2001.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

11. klass (kontrollisid Härmel Nestra, Indrek Zolk)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Martin Pettai Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 7 7 7 5 (4) 33 (32)
Hendrik Nigul Tallinn Tln. Inglise Kolledzh 6 6 (7) 7 7 7 33 (34)
Anton Karputkin Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 6 (4) 7 7 6 6 (7) 32 (31)
Jaanus Sepp Tallinn Tallinna Reaalkool 7 6 2 (3) 7 (5) 4 (5) 26 (26)
Helle Kilgi Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7 7 1 (7) 7 (5) 3 (4) 25 (30)
Andres Luuk Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 7 6 (4) 6 2 4 (3) 25 (22)
Pavel Bozhenok Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 1 7 7 7 2 24
Madis Reinumägi Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 5 (3) 6 (4) 1 (2) 7 4 (5) 23 (21)
Jaak Viiroja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7 6 (7) 4 (5) 1 5 (3) 23 (23)
Kristjan Männigo Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 4 1 5 (3) 5 (1) 22 (16)
Priit Tamme Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 6 (7) 1 (2) 1 (3) 6 (5) 21 (24)
Paavo Villako Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 0 (2) 7 7 1 6 21 (23)
Mari-Ann Vitsut Harjumaa Keila Gümnaasium 5 6 0 7 3 (0) 21 (18)
Sergei Lakissov * Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 2 (0) 4 (3) 7 0 7 20 (17)
Maria Saladina Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 7 5 (0) 1 (3) 2 4 (1) 19 (13)
Mihkel Rähn Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 7 0 (1) 1 4 (5) 19 (21)
Marina Dobronogova Tallinn Tln. Mahtra Gümnaasium 7 0 7 0 (3) 4 (3) 18 (20)
Tarvo Niine Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7 6 (7) 1 (0) 0 4 (7) 18 (21)
Aapo Prii Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 7 1 (4) 1 3 (5) 18 (24)
Marje Lust Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (3) 7 0 (5) 1 4 (5) 17 (21)
Urmo Kallakas Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium 6 0 1 (0) 6 (7) 4 (7) 17 (20)
Evari Koppel Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 1 (3) 6 (7) 5 (7) 1 3 (5) 16 (23)
Anti Sullin Tallinn Tln. Õismäe Humanitaargümnaasium 5 (7) 4 (3) 0 (1) 3 4 (3) 16 (17)
Daniil Melnik Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 6 (5) 4 (3) 1 (0) 0 5 (7) 16 (15)
Epp Niidri Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 3 7 1 (2) 1 (2) 4 16 (18)
Tõnis Savi Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 2 (5) 4 4 (6) 0 (1) 5 15 (21)
Maksim Zagura Ida-Virumaa Kiviõli Vene Gümnaasium 1 (0) 7 (6) 1 2 4 (7) 15 (16)
Jalmar Jerlei Läänemaa Taebla Gümnaasium 7 6 0 (2) 0 (2) 2 (0) 15 (17)
Lauri Tulmin Võrumaa Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 7 6 (7) 2 (0) 0 0 15 (14)
Irina Petrova Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 5 (3) 0 5 (2) 2 3 (5) 15 (12)
Anti Orgla Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 2 (3) 0 (1) 1 (3) 7 4 (7) 14 (21)
Kadri-Ann Valgeväli Pärnumaa Vändra Gümnaasium 1 (0) 4 (3) 2 0 7 14 (12)
Anton Uustalu Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 7 0 1 (0) 1 (3) 5 14 (15)
Ave Kurss Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 2 (0) 6 (7) 2 (7) 1 (2) 3 (4) 14 (20)
Jaanus Suurväli Tallinn Tallinna Reaalkool 1 6 0 (1) 4 3 14 (15)
Juri Timoshin Tallinn Tallinna Humanitaargümnaasium 1 7 3 (2) 0 3 (1) 14 (11)
Pavel Vohmjanin Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 0 6 6 0 1 (3) 13 (15)
Janika Laht Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (3) 0 1 (7) 1 (4) 7 13 (21)
Vladimir Kornilov Ida-Virumaa Jõhvi Vene Gümnaasium 7 0 (1) 3 0 3 (2) 13 (13)
Anastassia Saveljeva Tallinn Tln. Läänemere Gümnaasium 1 (0) 2 (4) 7 0 3 (2) 13 (13)
Arina Mihhailova Tartu linn Tartu Pushkini Gümnaasium 2 (6) 2 7 0 2 (0) 13 (15)
Märt Ringmäe Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium 6 3 0 0 3 (1) 12 (10)
Konstantin Kutshura Pärnu linn Pärnu Vene Gümnaasium 0 0 7 0 5 12
Aleksandr Mozgovoi Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 7 0 1 (5) 0 4 (3) 12 (15)
Ülari Kalamees Tallinn Tallinna Reaalkool 1 (0) 6 (7) 2 (3) 0 (2) 3 (2) 12 (14)
Toomas Laasik Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1 0 7 0 4 (5) 12 (13)
Kristel Madiste Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 0 7 1 1 3 12
Gunar Kononov Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 1 (4) 6 (7) 1 (6) 0 (1) 3 (5) 11 (23)
Kristi Kurg Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 2 (0) 0 1 2 6 11 (9)
Aleksandr Baskakov Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 0 (1) 0 7 3 (6) 1 (6) 11 (20)
Martin Kapp Pärnu linn Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 5 4 0 0 2 11
Vadim Zhuravljov Tallinn Tln. Mustamäe Humanitaargümnaasium 2 2 0 0 7 11
Katrin Jõgi Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 (3) 1 (0) 2 (7) 0 3 (5) 11 (15)
Liis Vool Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 3 (4) 0 0 (3) 4 4 11 (15)
Ivar Kuusik Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 5 4 (3) 1 (3) 0 (1) 1 (2) 11 (14)
Siim Karus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 1 (3) 2 7 0 1 (2) 11 (14)
Brit Tafenau Valgamaa Tõrva Gümnaasium 1 (3) 6 (7) 1 (2) 0 (1) 2 10 (15)
Siim Saarlo Läänemaa Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 0 (1) 0 1 (7) 4 5 (6) 10 (18)
Vahur Saaremets Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 1 (2) 6 (7) 0 0 2 (0) 9 (9)
Vaido Kontkar Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 1 (2) 4 (3) 2 (0) 0 2 (1) 9 (6)
Irina Rudjak Harjumaa Maardu Gümnaasium 0 0 1 3 (4) 5 9 (10)
Kim Vahturov Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 1 (4) 6 (5) 0 (3) 0 (1) 2 (0) 9 (13)
Kaili Trossmann Järvamaa Türi Gümnaasium 1 (3) 0 1 (4) 1 5 8 (13)
Aivar Soomann Lääne-Virumaa Tapa Gümnaasium 0 3 0 2 3 8
Liia Semjonova Pärnu linn Pärnu Ühisgümnaasium 6 (5) 0 0 (7) 0 (1) 2 (3) 8 (16)
Julia Vahtraorg Tallinn Tln. Lasnamäe Vene Gümnaasium 2 3 0 (3) 0 3 8 (11)
Kadri Kiis Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 0 (3) 1 0 (1) 4 (7) 3 (2) 8 (14)
Oleg Tshernetsov Sillamäe Sillamäe Vanalinna Kool 1 (4) 0 (3) 4 0 2 (0) 7 (11)
Priit Ainomäe Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 3 0 0 0 3 6
Teele Jairus Läänemaa Lihula Gümnaasium 1 (2) 0 4 1 (4) 0 (2) 6 (12)
Katrin Kuruson Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium 0 0 0 0 (1) 5 5 (6)

* Narva Humanitaargümnaasiumi 10. klassi õpilane Sergei Lakissov lahendas nii 10. kui ka 11. klassi ülesanded


24. veebruaril 2001
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee