2002.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Nikolai Voitsehhovski Narva Narva 6. Kool 20   7   7   6 (7) 40 (41)
Heidi Carolina Martinsaari Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 20   7   7   6   40  
Aleksandr Belugin Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 18   7 (6) 7   7 (6) 39 (37)
Jevgeni Martjushev Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 18   7   7   7   39  
Kaarel Nummert Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 18   6   7   7   38  
Dmitri Stalnuhhin Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 18   7   7   6   38  
Mirjam Malahhov Tartumaa Puhja Gümnaasium 18 (17) 6 (4) 7   7   38 (35)
Taavi Traumann Saaremaa Muhu Põhikool 18   7   7   6   38  
Priit Paal Tartumaa Elva Gümnaasium 17   6   7   7   37  
Marili Pärtel Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16   7   7   7   37  
Lauri Laik Valgamaa Valga Gümnaasium 17   6 (7) 7   7   37 (38)
Priit Rinken Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16   7 (6) 7 (6) 6 (7) 36 (35)
Mihhail Komashko Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 16 (14) 6   7   7   36 (34)
Kadre Saare Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 15 (16) 7   7   7   36 (37)
Ivan Avanessov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 16   7   6   7   36  
Rika Parve Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 20   4 (5) 5   7 (6) 36 (36)
Andres Järv Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 16   7   7   6 (5) 36 (35)
Zepp Uibo Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 16   7   7   5 (7) 35 (37)
Mari Vaiksaar Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 15   6 (7) 7   7   35 (36)
Mirja Palo Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 14   7   7   7   35  
Mihkel Aamer Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 14   7   7   7   35  
Madis Pink Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 18   3   7   7   35  
Velle Toll Saaremaa Orissaare Gümnaasium 17   7 (6) 4   7   35 (34)
Märten Tootmaa Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 14   7   7   7   35  
Dmitri Volodko Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 15   7   6   7   35  
Aleksandr Saveljev Narva Narva Kreenholmi Kool 15   6   7   6   34  
Igor Oleinik Narva Narva Soldino Gümnaasium 13   7   7   7   34  
Karmen Urban Ida-Virumaa Kiviõli 1. Keskkool 14   7   6 (7) 7   34 (35)
Anastassia Abrossimova Harjumaa Maardu Gümnaasium 15 (13) 6   6 (4) 7   34 (30)
Kaur Paves Tallinn Tln. Prantsuse Lütseum 16   7   4 (5) 7   34 (35)
Maret Heidelberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 18   6   5   5 (6) 34 (35)
Andreas Abel Tallinn Tln. Prantsuse Lütseum 14   7   6   7   34  
Aire Rihe Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 17   6   3 (5) 7   33 (35)
Mikk-Erik Bachmann Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 15   6   7   5   33  
Sander Pajusalu Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 14   7   5   7   33  
Anton Vassilenko Narva Narva Humanitaargümnaasium 13   7   7   6   33  
Gleb Gontar Narva Narva 6. Kool 12   7   7   7   33  
Aleksei Fillipov Narva Narva Kesklinna Gümnaasium 16   7   3   7   33  
Alina Knjazeva Narva Narva Humanitaargümnaasium 12   7   7   7   33  
Jekaterina Fadejeva Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 16   4   7   6   33  
Kadri Savi Viljandimaa Valuoja Põhikool 14   5   7   7   33  
Aet Tera Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 16   3   7   7   33  
Gerda Kättmann Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 19 (18) 7   0 (1) 7   33 (33)
Reiko Randoja Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 18   5   3 (6) 7   33 (36)
Aiti-Marin Eisenschmidt Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 12   7   7   7   33  
Olga Panarina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 14   6   6   7   33  
Tarmo Tuul Harjumaa Jüri Gümnaasium 14   7   6   6   33  
Kalev Pihlak Tallinn Tln. Prantsuse Lütseum 14   5 (6) 7   7   33 (34)
Jekaterina Frolova Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 13   6   7   7   33  
Andres Soolep Tallinn Tallinna Reaalkool 16   4   6   7   33  
Viktor Pavlov Tallinn Tln. Mustamäe Reaalgümnaasium 14   6 (5) 7   6   33 (32)
Nele Valss Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 15   7   7   3   32  
Merle Saar Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 13   6 (5) 6   7   32 (31)
Andres Uibo Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 14 (15) 4   7   7   32 (33)
Ahto Leht Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 12   7   7   6   32  
Kaspar Lippmaa Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 16   3   6   7   32  
Allan Rumjantsev Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12 (13) 6   7   7   32 (33)
Maris Nuhkat Harjumaa Loksa 1. Keskkool 18   0 (1) 7   7   32 (33)
Aleksei Fursov Lääne-Virumaa Rakvere Vene Gümnaasium 14   6 (7) 6   6   32 (33)
Ivan Gavrilov Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 13 (14) 6   6   7   32 (33)
Gleb Gorshunov Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 12 (13) 7 (6) 6   7   32 (32)
Kirill Alektorov Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 11   7   7   7   32  
Ragnar Säde Tallinn Tln. Kivimäe Põhikool 16   5   7   4   32  
Stanislav Klimtsenko Tallinn Tln. Mustamäe Üldhariduskool 14   4 (3) 7   7   32 (31)
Marju Valge Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 11 (13) 6   7   7   31 (33)
Maria Nurutdinova Narva Narva Kreenholmi Kool 14   3 (1) 7   7   31 (29)
Katre-Helena Käppa Tartumaa Elva Gümnaasium 16   3   7   5   31  
Kadri Kallast Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 12   7   5   7   31  
Monika Päri Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 13   4   7   7   31  
Irina Bandurevskaja Tallinn Tln. Mustamäe Üldhariduskool 12   7   5   7   31  
Anton Raudsepp Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 13 (14) 7   3 (6) 7   30 (34)
Tom Uiga Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 12   6   6   6   30  
Dmitri Birjukov Tartu linn Tartu Slaavi Gümnaasium 15   1   7   7   30  
Toomas Lillsaar Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 14   5 (2) 6   5   30 (27)
Siim Raidma Tartumaa Elva Gümnaasium 10   6   7   7   30  
Madis Aaso Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 17   3 (5) 3 (5) 7   30 (34)
Diana Aitai Pärnu linn Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 15 (16) 7   1 (3) 7   30 (33)
Jelena Ivanova Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 14   7   2 (1) 7   30 (29)
Kati Parmaste Järvamaa Väätsa Põhikool 13   7   3 (7) 7   30 (34)
Triin Kaasiku Järvamaa Türi Gümnaasium 11 (12) 5   7   7   30 (31)
Krõõt Olo Pärnumaa Tori Põhikool 17   7   0   6   30  
Mariete Promvalds Võrumaa Võru 1. Põhikool 9   7   7   7   30  
Krista Tiit Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 18   0   5   7   30  
Margit Ool Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 20   6   0 (1) 4   30 (31)
Dmitri Korovitshev Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 15   5 (6) 3 (7) 7   30 (35)
Ivan Ogibalov Tallinn Tallinna 53. Keskkool 13   4 (5) 6   7   30 (31)
Priit Jürimäe Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 18   4 (5) 5   3   30 (31)
Aleksei Fimaier Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 12   7   7   4   30  
Priit Aare Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 14 (15) 3   5   7   29 (30)
Kadri Saarepuu Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 13   7   4   5   29  
Triin Tammsalu Hiiumaa Kärdla Keskkool 10 (12) 7   5   7   29 (31)
Marju Halmann Jõgevamaa Tabivere Keskkool 12   5   5   7   29  
Kaija Jõeveer Jõgevamaa Tabivere Keskkool 14 (13) 2 (1) 7   6   29 (27)
Liisa Perk Võrumaa Võru 1. Põhikool 12   3   7   7   29  
Raol Tamberg Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 15   2 (3) 7   5   29 (30)
Katrin Humal Saaremaa Leisi Keskkool 11   5   7   6   29  
Tõnis Kivikas Lääne-Virumaa Vasta Põhikool 9   7   6   7   29  
Getter Lendau Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 10   7   5   7   29  
Maarja Soomann Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 13   6   7   3   29  
Inna Kordenkova Tallinn Karjamaa Gümnaasium 14   6 (5) 2 (5) 7   29 (31)
Ksenja Gromova Tallinn Tln. Mustamäe Üldhariduskool 10   5   7   7   29  
Aleksandr Vovnjuk Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 13 (12) 4   5 (3) 7   29 (26)
Jaak Lõivukene Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 12   7   6   3   28  
Aleksandr Krivolap Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 12   3   7   6   28  
Kristjan Kuuse Hiiumaa Lauka Põhikool 12   2   7   7   28  
Simo Lind Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 15   5   3 (4) 5   28 (29)
Kaspar Lillmaa Võrumaa Parksepa Keskkool 16 (17) 5   0 (1) 7   28 (30)
Annely Sepp Saaremaa Valjala Põhikool 14   7   0 (1) 7   28 (29)
Annely Press Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 14   7   0 (1) 7   28 (29)
Priit Eiber Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 12 (13) 4   7   5   28 (29)
Anu Pedaja Raplamaa Kehtna Põhikool 11   5   7   5   28  
Anne Danilova Tallinn Vladimir Kornijenko Eragümnaasium 16   1   7   4   28  
Jaan Katus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 17   6   0   5   28  
Maria Vita Tallinn Tallinna Reaalkool 10   6   5   7   28  
Andi Kipper Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10   7   5   6   28  
Stanislav Ratshinski Tallinn Karjamaa Gümnaasium 12   3   6   7   28  
Rauno Raidma Valgamaa Valga Gümnaasium 13 (14) 7   1   7   28 (29)
Ardi Tampuu Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 11 (12) 7   2   7   27 (28)
Andrei Loshitski Narva Narva Humanitaargümnaasium 12   6   7   2   27  
Raiki Kalda Tartumaa Elva Gümnaasium 13 (14) 0   7   7   27 (28)
Olavi Linder Järvamaa Laupa Põhikool 14   0   6   7   27  
Arti Velk Järvamaa Paide Gümnaasium 17   5   0   5   27  
Siim Vahi Jõgevamaa Vaimastvere Põhikool 14   1 (0) 7   5   27 (26)
Katrin Kiirend Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 14   5   1   7   27  
Regina Ohak Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 14 (16) 0   6   7   27 (29)
Kristi Saare Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 12 (13) 5   5   5   27 (28)
Natalja Nikolajeva Tallinn Tln. Mustamäe Humanitaargümnaasium 10   3   7   7   27  
Edgar Prass Tallinn Tallinna Tehnikagümnaasium 15   1   5   6   27  
Kristjan Sirge Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 13 (15) 4   2   7   26 (28)
Sven Velt Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 7 (9) 6   7   6   26 (28)
Ott Tinn Tartu linn Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 11 (12) 7   1   7   26 (27)
Madli Pärn Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 11 (12) 4   4   7   26 (27)
Irina Ivanova Tartu linn Tartu Pushkini Gümnaasium 9   3   7   7   26  
Rain Kipper Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 12 (14) 1   6   7   26 (28)
Tarmo Puolokainen Järvamaa Aravete Keskkool 14   4   1 (3) 7   26 (28)
Teet Kannike Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 8 (9) 7   6   5   26 (27)
Ülari Vooremäe Järvamaa Türi Gümnaasium 10   7   6   3   26  
Zoja Koromnova Jõgevamaa Mustvee Vene Gümnaasium 10   2   7   7   26  
Jelena Jakovleva Sillamäe Sillamäe Astangu Kool 11   4   6   5   26  
Liisa Vipp Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 13   2 (1) 5   6   26 (25)
Reimo Jäger Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 6 (10) 7   7   6   26 (30)
Ott Kartau Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 6   6   7   7   26  
German Ladõgin Tallinn Tallinna Reaalkool 8 (9) 6   6   6   26 (27)
Aleksander Tsemin Tallinn Tln. Mustamäe Üldhariduskool 12   6   1   7   26  
Aleksei Hrushtshov Tallinn Lasnamäe Gümnaasium 12   2   6   6   26  
Kristjan Oinus Valgamaa Pühajärve Põhikool 9 (10) 7   3   7   26 (27)
Olga Gapejeva Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 13 (14) 7   1   4   25 (26)
Valeria Kadõrova Narva Narva Kreenholmi Kool 11   1   6   7   25  
Kristiina Lepik Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 11   3   4   7   25  
Indrek Paas Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 15   1   2   7   25  
Ketlin Piir Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 13   4   2   6   25  
Roman Koscikas Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 12   3   7   3   25  
Artjom Kivonen Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Pärna Põhikool 11   5   3   6   25  
Aleksei Tjurin Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 12   5   1   7   25  
Juri Lokitonov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve 3. Keskkool 12   4   6   3   25  
Aleksandr Poljakov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 12   4   2   7   25  
Toomas Mets Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 12   3   7   3   25  
Maksim Butsenko Sillamäe Sillamäe Eesti Põhikool 13   4   4   4 (3) 25 (24)
Triin Sõber Saaremaa Kihelkonna Põhikool 5   7   7   6   25  
Darja Moltshun Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   7   4   7   25  
Maria Romanova Tallinn Tln. Linnamäe Gümnaasium 11   3   5   6   25  
Märt Soplepmann Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 10   7   2   5   24  
Triin Eamets Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 12   5   0   7   24  
Erko Sapelkov Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 10 (11) 0   7   7   24 (25)
Peeter Jürviste Võrumaa Antsla Gümnaasium 14 (15) 4   0   6   24 (25)
Kadri Matt Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 15 (16) 0   3   5   23 (24)
Simmo Rästas Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 10 (12) 7   1   5   23 (25)


20. veebruaril 2002
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee