2002.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

10. klass (kontrollisid Reimo Palm, Nikita Salnikov)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. 6. Summa
Kaie Kubjas Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Margus Maantoa Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Jekaterina Prostakova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Nikolai Mordan Tallinn Karjamaa Gümnaasium 7   7   7   7   7   7   42  
Kadri Roosmaa Tallinn Tln. Prantsuse Lütseum 7   7   7   7   7 (6) 7   42 (41)
Viktoria Prostakova Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   6 (7) 7   7   7   41 (42)
Dmitri Lomovski Tallinn Lasnamäe Gümnaasium 7   7   7   7   6 (5) 7   41 (40)
Toomas Runnel Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   6   5   7   7   7   39  
Anet Aselmaa Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 7   7   5 (7) 7   7   5   38 (40)
Riho Taba Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   7   7   7   2 (7) 37 (42)
Jaan Aru Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   6 (5) 2 (5) 7   7   36 (38)
Hardi Veermäe Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 7   6   7   7   4   5 (6) 36 (37)
Erkki Buht Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7   7   4 (5) 7   4   7   36 (37)
Meelis Muhk Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   7   7   1   7   36  
Artur Tamm Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   6   6   2 (4) 7   7   35 (37)
Julia Mussinskaja Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   5   7   7   2 (5) 35 (38)
Konstantin Astapov Narva Narva Humanitaargümnaasium 7   7   3   7 (6) 4 (3) 7   35 (33)
Pavel Fellert Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7   7   2   7 (6) 5 (7) 7   35 (36)
Madis Lõhmus Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 4   7   4 (5) 7   7   5 (7) 34 (37)
Julia Mihhailova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7 (6) 7   0   7   6 (4) 7   34 (31)
Indrek Ulst Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2   7   3 (4) 7   7   7   33 (34)
Andrei Pisponen Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7 (6) 7   5   4 (3) 3 (1) 7   33 (29)
Taavi Vaikjärv Tallinn Tallinna Reaalkool 7   6 (7) 7   0 (7) 6 (3) 7   33 (38)
Katerina Sõkina Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 7   6   5   7   1   7   33  
Ksenia Startseva Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7 (5) 5   3   7   3 (1) 7   32 (28)
Priit Kärner Järvamaa Türi Gümnaasium 7   7 (6) 7 (5) 4 (0) 7 (3) 0 (7) 32 (28)
Anet Ansperi Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7 (6) 5   7 (6) 1 (0) 5 (7) 32 (31)
Tauno Palts Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7 (5) 6   7   0 (7) 5   7   32 (37)
Kadri Roos Tallinn Rocca al Mare Kool 7   2 (4) 5 (7) 7   6   5 (7) 32 (38)
Heleriin Mieler Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 2   1   7   7   7   7   31  
Aleksander Mattal Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 7   7   5   4 (7) 7   1 (7) 31 (40)
Kristo Koort Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 7   1   7   2 (4) 6 (7) 7   30 (33)
Rein Raudjärv Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2   6   7 (5) 7 (5) 1   7   30 (26)
Jekaterina Kozlovskaja Narva Narva 6. Kool 7 (5) 7   7   7   1   1 (5) 30 (32)
Maria Kalinina Narva Narva 6. Kool 7   7   4 (0) 7   5   0 (1) 30 (27)
Margus Sepp Tallinn Tallinna Reaalkool 7   7   2 (0) 0 (4) 7 (5) 7   30 (30)
Imbi Haljasorg Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   4   7   4   0   29  
Anton Kugapi Narva Narva 6. Kool 7 (5) 7   5   7   3   0   29 (27)
Jevgenia Dmitrijeva Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 2 (0) 7   6 (7) 7   7   0   29 (28)
Natalia Jefimova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7   7   5   6   4 (1) 0   29 (26)
Mario Pajuste Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 7   7 (6) 7   1   7   0   29 (28)
Martin Rööp Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 7 (5) 6 (7) 4 (5) 0 (1) 6   6   29 (30)
Valeria Stulova Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7   7   7   7   1 (0) 0 (7) 29 (35)
Julia Shteingart Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   2 (6) 0   6 (7) 29 (34)
Jekaterina Vinogradova Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 0   7   3 (4) 7   5   7   29 (30)
Marbel Tamm Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 7   5   7   7   2   0   28  
Susanna Tamman Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 7   7   6   0   1   7   28  
Oksana Oleinik Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 7   7   7   7   0   0   28  
Julia Sulina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 0   7   6   7   7   1 (5) 28 (32)
Kristo Oidermaa Tallinn Tallinna 21. Kool 7   6   7   0 (5) 4 (3) 4 (7) 28 (35)
Irina Ljubovskaja Tallinn Tln. Mustamäe Reaalgümnaasium 7   0   7   7   5   2 (7) 28 (33)
Aleksandr Klugman Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 7   7   7   7   0   0   28  
Vladislav Mozgovoi Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7   7   7   7   0   0   28  
Margus Vent Valgamaa Valga Gümnaasium 0 (2) 6   4   7   4 (3) 7   28 (29)
Tõnis Kusmin Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7 (5) 6   0   0   7   7   27 (25)
Triin Lõhmus Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 7 (6) 0   2   7   7   4   27 (26)
Jelena Semenjuk Tallinn Ehte Humanitaargümnaasium 0   7   6 (7) 7   0   7   27 (28)
Sergei Stepanov Narva Narva 6. Kool 7   7   0   7   5   0   26  
Mailis Liiv Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7   2   5   7   5   0 (1) 26 (27)
Kertu Säärits Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   7   2 (4) 4   4 (7) 1 (7) 25 (36)
Martin Teder Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (5) 7   0   0 (5) 5 (7) 6 (7) 25 (31)
Deniss Bratsh Kohtla-Järve linn Kohtla-Järve 3. Keskkool 7   0   3   7   1   7   25  
Marina Panarina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 7   7   0   7   4   0   25  
Anu Esinurm Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 6   2 (4) 7 (6) 0 (2) 5   5 (3) 25 (26)
Piret Tõnurist Tallinn Tln. Nõmme Gümnaasium 7   7   5   6   0   0   25  
Vadim Panashtsha Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 7   6 (5) 3   0 (7) 1 (0) 7   24 (29)
Maria Obrubskaja Tallinn Vladimir Kornijenko Eragümnaasium 7   7   6   4   0   0 (3) 24 (27)
Priit Lepp Harjumaa Kuusalu Keskkool 0   7   0   6   3   7   23  
Tambet Treimuth Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7   5   3 (5) 4   3   0 (7) 22 (31)
Priit Märtin Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1   7   6 (7) 4   4   0 (7) 22 (30)
Vika Tshernobrivaja Narva Narva Pähklimäe Gümnaasium 5 (6) 6   1 (5) 7   3   0 (6) 22 (33)
Ivan Stroganov Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7 (5) 0   7   2   5 (7) 1 (6) 22 (27)
Marten Laur Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7 (5) 0   3 (4) 6   6 (4) 0   22 (19)
Maria Jakoreva Harjumaa Maardu Gümnaasium 7   7   1   7   0   0 (2) 22 (24)
Margo Tärn Järvamaa Paide Gümnaasium 0   6   3 (4) 0   5 (7) 7   21 (24)
Nikolai Tshihhatshjov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7   0   5 (6) 7   2 (4) 0 (3) 21 (27)
Tiit Käbin Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 7   0   0   0   6   7   20  
Liisi Soomann Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium0 0   0   3   7   3   7   20  
Mait Raag Võrumaa Parksepa Keskkool 7   6   2   0   3   2 (5) 20 (23)
Priit Luts Valgamaa Valga Gümnaasium 0   7   4   6   3   0 (3) 20 (23)
Mats Volberg Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 0   0   7 (6) 3   7   2 (6) 19 (22)
Merliis Sulg Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 0   0   0   3   4   0   7  
Getter Toome Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 2   4   0   1   0   0   7  


20. veebruaril 2002
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee