2002.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

11. klass (kontrollisid Härmel Nestra, Oleg Petshonkin)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Mihkel Kree Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Sergei Lakissov Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Oleg Koshik Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 7 (6) 7   7   7   7   7   42 (41)
Anton Stalnuhhin Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 6   7   7   7   7   7   41  
Aleksei Lissitsin Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7   5   7   7   7   7   40  
Janno Õnneleid Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 6   7   4   7   7 (6) 37 (37)
Dmitri Pivovarov Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 6   7 (6) 7   5   6 (5) 6   37 (35)
Kairit Pohla Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 7   7   7   7   0   7   35  
Teet Kaur Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   7   7   7   0   7   35  
Dmitri Petshonkin Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 7   7 (6) 7   4 (3) 7   3   35 (33)
Avo Muromägi Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   7   7   7   0   6 (0) 34 (28)
Tauno Sild Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 6   6   7   7   1 (0) 7   34 (33)
Igor Artemtshuk Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7 (6) 7   7   7   0   6   34 (33)
Lili Madissoon Tallinn Tallinna Reaalkool 5 (6) 7   7   4   7 (4) 4   34 (32)
Andre Kaldamäe Tallinn Tallinna Reaalkool 7   6 (4) 7   7 (6) 0   7   34 (31)
Kaupo Iher Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   6 (5) 4 (6) 2   33 (34)
Rauno Ots Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7   7   7   7   5 (7) 0   33 (35)
Michailas Ornovskis Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 6   7   7   7   6 (7) 0 (4) 33 (38)
Vadim Gerassimov Tallinn Karjamaa Gümnaasium 6   2 (4) 7   7   7 (6) 4 (6) 33 (36)
Ago-Erik Riet Tallinn Tln. Inglise Kolledzh 5   2 (5) 7   7   5   7   33 (36)
Tuuli Reisberg Tallinn Tallinna Reaalkool 7   4   7   4   4   7   33  
Kadi Paluoja Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   5   7   7   2 (5) 4 (7) 32 (38)
Janno Põldma Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7   5   7   0   6   32  
Siim Trumm Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 7   6   7   5   5 (4) 2 (1) 32 (30)
Harri Neiman Harjumaa Viimsi Keskkool 7 (6) 7   7   3   0   7 (5) 31 (28)
Sergei Glushakov Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 6   7   7   7   3 (2) 1 (7) 31 (36)
Andres Tiko Tallinn Tallinna Reaalkool 7 (6) 7   7   7   3 (0) 0   31 (27)
Aigar Vaigu Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5 (7) 7   7   4 (7) 1 (2) 31 (37)
Martin Kimmel Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7 (4) 7   5   0   4 (2) 30 (25)
Tarmo Roos Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7   6   7   6 (4) 4 (2) 0 (2) 30 (28)
Jelena Avanessova Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Vene Gümnaasium 6   7   3   4 (6) 4 (7) 6   30 (35)
Sander Sõnajalg Tallinn Tallinna Reaalkool 7   2 (4) 7   7 (6) 0 (1) 7   30 (32)
Marje Prank Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 1   6   4   5 (7) 7   29 (32)
Timo Uustal Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7   7   2   7 (5) 6 (7) 0 (2) 29 (30)
Juri Krainjukov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7   2   7   4   6 (7) 3 (2) 29 (29)
Rainer Kikkas Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 7   6   7   3   0   6 (7) 29 (30)
Boris Bakimov Võrumaa Võru Vene Gümnaasium 6   7   7   4   4 (0) 1 (0) 29 (24)
Aleksei Vinogradov Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 7   2 (4) 7   7 (6) 6 (7) 0 (3) 29 (34)
Martin Bachwerk Tallinn Tln. Õismäe Üldgümnaasium 6 (5) 0 (2) 7   7   2   7 (6) 29 (29)
Kaupo Voormansik Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 7   2 (4) 7   4   4 (0) 4 (3) 28 (25)
Kaido Rinne Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   7   1   0   6 (3) 28 (25)
Jevgeni Gogolev Pärnu linn Pärnu Vene Gümnaasium 7   7   7   3   0   4 (2) 28 (26)
Peeter Piksarv Tallinn Rocca al Mare Kool 7 (6) 7 (6) 7   7   0   0 (2) 28 (28)
Laura Raus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 7   7   7   0   0   27 (28)
Eiko Kivisik Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6   7   7   7 (5) 0   0 (3) 27 (28)
Liisi Saar Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 6   7 (6) 7   7   0   0   27 (26)
Vladislav Ivanishtshev Tallinn Tallinna 53. Keskkool 6   2 (4) 7   2 (3) 7   3 (7) 27 (34)
Eeva Mauring Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   6 (5) 7   6   0   0 (3) 26 (28)
Kärt Tomberg Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7 (5) 2   7   4   0   6 (7) 26 (25)
Kaupo Karja Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 0   7   7   7   0   5 (7) 26 (28)
Mihkel Utt Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 7   7   7   0   0   5   26  
Toomas Heinsalu Järvamaa Paide Gümnaasium 7   7   5 (7) 7   0   0   26 (28)
Anneli Kruve Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7   7   7   4   0   1   26  
Indrek Heinla Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7   6 (4) 7   4   0   2   26 (24)
Toomas Pai Valgamaa Valga Gümnaasium 7   7   7   2 (1) 1 (0) 2   26 (24)
Kristjan Peil Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   4   0   0   25  
Sergei Kostin Harjumaa Maardu Gümnaasium 7 (6) 7   7   4   0   0   25 (24)
Aivo Olev Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 4 (6) 3   7   4 (6) 0   7   25 (29)
Jevgeni Shablonin Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7 (6) 2 (4) 7   7   0 (7) 2 (7) 25 (38)
Roman Lilleorg Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   2   7   7   1 (0) 0   24 (23)
Kalle Last Järvamaa Paide Gümnaasium 6   7   7   4   0   0   24  
Sander Källo Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7   3 (4) 7   0 (3) 3   4 (5) 24 (29)
Anastassia Samsonova Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7   2 (4) 7   7   0 (1) 0   23 (26)
Anton Tshepurov Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 7   4 (7) 7   0   0   4 (7) 22 (28)
Ave Lepik Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 7   7   7   0   0   1 (4) 22 (25)
Catlyn Kirna Tallinn Tallinna Reaalkool 7 (6) 2 (3) 7   3   3   0 (4) 22 (26)
Maret Kalden Valgamaa Valga Gümnaasium 7   5   7   3   0 (1) 0 (1) 22 (24)
Aleksei Vorobjov Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7   7   5 (7) 0   0   2 (5) 21 (26)
Tanel Jairus Läänemaa Lihula Gümnaasium 0   7   6   0   4 (7) 4   21 (24)
Janek Lumi Võrumaa Parksepa Keskkool 5   0   7   4   0   5 (7) 21 (23)
Peeter Puusemp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7   2 (4) 7   4   0   1 (7) 21 (29)
Dmitri Davõdov Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 6   2   7 (6) 4   0   0   19 (18)
Riho Kägo Valgamaa Valga Gümnaasium 7   2 (5) 7   0   0   3 (6) 19 (25)
Eva Kaaver Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7   2 (5) 3 (4) 0 (3) 0   4 (5) 16 (24)
Andre Veskioja Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7   0   7   0   0   2 (6) 16 (20)
Andro Mikkor Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 7   6   2 (6) 0   0   0   15 (19)
Andrei Plotnikov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   2   2 (7) 2 (3) 0   0   13 (19)
Kaarel Klaos Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 6 (7) 7   0   0   0   0 (4) 13 (18)
Anti Luik Pärnumaa Häädemeeste Keskkool 7   5   0 (3) 0 (2) 0   0   12 (17)


20. veebruaril 2002
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee