2001.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

7. klass (kontrollisid Elts Abel, Mart Abel)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda huvipäevale kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool Test 1. 2. 3. Summa
Holger Haas Pärnumaa Viira Kool 20 7 (4) 7 6 40 (37)
Laur Tooming Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 20 7 5 7 39
Kärt Varendi Järvamaa Aravete Keskkool 20 7 4 (2) 6 (7) 37 (36)
Aleksei Panarin Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 20 7 3 7 37
Aleksei Vlassov Tallinn Tln. Mustamäe Üldhariduskool 20 7 7 3 (7) 37 (41)
Ivar Merilo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 20 7 5 (3) 5 (6) 37 (36)
Silver Sepp Tartumaa Puhja Gümnaasium 20 7 6 2 35
Vassili Novikov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 17 7 5 6 (7) 35 (36)
Jaan Kokk Tallinn Vanalinna Hariduskolleegiumi Põhikool 19 7 (6) 2 7 35 (34)
Rauno Torp Tartu linn Tartu Kesklinna Kool 19 5 (4) 7 3 34 (33)
Rivo Laks Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 20 7 5 (4) 2 (6) 34 (37)
Karl Kruuse Tartumaa Nõo Põhikool 18 7 6 2 33
Anton Zlodejev Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 17 7 2 7 33
Valeria Nossova Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 18 7 2 6 (5) 33 (32)
Sander Kõiv Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 17 7 (6) 5 (7) 4 (7) 33 (37)
Vlada Schotter Tartu linn Tartu Kunstigümnaasium 17 7 7 2 (6) 33 (37)
Märten Karm Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 18 7 1 (2) 7 33 (34)
Mihkel Külaots Tartumaa Ülenurme Gümnaasium 18 7 6 1 (0) 32 (31)
Oleg Jelissejev Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 18 (19) 7 5 2 (0) 32 (31)
Andrei Rõbinski Tallinn Tln. Mustamäe Humanitaargümnaasium 18 7 1 6 32
Andrei Korsunski Tallinn Tln. Mustamäe Humanitaargümnaasium 16 7 7 2 (5) 32 (35)
Anna Kovajeva Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 17 7 7 1 (4) 32 (35)
Tanel Jüris Tallinn Tallinna Reaalkool 17 7 (6) 7 1 (4) 32 (34)
Kaarel Piip Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 15 7 3 7 32
Diana Roshik Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 20 7 2 (0) 2 (4) 31 (31)
Madis Kapsi Viljandimaa Karksi-Nuia Gümnaasium 15 7 7 2 (6) 31 (35)
Merily Turjakas Viljandimaa Võhma Gümnaasium 15 7 4 (7) 5 (4) 31 (33)
Krista Juuse Ida-Virumaa Jõhvi Gümnaasium 16 (15) 7 2 6 31 (30)
Dmitri Shmidt Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 16 (17) 7 1 (0) 7 31 (31)
Jarmo Kurs Jõgevamaa Voore Põhikool 16 7 5 (7) 3 31 (33)
Margus Koiduste Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 15 7 7 2 (6) 31 (35)
Kaarel Kundrats Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 16 7 1 7 31
Mirjam Laater Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 16 7 6 2 (1) 31 (30)
Jakob Jõgi Tartu linn Tartu Kommertsgümnaasium 18 (17) 7 1 5 31 (30)
Janar Merilo Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 18 7 1 5 31
Steven Smit Valgamaa Pühajärve Põhikool 16 7 4 3 (4) 30 (31)
Jörgen Remmelkoor Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim.Gümnaasium 18 7 1 (2) 4 (6) 30 (33)
Raul Metsva Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 15 7 6 2 (4) 30 (32)
Lise-Lotte Lääne Jõgevamaa Vaimastvere Põhikool 17 7 5 (7) 1 (3) 30 (34)
Üllar Alev Saaremaa Lümanda Põhikool 18 7 1 4 (5) 30 (31)
Andrei Dementjev Tallinn Tln. Ehte Humanitaargümnaasium 16 7 7 0 30
Martin Sauk Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 15 (16) 7 5 (6) 3 (5) 30 (34)
Hardi Rikand Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 17 7 (6) 5 (6) 1 (3) 30 (32)
Kaidi Putersoo Pärnu linn Pärnu Kuninga Tn. Põhikool 18 6 (7) 5 (3) 1 (2) 30 (30)
Lily Lillipuu Valgamaa Hummuli Põhikool 19 7 2 (3) 1 (3) 29 (32)
Julia Käis Valgamaa Valga Põhikool 15 6 7 1 29
Liisi Kreen Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium 13 7 7 2 (5) 29 (32)
Triinu Pukki Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 19 7 1 2 (5) 29 (32)
Tiia Vahula Pärnumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 17 7 4 (7) 1 (5) 29 (36)
Mario Sternhof Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 16 7 1 5 29
Kaur Kübarsepp Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 19 7 2 1 29
Taavi Tamm Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 17 7 (4) 4 (6) 1 29 (28)
Jana Rämson Viljandimaa Võhma Gümnaasium 12 7 4 (3) 6 29 (28)
Mihhail Grinkov Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 15 7 1 6 29
Dmitri Smirnov Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 18 (17) 7 1 (0) 3 (7) 29 (31)
Igor Petshjonkin Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 10 (11) 7 7 5 29 (30)
Martin Saar Tallinn Tln. Inglise Kolledzh 15 7 5 2 (5) 29 (32)
Joonatan Talviste Tartu linn Tartu Descartes'i Lütseum 18 7 1 (0) 3 29 (28)
Liisi Panov Pärnu linn Pärnu Kuninga Tn. Põhikool 20 7 1 1 (4) 29 (32)
Kadri Rebane Pärnu linn Pärnu Rääma Põhikool 12 7 4 (3) 6 (7) 29 (29)
Helen Soeorg Tartu linn Tartu Karlova Gümnaasium 18 7 0 4 (6) 29 (31)
Alisa Smirnova Kohtla-Järve linn K.-Järve 3. Keskkool 18 7 1 2 (7) 28 (33)
Mati Puss Saaremaa Muhu Põhikool 17 7 0 4 28
Mihhail Verhovtsov Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 16 7 1 4 28
Toomas Laarits Tallinn Tln. Prantsuse Lütseum 12 (14) 7 7 2 (4) 28 (32)
Sergei Kaganski Valgamaa Valga Vene Gümnaasium 12 7 7 1 27
Irina Tarassova Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 18 (19) 5 (7) 0 4 (7) 27 (33)
Sten Mäses Tallinn Tln. Prantsuse Lütseum 17 6 0 4 27
Anastassia Rumjantseva Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 17 (18) 6 2 2 (5) 27 (31)
Mari Arumäe Tallinn Tln. Prantsuse Lütseum 17 7 0 (2) 3 (7) 27 (33)
Kristiina Müür Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16 7 1 3 (5) 27 (29)
Tarmo Oks Harjumaa Saku Gümnaasium 13 (16) 7 7 0 27 (30)
Ats Allikmaa Läänemaa Haapsalu Gümnaasium 14 7 0 6 (7) 27 (28)
Merle Hanson Pärnu linn Pärnu Kuninga Tn. Põhikool 15 7 4 (2) 1 (4) 27 (28)
Kristjan Allikas Pärnu linn Pärnu Vanalinna Põhikool 15 (14) 7 4 1 (2) 27 (27)
Annika Teder Tartumaa Elva Gümnaasium 14 6 5 1 26
Martin Lints Järvamaa Türi Gümnaasium 20 4 1 1 (4) 26 (29)
Siim Kukk Järvamaa Aravete Keskkool 16 5 (2) 3 2 (4) 26 (25)
Anti Kruutmann Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 11 7 5 3 26
Kalle Paas Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 12 (10) 7 6 1 26 (24)
Konstantin Loginov Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 16 5 (7) 3 2 26 (28)
Juri Tshistjakov Narva linn Narva Kesklinna Gümnaasium 17 6 1 2 26
Steve Mägi Põlvamaa Vastse-Kuuste Kool 16 5 2 3 (7) 26 (30)
Eva Toom Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 17 7 1 1 (3) 26 (28)
Andrei Jerjomenko Tallinn Tln. Mustamäe Reaalgümnaasium 12 7 5 2 (4) 26 (28)
Mari Emmus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 16 (15) 4 0 (2) 6 (7) 26 (28)
Ott Vilson Tartu linn Mart Reiniku Gümnaasium 14 6 0 6 (7) 26 (27)
Kristel Matela Tartu linn Tartu Raatuse Gümnaasium 15 4 6 1 26
Maiu Vares Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 12 7 4 (2) 2 (5) 25 (26)
Alina Kosulnikova Kohtla-Järve linn Pärna Põhikool 14 7 3 1 25
Liia Feoktistova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 10 (9) 6 7 2 (3) 25 (25)
Ivo Kralla Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 17 7 0 1 (2) 25 (26)
Tiina Härm Viljandimaa Võhma Gümnaasium 12 7 3 3 25
Birgit Rits Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim.Gümnaasium 11 7 6 1 25
Pavel Kudrin Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 15 7 1 2 (5) 25 (28)
Garis Grünthal Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 12 7 1 5 (6) 25 (26)
Riin Velleste Raplamaa Kehtna Põhikool 16 7 (6) 1 1 (5) 25 (28)
Tõnis Roodla Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 18 7 0 0 25
Madis Mikola Saaremaa Kuressaare Põhikool 15 7 1 2 (5) 25 (28)
Pille Sepp Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 12 7 4 2 25
Eduard Dubrovski Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 15 7 2 1 (4) 25 (28)
Irina Ovtshinnikova Harjumaa Loksa Vene Gümnaasium 15 (0) 7 (0) 1 (0) 2 (6) 25 (0)
Madis Talmar Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12 7 4 (2) 2 (4) 25 (25)
Geidi Sile Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 15 7 0 2 (5) 24 (27)
Liina Malk Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim.Gümnaasium 14 7 0 (2) 3 (7) 24 (30)
Mirko Adari Põlvamaa Värska Gümnaasium 17 6 0 1 (2) 24 (25)
Eduard Rabinovitsh Tallinn Tln. Ümera Põhikool 12 6 1 (2) 5 24 (25)
Marko Ojamaa Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 16 3 4 1 24
Kaarel Nagla Valgamaa Puka Keskkool 14 (15) 7 1 (2) 1 (4) 23 (28)
Ragnar Kikas Põlvamaa Viluste Põhikool 13 (14) 3 6 1 (2) 23 (25)
Valentina Kostjukevitsh Sillamäe Sillamäe Vanalinna Kool 14 6 3 0 23
Ivar Laes Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool 14 6 1 2 (7) 23 (28)
Mariliis Mehik Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 10 (12) 7 1 5 23 (25)
Aleksei Kisseljov Tallinn Tln. Linnamäe Gümnaasium 16 (17) 5 0 (2) 2 (3) 23 (27)
Aleksei Shohh Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 15 7 0 (2) 1 (3) 23 (27)
Pille Pihlakas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 13 7 0 (3) 3 (6) 23 (29)
Gert Palok Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 14 7 0 2 (4) 23 (25)
Kaia Uibo Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 14 7 1 1 (3) 23 (25)
Tuuli Käiro Tartumaa Puhja Gümnaasium 12 7 1 2 (5) 22 (25)
Kristel Uri Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Gümnaasium 12 7 1 2 (7) 22 (27)
Mirle Iro Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 14 7 0 1 (4) 22 (25)
Epp Solovjev Põlvamaa Värska Gümnaasium 15 7 0 0 (2) 22 (24)
Jürgen Lina Põlvamaa Vastse-Kuuste Kool 12 (13) 4 1 (0) 5 (7) 22 (24)
Artjom Krõlov Sillamäe Sillamäe Kannuka Kool 14 6 0 2 (7) 22 (27)
Jevgeni Stasjuk Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 14 6 1 (2) 1 (3) 22 (25)
Martin Toomel Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 12 7 0 2 (6) 21 (25)
Triin Arbo Hiiumaa Kärdla Keskkool 13 (12) 7 0 1 (3) 21 (22)
Arvo Kaldmäe Valgamaa Puka Keskkool 10 (11) 7 1 2 (7) 20 (26)
Liis Reinhold Lääne-Virumaa Võsu Põhikool 10 7 1 2 (7) 20 (25)
Elar Kraav Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 11 7 0 (2) 2 (5) 20 (25)
Liisi Grab Hiiumaa Kärdla Keskkool 9 7 2 2 20
Marko Lepamets Võrumaa Võru 1. Põhikool 12 6 0 2 (7) 20 (25)
Seidi Suurmets Tartumaa Ilmatsalu Põhikool 6 6 5 2 (7) 19 (24)
Liisa Vals Hiiumaa Kärdla Keskkool 10 7 2 0 19
Nadja Timofejeva Sillamäe Astangu Kool 10 7 0 1 (6) 18 (23)


24. veebruaril 2001
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee