2003.a. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

10. klass (kontrollis Reimo Palm)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Mihkel Langebraun Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Juhan Aru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Illar Vassilenko Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Anna Agafonova Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   7   7   7   42  
Tauno Metsalu Tallinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Margus Niitsoo Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   7   7   42  
Oleg Shelajev Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Jaan Vajakas Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   7   7   42  
Artjom Tshobanjan Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 7   7   7   6   7   7   41  
Karel Aru Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   5   7   7   7   40  
Jefim Borissov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 5 (7) 7   7   6 (5) 7   7   39 (40)
Ott Rebane Tallinn Tallinna Reaalkool 6 (7) 7   5 (2) 7   7   7   39 (37)
Erik Jaaniso Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   3   38  
Mari Kikerpill Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   3   7   38  
Aleksandr Morozenko Narva Narva Humanitaargümnaasium 7   7   7   7   7   3 (5) 38 (40)
Siim Ainsaar Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   7   3   38  
Kadi Epler Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   2   37  
Andrei Shehirjev Tallinn Vladimir Kornijenko Eragümnaasium 6 (7) 7   5 (1) 7   5 (7) 7   37 (36)
Marek Oja Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   1   7   7   7   36  
Siim Tuksam Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   1   7   7   7   36  
Ülari Teder Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   5   7   3   7 (1) 36 (30)
Elar Rootslane Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7   0   7   7   7   7   35  
Vladislav Belous Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 7   7   0   7 (6) 7   7   35 (34)
Kersten Kõrge Tallinn Tallinna Reaalkool 1   5 (4) 7   7   7   7   34 (33)
Dmitri Derkatsh Tallinn Tallinna Läänemere Gümnaasium 6 (7) 7   7   5   6 (0) 3   34 (29)
Krista Umbjärv Viljandimaa Viljandi Maagümnasium 4 (7) 7   1 (2) 7   7   7 (3) 33 (33)
Gleb Pivovarov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   7   5 (3) 7   0   7   33 (31)
Mihkel Pajusalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   1   7   7   3   32  
Indrek Altpere Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 2   7   7   7 (6) 7   1 (0) 31 (29)
Ket Kalda Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   3   0 (1) 31 (32)
Martin Küüsmaa Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 7   7   4 (1) 7   3 (2) 3   31 (27)
Tuuli Laud Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   1 (2) 5 (7) 7   3 (7) 7   30 (37)
Aivo Paas Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0   7   5 (7) 7   4 (7) 7   30 (35)
Riho Liiv Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7   2   7   0   7   7   30  
Martin Kuuda Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 5   7   5 (7) 6 (7) 0   7   30 (33)
Toomas Marmor Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 7   1 (2) 1 (2) 7   7   7   30 (32)
Martin Lind Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   0   1 (2) 7   7   7   29 (30)
Erkki Alamäe Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   0   7   7   1   7   29  
Nadezhda Nikitina Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 7   7   5   4   5 (7) 1   29 (31)
Tanel Ainla Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 7   7   5 (4) 7   1   2   29 (28)
Angela Onno Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 6   7   1 (0) 6 (7) 2 (7) 7   29 (34)
Henri Kuuse Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6   7   1   7   0   7   28  
Heidi Kadarik Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7   0   7   7   7   0   28  
Oleg Zhumadilov Tallinn Tallinna Tõnismäe Reaalkool 7   0   7   7   7   0   28  
Erki Eensalu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   0   6   0   7   27  
Romet Eensoo Järvamaa Türi Gümnaasium 7   0   5 (7) 6   2   7 (1) 27 (23)
Aleksei Rozmõslov Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   7   1 (3) 7   2   3 (5) 27 (31)
Priit Tiganik Harjumaa Tabasalu Ühisgümnaasium 7   7   0 (1) 7   2 (0) 4   27 (26)
Olga Maslennikova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 6   7   4   7   2 (5) 0 (1) 26 (30)
Jaanika Kronberg Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7   7   1   3   1   7 (5) 26 (24)
Mattias Linnap Tallinn Tallinna 21. Kool 7   0   7   7   2   3   26  
Evelin Õismets Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   7   0   7   2 (7) 3 (7) 26 (35)
Vadim Krasnov Kohtla-Järve Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6   7   7   0   6   0   26  
Katrin Lepik Viljandimaa Viljandi Maagümnasium 7   7   1 (3) 7   0 (1) 3   25 (28)
Jürgen Järvik Jõgevamaa Puurmani Keskkool 7   7   1 (2) 7   2   0   24 (25)
Sergei Bukatsh Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7   1   1   6   2   7   24  
Liisi Talv Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   0 (2) 7   7   1   1   23 (25)
Erki Metsanurk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 4   7   0   7   5   0   23  
Mario Rauk Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 7   7   0   4   5   0   23  
Oleg Lebedev Kohtla-Järve Kohtla-Järve 3. Keskkool 3   7   1   5   0   7   23  
Sergei Bogatenkov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   7   1   7   0   0   22  
Liana Lodi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7   1   0 (7) 7   0   7   22 (29)
Veronika Svishtsh Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7   1   7   7   0   0   22  
Karl Erlenheim Harjumaa Keila Gümnaasium 7   2   0 (1) 5   7   0   21 (22)
Eva Leini Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6   0 (1) 1 (2) 7   6   1   21 (23)
Mirjam Võssar Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7   0   0   6   7   0   20  
Joel Edenberg Valgamaa Valga Gümnaasium 7   0   1 (2) 7   2   2   19 (20)
Jegor Vargo Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   0   1   4   0   6   18  
Tanel Puström Pärnumaa Häädemeeste Keskkool 7   0   0   6   0   5   18  
Aet Soonvald Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium 7   2   0   7   1   0   17  
Glen Kelp Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7   0   2   7   0   0   16  
Juri Danjuk Järvamaa Paide Gümnaasium 4   7   0   0   3   0   14  
Triin Ahveldt Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 7   0   0   7   0   0   14  
Areenika Tammissaar Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7   0   1   2   2   0   12  
Galina Danilishina Tartu linn Tartu Pushkini Gümnaasium 0   2   1   7   0   0   10  
Maris Kuusemets Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 7   0   0   0   2   0   9  


13. veebruaril 2003
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee