2003.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

11. klass (kontrollisid Jan Villemson, Oleg Petshonkin)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Margus Maantoa Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Jekaterina Prostakova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Nikolai Mordan Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Margus Sepp Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   7   6 (7) 41 (42)
Aleksandr Mattal Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 6   7   7   7   7   7   41  
Irina Ljubovskaja Tallinn Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7   7   5 (7) 7   7   6 (7) 39 (42)
Taavi Vaikjärv Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   5 (7) 7   5   7   38 (40)
Kaia Malberg Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   6 (7) 7   4 (7) 4   35 (39)
Kaie Kubjas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   5   7   1 (5) 7   34 (38)
Konstantin Astapov Narva Narva Humanitaargümnaasium 2 (1) 7   4 (6) 7   7   7   34 (35)
Artur Tamm Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7 (6) 5   7   1 (6) 6 (7) 33 (38)
Heleriin Mieler Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   6 (7) 7   4 (7) 2 (5) 33 (40)
Mark Kimask Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   7   5 (4) 7   1 (4) 6 (7) 33 (36)
Sven Telliskivi Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   2 (4) 7   4   6   33 (35)
Kertu Säärits Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   2   7   5   4 (7) 32 (35)
Riho Taba Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   5 (7) 7   3   3   32 (34)
Anastassia Lodeikina Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   2 (3) 7   2 (3) 7 (4) 32 (31)
Anet Ansperi Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7 (5) 0   7   7   4 (5) 32 (31)
Anet Aselmaa Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 7   7   7   1 (0) 7   3 (5) 32 (33)
Jaan Aru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   5   7   1 (5) 4 (7) 31 (38)
Priit Kärner Järvamaa Türi Gümnaasium 7   7   7   7   0   3 (7) 31 (35)
Hardi Veermäe Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 7   6   5   3 (5) 6   4 (7) 31 (36)
Kaija Tammekivi Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   3 (4) 6   4   4 (7) 31 (35)
Annika Püi Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   0   7   7   3 (5) 31 (33)
Erkki Buht Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   4 (7) 7   1   4 (6) 30 (35)
Margit Vallikivi Tallinn Tallinna Reaalkool 7 (6) 4 (6) 6   7   3 (4) 3 (5) 30 (34)
Tõnis Hõbejõgi Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   7   6 (7) 7   2   1 (5) 30 (35)
Margus Vent Valgamaa Valga Gümnaasium 7   4 (5) 5 (6) 7   2 (4) 4 (5) 29 (34)
Luigi Heinmaa Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 7   7   2 (3) 6   7   0   29 (30)
Aljona Pritshina Tallinn Karjamaa Gümnaasium 6   7   0 (1) 7   4   4 (5) 28 (30)
Julia Mihhailova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7   7   5   5   3 (4) 1   28 (29)
Ilmar Tuulmägi Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 7   7   5 (6) 4   0   5 (7) 28 (31)
Nikolai Tshihhatshjov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7 (6) 7   2 (5) 7   4   0 (3) 27 (32)
Irina Jelissejeva Tallinn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7   7   2 (4) 7   3 (4) 1 (5) 27 (34)
Kaur Adamson Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   5   1   3 (4) 4 (7) 27 (31)
Vadim Panastsha Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 6   7   2 (1) 7   2   3 (7) 27 (30)
Katrin Ida Tallinn Tallinna 53. Keskkool 6   7   0   7   7   0 (2) 27 (29)
Kadri Roosmaa Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2   7   2 (5) 7   4 (6) 4 (7) 26 (34)
Piibe Lehtsaar Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   1 (5) 4 (7) 0   26 (33)
Vadim Lositski Tallinn Karjamaa Gümnaasium 5   7   2   7   0   5 (7) 26 (28)
Alar Kvell Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 7   7 (6) 6 (7) 0   1   5 (7) 26 (28)
Marina Panarina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7   7   2   1 (3) 4 (7) 4 (7) 25 (33)
Reele Viirmaa Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7   7   0   7   2   2 (5) 25 (28)
Liis Siirak Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   4 (7) 0   3   3 (5) 24 (29)
Mikk Mangus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 2 (0) 4 (5) 2 (5) 6   4   6 (7) 24 (27)
Vladimir Shkarupelov Võrumaa Võru Vene Gümnaasium 7   5   5 (7) 0   7   0   24 (26)
Ott Luuk Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 7   7   5 (7) 0   2   2 (7) 23 (30)
Lagle Vetemäe Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   5 (7) 3   1 (2) 0   23 (26)
Jasper Adamson Tallinn Tallinna Reaalkool 4 (7) 7   5 (6) 1   2   4 (5) 23 (28)
Jekaterina Sõkina Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 7   7   5   1   1   2 (5) 23 (26)
Raivo Laanemets Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   4   4 (7) 7   0   0   22 (25)
Tauno Palts Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7   5   2 (1) 7   1 (2) 0 (3) 22 (25)
Juri Sushetski Tallinn Karjamaa Gümnaasium 5   7   2 (3) 1   7   0 (3) 22 (26)
Dmitri Zhukov Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7   7   0   7   0   1 (4) 22 (25)
Piret Jõemets Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 7   7   2   1 (0) 2   2 (5) 21 (23)
Madis Lõhmus Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   4 (7) 2   1 (5) 0   21 (28)
Kaido Lätt Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7   7   2   0   1   4 (6) 21 (23)
Julia Mussinskaja Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7 (6) 7   2 (6) 1   0   3 (6) 20 (26)
Jelena Sahharova Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7   7   2   1   1   2 (7) 20 (25)
Anu Esinurm Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 2 (0) 7 (5) 6   1   4 (6) 0 (5) 20 (23)
Maria Jakoreva Harjumaa Maardu Gümnaasium 7   7   0   1   3   2 (4) 20 (22)
Anne Kärbo Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 6 (7) 7   2 (5) 1   1   2 (5) 19 (26)
Kalev Kasemets Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 6 (7) 0   5   0   4   4 (5) 19 (21)
Jekaterina Kozlovskaja Narva Narva 6. Kool 7   7   3 (7) 0 (1) 1 (3) 0 (1) 18 (26)
Arkadi Zhitnõi Narva Narva Humanitaargümnaasium 2   4   2 (6) 7   0   3 (7) 18 (26)
Mailis Liiv Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   2 (6) 1   1   0 (7) 18 (29)
Marge Tuul Pärnumaa Vändra Gümnaasium 7   7   2   1   1   0   18  
Romet Piho Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7   6   0   0   0   2   15  
Tiit Käbin Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7   0 (1) 0   0   1   4 (3) 12 (12)
Maris Jõgisoo Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 7   1 (4) 2   0   0   0   10 (13)
Tiit Viet Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 2   1 (4) 2   1   0   0   6 (9)


13. veebruaril 2003
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee