 (34)
Mihkel Tedremaa Läänemaa Palivere Põhikool 14   7   6   2   29  
Elvar Liiv Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 12   7   6   4   29  
Anna-Liisa Luik Hiiumaa Käina Gümnaasium 15 (16) 7   7   0 (2) 29 (32)
Hardo Pajus Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 16 (15) 7   6   0 (2) 29 (30)
Toomas Karja Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 17 (18) 6   5 (6) 0 (1) 28 (31)
Katrin Lepp Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 17   6   5 (6) 0 (1) 28 (30)
Uku Hämarik Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16   6   6   0   28  
Dmitri Ivanov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 13   6   6   3   28  
Indrek Kärner Järvamaa Türi Gümnaasium 17   6   5 (6) 0 (2) 28 (31)
Kaspar Krass Järvamaa Türi Gümnaasium 15   7   6   0 (2) 28 (30)
Katrin Tähepõld Jõgevamaa Torma Põhikool 15 (16) 6   7   0 (3) 28 (32)
Lauri Loo Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 15 (16) 4 (6) 7   2 (6) 28 (35)
Andre Lohk Viljandimaa C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 15 (16) 7   6   0 (2) 28 (31)
Lisann Saaremets Viljandimaa C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 13   7   6   2   28  
Mehis Mehide Valgamaa Tõrva Gümnaasium 16   7   3   2   28  
Randel Päid Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 18   0   6 (7) 4 (5) 28 (30)
Andres Laan Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 12   7   6   3 (2) 28 (27)
Tauri Viil Saaremaa Orissaare Gümnaasium 14   6   5   3 (6) 28 (31)
Kristiina Peet Saaremaa Tornimäe Põhikool 14   6   6   2 (4) 28 (30)
Tanel Tasane Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16   6   4   2   28  
Madis Allikmaa Harjumaa Saku Gümnaasium 13   7   6   2 (7) 28 (33)
Katja Verbitskaja Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 16   6   6   0 (2) 28 (30)
Rene Kiil Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 14   7   7   0 (3) 28 (31)
Märt Kivimäe Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 16   7 (3) 4   1 (2) 28 (25)
Rene Kirsel Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 15   0   6   7   28  
Andres Ainelo Tartu linn Tartu Annemõisa Kool 15   5   5 (6) 2   27 (28)
Kristi Läll Järvamaa Aravete Keskkool 14   6   4   3 (7) 27 (31)
Viktoria Jelissejenkova Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 15   6   6   0 (2) 27 (29)
Indrek Ankur Ida-Virumaa Kiviõli I Keskkool 12   6   7   2   27  
Liisa Leppik Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 13   7   7   0   27  
Kristi Sobak Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 15   6   5   1 (0) 27 (26)
Kairi Keidong Viljandimaa C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 13   6   6   2 (4) 27 (29)
Kaur Võhma Viljandimaa Valuoja Põhikool 14   7   6   0 (2) 27 (29)
Kaidi Tuisk Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 16   7   2   2   27  
Ede Hirtentreu Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 14   7   6   0   27  
Tanel Turban Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 14   7   6   0   27  
Karmen Meisalu Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11 (12) 7   6   3 (2) 27 (27)
Ivo Riet Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 11   7   6   3 (6) 27 (30)
Artur Sossin Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 15 (14) 5   6   1 (3) 27 (28)
Aleksander Mazikas Tallinn Tallinna Tondiraba Keskkool 11 (10) 7   6   3 (4) 27 (27)
Katrin Nõgu Saaremaa Tornimäe Põhikool 15   6   6   0 (2) 27 (29)
Vladimir Bespalov Kohtla-Järve Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 14 (13) 6   5   2   27 (26)
Andres Sulg Kohtla-Järve Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 13   6   5   3 (2) 27 (26)
Timo Vau Hiiumaa Lauka Põhikool 13   7   7   0 (2) 27 (29)
Nele Taba Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 15   6   5   0 (1) 26 (27)
Pille Pullonen Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 17   3   6   0   26  
Henri Polakene Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 18   1   6   1   26  
Siim Tempel Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 14 (13) 7   5   0 (2) 26 (27)
Tuulikki Kool Jõgevamaa A.Haava nim. Pala Põhikool 14   4   6   2 (7) 26 (31)
Pirje Pälsing Viljandimaa Abja Gümnaasium 13   7   3   3 (7) 26 (30)
Kadri Märtin Viljandimaa C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 10   7   6   3 (5) 26 (28)
Kristiina Tukk Viljandimaa C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 12   7   5   2   26  
Kertu Klettenberg Viljandimaa C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 11   7   6   2   26  
Tarvi Teder Valgamaa Valga Gümnaasium 14   6   5   1 (2) 26 (27)
Ilja Shnitko Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 13   6   5   2   26  
Martin Mölder Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 12   6   6   2 (4) 26 (28)
Hendrik Mikk Lääne-Virumaa Roela Põhikool 13 (14) 7   6   0   26 (27)
Sirli Maasik Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 10 (9) 7   6   3 (4) 26 (26)
Madis Leinakse Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 13   7   6   0   26  
Olesja Dmitrijeva Lääne-Virumaa Tapa Vene Gümnaasium 14   7   5   0   26  
Marit Puusepp Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 10 (9) 6   6   4   26 (25)
Andrei Andrejev Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 8   7   4   7   26  
Sandra Sepp Saaremaa Valjala Põhikool 13   7   6   0 (2) 26 (28)
Ott Levisto Saaremaa Kuressaare Põhikool 14 (13) 6   6   0 (2) 26 (27)
Häli Välja Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12   6   6   2   26  
Veronika Rõivas Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 16   4   6   0 (2) 26 (28)
Nikita Bogdanov Kohtla-Järve Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 15   5   4 (5) 2   26 (27)
Taavi Drenkhan Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 14   6   6   0 (2) 26 (28)
Mariann Koel Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 11   7   4   4   26  
Maarja Voolaid Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 14   7   5   0 (2) 26 (28)
Priit Jeenas Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 16 (17) 6 (4) 2   2   26 (25)
Indrek Orrin Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14 (15) 5   2 (5) 4 (3) 25 (28)
Andreas Valdmann Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 16 (17) 3   6   0   25 (26)
Maire Iro Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 14   6   5   0 (2) 25 (27)
Epp Sinisaar Tartumaa Elva Gümnaasium 12   7   6   0 (1) 25 (26)
Kertu Mossov Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 16   0   6   3   25  
Aron Jürisson Viljandimaa C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 17   4   4   0 (2) 25 (27)
Jürgen Urbanik Valgamaa Valga Gümnaasium 12   7   6   0   25  
Maie Maivel Tallinn Tallinna Tehnikagümnaasium 12 (13) 7   6   0 (1) 25 (27)
Andrei Markov Tallinn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10   7   6   2 (4) 25 (27)
Julia Abisheva Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 13   6   6   0   25  
Elizaveta Torokvei Tallinn Lasnamäe Gümnaasium 13   7   3   2   25  
Riste Tamm Saaremaa Muhu Põhikool 11   6   6   2   25  
Artjom Ostrouhhov Kohtla-Järve Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 13   5   5   2   25  
Indrek Lillemägi Põlvamaa Põlva Keskkool 15   6   4   0 (2) 25 (27)
Mariana Padjus Raplamaa Kehtna Põhikool 15   5   5   0 (2) 25 (27)
Jaana Lilander Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 11 (12) 7   6   1 (2) 25 (27)
Vladislav Gavsin Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 15   2   5 (6) 2   24 (25)
Alexander Maasik Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 12   7   5   0 (2) 24 (26)
Tauri Teder Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 11 (10) 7   6   0 (2) 24 (25)
Marina Borovkova Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 15   3   4 (7) 2   24 (27)
Elari Pihl Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11   7   6   0 (2) 24 (26)
Maarja-Liisa Oldekop Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 16   2   4   2 (5) 24 (27)
Sander Saviauk Hiiumaa Käina Gümnaasium 13 (12) 7   2   2 (4) 24 (25)
Ilmar Türk Pärnumaa Tori Põhikool 15   1   5 (6) 3 (6) 24 (28)
Vello Sild Järvamaa Lehtse Põhikool 11 (12) 7   5   0 (1) 23 (25)
Annika Rehepapp Hiiumaa Käina Gümnaasium 14 (15) 0   5 (7) 3 (6) 22 (28)


13. veebruaril 2003
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee