2001.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

12. klass (kontrollisid Reimo Palm, Nikita Salnikov)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Kirill Vassilkov Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 7 7 7 7 7 (5) 35 (33)
Konstantin Tretjakov Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 7 (5) 7 (5) 7 7 7 35 (31)
Oleg Petshonkin Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 7 (4) 7 7 7 7 35 (32)
Endel Soolo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 7 7 7 4 32
Ivan Kuznetsov Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 6 (7) 7 7 7 5 32 (33)
Alar Ainla Viljandimaa Viljandi Paalalinna Gümnaasium 7 (4) 7 7 7 1 (2) 29 (27)
Aleksandr Grebennik Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 6 (7) 7 7 7 0 27 (28)
Siim Sikkut Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 6 (4) 7 3 4 (5) 26 (25)
Grigori Palamartshuk Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 3 (4) 7 7 7 1 25 (26)
Daniel Travin Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 6 (4) 4 5 5 5 (6) 25 (24)
Vitali Stupin Tallinn Tln. Karjamaa Gümnaasium 4 (2) 6 5 3 (4) 6 (7) 24 (24)
Anton Keks Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 5 7 (6) 7 4 1 (2) 24 (24)
Tõnis Nurk Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 5 6 7 0 (1) 6 24 (25)
Ago Luberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5 7 0 (2) 7 4 23 (25)
Paul Tammo Tallinn Tallinna Reaalkool 1 (5) 7 7 6 2 23 (27)
Jürgen Einpaul Tallinn Tallinna Reaalkool 0 7 4 (7) 7 4 (6) 22 (27)
Imre Pühvel Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 1 (2) 7 (6) 7 5 1 21 (21)
Keio Kraaner Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 7 (5) 5 1 3 5 (7) 21 (21)
Anton Anikin Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 0 7 7 7 0 21
Kadri Raudsepp Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6 (7) 7 3 0 4 20 (21)
Lembit Valgma Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (7) 4 (6) 7 0 (2) 4 (5) 20 (27)
Peeter Lina Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 4 (1) 1 6 4 20 (17)
Timofei Bulova Tallinn Tln. Karjamaa Gümnaasium 2 (1) 7 7 4 0 20 (19)
Gunnar Virk Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 0 (4) 7 (6) 5 (4) 3 4 19 (21)
Kristo Tammeoja Ida-Virumaa Kiviõli I Keskkool 5 7 (1) 7 0 0 19 (13)
Ilja Lavrukov Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 0 5 7 4 3 (5) 19 (21)
Anna Pribõtkina Tallinn Tln. Karjamaa Gümnaasium 3 (0) 6 6 3 1 (2) 19 (17)
Mari Arold Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 0 (4) 2 7 5 18 (22)
Andres Tambek Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 2 (0) 7 7 0 1 17 (15)
Jegor Possashkov Kohtla-Järve linn K.-Järve Järve Vene Gümnaasium 2 (0) 6 (4) 0 6 3 17 (13)
Konstantin Surzhinski Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 0 (4) 4 5 5 (6) 3 (7) 17 (26)
Katri Pokats Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 0 5 (7) 5 3 (7) 4 (5) 17 (24)
Mihkel Oja Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 (6) 5 (3) 5 0 (7) 0 17 (21)
Mirko Känd Pärnu linn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 0 6 5 5 1 17
Janek Press Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2 (6) 7 (6) 0 3 (7) 4 (6) 16 (25)
Sergei Ankudinov Tallinn Tln. Karjamaa Gümnaasium 0 4 7 3 2 16
Pille Heero Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 0 2 4 3 6 15
Piret Puus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3 (6) 0 4 7 1 15 (18)
Rudolf Halapuu Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3 0 (2) 4 5 (3) 2 14 (14)
Joosep Kollom Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 7 0 0 (7) 0 13 (21)
Edgar Shlümmer Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 0 2 7 4 (7) 0 13 (16)
Viljar Männigo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 1 2 0 6 (7) 4 (7) 13 (17)
Maiken Mets Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 0 6 0 (7) 4 2 12 (19)
Peeter Mäeker Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 0 0 (7) 0 7 4 11 (18)
Ksenia Tarassova Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 0 2 0 7 2 11
Deniss Fominõhh Sillamäe Sillamäe Vanalinna Kool 0 0 7 0 (5) 4 (7) 11 (19)
Julia Mitrofanova Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 0 0 (4) 7 0 (5) 4 11 (20)
Toomas Sepp Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 2 (4) 7 0 0 (7) 0 9 (18)
Triinu Jairus Läänemaa Lihula Gümnaasium 5 2 (5) 0 (2) 1 (6) 1 (3) 9 (21)
Tõnis Kundla Järvamaa Türi Gümnaasium 0 0 7 0 (1) 0 7 (8)
Viljar Pennert Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 0 0 0 (3) 0 6 (7) 6 (10)
Roman Tjurin Kohtla-Järve linn K.-Järve Ühisgümnaasium 0 (1) 0 0 (2) 5 1 (2) 6 (10)
Dmitri Klimenko Harjumaa Keila Vene Gümnaasium 1 (3) 1 0 (3) 0 4 (6) 6 (13)
Joosep Meus Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 1 (6) 0 0 0 (4) 4 (7) 5 (17)
Gea Pais Pärnumaa Vändra Gümnaasium 2 (5) 0 0 (1) 0 1 3 (7)
Marilin Sulg Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 2 (0) 0 0 0 0 2 (0)
Maili Mahlapuu Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 0 0 0 (1) 0 0 0 (1)


24. veebruaril 2001
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee