2001.a. matemaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemused

10. klass (kontrollisid Meelis Kull, Emilia Käsper)

Sulgudes on näidatud punktid enne hindamise ühtlustamist.

Oranzhi taustavärviga on näidatud ülesanded, mida kontrollijad üle ei vaadanud (need tööd ei saaks koguda lõppvooru kutsumiseks vajalikku punktisummat ka siis, kui iga ülevaatamata ülesande eest oleks antud 7 punkti).

Nimi Piirkond Kool 1. 2. 3. 4. 5. Summa
Ago-Erik Riet Tallinn Tln. Inglise Kolledzh 6 (7) 7 7 7 (5) 7 34 (33)
Mihkel Kree Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 7 7 6 7 33 (34)
Anton Stalnuhhin Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 4 7 7 (6) 7 7 32 (31)
Sergei Lakissov * Narva linn Narva Humanitaargümnaasium 4 7 7 7 7 32
Aleksei Lissitsin Kohtla-Järve linn Ahtme Gümnaasium 4 7 6 (4) 7 7 31 (29)
Jevgenia Pugatshova Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 3 (4) 7 7 (3) 7 7 31 (28)
Jelena Lashmanova Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 3 (2) 7 7 (6) 7 7 31 (29)
Maksim Pasetshnik Tallinn Tln. Karjamaa Gümnaasium 5 (7) 7 5 (7) 7 7 (5) 31 (33)
Igor Artemtshuk Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 4 7 5 (7) 6 (5) 7 29 (30)
Anastassia Samsonova Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 3 (4) 7 5 (6) 7 7 29 (31)
Oleg Koshik Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 4 (5) 7 5 (7) 6 7 29 (32)
Liisi Saar Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 3 7 (6) 3 (7) 7 (6) 7 (2) 27 (24)
Dmitri Pivovarov Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 4 7 2 (4) 7 7 27 (29)
Kairit Pohla Tartu linn Tartu Kivilinna Gümnaasium 5 (1) 7 1 7 7 27 (23)
Sergei Glushakov Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 4 7 1 (3) 7 (6) 7 26 (27)
Vladislav Ivanishtshev Tallinn Tallinna 53. Keskkool 4 (7) 5 3 (4) 7 7 26 (30)
Marje Prank Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (5) 7 2 6 7 26 (27)
Kaupo Iher Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 7 4 2 (0) 6 (2) 7 26 (20)
Jaan Õun Saaremaa Kuressaare Gümnaasium 7 7 3 (4) 1 (3) 7 25 (28)
Vladimir Jeletski Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 3 7 5 (6) 3 7 25 (26)
Eiko Kivisik Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 6 (2) 7 2 2 (0) 7 24 (18)
Jevgeni Shablonin Tallinn Tln. Karjamaa Gümnaasium 0 7 3 (6) 7 (5) 7 24 (25)
Peeter Piksarv Tallinn Rocca al Mare Kool 4 2 (4) 3 7 7 23 (25)
Roman Lilleorg Narva linn Pähklimäe Gümnaasium 1 (2) 7 (5) 2 6 (2) 7 23 (18)
Jürgen Jänes Tallinn Tallinna Saksa Gümnaasium 4 7 0 (1) 3 7 21 (22)
Konstantin Saveljev Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 6 (7) 7 1 (2) 7 0 (7) 21 (30)
Kaido Siimon Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 0 (2) 2 (1) 6 7 21 (23)
Laura Raus Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 6 (7) 4 5 (7) 0 6 (3) 21 (21)
Anti Palmi Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 1 (2) 7 (4) 0 6 6 (5) 20 (17)
Vahur Kampus Viljandimaa C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 1 (7) 0 6 (2) 5 (0) 7 19 (16)
Anton Tshepurov Tartu linn Tartu Annelinna Gümnaasium 5 (2) 0 (6) 7 7 0 19 (22)
Sergei Litvinov Harjumaa Loksa Vene Gümnaasium 6 (3) 0 (1) 6 0 (4) 7 19 (21)
Aivo Olev Lääne-Virumaa Rakvere Gümnaasium 4 (5) 3 2 6 3 18 (19)
Mikk Talpsepp Tallinn Tallinna Reaalkool 4 7 5 (7) 2 0 (2) 18 (22)
Sergei Pozov Tallinn Tln. Lasnamäe Vene Gümnaasium 4 2 5 7 0 (7) 18 (25)
Aleksei Vinogradov Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 1 (2) 7 3 (4) 7 0 (7) 18 (27)
Kirill Drobovitsh Tallinn Tln. Kesklinna Vene Gümnaasium 3 (2) 7 1 (4) 0 7 18 (20)
Rainer Kikkas Jõgevamaa Jõgeva Gümnaasium 5 (2) 6 6 0 (3) 0 (3) 17 (20)
Roman Kondrashkin Tallinn Tln. Tõnismäe Reaalkool 3 (4) 7 5 2 0 (7) 17 (25)
Tanel Jairus Läänemaa Lihula Gümnaasium 6 (5) 0 3 (7) 1 (4) 7 17 (23)
Raido Kaldma Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium 1 (2) 6 2 (3) 0 7 16 (18)
Martin Bachwerk Tallinn Tln. Õismäe Üldgümnaasium 1 (7) 6 1 (2) 1 (2) 7 16 (24)
Janno Õnneleid Tartu linn Hugo Treffneri Gümnaasium 4 (0) 4 1 6 (7) 1 16 (13)
Kärt Tomberg Tartu linn Miina Härma Gümnaasium 1 (2) 0 (5) 2 (1) 6 7 16 (21)
Margit Prüssel Tartumaa Nõo Reaalgümnaasium 1 0 (1) 1 6 7 15 (16)
Markus Läll Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 0 7 0 1 (2) 7 15 (16)
Tiina Rahe Viljandimaa Viljandi Maagümnaasium 6 0 (1) 2 (1) 0 7 15 (15)
Boris Bakimov Võrumaa Võru Vene Gümnaasium 4 (3) 0 (3) 0 5 (0) 5 14 (11)
Juri Krainjukov Kohtla-Järve linn Tammiku Gümnaasium 0 0 3 7 3 (1) 13 (11)
Inna Zinovjeva Tallinn Tln. Mustamäe Reaalgümnaasium 0 0 (7) 1 (5) 7 5 13 (24)
Kaarel Klaos Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 4 0 1 0 7 12
Dmitri Melnikov Tallinn Tln. Ehte Humanitaargümnaasium 7 0 5 0 0 (7) 12 (19)
Jaen Saul Tallinn Tallinna Reaalkool 1 (7) 1 3 0 7 12 (18)
Kristi Alve Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 1 0 1 2 7 (6) 11 (10)
Martin Tann Võrumaa Parksepa Keskkool 0 (1) 1 2 1 7 11 (12)
Anti Luik Pärnumaa Häädemeeste Keskkool 0 6 1 0 (6) 0 7 (13)
Tarmo Aasmäe Ida-Virumaa Kiviõli I Keskkool 6 (7) 0 1 0 0 7 (8)
Andro Mikkor Raplamaa Märjamaa Gümnaasium 1 (0) 1 1 2 0 5 (4)

* Narva Humanitaargümnaasiumi 10. klassi õpilane Sergei Lakissov lahendas nii 10. kui ka 11. klassi ülesanded


24. veebruaril 2001
Oleg Koshik, oleg.koshik@ut.ee