2002.a. matemaatikaolümpiaadi lõppvooru (9.-12. kl.) ja huvipäevale (7.-8. kl.) kutsutavad õpilased

Nendes nimekirjades on nii olümpiaadi piirkondliku vooru kui ka lahtiste võistluse põhjal lõppvooru kutsutavad õpilased.

7. klass    8. klass    9. klass    10. klass    11. klass    12. klass


Huvipäevale 10. aprillil Tartus kutsutakse

7. klassist:

1. Nikolai Voitsehhovski Narva 6. Kool
2. Heidi Carolina Martinsaari Saaremaa Ühisgümnaasium
3. Aleksandr Belugin Narva Pähklimäe Gümnaasium
4. Jevgeni Martjushev Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium
5. Kaarel Nummert Tartu Kivilinna Gümnaasium
6. Dmitri Stalnuhhin Narva Kesklinna Gümnaasium
7. Mirjam Malahhov Puhja Gümnaasium
8. Taavi Traumann Muhu Põhikool
9. Priit Paal Elva Gümnaasium
10. Marili Pärtel Saaremaa Ühisgümnaasium
11. Lauri Laik Valga Gümnaasium
12. Priit Rinken Tartu Kivilinna Gümnaasium
13. Mihhail Komashko Narva Pähklimäe Gümnaasium
14. Kadre Saare C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
15. Ivan Avanessov Jõhvi Vene Gümnaasium
16. Rika Parve Kadrina Keskkool
17. Andres Järv Rakvere Reaalgümnaasium

8. klassist:

1. Holger Haas Viira Põhikool
2. Karl Kruuse Nõo Põhikool
3. Aleksei Panarin Kiviõli Vene Gümnaasium
4. Aleksei Vlassov Tln. Mustamäe Üldhariduskool
5. Martin Sauk Tartu Descartes'i Lütseum
6. Steven Smit Pühajärve Põhikool
7. Rivo Laks Pärnu Ühisgümnaasium
8. Toomas Laarits Tln. Prantsuse Lütseum
9. Vassili Novikov * Narva Humanitaargümnaasium
10. Aleksandr Nikiforov Ahtme Gümnaasium
11. Igor Petshjonkin Tln. Tõnismäe Reaalkool
12. Laur Tooming Tartu Kesklinna Kool
13. Mirjam Laater Tartu Kivilinna Gümnaasium
14. Joonatan Talviste Tartu Descartes'i Lütseum
15. Diana Roshik Lähte Ühisgümnaasium
16. Artjom Kornijenko Narva Humanitaargümnaasium
17. Alisa Smirnova Kohtla-Järve 3. Keskkool
18. Liisi Kreen Väike-Maarja Gümnaasium
* Õpilane lahendas piirkondlikus voorus nii 8. kui ka 9. klassi ülesanded ning kutsutakse nii lõppvooru 9. klasside arvestuses kui ka huvipäevale

Olümpiaadi lõppvooru 7.-8. märtsil Tartus kutsutakse

9. klassist:

1. Karel Aru C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
2. Siim Ainsaar Saku Gümnaasium
3. Jefim Borissov Tln. Tõnismäe Reaalkool
4. Jaan Vajakas Tallinna Reaalkool
5. Anna Agafonova Tln. Tõnismäe Reaalkool
6. Margus Niitsoo Tln. Prantsuse Lütseum
7. Dmitri Derkatsh Tln. Läänemere Gümnaasium
8. Tauno Metsalu Kadrioru Saksa Gümnaasium
9. Ott Rebane Tallinna Reaalkool
10. Vassili Novikov * Narva Humanitaargümnaasium
11. Indrek Altpere Paide Ühisgümnaasium
12. Henri Kuuse Kärdla Keskkool
13. Natalja Hartshenko Tln. Tõnismäe Reaalkool
14. Anton Loss Haabersti Vene Gümnaasium
15. Erik Jaaniso Tartu Tamme Gümnaasium
16. Gerli Veermäe Viljandi Paalalinna Gümnaasium
17. Krista Umbjärv Viljandi Maagümnaasium
18. Ander Olvik Pärnu Koidula Gümnaasium
19. Andres Piibeleht Paide Ühisgümnaasium
20. Martin Küüsmaa Tln. Prantsuse Lütseum
21. Illar Vassilenko Narva Eesti Gümnaasium
22. Mattias Linnap Tallinna 21. Kool
23. Aleksandr Morozenko Narva Humanitaargümnaasium
24. Gleb Pivovarov Tln. Tõnismäe Reaalkool
25. Oleg Shelajev Karjamaa Gümnaasium
* Õpilane lahendas piirkondlikus voorus nii 8. kui ka 9. klassi ülesanded ning kutsutakse nii lõppvooru 9. klasside arvestuses kui ka huvipäevale

10. klassist:

1. Kaie Kubjas Hugo Treffneri Gümnaasium
2. Margus Maantoa Hugo Treffneri Gümnaasium
3. Jekaterina Prostakova Narva Pähklimäe Gümnaasium
4. Nikolai Mordan Karjamaa Gümnaasium
5. Kadri Roosmaa Tln. Prantsuse Lütseum
6. Viktoria Prostakova Narva Pähklimäe Gümnaasium
7. Dmitri Lomovski Lasnamäe Gümnaasium
8. Toomas Runnel Miina Härma Gümnaasium
9. Anet Aselmaa Võru Kesklinna Gümnaasium
10. Riho Taba Hugo Treffneri Gümnaasium
11. Jaan Aru Hugo Treffneri Gümnaasium
12. Hardi Veermäe Viljandi Paalalinna Gümnaasium
13. Erkki Buht Nõo Reaalgümnaasium
14. Meelis Muhk Tallinna Reaalkool
15. Artur Tamm Hugo Treffneri Gümnaasium
16. Julia Mussinskaja Narva Pähklimäe Gümnaasium
17. Konstantin Astapov Narva Humanitaargümnaasium
18. Pavel Fellert Kiviõli Vene Gümnaasium
19. Madis Lõhmus Nõo Reaalgümnaasium
20. Julia Mihhailova Ahtme Gümnaasium
21. Indrek Ulst Hugo Treffneri Gümnaasium
22. Andrei Pisponen Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
23. Taavi Vaikjärv Tallinna Reaalkool
24. Katerina Sõkina Ehte Humanitaargümnaasium
25. Aleksander Mattal Tln. Tõnismäe Reaalkool
26. Irina Ljubovskaja Tln. Mustamäe Reaalgümnaasium

11. klassist:

1. Mihkel Kree Hugo Treffneri Gümnaasium
2. Sergei Lakissov * Narva Pähklimäe Gümnaasium
3. Oleg Koshik Tln. Tõnismäe Reaalkool
4. Anton Stalnuhhin Narva Pähklimäe Gümnaasium
5. Aleksei Lissitsin * Ahtme Gümnaasium
6. Janno Õnneleid Hugo Treffneri Gümnaasium
7. Dmitri Pivovarov Tln. Tõnismäe Reaalkool
8. Kairit Pohla Tartu Kivilinna Gümnaasium
9. Teet Kaur C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
10. Dmitri Petshonkin Tln. Tõnismäe Reaalkool
11. Avo Muromägi Pärnu Koidula Gümnaasium
12. Tauno Sild Rakvere Gümnaasium
13. Igor Artemtshuk Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium
14. Lili Madissoon Tallinna Reaalkool
15. Andre Kaldamäe Tallinna Reaalkool
16. Kaupo Iher Hugo Treffneri Gümnaasium
17. Rauno Ots Rakvere Gümnaasium
18. Michailas Ornovskis Tln. Tõnismäe Reaalkool
19. Vadim Gerassimov Karjamaa Gümnaasium
20. Ago-Erik Riet * Tln. Inglise Kolledzh
21. Tuuli Reisberg Tallinna Reaalkool
22. Kadi Paluoja C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
23. Janno Põldma Saaremaa Ühisgümnaasium
24. Siim Trumm Rakvere Gümnaasium
25. Harri Neiman Viimsi Keskkool
26. Sergei Glushakov Tln. Tõnismäe Reaalkool
27. Andres Tiko Tallinna Reaalkool
28. Aigar Vaigu Hugo Treffneri Gümnaasium
* Õpilane lahendas piirkondlikus voorus nii 11. kui ka 12. klassi ülesanded ning pääses lõppvooru kutsutavate hulka mõlema klassi arvestuses

12. klassist:

1. Martin Pettai C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
2. Helle Kilgi Nõo Reaalgümnaasium
3. Jaanus Sepp Tallinna Reaalkool
4. Anti Sullin Tln. Õismäe Humanitaargümnaasium
5. Siim Karus Hugo Treffneri Gümnaasium
6. Anton Karputkin Tln. Tõnismäe Reaalkool
7. Hendrik Nigul Tln. Inglise Kolledzh
8. Mihkel Rähn C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
9. Sergei Lakissov * Narva Pähklimäe Gümnaasium
10. Pavel Bozhenok Tln. Tõnismäe Reaalkool
11. Ago-Erik Riet * Tln. Inglise Kolledzh
12. Daniil Melnik Tln. Tõnismäe Reaalkool
13. Juri Timoshin Tallinna Humanitaargümnaasium
14. Aapo Prii Hugo Treffneri Gümnaasium
15. Anton Uustalu Narva Pähklimäe Gümnaasium
16. Gunar Kononov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium
17. Maksim Zagura Kiviõli Vene Gümnaasium
18. Mihhail Veingold Tallinna Juudi Kool
19. Krista Liin Tartu Descartes'i Lütseum
20. Paavo Villako Tartu Kivilinna Gümnaasium
21. Madis Reinumägi Nõo Reaalgümnaasium
22. Maria Ausmees Saaremaa Ühisgümnaasium
23. Jaas Jezhov Saaremaa Ühisgümnaasium
24. Pavel Vohmjanin Jõhvi Vene Gümnaasium
25. Aleksandr Mozgovoi Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium
26. Sven Kanoshin Pärnu Koidula Gümnaasium
27. Aleksei Lissitsin * Ahtme Gümnaasium
28. Lauri Nõmme Tallinna Reaalkool
* Õpilane lahendas piirkondlikus voorus nii 11. kui ka 12. klassi ülesanded ning pääses lõppvooru kutsutavate hulka mõlema klassi arvestuses


5. märtsil 2002
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee