2002.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

12. klass (kontrollisid Emilia Käsper, Indrek Zolk)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Martin Pettai Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Helle Kilgi Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   7   7 (4) 7   7   42 (39)
Jaanus Sepp Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   7   7   42  
Anti Sullin Tallinn Tln. Õismäe Humanitaargümnaasium 7   7   7   7   7 (5) 7   42 (40)
Siim Karus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   6   7   7   41  
Anton Karputkin Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 7   6   7   7   7   7   41  
Hendrik Nigul Tallinn Tln. Inglise Kolledzh 6   7   7   7   7   7   41  
Mihkel Rähn Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   7   7 (6) 7   5 (4) 40 (38)
Sergei Lakissov * Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 6 (5) 6   6   7   7   7   39 (38)
Pavel Bozhenok Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   7   4 (3) 7   39 (38)
Ago-Erik Riet * Tallinn Tln. Inglise Kolled? 6 (5) 6 (4) 7   7   4   7   37 (34)
Daniil Melnik Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   7   1 (3) 7   36 (38)
Juri Timoshin Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 7   7   7   0 (2) 7   7   35 (37)
Aapo Prii Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6   7   0 (7) 7   7   34 (41)
Anton Uustalu Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   0   7   6   34  
Gunar Kononov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7   6   7   0   7 (5) 7   34 (32)
Maksim Zagura Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7   7   7 (6) 0 (1) 6 (2) 7 (3) 34 (26)
Mihhail Veingold Tallinn Tallinna Juudi Kool 6   7   7 (6) 0   6   7   33 (32)
Krista Liin Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 7   7   7   0 (7) 4 (5) 7   32 (40)
Paavo Villako Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 7   6 (5) 6 (2) 2   4   7   32 (27)
Madis Reinumägi Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   7   0   4   7   32  
Maria Ausmees Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7   7   0   4   7   32  
Jaas Jezhov Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7 (6) 7   7 (6) 0   4   6 (4) 31 (27)
Pavel Vohmjanin Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   6   7   0 (2) 4   7 (6) 31 (32)
Aleksandr Mozgovoi Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7   7   7   0   3   7   31  
Sven Kanoshin Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   7   7   0   6 (4) 3   30 (28)
Aleksei Lissitsin * Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 0   7   5 (0) 7   4   7 (6) 30 (24)
Lauri Nõmme Tallinn Tallinna Reaalkool 3 (4) 7   7   0   6 (7) 7 (6) 30 (31)
Andres Luuk Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7 (6) 6   6 (4) 0   3 (4) 7   29 (27)
Raul Pärnsalu Harjumaa Kiili Kool 7 (6) 6 (5) 5 (2) 0   4 (7) 7   29 (27)
Priit Tinits Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   2   0 (3) 6   29 (32)
Jaanus Suurväli Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   6   0   6 (5) 3 (4) 29 (29)
Veiko Aasa Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7   7   7   0   4 (7) 3   28 (31)
Lilia Vilipp Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   7   7   0   0 (2) 7   28 (30)
Artjom Kurapov Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7   4 (5) 7   0   4 (7) 6   28 (32)
Aljona Jakovleva Tallinn Tln. Valdeku Gümnaasium 7   7   7   0   0 (3) 7   28 (31)
Dmitri Sarin Tallinn Tallinna 53. Keskkool 7   7   7   0   0 (3) 7   28 (31)
Sergei Shtshetinin Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   0   0 (1) 7   28 (29)
Marje Lust Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   2   7   0 (2) 4 (7) 7   27 (32)
Mai-Liis Sepp Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 3   6 (5) 7   0   4 (5) 7   27 (27)
Deivid Pugal Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   7   0   0 (2) 6   27 (29)
Liia Semjonova Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 7   7 (6) 5 (4) 0   2   6   27 (25)
Aleksandra Sõrovegina Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7   6   7   0   0 (3) 7   27 (30)
Jevgenia Fessunova Harjumaa Maardu Gümnaasium 6   7   7   0   0 (2) 7   27 (29)
Marina Kozhokaru Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7   7   7   0   0 (4) 6   27 (31)
Jevgeni Spashtshanski Tallinn Audentese Erakool 7   6   7   0   0 (3) 7   27 (30)
Madis Saal Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7   6   7   0   0   7   27  
Priit Uuemaa Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   0   0   6   27  
Siim Saarlo Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 7   5   7   0   0   7   26  
Siim Rahu Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7   6 (7) 7   0   3 (7) 3   26 (31)
Vladimir Kornilov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   7   7   0 (2) 0 (1) 5   26 (29)
Mari-Ann Vitsut Harjumaa Keila Gümnaasium 6   6 (7) 7   0   0   7   26 (27)
Marina Dobronogova Tallinn Tln. Mahtra Gümnaasium 7   7   7   2   0 (3) 3 (6) 26 (32)
Ave Kurss Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   2 (7) 0 (3) 2 (0) 25 (31)
Natalja Vassiljeva Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   0   4   0   25  
Deniss Vorohhobov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   0   4 (5) 0   25 (26)
Kristjan Männigo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 4   7   7   0 (2) 0 (1) 7   25 (28)
Madis Puju Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   7   7   0   0   4   25  
Maria Saladina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7   6   7   0   4   1   25  
Jevgeni Holodkov Võrumaa Võru Vene Gümnaasium 7   7   7   0   0 (2) 4   25 (27)
Roman Granin Tallinn Tln. Paekaare Gümnaasium 7   7   7   0   4 (7) 0   25 (28)
Tarvo Niine Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7   7   7   0   4 (7) 0   25 (28)
Anastassia Saveljeva Tallinn Tln. Läänemere Gümnaasium 7   7   7   0   0 (3) 4   25 (28)
Rando Tomson Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6   5 (4) 7   0 (3) 0 (2) 6   24 (28)
Kristi Kurg Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7   6   7   0   0 (1) 4   24 (25)
Janek Nikolajev Võrumaa Võru Vene Gümnaasium 7   7   7   0   0 (2) 3   24 (26)
Ants Hindpere Tallinn Tallinna Tehnikagümnaasium 7   7   7   0   0 (3) 3   24 (27)
Sergei Ledvanov Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   0   2 (3) 1 (2) 24 (26)
Dmitri Litvinovitsh Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   5   2 (5) 0   4 (3) 6   24 (26)
Evari Koppel Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   5 (6) 7   0 (1) 0 (3) 4   23 (28)
Hanna Jõgi Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 6   3 (7) 7   0 (2) 0   7   23 (29)
Epp Niidri Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 3   6   7   0 (1) 0 (2) 7   23 (26)
Riste Auväärt Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 4   7   7   0   0 (4) 5   23 (27)
Brit Tafenau Valgamaa Tõrva Gümnaasium 7   4 (2) 4   0   0   7   22 (20)
Kaili Trossmann Järvamaa Türi Gümnaasium 7   5 (7) 7   0   0   2   21 (23)
Vahur Meus Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7   7   7   0   0 (1) 0   21 (22)
Revo Sirel Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 7   7   7   0   0   0   21  
Kristjan Tamm Tallinn Vanalinna Hariduskolleegium 7   7   7   0 (2) 0 (3) 0   21 (26)
Riin Valdur Järvamaa Türi Majandusgümnaasium 7   5 (6) 4   0   4 (3) 0   20 (20)
Vahur Saaremets Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 7   7   6   0   0   0   20  
Maria Sarv Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 7   5 (6) 7   0   0   0   19 (20)
Kadri Kaldam Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7   4 (5) 7   0   0   0   18 (19)
Sille Viirmaa Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 5   6   7   0   0   0   18  
Janar Aasma Pärnumaa Vändra Gümnaasium 7   0   7   0   0   3   17  
Kadri Adrat Valgamaa Valga Gümnaasium 7   3 (7) 7   0   0 (4) 0   17 (25)
Raigo Kebja Raplamaa Juuru Gümnaasium 2   3 (6) 2   0   0 (4) 7   14 (21)
* 11. klassi õpilane lahendas nii 11. kui ka 12. klassi ülesanded


20. veebruaril 2002
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee