2001.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

8. klass (kontrollisid Kati Metsalu, Eno Tõnisson)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Jaan Vajakas Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 20 7 7 7 41
Nikita Babanski Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 18 7 7 7 39
Oleg Zhumadilov Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 20 7 7 3 (1) 37 (35)
Siim Ainsaar Harjumaa Saku Gümnaasium 18 7 7 5 (1) 37 (33)
Ülari Teder Tartumaa Elva Gümnaasium 16 (15) 7 7 6 (7) 36 (36)
Tauno Metsalu Tallinn Tln. Kadrioru Saksa Gümnaasium 16 7 (6) 7 6 36 (35)
Karel Aru Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 18 7 7 3 (6) 35 (38)
Martin Küüsmaa Tallinn Tln. Prantsuse Lütseum 20 7 7 1 (0) 35 (34)
Erik Jaaniso Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 17 5 7 6 35
Aleksandr Morozenko Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 19 1 7 7 34
Anna Agafonova Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 19 2 (3) 6 7 34 (35)
Alari Lukk Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 17 4 7 6 34
Ott Rebane Hiiumaa Suuremõisa Põhikool 17 5 (3) 7 5 (7) 34 (34)
Mari Kikerpill Tartumaa Elva Gümnaasium 18 5 (2) 7 3 33 (30)
Kadi Epler Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 13 (14) 5 7 7 32 (33)
Ardo Kirsipuu Pärnumaa Vändra Gümnaasium 12 7 7 5 31
Oleg Shelajev Tallinn Tln. Karjamaa Gümnaasium 15 2 (3) 7 7 31 (32)
Liina Roots Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 16 5 7 3 (6) 31 (34)
Riho Liiv Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 15 2 (0) 7 6 30 (28)
Gleb Shtshenov Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 14 7 7 2 30
Mattias Linnap Tallinn Tallinna 21. Kool 18 2 7 3 30
Dmitri Derkatsh Tallinn Tln. Läänemere Gümnaasium 14 5 6 4 29
Juhan Aru Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 17 3 7 2 29
Mihkel Pajusalu Tartu linn Tartu Tamme Gümnaasium 18 0 7 4 29
Indrek Altpere Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 15 0 7 (6) 6 28 (27)
Helina Kitsing Pärnumaa Vändra Gümnaasium 15 0 7 6 28
Erki Metsanurk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 16 1 7 4 (6) 28 (30)
Jefim Borissov Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 14 7 7 0 28
Oleg Lebedev Kohtla-Järve linn K.-Järve 3. Keskkool 19 1 7 0 27
Sergei Shtefanov Tallinn Tln. Paekaare Gümnaasium 13 7 7 0 27
Martin Lind Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 11 (12) 5 7 4 (6) 27 (30)
Ander Olvik Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 17 2 (0) 3 5 (7) 27 (27)
Maarja-Liisa Loorits Põlvamaa Ruusa Põhikool 14 5 (3) 6 1 26 (24)
Priit Tamme Harjumaa Saku Gümnaasium 18 7 1 0 26
Toomas Marmor Hiiumaa Suuremõisa Põhikool 14 0 7 5 (7) 26 (28)
Mart Kaasiku Järvamaa Türi Gümnaasium 16 5 (2) 4 0 25 (22)
Siim Kuusik Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 16 0 7 2 25
Illar Vassilenko Ida-Virumaa Narva Eesti Gümnaasium 18 (16) 0 0 7 25 (23)
Jevgenia Rogozina Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 14 1 7 3 (5) 25 (27)
Hasso Abel Jõgevamaa Voore Põhikool 18 (19) 0 7 0 25 (26)
Heidi Kadarik Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 14 0 7 3 24
Kätlin Vaga Saaremaa Muhu Põhikool 17 0 7 0 24
Anton Loss Tallinn Haabersti Vene Eragümnaasium 12 3 4 (5) 5 24 (25)
Mikk Müraus Valgamaa Tõrva Gümnaasium 14 0 5 4 (5) 23 (24)
Vadim Krasnov Kohtla-Järve linn K.-Järve Ühisgümnaasium 9 2 (3) 7 5 23 (24)
Krista Umbjärv Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 14 0 6 3 23
Kadri Lill Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 14 0 7 2 23
Majgrit Kallavus Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 14 0 7 2 23
Laur Kiik Tallinn Tln. Kadrioru Saksa Gümnaasium 13 2 (3) 7 1 23 (24)
Martin Kontus Järvamaa Aravete Keskkool 15 0 7 0 22
Janar Tähepõld Jõgevamaa Lustivere Põhikool 11 (12) 0 7 4 22 (23)
Henri Kuuse Hiiumaa Kärdla Keskkool 8 0 7 7 22
Hanna Hõrak Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 17 0 2 (7) 2 21 (26)
Areenika Tammissaar Raplamaa Valtu Põhikool 13 0 2 4 19
Maria Teder Raplamaa Valtu Põhikool 16 0 (1) 3 0 19 (20)
Anton Kukeste Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 11 (14) 2 5 0 18 (21)
Ivan Tulzhenko Sillamäe Sillamäe Kannuka Kool 10 0 0 5 15
Liisa Toompuu Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 14 0 1 0 15
Allan Kulleste Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 14 0 0 1 15
Eva Leini Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 14 0 0 1 15
Lauri Kindsigo Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 13 0 1 1 15
Riivo Sisask Võrumaa Võru Kesklinna Gümnaasium 14 0 0 1 15


24. veebruaril 2001
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee