2002.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

8. klass (kontrollisid Raili Vilt, Leopold Parts)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Holger Haas Pärnumaa Viira Põhikool 20 (19) 7   7   7   41 (40)
Karl Kruuse Tartumaa Nõo Põhikool 18   7   7   7   39  
Aleksei Panarin Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 18   7   7   7   39  
Aleksei Vlassov Tallinn Tln. Mustamäe Üldhariduskool 18   7   7   7   39  
Martin Sauk Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 19   7   7   5   38  
Steven Smit Valgamaa Pühajärve Põhikool 18   6   7   7   38  
Rivo Laks Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 20   3   7   7   37  
Toomas Laarits Tallinn Tln. Prantsuse Lütseum 16   7   7   7   37  
Vassili Novikov Narva Narva Humanitaargümnaasium 18   4   6 (4) 7   35 (33)
Aleksandr Nikiforov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 14   7   7   7   35  
Igor Petshjonkin Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 14   7   7   7   35  
Laur Tooming Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 13 (14) 7   7   7   34 (35)
Mirjam Laater Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16   7   6 (7) 5   34 (35)
Joonatan Talviste Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 13   7   7   7   34  
Diana Roshik Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 16 (15) 4   7   7   34 (33)
Artjom Kornijenko Narva Narva Humanitaargümnaasium 19   7   0   7   33  
Alisa Smirnova Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve 3. Keskkool 17   7 (6) 2   7   33 (32)
Liisi Kreen Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 15   5   6   7   33  
Rauno Torp Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 16 (17) 7   2 (6) 7   32 (37)
Vlada Schotter Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 16   4   5 (7) 7   32 (34)
Irina Tarassova Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 18   6   7 (2) 1 (0) 32 (26)
Maris Kägo Jõgevamaa O. Lutsu nim. Palamuse Gümnaasium 16   4   5   7   32  
Garis Grünthal Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 14 (15) 5   6   7   32 (33)
Märten Karm Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 12   7   5   7   31  
Jörgen Remmelkoor Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 10 (11) 7   7   7   31 (32)
Kärt Varendi Järvamaa Aravete Keskkool 18   5 (7) 1 (2) 7   31 (34)
Sander Olo Pärnumaa Tori Põhikool 12 (13) 5 (3) 7   7   31 (30)
Üllar Alev Saaremaa Lümanda Põhikool 14   5   6   6   31  
Oksana Spashtshanskaja Harjumaa Loksa I Keskkool 16   2   7   6 (1) 31 (26)
Andrei Korsunski Tallinn Tln. Mustamäe Humanitaargümnaasium 16   5   3   7   31  
Märt Roosaare Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 12 (13) 5 (6) 6 (7) 7   30 (33)
Dmitri Smirnov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 14   7   7   2   30  
Nikolai Denissov Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 13   4 (5) 7   6   30 (31)
Jens Raevald Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 16   7 (5) 0   7   30 (28)
Annes Aus Saaremaa Leisi Keskkool 14   5 (6) 4 (1) 7   30 (28)
Eduard Dubrovski Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 17   6   0   7   30  
Mihhail Verhovtsov Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 13   7   3   7   30  
Lily Lillipuu Valgamaa Hummuli Põhikool 15   5   4 (7) 6   30 (33)
Arvo Kaldmäe Valgamaa Puka Keskkool 13   5 (6) 6   6   30 (31)
Kristen Reinmann Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 14 (15) 7   3 (6) 5   29 (33)
Tarvo Metsavas Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16   4   4 (6) 5   29 (31)
Helen Soeorg Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 14   7   1   7   29  
Kaarel Piip Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 10   7   7   5   29  
Sergei Ivanov Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 18   5   1   5   29  
Oleg Kortshagin Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 16   4   2 (1) 7   29 (28)
Silver Sepp Tartumaa Puhja Gümnaasium 15   7   0   7   29  
Janar Merilo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 17 (15) 4   1   7   29 (27)
Matis Alusalu Järvamaa Türi Gümnaasium 16   0   7   6   29  
Jaan Kokk Tallinn Vanalinna Hariduskolleegium 14   7   3   5   29  
Andrei Dementjev Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 9   7   6   7   29  
Anna Kovajeva Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 13   5   7   4   29  
Elina Kurr Tallinn Tln. Linnamäe Gümnaasium 13   5   5   6   29  
Martin Ligi Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 10   7   5   6   28  
Ivar Merilo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 16   5 (7) 1   6   28 (30)
Riivo Talviste Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 15   5   1   7   28  
Svetlana Azeva Sillamäe Sillamäe Astangu Kool 16   4   2   6   28  
Kuldar Kongo Võrumaa Osula Põhikool 12   5 (6) 6   5 (7) 28 (31)
Andres Maser Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 11 (13) 7   2   7   27 (29)
Marko Ojamaa Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 12 (13) 4   7   4   27 (28)
Riivo Kikas Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 14   2   7   4   27  
Aleksei Sorokin Narva Narva 6. Kool 16   4   5   2   27  
Pavel Maksimov Narva Narva Kreenholmi Kool 12   4   4   7   27  
Katrin Vassar Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 14   5   1 (2) 7   27 (28)
Meelis Lehtmets Läänemaa Vatla Põhikool 12   7   1   7   27  
Märt Maripuu Saaremaa Muhu Põhikool 11 (10) 5   4   7   27 (26)
Merike Sell Harjumaa Keila Gümnaasium 10 (8) 4   6   7   27 (25)
Geidi Sile Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 12   5   3   7   27  
Sander Kõiv Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 14   7   4   2   27  
Aleksei Shohh Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 11   5   7   4   27  
Allan Brandt Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 13 (12) 6   3   5   27 (26)
Jevgenia Shabanova Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 13 (12) 7   0   7   27 (26)
Jakob Jõgi Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 17 (18) 4   1   4   26 (27)
Mihhail Grinkov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 12   7   1   6   26  
Raul Metsva Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 14   4   6   2 (4) 26 (28)
Merily Turjakas Viljandimaa Võhma Gümnaasium 7   5   7   7   26  
Kristjan Allikas Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 13   5 (7) 1   7   26 (28)
Krista Juuse Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 12   6   1   7   26  
Rille Pihlak Harjumaa Saku Gümnaasium 13   5   1   7   26  
Konstantin Shibin Tallinn Tln. Juhkentali Gümnaasium 13   6   0   7   26  
Käthrin Vahter Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 15 (16) 7   2   1 (6) 25 (31)
Mihhail Bõtshinski Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 12   6   0   7   25  
Mihkel Külaots Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 13   5 (7) 7   0   25 (27)
Merle Hanson Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 13   5 (7) 0   7   25 (27)
Martin Lints Järvamaa Türi Gümnaasium 11   0   7   7   25  
Lise-Lotte Lääne Jõgevamaa Vaimastvere Põhikool 14   2   2   7   25  
Villem Hallik Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 9 (11) 5 (7) 4   7   25 (29)
Mariliis Mehik Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 18   7   0   0   25  
Reela Toomsalu Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 13   7   0   5   25  
Kerli Tarkin Saaremaa Kahtla Põhikool 14   4   2   5   25  
Rostislav Shumeiko Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 8 (10) 6   7   4   25 (27)
Pavel Kudrin Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 10   6   2   7   25  
Kalle Paas Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 13   5   0   7   25  
Rainer Kikas Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 13 (14) 0   5   6   24 (25)
Pille Rinne Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 13   4   0   7   24  
Oleg Jelissejev Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 11   5   4   4   24  
Jana Rämson Viljandimaa Võhma Gümnaasium 10   4   3   7   24  
Tarmo Vanker Viljandimaa Abja Gümnaasium 10   4   3   7   24  
Steve Mägi Põlvamaa Vastse-Kuuste Kool 13   2   2 (6) 7   24 (28)
Mihkel Luidalepp Läänemaa Taebla Gümnaasium 8   5 (7) 4   7   24 (26)
Kristjan Rauba Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 10   4   5   5   24  
Jane Orul Raplamaa Juuru Gümnaasium 16   3   0   5   24  
Andrei Rõbisnki Tallinn Tln. Mustamäe Humanitaargümnaasium 12   7   0   5   24  
Mari Arumäe Tallinn Tln. Prantsuse Lütseum 14   5   0   5   24  
Gleb Sibirtsev Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 9   5   3   7   24  
Marko Arrak Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 17   4   0   2   23  
Elo Sõnajalg Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 11 (12) 4   1   7   23 (24)
Liina Malk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 10   5   1 (3) 7   23 (25)
Kristo Allvee Jõgevamaa Lustivere Põhikool 12 (11) 3   1 (6) 7   23 (27)
Piia Aasamets Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 (11) 2 (5) 2 (7) 7   23 (30)
Nele Aunap Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12   5   3   2 (7) 22 (27)
Joosep Soop Hiiumaa Kärdla Keskkool 12   3   7   0   22  
Liisa Vals Hiiumaa Kärdla Keskkool 17   3   0   0   20  


20. veebruaril 2002
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee