2003.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

12. klass (kontrollisid Emilia Käsper, Martin Pettai)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Mihkel Kree Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Ago-Erik Riet Tallinn Tallinna Inglise Kolledzh 7   7   7   7   7   7   42  
Aleksei Lissitsin Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7 (5) 7   7 (6) 7   7   7   42 (39)
Dmitri Petshonkin Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   6 (4) 7   7   7   41 (39)
Oleg Koshik Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 6 (7) 7   7   7   6 (7) 7   40 (42)
Dmitri Mihhailov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   6 (7) 6 (7) 7   7   40 (42)
Kairit Pohla Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 7 (2) 5 (7) 7   6 (7) 7   7   39 (37)
Aigar Vaigu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 7   5 (7) 6 (7) 6   7   38 (40)
Rauno Ots Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 6 (7) 7   6   6 (7) 6 (7) 7   38 (41)
Lili Madissoon Tallinn Tallinna Reaalkool 7   6   4 (7) 7   6 (7) 7   37 (41)
Avo Muromägi Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   7 (6) 5 (7) 6 (7) 5   7   37 (39)
Anton Stalnuhhin Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   7   1 (0) 7   36 (35)
Vadim Gerassimov Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   7   2 (3) 7   6 (7) 7   36 (38)
Vladislav Ivanishtshev Tallinn Tallinna 53. Keskkool 7   6 (3) 4 (6) 6 (7) 6 (7) 7   36 (37)
Sergei Pozov Tallinn Lasnamäe Vene Gümnaasium 6 (7) 7 (5) 3 (2) 6 (7) 7   7   36 (35)
Jevgeni Shablonin Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   7 (5) 1   7   7   7   36 (34)
Eiko Kivisik Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6 (7) 7   2 (3) 6   7   7   35 (37)
Michailas Ornovskis Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   0 (1) 7   7   7   35 (36)
Tuuli Reisberg Tallinn Tallinna Reaalkool 7   6   5   5 (4) 6 (7) 6 (7) 35 (36)
Martin Bachwerk Tallinn Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7   4 (2) 4   6 (7) 7   7   35 (34)
Sergei Kostin Harjumaa Maardu Gümnaasium 7   7   0 (7) 7   7   7   35 (42)
Jarmo Rohtla Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7 (6) 2 (1) 6 (7) 7   5   34 (33)
Andre Kaldamäe Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   0 (1) 6 (7) 7   7   34 (36)
Jelena Avanessova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 6 (7) 7   2   7   6   6 (7) 34 (36)
Tanel Jairus Läänemaa Lihula Gümnaasium 7   1   7 (6) 6 (7) 7   6 (7) 34 (35)
Jevgenia Tamjar Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   0 (1) 6 (7) 7   6   33 (35)
Rainer Kikkas Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 6 (7) 7   0   6 (7) 7 (6) 7   33 (34)
Anneli Kruve Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7 (6) 7   0   6 (7) 6 (7) 7   33 (34)
Mait Raidmäe Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7   6 (4) 0 (1) 7   6 (5) 7   33 (31)
Janno Põldma Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 6   7   0   6 (7) 7 (6) 7   33 (33)
Jaan Õun Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 7   3   3 (2) 6 (7) 7 (6) 7   33 (32)
Aira Niinep Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 6 (5) 7   0   7   6   6 (7) 32 (32)
Janno Õnneleid Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6   5 (4) 3 (4) 6 (7) 7   5   32 (33)
Aleksei Dernovoi Narva Narva 6. Kool 7   7   0   6 (7) 6 (7) 6 (5) 32 (33)
Tatjana Bogdanova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   0   6 (7) 7   5 (4) 32 (32)
Toomas Heinsalu Järvamaa Paide Gümnaasium 7   7   0   7   5 (3) 6 (7) 32 (31)
Rait Rääk Järvamaa Paide Gümnaasium 6 (1) 7   0   7   7   5 (7) 32 (29)
Markus Läll Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 6 (7) 7   0   6   6 (1) 7   32 (28)
Kaupo Voormansik Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   0 (1) 6 (7) 7   5 (7) 32 (36)
Sander Källo Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 6 (7) 7   0   6 (7) 7   6   32 (34)
Aivo Olev Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7   6 (1) 1 (2) 6 (7) 6   6 (7) 32 (30)
Vladimir Jeletski Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   4   1   6 (7) 7   7   32 (33)
Roman Kondrashkin Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 6 (7) 6 (4) 0   7   7   6 (7) 32 (32)
Irina Kõiv Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   7   0   6 (7) 6 (7) 6 (7) 32 (35)
Jevgenia Pugatshova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7 (3) 0 (1) 5   5   7   31 (28)
Konstantin Saveljev Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   3   1   6   7   7   31  
Olga Dervojed Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   7 (5) 0   7   3 (2) 7   31 (28)
Anton Tshepurov Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 7   2   0   7   7   7   30  
Mikk Põdra Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6   3   0   7   7   7   30  
Jürgo Väli Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   0   7   3 (2) 6 (7) 30 (30)
Jelena Lashmanova Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7   5   0   4   7   7   30  
Arina Jagovkina Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 3   6 (4) 0 (1) 7   7   7   30 (29)
Boriss Bakirov Võrumaa Võru Vene Gümnaasium 7   7   0   7   4 (0) 5 (7) 30 (28)
Julia Babkina Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 6   7   0 (1) 7   3 (0) 6   29 (27)
Tarmo Aasmäe Ida-Virumaa Kiviõli I Keskkool 7   5 (1) 0   6   5   6 (7) 29 (26)
Anni Nurk Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   6   0   7   7   2 (4) 29 (31)
Olav Hoop Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   3   0   7   5   7   29  
Igor Artemtshuk Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7   7   3 (7) 7   0   5 (7) 29 (35)
Filipp Keks Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 6   7 (5) 0   2   7   7   29 (27)
Aleksei Vorobjov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 1   7 (6) 1 (3) 7   7   6 (7) 29 (31)
Kristjan Peil Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6   1 (0) 0   7   7   7   28 (27)
Kaupo Iher Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 0   0   7 (4) 7   7   7   28 (25)
Vardo Vilms Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7   0   0   7   7   7   28  
Ave Lepik Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 7   7   0   7   1 (0) 6 (7) 28 (28)
Kajali Kotsar Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 4   4   0   7   7   6 (7) 28 (29)
Anna Zavarzina Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   5   0 (1) 7   4   5 (6) 28 (30)
Sergei Koljagin Tallinn Lasnamäe Vene Gümnaasium 7   7 (5) 0 (1) 7   2   5 (7) 28 (29)
Jekaterina Shirjajeva Tallinn Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 7   7   0 (1) 0   7   7   28 (29)
Andres Tiko Tallinn Tallinna Reaalkool 1   6   0 (1) 7   7   7   28 (29)
Anna Belova Tallinn Tallinna 53. Keskkool 7   5 (3) 0   7   2   7   28 (26)
Kadri-Ann Valgeväli Pärnumaa Vändra Gümnaasium 6   3   0   6   6   7   28  
Meigo Paits Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 6   7   0   6   3   5 (6) 27 (28)
Jelena Stekolshtshikova Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7   0   0   7   7   6   27  
Kaupo Karja Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   0   7   2   4   27  
Maksim Pasetshnik Tallinn Karjamaa Gümnaasium 3   7 (6) 0 (1) 7   5   5 (7) 27 (29)
Kärt Alas Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7 (5) 0   0 (1) 7   6 (7) 27 (27)
Juri Krainjukov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 3   7   0   7   4   6 (7) 27 (28)
Anton Tshertov Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 2   7   0   4   7   6 (7) 26 (27)
Rauno Peets Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 7   6   0 (2) 7   0   6 (7) 26 (29)
Kadi Paluoja Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   5   0   7   1   6 (7) 26 (27)
Kirill Drobovitsh Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 3   2   3 (4) 5   6   7   26 (27)
Aleksandr Sergejev Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7   0   0   6   6   6 (7) 25 (26)
Aleksandr Sheinikov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   0   0   5   6   7   25  
Ilja Gaitshenja Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   5   0   6   0   7   25  
Anton Vedeshin Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7   3   0   3   7   5 (7) 25 (27)
Inna Zinovjeva Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 1   3   0   7   7   7   25  
Tauno Sild Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 4   5   0   2   7   6 (7) 24 (25)
Anti Peterson Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7 (5) 0 (1) 2   2   6 (7) 24 (24)
Dmitri Pivovarov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 1   5   1   3   7   7   24  
Mihkel Utt Kohtla-Järve Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2   0   2   7   7   6 (7) 24 (25)
Peeter Puusemp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7   5 (6) 0 (2) 0 (1) 3   7   22 (26)
Roman Stepanov Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 7   0   0   7   0   6 (7) 20 (21)
Janek Lumi Võrumaa Parksepa Keskkool 0   0   0   7   7   5 (7) 19 (21)
Ragne Kikas Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 0   0   0   7   5   6 (5) 18 (17)
Maret Kalden Valgamaa Valga Gümnaasium 5   0 (1) 0   0   6   6 (7) 17 (19)
Eva Kaaver Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 0   0   0   7   2   6 (7) 15 (16)
Kaarel Klaos Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 7   0   0   0   0   5 (4) 12 (11)
Hardi Jõgisalu Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 0   0   0   7   0   3 (2) 10 (9)


13. veebruaril 2003
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee