2002.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

9. klass (kontrollisid Kalle Kaarli, Eno Tõnisson)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Karel Aru Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 20   7   7   6   7   47  
Siim Ainsaar Harjumaa Saku Gümnaasium 19   7   7   7   7   47  
Jefim Borissov Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 18   7   7   6 (7) 7   45 (46)
Jaan Vajakas Tallinn Tallinna Reaalkool 18   7   7   6 (7) 7   45 (46)
Anna Agafonova Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 16   7   7   7   7   44  
Margus Niitsoo Tallinn Tln. Prantsuse Lütseum 18   7   7   6 (7) 6 (1) 44 (40)
Dmitri Derkatsh Tallinn Tln. Läänemere Gümnaasium 18   7   7   6   5 (7) 43 (45)
Tauno Metsalu Tallinn Kadrioru Saksa Gümnaasium 20   7   6   3 (4) 7   43 (44)
Ott Rebane Tallinn Tallinna Reaalkool 16   7   7   6 (7) 6 (7) 42 (44)
Vassili Novikov * Narva Narva Humanitaargümnaasium 17 (16) 7   7   5   4   40 (39)
Indrek Altpere Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 18   6 (7) 5 (7) 5 (7) 6 (7) 40 (46)
Henri Kuuse Hiiumaa Kärdla Keskkool 18   7   7   3   5 (2) 40 (37)
Natalja Hartshenko Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 14   7   7   5   7   40  
Anton Loss Tallinn Haabersti Vene Eragümnaasium 12   7 (6) 7   6   7   39 (38)
Erik Jaaniso Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 18 (19) 7 (3) 4   3 (4) 6 (7) 38 (37)
Gerli Veermäe Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 18   7   7   4   2 (0) 38 (36)
Krista Umbjärv Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 16   5 (0) 7   5 (7) 5   38 (35)
Ander Olvik Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 18   7   7   0   6 (7) 38 (39)
Andres Piibeleht Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 18   7   4 (7) 2 (3) 7   38 (42)
Martin Küüsmaa Tallinn Tln. Prantsuse Lütseum 20   7   4   5   2 (1) 38 (37)
Illar Vassilenko Ida-Virumaa Narva Eesti Gümnaasium 16   7 (6) 7   7   0 (1) 37 (37)
Mattias Linnap Tallinn Tallinna 21. Kool 10   7   7   6 (7) 7   37 (38)
Aleksandr Morozenko Narva Narva Humanitaargümnaasium 10   7   7   5   7 (3) 36 (32)
Gleb Pivovarov Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 12   7   6   6 (7) 5 (6) 36 (38)
Juhan Aru Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 15   6   7   5   2   35  
Gleb Shtshenov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 16   0   7   6 (7) 6 (3) 35 (33)
Oleg Lebedev Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve 3. Keskkool 16   7   7   5 (6) 0   35 (36)
Helina Kitsing Pärnumaa Vändra Gümnaasium 19   5   7   3 (4) 1   35 (36)
Oleg ZHumadilov Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 13   2 (7) 7   6   7   35 (40)
Ilja Vovk Tallinn Lasnamäe Gümnaasium 18   7   7   3 (5) 0 (1) 35 (38)
Artjom Tshobanjan Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 9   7   7   5 (7) 7   35 (37)
Dmitri Rudnev Tallinn Tln. Ümera Põhikool 14   7   7   6 (7) 0 (1) 34 (36)
Marek Oja Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16   5 (6) 7   5   0 (2) 33 (36)
Tuuli Laud Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 15   2   5   4   7   33  
Jevgenia Rogozhina Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 15   7   7   4   0   33  
Nikita Babanski Narva Narva Humanitaargümnaasium 12   5   7   3 (4) 6 (3) 33 (31)
Vadim Krasnov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 14   7   7   5 (6) 0   33 (34)
Oleg Shelajev Tallinn Karjamaa Gümnaasium 14   7   7   5 (7) 0 (1) 33 (36)
Vjatsheslav Jermakov Tallinn Tln. Läänemere Gümnaasium 14   7   7   5 (7) 0   33 (35)
Mihkel Pajusalu Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 11   7 (3) 7   5   2   32 (28)
Ülari Teder Tartumaa Elva Gümnaasium 12   7   7   6 (7) 0   32 (33)
Erki Metsanurk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 14   7   7   4   0   32  
Brit Pavelson Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 12   7   7   6 (7) 0   32 (33)
Kaisa Lasner Raplamaa Valtu Põhikool 17   2   3   3 (4) 7   32 (33)
Ket Kalda Tallinn Tallinna Reaalkool 10   7   7   6 (7) 2   32 (33)
Hasso Abel Jõgevamaa Voore Põhikool 14   7   7   3 (4) 0   31 (32)
Maria Vassiljeva Harjumaa Paldiski Vene Gümnaasium 12   7 (5) 7   5   0   31 (29)
Andrei Ljapunov Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 10   7   7   6   1   31  
Liina Roots Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 16   7   1   4 (5) 2 (5) 30 (34)
Anni Viskus Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 14   7   7   2   0   30  
Dmitri Shastin Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 16   7   7   0   0 (1) 30 (31)
Joel Kukemelk Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12   7   7   1   2   29  
Maris Tammets Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 18   0   7   4 (5) 0   29 (30)
Evelyn Õismets Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 18   7   0   4 (7) 0   29 (32)
Aivo Paas Läänemaa Palivere Põhikool 8   7   1   6 (7) 7   29 (30)
Aleksei Razmõslov Tallinn Karjamaa Gümnaasium 12   7   7   3   0   29  
Nadezhda Nikitina Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 10 (11) 7   7   4 (7) 0   28 (32)
Mari Kikerpill Tartumaa Elva Gümnaasium 15   0 (1) 7   6 (7) 0   28 (30)
Kaija Salu Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 14   2 (7) 3 (7) 5 (7) 4 (6) 28 (41)
Priit Tamme Harjumaa Saku Gümnaasium 20   0   1   6 (7) 0 (1) 27 (29)
Heidi Kadarik Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 15   1 (0) 7   2   2   27 (26)
Jegor Vargo Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 12   7   5   2   0   26  
Maria Teder Raplamaa Valtu Põhikool 10   6   7 (4) 3   0   26 (23)
Liisi Talv Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 8   7   7   1 (4) 1 (2) 24 (28)
Aet Soonvald Hiiumaa Kärdla Keskkool 14   7   0   3   0   24  
Maarja-Liisa Loorits Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8   0   7   7   2   24  
Ardo Kirsipuu Pärnumaa Vändra Gümnaasium 12   1 (0) 6   4 (5) 1 (2) 24 (25)
Eva Leini Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 18   0 (1) 0   6   0   24 (25)
Mikk Müraus Valgamaa Tõrva Gümnaasium 10   0   7 (6) 7   0   24 (23)
Majgrit Kallavus Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 16   0   0   7   0   23  
Mirgit Silla Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 13   2   4   3   1   23  
Janek Kivi Valgamaa Valga Gümnaasium 12   5   4   2   0   23  
Riho Liiv Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 14   0   4   3   1   22  
Allan Kulleste Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 8   0 (1) 6   5   2 (3) 21 (23)
Eneli Silm Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 12   6   1   2   0   21  
* 8. klassi õpilane lahendas nii 8. kui ka 9. klassi ülesanded


20. veebruaril 2002
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee