2001.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

9. klass (kontrollisid Kalle Kaarli, Ahti Peder)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. 4. Summa
Jekaterina Prostakova Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 18 7 7 7 7 (5) 46 (44)
Viktoria Prostakova Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 16 7 7 7 7 (6) 44 (43)
Fjodor Novozhilov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 19 6 (2) 7 7 5 (7) 44 (42)
Kadri Roosmaa Tallinn Tln. Prantsuse Lütseum 17 7 (6) 6 7 (0) 7 44 (36)
Priit Märtin Tartumaa Elva Gümnaasium 17 7 7 7 3 41
Aleksandr Mattal Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 20 7 7 7 0 41
Viktoria Tshernobrivaja Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 15 7 7 6 5 (6) 40 (41)
Kaie Kubjas Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 15 7 4 7 7 40
Andrei Pisponen Kohtla-Järve linn K.-Järve Ühisgümnaasium 14 7 (6) 7 7 4 (3) 39 (37)
Margus Maantoa Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 17 7 7 7 1 (3) 39 (41)
Ivan Stroganov Järvamaa Türi Gümnaasium 15 7 5 7 4 (7) 38 (41)
Julia Mihhailova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 13 7 7 7 4 38
Konstantin Astapov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 13 7 (6) 7 6 4 (5) 37 (37)
Riho Taba Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 18 7 7 4 1 (4) 37 (40)
Priit Kärner Järvamaa Türi Gümnaasium 14 7 7 7 1 (4) 36 (39)
Hardi Veermäe Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 14 7 7 7 1 (2) 36 (37)
Anastassia Lodeikina Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 16 7 4 5 4 36
Arkadi Zhitnõi Narva linn Peetri Kool 17 5 (4) 7 6 1 36 (35)
Dmitri Lomovski Tallinn Tln. Lasnamäe Gümnaasium 19 7 (5) 4 3 2 35 (33)
Aivo Tamm Tallinn Tallinna 21. Kool 17 7 7 0 4 35
Piibe Lehtsaar Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 16 7 5 (2) 2 5 (6) 35 (33)
Julia Mussinskaja Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 18 4 7 1 4 (6) 34 (36)
Anet Ansperi Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16 5 7 2 (5) 4 (7) 34 (40)
Kerli Allmere Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16 7 7 0 4 (7) 34 (37)
Toomas Runnel Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 17 4 (5) 7 2 4 (7) 34 (38)
Kristo Koort Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 16 5 (7) 5 (2) 2 6 (7) 34 (34)
Marina Panarina Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 15 5 (7) 7 2 4 (7) 33 (38)
Julia Sulina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 13 7 (5) 6 7 0 33 (31)
Tatjana Abdurahmanova Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 14 6 (4) 6 3 4 33 (31)
Margus Vent Valgamaa Valga Gümnaasium 14 7 3 4 4 32
Natalia Jefimova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 16 7 7 1 1 (2) 32 (33)
Birgit Otsa Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 14 (12) 7 7 0 (2) 4 (7) 32 (35)
Heleriin Mieler Viljandimaa Valuoja Põhikool 14 6 (3) 7 4 1 32 (29)
Erkki Buht Raplamaa Kodila Põhikool 11 7 6 7 1 32
Kadri Veddel Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 16 3 (5) 7 2 4 (3) 32 (33)
Mailis Liiv Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 17 6 (2) 6 1 (4) 1 (2) 31 (31)
Jelena Semenjuk Tallinn Tln. Ehte Humanitaargümnaasium 13 7 7 0 4 31
Vitali Shipilov Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 15 5 6 (7) 0 5 31 (32)
Andrei Novikov Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 15 7 6 1 2 (4) 31 (33)
Kristjan Lillemets Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 13 6 (7) 7 0 5 31 (32)
Irina Ljubovskaja Tallinn Tln. Mustamäe Reaalgümnaasium 10 7 (4) 6 7 1 31 (28)
Terje Toomistu Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 14 7 5 0 4 (7) 30 (33)
Meelis Muhk Tallinn Rocca al Mare Kool 15 7 7 0 1 30
Juri Makaritshev Tallinn Tln. Lasnamäe Gümnaasium 17 3 6 (7) 0 4 30 (31)
Jekaterina Sõkina Tallinn Tln. Ehte Humanitaargümnaasium 13 7 (5) 6 (7) 1 (5) 3 30 (33)
Priit Lepp Harjumaa Kuusalu Keskkool 17 2 7 2 2 30
Kaidi Rand Läänemaa Virtsu Põhikool 16 3 5 0 6 (7) 30 (31)
Priit Oja Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 12 5 7 1 (3) 4 (5) 29 (32)
Riho Kadaja Harjumaa Saku Gümnaasium 18 2 7 0 2 29
Anastassia Sinkova Tallinn Tln. Mahtra Gümnaasium 12 7 (5) 5 (7) 0 5 (4) 29 (28)
Taavi Raidma Tartumaa Elva Gümnaasium 15 5 (6) 6 1 1 28 (29)
Tauno Koovit Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 12 7 7 2 (3) 0 28 (29)
Tauno Palts Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 15 5 (7) 4 0 4 28 (30)
Erle Unt Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 12 5 (3) 7 0 4 (7) 28 (29)
Katrin Kurvits Valgamaa Tõrva Gümnaasium 14 5 6 1 1 27
Madis Lõhmus Järvamaa Türi Gümnaasium 8 7 7 3 2 (4) 27 (29)
Maris Leivategija Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 8 3 7 (6) 4 4 (7) 26 (28)
Susanna Tamman Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 13 4 (7) 5 0 (2) 4 (6) 26 (33)
Sulo Kiivit Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 15 5 (4) 5 (7) 0 (2) 1 (3) 26 (31)
Anet Aselmaa Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 9 (7) 7 7 1 (3) 2 (3) 26 (27)
Andres Kreen Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 16 2 3 (1) 0 4 (7) 25 (26)
Anastasja Borovaja Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 12 7 4 1 1 25
Kaupo Kitsing Pärnumaa Vändra Gümnaasium 12 4 7 1 1 25
Siim Randoja Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 12 5 (7) 6 0 (1) 2 (4) 25 (30)
Rainer Punga Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 18 2 (4) 2 2 1 25 (27)
Indrek Ulst Põlvamaa Põlgaste Põhikool 15 (13) 5 5 0 0 25 (23)
Raivo Laanemets Tartumaa Elva Gümnaasium 10 3 7 2 (7) 2 24 (29)
Priit Türner Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 15 2 6 0 1 24
Kaspar Laurimaa Raplamaa Valtu Põhikool 17 2 4 (6) 0 1 24 (26)
Liisi Soomann Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 4 (3) 6 0 1 23 (22)
Liis Siirak Jõgevamaa Jõgeva Ühisgümnaasium 7 4 (7) 7 1 4 (7) 23 (29)
Jaak Ristioja Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 10 5 (7) 6 1 (3) 1 (2) 23 (28)
Erasmus Reemet Hiiumaa Käina Gümnaasium 12 0 7 0 1 20
Madis Kure Põlvamaa Põlva Keskkool 15 2 1 0 (1) 1 (4) 19 (23)
Valentin Krõlov Sillamäe Astangu Kool 16 2 (6) 0 0 1 (2) 19 (24)
Irina Voronko Sillamäe Sillamäe Kannuka Kool 15 2 2 0 0 (1) 19 (20)


24. veebruaril 2001
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee